20:16:43
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 20:04 | Sorszám: 2265
Vérebet csináltak Ferenc pápából
http://magyarhirlap.hu/cikk/18184/Verebet_csinaltak_Ferenc_papabol
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 19:36 | Sorszám: 2264
A novemberben kinevezett pécsi vezetőedző, Robert Jarni a Glas Slavonije c. horvátországi lapnak beszélt a magyar labdarúgásról és eddigi tapasztalatairól, illetve arról, miért vállalta el egy itteni klub szakmai irányítását, ami sokakat meglepett Horvátországban, ismerve a játékosmúltját.

- Játékosként is igyekeztem lépésről lépésre haladni, ugyanígy tervezem az utam edzőként is. Vannak állomások, amelyeket nem szabad kihagyni, ha mégis így teszel, rosszul döntesz. Munkát kerestem épp, amikor jött a magyarországi lehetőség. Örömmel vállaltam el a Pécs irányítását, mert úgy láttam, itt igazán tehetek valamit. Ahol tényleg jól érzem magam és ahol igazán élek, az a pálya széle és az edzések – mondta Jarni a lapnak.

A korábbi 81-szeres horvát válogatott és vb-bronzérmes játékos véleménye annak kapcsán egyértelmű, melyik bajnokság áll előrébb a horvát és a magyar pontvadászatot illetően.

- Nálunk minőségibb a futball és sokkal hatékonyabbak vagyunk taktikailag is. Magyarországon nagy probléma, hogy kevés a tehetséges játékos és nincs meg itt a futballistákban, ami a horvátokban igen: az elszántság. Mi, horvátok benne élünk a futballban, ezt "fogyasztjuk" reggelire, ebédre és vacsorára, Magyarországon nem ez a helyzet. Nincs elég gyermek- és ifjúsági játékos. A kiutat talán az jelenthetné, hogy ha legalább egy-két csapat elérne valami picit kiugró eredményt nemzetközileg, már az is növelné az érdeklődést az itteni labdarúgás iránt. Azt ugyanakkor meg kell, hogy jegyezzem, hogy a magyar miniszterelnök nagyon szereti a futballt és sokat is fektettek bele az utóbbi években a sportágba. Több klub is fantasztikus létesítményt és stadiont kapott, ami nagyon jó a labdarúgásnak – tette hozzá.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 19:33 | Sorszám: 2263
kemény rangadók lesznek itthon.
Kőkemény meccsek. Nem lesz könnyű tavasz, de hátha jól sikerül.

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 15:49 | Sorszám: 2262

A hétvégén végre indul a szezon, kíváncsi vagyok, mire leszünk képesek, illetve milyen kezdővel lépünk pályára.

Úgy gondolom erősödtünk, Ramirez és Varga nagyon jó igazolásnak tűnik, Hajnal kapcsán még vannak fenntartásaim, de remélhetőleg hasznunkra válik.

Én az erősödés számlájára írom, hogy a télen meghatározó játékos nem ment el, illetve Lamah végre teljes értékű játékot, 100 %-os teljesítményt nyújthat, szerint ő lesz az egyik legjobb játékosunk tavasszal.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 15:15 | Sorszám: 2261
nézd itt nagyon nagy kavarodás van az emberek fejében az egész világon.
Ez a legkisebb.

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 11:06 | Sorszám: 2260
El sem tudom képzelni, mi lehet ezeknek az embereknek a fejében.
Hogyan férhet össze a fletóizmus a fradistasággal, ezt föl nem foghatom.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 10:59 | Sorszám: 2259
Nem kell fideszesnek lenni, mert nem egyenlő a Fradival, de komcsikat támogatni vagy liberálisokat, nos ez lehet egy ember magánvéleménye, de egy FRADI topiban ne legyen ÁLTALÁNOS uralkodó nézet, mert akkor ott gond van.

Teljes káosz van az emberek fejében az egész országban, nincs értékrend, hit, valami amibe kapaszkodhatnának.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 10:57 | Sorszám: 2258
Nézd én nem várom el, hogy valaki Fideszes legyen mert én magam is inkább nemzeti oldalinak tartom magam.

De amikor már tömény gyülölet egy olyan magas foka van, minden ami fidesz az bukjon az rossz és inkább nem kell a Fradi élén meg leszünk egyedül is, ami öngyilkosság MOST MÉG az veészlyes a vissza fletót szó nélkül hagyni egy Hajrá Fradi topicban döbbentes. És a többit hagyjuk is.


Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 10:50 | Sorszám: 2257
Odáig "rendbe van", hogy valaki az ellenoldalhoz húz.
De akkor az ne akarjon fradista lenni.
Az legyen dózsás.
Nem jól gondolom ?
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 24. 10:33 | Sorszám: 2256
Teljesen értelmetlen ezzel foglalkozni. Szubjektív és pontozásos sportágakban (mint pl. a ritmikus sportgimnasztika, avagy szinkronúszás és társai) bármit számon kérni lehetetlen. Pláne úgy, hogy a "szakemberek" egyetlen helyszínen sem jártak. A szurkolók meg már csak ilyenek ...

Szerintem szépen halad a saját lábra állás, de én még nem tettem arról le, hogy a Fidesz újrázhat. Persze ehhez változtatni kell az utóbbi fél év politizálásához képest.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 10:26 | Sorszám: 2255
Minket egyelőre a Fidesz tart fent. Még van három évünk minimum felkészülni arra mikor meg kell állni a saját lábunkon.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 10:25 | Sorszám: 2254
Harmadik hely és Mk győzelem.

Kéne.
De valóban az ellenséges hangulat miatt a jó mutatot játék nagyon kéne.
Most éppen a stadion szavazás miatt támadják Kubatovot, az örület már a tetőfokán van.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 07:20 | Sorszám: 2253
A hétvégén meg meccs. Nagyon várom, nem mindegy az eredményen kívül a mutatott játék sem. Az MK-t muszáj megnyerni, s a dobogót is illene megcsípni ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 23. 19:48 | Sorszám: 2252
De hajrá NEMZETI OLDAL !!!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 23. 12:33 | Sorszám: 2251
akárkivel beszélek ezen az oldalon óriási zavar van. 2007-2008 óta elször. 6-7 évig nyugalom és nagy önbizalom volt. Ez elment.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 23. 12:32 | Sorszám: 2250
Nem hiszem Mackó.
Mdf volt ilyen spirálban, majd az szdsz végül az mszp.
Orbán varázsa elment, kialakult egy órási utálat. Ez az igazsáég elég nagy tömegekben.
Orbánt leváltani nem lehet, mert nincs ki olyan kaliberű lenne.


De groteszk, hogy 2014ben három sima nagy győzelem után már két héttel omlott az egész. És ami furcsa nem nagy megszorítások miatt, nem gazdasági okból, ahogy eddig nálunk szokás volt. Nem, hisz az rendben van.
De ezért voltam pokoli dühös amikor sokan temtették az mszp-t, mert őket soha sem lehet és lám most egy fidesz fellegvárban vernek el minket simán, egy nem is túl erős jelöltjükkel, mi lesz a semleges vagy baloldali körzetekben ?
És ismétlem most elször 90 után nem megszorítások miatt ment el kb 1 millió szavazó egy párttól.
VALAKIKNEK meg kéne fejtenie miért ment el 1 millió ember a semleges vagy egyenesen jó gazdasági helyzet ellenére. Itt nagy gáz van. A padlón lévő ellenfelet felemeltük és már hisznek magukban míg a nemzeti oldal került padlóra. Mindez 2014 nagy háro mgyőzelme után nem sokkal. Elképesztő.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 23. 10:46 | Sorszám: 2249
Szerintem pont időben jött a hatalmas pofon, nagyon remélem az illetékesek érzik is a súlyát, s megfelelő lépések következnek.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 23. 10:14 | Sorszám: 2248
Fradi topicokban meg ennek örülnek, őrület.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 23. 09:48 | Sorszám: 2247
Veszprém miatt végtelenül le vagyok törve.
Talán 2006 óta nem voltam politikában így letörve, nagyon rossz előérzetem van.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 16. 12:56 | Sorszám: 2246
mindeképpen hiányzik nála a felnőtekkel való edzéskődés és ez egy klubnál ez nagyon nagyon más mint egy válogatottnál.
De nehéz lett volna visszautasítani is.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 16. 10:02 | Sorszám: 2245
Szerintem egy kicsit korai volt őt mélyvízbe dobni. Még akkor is azt mondom, ha sikerül a Hertát bent tartani.
Papíron sajnos ő lehet, akinél kieseik a csapat, de a szakma nem feltétlen az ő hibájának fogja tartani. Igen, a keret az, ami elsősorban gyenge.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 16. 09:52 | Sorszám: 2244
nem lesz könnyű ezzel a kerettel.
Élt a lehetőséggel, hogy fiatalon megkapta a nagy csapat irányítását, de ez ha sikerül nagy húzás, de ha nem és erre van nagyobb esély, nos azzal nagyon nagy kárt okoz pályafutásának.
Pl egy edző akinek nevéhez kötödik nagy berlini klub kiesése.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 16. 09:46 | Sorszám: 2243
Ez sok esetben pedagógiai célzat is, hisz a játékosok válláról vesz le terhet, a görcsösség oldódhat, ha a hibából egy jó adagot átvállal az edző ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 16. 09:31 | Sorszám: 2242
Überkorrekt a Pali: magára vállalta, hogy edzésen túlhajtotta őket !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 16. 07:49 | Sorszám: 2241
Én is sajnálom Palit.
Fradi: Dollnak nehéz dolga lesz, de ezt ő maga is megmondta. És ez így van jól...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...