00:10:27
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 24. 09:17 | Sorszám: 1976
"..most már az egyházra is nagyon dühös vagyok,.."
Én úgy gondolom, hogy "ez" nem annyira az "egyház" baja--kis "e"-vel--hanem inkább az Öné.
Persze 'arra "dühös", akire jólesik....
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 24. 08:31 | Sorszám: 1975
Huhhh, most már az egyházra is nagyon dühös vagyok, majd leírom miért, most mennem kell, de egyre kevésbé tudom elfogadni a dolgokat.
foci. Debrecen jó csapat, ott lesz az élen.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 24. 08:30 | Sorszám: 1974
Még nincs veszve semmi, ha nyernék a mostani két hazai meccsen Kecskemét és a Pápa ellen, egyik sem lesz könnyű, de ott lennék a dobogón vagy a közvetlen környékén és jöhet a tavasz.

De a hangulat ahogy az országban is mesterkélten egyre rosszabb a FTC környékén is, mindegyik FTC topicban eltemették a Fradit-t, mondván csak akkor éledne fel ha Kubatov eltakarodna (és a szkenner le lenne szerelve).
Félelmetes ahogy az országra is ereszkedik egy egyre rosszabb hangulat.
A padlón levő baloldal meg már arról beszél mikor térnek vissza.
Újpesti sikerükkel és a fidesz tábor teljes elbizonytalanodásával új helyzet áll elő.
Mindez olyan évben amikor a Fidesz három nagy verést mért az ellenzékre, röhej......

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 24. 07:54 | Sorszám: 1973
A Debrecen behúzta a Győrt ! ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 24. 07:51 | Sorszám: 1972
Ezért örülök, hogy nem itthon játszottunk velük. Gyengék vagyunk, de két hónapja egy ötöst kaptunk volna tőlük. Itt a tél, jöhet a rendes erőnléti felkészülés, reményeim szerint minőségi játékosok érkezésével.

A tegnapi naphoz: néztem a kis Kovácsot, mi lenne, ha nálunk kergetné a labdát. Volt egy-két jó megmozdulása, de igazából hiába gyors, hiába jó hazai szinten az "egy az egybeni" játékban, nem tudott mögénk keveredni. Szóval sokan várják hozzánk, de én nem igazolnám le. Nálunk senki sem úgy játszik, mint annak előtte...

Tavasz? Optimista vagyok.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 23. 19:47 | Sorszám: 1971
Sajnos bűn gyengék vagyunk.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 23. 18:48 | Sorszám: 1970
Úgy látom, ez elég volt arra, hogy megelőzzük az Újpestet ...
... http://focimagazin.hu/adatbank/2014/otp-bank-liga-nb1-201415-eredm%C3%A9nyek- ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 23. 18:42 | Sorszám: 1969
0-0 de csak a kapusunkban köszönhetően.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 23. 09:55 | Sorszám: 1968
MÁRA HAJRÁ FRADI !!!
Bár a Vidi az esélyes, de nagyon kéne a győzelem.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 22. 09:29 | Sorszám: 1967
november 18. / 20:41
A jobbikos Szávay román zászlót lengetett a parlamentben
http://itthon.ma/karpatmedence.php?cikk_id=5692
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 22. 09:16 | Sorszám: 1966
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nem-es-nem-megkerestuk-a-herthat ...
Nem és nem! Megkerestük a Herthát – nem engedik el Dárdait
rintintin
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. november 21. 23:07 | Sorszám: 1965
Nem kifejetett kedvencem a Paks nekem sem, ámde a kiesésüket mégsem kívánnám.Miért? Mert valahogyan azt akarnám: legyen az ottani embereknek is valamiféle ÖRÖMÜK!
Mert pl. igenis AGYONAJNÁROZVA VAN mindenfelől a Pécs a Győr, és még az NB1-ből kiesett ZETE is olyan csapat, melynek minden iránybúl nyajják a...'hátsóját! De példul Tolna megye mindenkinek mostohagyerek, és hasonlóan Nógrádhoz, Komárom-Esztergomhoz vagy Heveshez hasonlóan futballban többet érdemelne.Különösen akkor, ha néhányan még azt is tudjuk, hogy Tarjánban a STÉCÉ, Komáromban a DOROG vagy Hevesben az EGER milyen jelentős értékeket adott korábban a magyar focinak.Pl. nem tudom tetszenek-é tudni hogy Géczi Pistát vagy Kakas Lacit a Fradinak Eger adta.Vagy Pinyőt a Stécé.....
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 21. 10:38 | Sorszám: 1964
Majdnem érvényes 11-es, bár a bíró nem vette észre, hogy nem a 16-oson kívül indult a társ...



Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 21. 09:44 | Sorszám: 1963
Nem tudom, én az mtkval vagyok így és a vasassal. Tűnjenek.
A többi csapatot sajnálnám.
Mert ha az lenne, hogy ezután a cég a Zetéhez megy pl azt mondom oké, ott jobb helyen lennének, de HA sehova sem fog menni, akkor viszont elveszett 100 milliók a magyar vidéki fociból.... Kár.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 21. 09:28 | Sorszám: 1962
Nem feltétlenül rossz hír, engem cseppet sem zavarna, ha kiesnének. Nem hiányoznának..
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 21. 09:23 | Sorszám: 1961
Paks: kiszáll az MVM, százmillióktól eshet el a klub - sajtóhír
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-kiszall-az-mvm-szazmillioktol- ...

nem jó hír.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 21. 09:23 | Sorszám: 1960
A kiválasztási folyamat pont az lenne, hogy megfelelő fiatalokat keresnek élsportra.
Ahol a hozzáállást is nézik, SŐT fejlesztik.
Dárdai pl egyik fő pontja ez volt, a hozzáállás.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 21. 09:21 | Sorszám: 1959
nem ez a német precizitás.
Adva van 70 ezer keményen fizető néző(mindig telt ház nem kis pénzért), komoly tévés jogdíjak, hatalmas összeg a sok millió szurkoló vásárlásaiból (sör, mez, stb) és hatalmas szponzori támogatások. Európa legerősebb gazdasága áll mögöttük.
Ha a két vesztes világháborúban nem veszik el a hatalmas területeket különösen a másodikban akkor ma érdekes világ lenne.

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 21. 07:39 | Sorszám: 1958
Te jó ég...!!!
Kinyílik a pénzcsap? S menet közben ott játszik Európa krémje. Világbajnokok sora, világsztárok egész armadája. Akkor eddig mi folyt? Elképesztő. Erre mondom, hogy ez ki fog pukkanni. Csak idő kérdése.
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 21. 07:04 | Sorszám: 1957
"..Az biztos nálunk zselézett hajú 15-16 évesek mennek ki a pályára és leszarják az egész bulit, a többieknél azért van hajtás akarat, a tehetség MEG vagy van vagy nincs."
ERRŐL NEM(!) BESZÉLNI KÖLL, HANEM LOCSOGÁS NÉLKÜL TENNI ELLENE!Egyrészt.
Másrészt nem egészen "így" van azért.Pontosabban: "úgy" nincs "így" teljesen, hogy nem csak "ilyenféle" 15-16 évesek vannak. Csak persze jó helyen kell a "másmilyeneket" keresni.
Harmadrészt: sok IGAZSÁG is van abban amit itt írt persze....sajnos.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 20. 22:09 | Sorszám: 1956
Válogatott: Dárdai a Hertha első csapatának edzője lesz?
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-dardai-a-hertha-elso- ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 20. 21:14 | Sorszám: 1955
Bayern München: kinyílhat a pénzcsap, kifizették az arénát
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-munchen-kinyilhat-a-penzcs ...

Karl-Heinz Rummenigge, futballcsapatot működtető gazdasági társaság ügyvezető testületének elnöke elmondta, a 2005-ben átadott hipermodern aréna felépüléséhez felvett 346 millió eurót eredetileg 25 éves futamidőre vették fel, azonban az összeget kilenc és fél év alatt sikerült törleszteni.

Rummenigge szerint ennek köszönhetően Pep Guardiola vezetőedző többet költhet új játékosokra.
„Az Allianz Arénából származó bevételeket ezután a csapat megerősítésére fordíthatjuk” – mondta az elnök.

Az Allianz Arénában gyakorlatilag folyamatosan telt házas mérkőzéseket rendeznek, de a létesítmény turista látványosságnak is számít. A klub többek között a stadion kihasználtságának köszönhetően félmilliárd eurós bevételt könyvelt el az előző szezon végén.

A kölcsön gyors visszafizetése többek között annak köszönhető, hogy az Adidas és az Audi után harmadik főszponzorként beszállt a klub kiemelt támogatói közé az Allianz, amely 110 millió eurót invesztált a Bayernbe.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 20. 16:16 | Sorszám: 1954
Ez a mentális/morális probléma az egész nemzetre jellemző.
Nagyon komoly bajok vannak velünk. Erről még korábban beszéltünk.
De kérdés lehet-e ezen segíteni ? Nem hiszem.
Az biztos nálunk zselézett hajú 15-16 évesek mennek ki a pályára és leszarják az egész bulit, a többieknél azért van hajtás akarat, a tehetség MEG vagy van vagy nincs.

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 20. 16:10 | Sorszám: 1953
Most meg botladoznak egy nem túl erős csoportban. De abban igazad van, hogy mi ezt már lassan 30 éve nem tudjuk produkálni...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 20. 16:09 | Sorszám: 1952
Épp azt mondom, hogy az jellemzi a délszlávokat, ami minket az 50-es 60-as években. Akkor nálunk az egyetlen kitörési pont a sport volt, s alzattal viseltettek a játék iránt. Gondolom ismered pl. Grosics Gyula bácsi életrajzát. Akkor tele volt ezzel a mentalitással az egész nemzetünk. Mostanra kifulladtunk. Mindenki gyorsan munka nélkül akar meggazdagodni. Így van ezzel a tehetséges, ügyes gyerek is a focipályán. Nincs munka, áldozat, alázat. Ez van.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...