15:53:45
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:58 | Sorszám: 228
Hoppácska, nézzétek csak, jegemac mekkora szakértő!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ligakupa-cimvedohoz-meltoan-kezdett ...

A Nemzet Sportja is azt mondja, hogy címvédőhöz méltóan...

Na ugye, hogy ugye - mondaná a Profikám!
Szóval nem tudom, hogy mit izéltek, mindegyikőtök rosszul látta és értelmezte a tegnapi produktumot, egyedül én vagyok faszányos szagértő. :-)
Lassan olyan bognáros leszek, vagy várhidis, mert mágnestáblázni is tudok ám...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:58 | Sorszám: 227
Nem mentegetőzés, mert nem onnan "vettem".
Csak most olvasom, hogy az NS is hasonlóról írt.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:46 | Sorszám: 226
Ma csak dobszólók, nem lüktet eléggé az agyam...-)

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:27 | Sorszám: 225
Azért berakom, érdemes a "helyzetkihasználásunkat" értékelni. Ez a Tuijp gyerek azóta már rájöhetett, hogy a holland másodosztály nem sok sót enne a hazai bajnokságban...


profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:16 | Sorszám: 224
Bocs, index hír...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:12 | Sorszám: 223
Megmondom.
Nem vagyunk CSAPAT.
Csak egy raklapnyi öncélú ego...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:10 | Sorszám: 222
"Ronaldo: Dühös vagyok, mert eladtuk Özilt.

Indulatokat váltott ki a Real Madrid öltözőjében, hogy a klub ötvenmillió euróért eladta az Arsenalnak Mesut Özilt az átigazolási időszak utolsó napján.

Az AS szerint a csapat legnagyobb sztárja, Cristiano Ronaldo kiakadt. „Özil eladása nagyon rosszul érintett, ő tudta a legjobban, merre mozgok a kapu előtt. Dühös vagyok, hogy a klub megvált tőle" - idézi a spanyol lap a játékost, akit Özil a múlt szezonban gólpasszokkal tömött.

Sergio Ramos egyik legjobb barátja volt a német válogatott középpályásnak, amikor Mourinho kihagyta Özilt, tüntetni akart mellette, a csapattárs mezét vette sajátja alá, ha gólt szerzett volna, őt akarta ünnepelni. Ramos azt nyilatkozta, Özil lett volna az egyik utolsó, akit elad, ha a vezetőség helyében lenne. A hátvéd twitterére töltött fel kedden egy képet, amin Özil mezével pózol.

A klub korábbi sportigazgatója, Jorge Valdano is értetlenkedett, miért adták el a középpályást, azt mondta, Özilt többre tartja, mint Bale-t, a walesit a Real a hétvégén igazolta le százmillió euróért.

Az üzlettel kapcsolatban nem volt világos az sem, Özil mit akar valójában. A múlt héten még kijelentette, esze ágában sincs elhagyni a Madridot, ám hétfő éjjel mégis Angliába igazolt. Állítólag a Real mindenképp pénzt akart csinálni egyik középpályásából, hogy fedezzék a Bale-re kiadott százmilliót, ezért megmondták neki, hogy mennie kell.

A lap szerint Iscót és Arbeloát is meglepte Özil távozása, utóbbi azt hitte, hogy a német csak viccel. A Madrid-szurkolók is dühösek voltak az üzlet miatt, Gareth Bale hétfői bemutatása után, amikor még nem volt hivatalos Özil klubváltása, többen tüntettek a Bernabeunál, hogy ne kössenek üzletet az Arsenallal."


Hm, "dühös" vagyok mondja Ronaldo, ugye, hogy ugye?
És szerintem nem csak Özil eladása miatt "dühös"
Arra az érzésre gondolok, amit CR7 érezhet még a legszerényebb de egészséges önértékeléssel is.
A hiúsága.
És a többiek?
Ne higgyük már hogy CR7 társai nem tudják pontosan, hogy ki hivatott csapaton belül, az egymás közötti játékban mint a legjobb, elsőként választani...
És most a vezetők egy CR7 szintű egyéniségnek fölé emelnek, fölé áraznak egy kétségtelenül jó, de semmiképpen sem egyedülálló új játékost?
Nem fog egy ilyen "üzlet" óhatatlanul is feszültséghez vezetni a kereten belül?
Szánalmas már ez a Reklám Madrid vezetés.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:03 | Sorszám: 221
Jeges Testvér tippje szerencsére nem süllyedt el, Profi meg is találta...
Felhozom a Pápa elleni bajnokit is, menet közben azon is lehet gondolkozni.

Románia-Magyarország
(Szeptember 6. 20 óra)
1-2 Kisricso
1-3 Lundqvist(azt nem írom le mi lesz ha 1 csatárral indulunk neki a meccsnek...)
3-0 Jegemac
1-2 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
1-2 Dani
1-3 Góbé
X-X JM8H
0-1 mackó (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny
1-3 Pamp
0-2 gajo

Lombard Pápa Termál - Ferencváros
(Szeptember 13. 20:00)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X Pamp
X-X gajo

Olvasom a nyilatkozatokat a román meccs előtt. Egészséges hozzáállás, önbizalom, optimizmus. Kéretik ezt a pályán is megmutatni, kedves aranylábúink! Kivételesen egyetértek Egervárival: ez nem 6 pontos mérkőzés. Sokkal több annál.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 05. 07:54 | Sorszám: 220
Hajrá Fradi!
Igazán nem tudom, mi hiányzik a csapatunkból. A játékosanyag rendben van, a vezetés teszi a dolgát, a körülménye és a légkör kiváló, de a kapu előtt valahogy elbaltázzuk a kihagyhatatlant is. Mondhatnám, hogy mindegy, fő a győzelem, de nem mondom. Nagyon nem.

Off
Kérésünk táptalajra lelt, rövidesen ruhát is ölt...
On
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 07:45 | Sorszám: 219
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

"Moniz: Szégyeljük magunkat a szurkolóink előtt a silány teljesítményünk miatt. A két belső védőn csak egy csatár volt, nekik be kellett volna lépniük a játékba, a széleken többször kellett volna mögéjük kerülni, a kapu elé pedig jobban érkezni."

Látva az összeállításunkat, és a Sopronét is, azt gondoltam, abban reménykedtem, hogy végre valóban látok már egy domináns támadó focit a csapattól,(nem csak szólam szintjén) és végre sok, akár tucatnyi gólt is hozó mérkőzést a csapatomtól.
De nem, nem és nem, csak a szenvedés.
Tegnap talán ha három játékosunk vette komolyan a mérkőzést, neveket nem írok, mert aki látta, nem csak nézte a mérkőzést annak tudnia kell kikre gondoltam.
A többiek?
Méltatlanok voltak a professzionális jelzőre, mert a Fradi szívet azt nem várom el, hogyan is várhatnám el hirtelen hozzánk igazolt zsoldosoktól.
Nem fogom magam hamis áltatással becsapni, de a professzionális hozzáállás elvárása szerintem igen is jogos a részemről, részünkről, szurkolók részéről.
Pedig ez a keret már nem ócó, ahogyan a művelt kínai mondaná, és nem is teljesen ügyetlenek gyülekezete...
No így nézve szégyellnivaló az elővezetett játék...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 00:08 | Sorszám: 218
"eddig fel sem fedezett buckalakók is élnek,"
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 00:06 | Sorszám: 217
Már elnézést, de szerintem csak politizált(befelé is, meg amolyan kódolatlan dádá üzenet volt kifelé is, világpolitikai helyzet ugye) egy cseppet, mert egyébként...

"Oroszországban oroszok élnek"
Ez mekkora "duma"...
-Nem mondja Elnök úr, ki hitte volna...?
-De tessék mondani, azért abban az ön földrajzilag elképesztő méretű országában teljesen elképzelhetetlen, hogy néhány, illllen, ollllan az évszázadok alatt az orosz állam részévé vált kisebbségek, pásztornépek, más mifenék, talán az ország eldugottabb sarkaiban még eddig fel sem fedezett buckalakók is, akik azt sem tudják, hogy mi a "duma", miközben mégis óvják, vigyázzák a mái kor közepette is a "primitív" kultúrájukat, és szülőföldjüket?

Kedvet kaptam, én is mondok egy eredetit...
Magyarországon pedig magyarok élnek... nagy okosság nem?
De.

Holnap majd elmondhat egy ilyen beszédet a román parlamentben Ponta, szlovákban Ficó, és így tovább.
Az aztán majd "szép" világot hoz a jelenlegi államhatárainkon kívül rekedt testvéreink számára, nagyon...

Ehh...

Erre, egy hasonló beszédre, én magyarként már elnézést, de hogyan bólogathatnék?
És már a kályhánál is vagyunk megint.
A mi határon kívül rekedt testvéreink minden, a számukra, a megmaradásukban nagyon fontos, létfontosságú törekvésekért hogyan, miképpen küzdjenek, ha nem a számukra is kedvező törvények megalkotásáért küzdve?
Amit aztán jó szívvel fogadhatnak, amit akár számon is kérhet rajtuk a jelenlegi államuk többségi része, mint jó, törvénytisztelő polgáraikon.
Vagy esetleg egy hasonló beszéd hallatán...
Fel kellene emeljék a kezüket, mintegy megadva magukat?
Adják fel a származásukat, a "primitív" kultúrájukat, az autonómiáért, a területi egységük megőrzéséért folytatott küzdelmet, és olvadjanak be minden beleszólási igény nélkül, a reájuk nézve hátrányos törvényeket farigcsáló többségi társadalomba?
Nem tetszett nekem ez a beszéd.

S..r ez az egész világ.

No késő van, fáradt vagyok, lehet rövidesen több időm lesz, sokkal több mint eddig bármikor, és akkor majd jobban áttudom gondolni a hasonló beszédeket, témákat...
Akkor majd talán nyitok egy blogot, azzal a címmel, hogy...
Újságos voltam Budapesten 24 évig, és leírom amit az utcán láttam, tapasztaltam...
Na szervusztok, áldás, békesség.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 23:41 | Sorszám: 216
Kint voltam én is, védelmünkkel úgy látom, hogy nincs mostantól gond. Viszont előre fele játékkal vannak komoly gondok.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 23:29 | Sorszám: 215
Románia-Magyarország
(Szeptember 6. 20 óra)

1-2 Kisricso
1-3 Lundqvist(azt nem írom le mi lesz ha 1 csatárral indulunk neki a meccsnek...)
3-0 Jegemac
1-2 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
1-2 Dani
1-3 Góbé
X-X JM8H
0-1 mackó (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny
1-3 Pamp v
0-2 gajo

Ennyi, csak ennyi, simán felhozhattad volna Te is.
Szórakoztatónak, szemet gyönyörködtetőnek én sem merném nevezni ezt a mai szánalom "játékot".
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 23:02 | Sorszám: 214
Értékeljem a mérkőzést?
Címvédőhöz méltó győzedelmesen a Sopron B ellen. Nem lehet mindig sziporkázni, mészárolni. Töjpi törp nagyon jó, remélem a többiek nemsokára felnőnek hozzá. Olyan Dzurják Csöpis. :-D
Ha vennék egy mezt, akkor nem is Tudom, hogy kinek a nevét iratnám a hátára.
Nagy kedvencem az U.Diallo és Akem Adams is.(vagy valahogy így...)

Tatabányán is nehéz lesz...

Ja, a válogatottra a tippem elsikkadt? Miért, mert reális voltam?
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 22:49 | Sorszám: 213
Hát uraim. Sírt a labda. Meg aki látta. Ez a meccs komoly érv amellett hogy ne engedjük a tévének hogy adja a ligameccseinket....
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 22:30 | Sorszám: 212
Ez a játék Barátom... Megértem Moniz mérgét... Viszont ez a Diaalo fiú kimondottan nem rossz Mateos sem volt olyan rossz, bár nála enyhítő körülmény hogy kb 30 órája ért ide
Tuiyp nekem a talány.... De nagyon...

alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 21:57 | Sorszám: 211
nálunk a helytartóságban még az eredetnket sem szabad tanítani, mert hát Nimród szembeszállt Jehovával, és miként lehetnénk mi, a Talmud által megvetett Nimród gyermekei zsidóország barátai?
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 21:30 | Sorszám: 210
Miért van az, hogy éppen a mi meccseinken szakér illllen gyakran a "házmester"...-)
Még szerencse, hogy nem Peturral kombóban vezetik elő.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 21:27 | Sorszám: 209
Nem régen értem haza, fotel vagyok.
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 20:32 | Sorszám: 208
Románia-Magyarország
(Szeptember 6. 20 óra)

1-2 Kisricso
1-3 Lundqvist(azt nem írom le mi lesz ha 1 csatárral indulunk neki a meccsnek...)
X-X Jegemac
1-2 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
1-2 Dani
1-3 Góbé
X-X JM8H
0-1 mackó (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny
1-3 Pamp v
0-2 gajo
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 19:40 | Sorszám: 207
Sajnos melóban vagyok, de mennék...
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 19:40 | Sorszám: 206
Orosz lennék, én is tapsoltam volna...
De ugye őket nem nagyon tudják semmivel sarokba szorítani, mert ugye ők ülnek a gázon...
Minket egy ilyen beszéd után.. cirka 30 nap alatt "nyírnának ki"...
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 19:18 | Sorszám: 205
Putyin példa értékű beszéde

"Oroszországban oroszok élnek. Ha bármely kisebbség, bárhonnan, Oroszországban akar élni, itt dolgozni és Oroszországban lenni, beszélnie kell oroszul, és tiszteletben kell tartaniuk az orosz törvényeket. Ha inkább más törvényeket, tisztelnek, akkor azt tanácsoljuk, nekik, hogy menjen azokra a helyekre, ahol ez az állami jog. Oroszországnak nem kellenek ezek a kisebbségek. ezeknek a kisebbségeknek, kell Oroszország, és nem adunk nekik kiváltságokat, ne próbálják megváltoztatni a törvényeinket, hogy illeszkedjen az ő vágyakhoz, nem számít, mennyire hangosan kiabálnak "hátrányos megkülönböztetést".
Jobb ha tanulunk az öngyilkossági statisztikákból Amerikában, Angliában, Hollandiában és Franciaországban, ha túl akarjunk élni, mint nemzet. Az orosz szokások és hagyományok nem kompatibilisek sok kisebbség primitív kultúrájával. Ez a tiszteletreméltó törvényhozó testület, az új törvények megalkotásánál, az Orosz nemzeti értékeket kell szem előtt tartania, megjegyezve, hogy a kisebbségek, akik ide jönnek nem oroszok! "

A politikusok a Dumában öt teljes percig, álló ovációval fogadták Putyin beszédét!
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 19:17 | Sorszám: 204
Üdv Uraim.

Én kilátogatok ma a mi Mateos gyerekünk első meccsére. Tesz még így valaki?

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...