17:24:04
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 10:50 | Sorszám: 1919
Én NEM ÚGY LÁTOM az "amcsik" dolgait, ahogyan Ön. NOHA ILLÚZIÓIM PERSZE NEKEM SINCSENEK RÓLUK!Nincs itt sem hely sem idő arra, hogy részleteiben és 'mélységében kifejtsem azt ahogyan én látom.De! "A" LÉNYEG. Az akkora gazemberséghez, mint amit Ön itt vázol eóluk, TÖBB TEHETSÉG KÉNE--mondom: tehetség a nagy-nagy gazemberséghez(!)--AMI NEKIK NINCS!!!
Annyi legföllebb a zsidajoknak van,vagy lenne, de amerika nem egyenlő--MA MÁR-- teljesen a BILDRBERGÉKKEL--bármennyire is meglepő lehet. Sok kérdésben a "latinizálódó" "portorikósodó" USA megfojtaná egy pohár vízbe" 'Bilderbergéket.S ez a mi-- és a Világ-- nagy-nagy és kövér "malaca"! Ha-ha-ha!!!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 09:38 | Sorszám: 1915
- Ha nincs sérült, és mind a 11 játékosunk rendben van, akkor a realitás a harmadik hely a csoportban, attól felfelé csak álmodozás, ráadásul olyan dolog is elkaphat egy csapatot, mint a görögöket, akik jóval a tudásuk alapján teljesítenek. A mai meccs is megmutatta, hogy például vannak még hiányosságaink, megkérdem, mi lenne például akkor, ha Gera Zoli megsérülne a nagy terhelésben? Ki lenne az a játékos, aki tudná őt pótolni, ki tudna olyan kreativitást a játékba vinni, mint ő? Ma például a kis Kovács játszott a helyén, aki ügyes játékos, de a mai mérkőzés is megmutatta, hogy nemzetközi szinten még sokat kell fejlődnie, például a párharcokban - tette hozzá a kapitány. (Fotó: Illyés Tibor, MTI)
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 09:35 | Sorszám: 1914
Oroszok 400 milliárdos tartalékkal omlanak össze. Ja és atomhatalom, de kicsinálják őket, ahogy a Szovjetunió sem katonailag omlott össze.
Ismétlem ahogy az amcsik elintézték Szófiát, Prágát és Ukrajnát (itt az oroszokra is kenték még) könnyedén szart kavartak és megbuktatták a nekik nem tetsző kormányokat.
Araboknál nem volt cél a nyugodt békés élet, tudták mivel jár ha eltüntetik az évtizedek óta uralkodó családokat, rezsimeket.
De a recept mindenütt ugyanúgy ment végbe az elején a vége lett más a helyzet adta.
Orbánt ha akarják gond nélkül meg tudják buktatni ha kell elteszik láb alól és egy örültre fogják ami az amcsiknál bevált recept.....


rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 07:57 | Sorszám: 1913
Nincs olyan nagyon sok...
Hogy mennyire nincs ezt épp az arabokkal meg az oroszokkal szembeni szarakodásaikkal mutatják meg.Viszont annyi valóban van, hogy
a gyengébbeket hathatósan tudják bántani..no, ennyi valóban van.Ezért csak arra köll vigyáznunk: ne legyünk gyengék, de legalábbis ne mutassunk gyengeséget!
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 07:51 | Sorszám: 1912
"..Kíváncsivá tett, hogyan képzeli a megleckéztetésüket."
SEHOGYAN!
Én egyfolytában csak aról beszélek: MÁSOK NE(!) LECKÉZTE(THE)SSENEK MINKET.
Egyébiránt én soha senkit, pláne senkiket NEM ÓHAJTOTTAM--úgymond--"megleckéztetni".
Úgyhogy totálisan félre tetszett érteni azt, amit írtam.
Turáni
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 18. 23:05 | Sorszám: 1911
Dzsudzsák Balázs a találkozót közvetítő MTV-nek nyilatkozott a Groupama Arénában:

- Amit így a meccs után tudok mondani – hangom nincsen, bocsánat – az az, hogy nincs okunk a szégyenkezésre, egy nálunk előrébb tartó csapattal találkoztunk. Ha picit jobban koncentrálunk, akkor nem biztos, hogy kikaptunk volna, lehet, hogy picit túl könnyű gólokat kaptunk. De próbálkoztunk, mentünk előre, örülök, hogy azért sikerült betalálnunk, úgyhogy nem hiszem, hogy szó érheti a csapatot. Az elejétől kezdve próbáltunk minél többet kihozni a meccsből, talán ha egy picit bátrabbak vagyunk, jobban fel merjük vállalni az egy az egyeket, illetve a kapu előtt határozottabbak vagyunk – pláne az első félidőben, amikor több lehetőségünk volt – és nem kapkodjuk el a helyzeteket, több lehetett volna a mérkőzésben. De látszik a bátorság és az előrelépés a csapaton. A pénteki meccs fontosabb volt, de szerettünk volna ezen a találkozón is emelt fővel lejönni a pályáról. Ahogy a találkozó előtt is mondtuk, nem az eredmény volt a legfontosabb, Dárdai Palinak is a kísérletezésen volt a hangsúly, és szerintem senkire nem lehetett panasz. (Fotó: Illyés Tibor, MTI)
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 23:04 | Sorszám: 1910
„Nem beszélek mellé, ez a mérkőzést azért vívtuk meg, hogy stresszhelyzetben is megismerjek egy-két játékost – kezdte értékelését Dárdai Pál, a magyar labdarúgó-válogatott megbízott szövetségi kapitánya. – Hoztuk, amit szerettünk volna. Az első félidőben megvoltak azok a labdaszerzések, amiket begyakoroltunk. Sajnos nem úgy játszottuk a kontrákat, ahogyan kellett volna."
Hirdetés

„A magyar játékos szeret gólpasszt adni. Most inkább a széleket kellett volna megjátszani, és akkor többször érünk az oroszok kapuja elé. Nem láttam a statisztikákat, így nem ismerem a labdabirtoklást vagy a párharcokat, de biztos, hogy az oroszok jobban váltottak a labdaszerzésekben. A mérkőzésből nem kell túl sok következtetést levonni. Nem szisztematikusan cseréltünk, szerettem volna látni nemzetközi szinten azokat a játékosokat, akik az edzőtáborban jól dolgoztak."

„Ami engem illet, még korai a folytatásról beszélni, kérem legyenek tisztelettel a Herthával, velem szemben, a családommal és a csapattal is. Ez az év pozitív. Hét pontot szeretünk a selejtezősorozatban, ott vagyunk, ahol kell lennünk. Ebből lehet építeni. Láthattuk, hogy a magyar ritmus más, mint a külföldi. Ezek a találkozók megmozgatják a játékosok agyát, megtudják, merre lehet fejlődni.”
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 22:47 | Sorszám: 1909
millió más hatásos fegyverük van.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 22:45 | Sorszám: 1908
Kíváncsivá tett, hogyan képzeli a megleckéztetésüket.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 22:33 | Sorszám: 1907
1.) Ide a nyakamra a ROZSDÁS BÖKŐT, hogy NEM TESZIK.
2.) De ha mégis megtennék--netántán neadjisten--AZ NEKIK ROSSZABB LENNE.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 22:23 | Sorszám: 1906
Vége.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 22:06 | Sorszám: 1905
már 0-2, eldőlt.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 21:35 | Sorszám: 1904
oroszok vezetnek 1-0 oda.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 20:58 | Sorszám: 1903
http://magyarhirlap.hu/cikk/10141/Video_is_keszult_a_finn_jatekost_meglopo_fe ...
Videó is készült a finn játékost meglopó férfiről!

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 20:56 | Sorszám: 1902
ja-ja
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 18. 20:51 | Sorszám: 1901
És ha jól megbombáznak, a demokrácia elősegítése végett ?
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 18:58 | Sorszám: 1900
Én azt sejtem: TALÁN NEM IS ANNYIRA "VESZÉLYES".
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 18:18 | Sorszám: 1899
Interneten érdemes írogatni, nem itthon kinti fórumokon.
Nagyon nagy erővel van jelene a liberális erő alig van nemzeti író ezeken.
Magam a német nyelvterület oldalain írok. Néha angol. De az gyengébben is megy.
De kéne minél több ember ki a nagyobb nyugati újságok fórumain jelen van néha-néha.
.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 18:16 | Sorszám: 1898
Mi tudjuk mi az igazság, de a nyugat nem.
Veszélyes szemben a világgal.
Még egy orosz birodalomnak is, pláne olyan kicsi államnak mint mi.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 18:15 | Sorszám: 1897
Fidesz sok területen lekövette, elköveti ezt a hibát. 1990es években még káder hiány volt, volt valami mentség, 2000 től már nincs.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 17:22 | Sorszám: 1896
Beszéltem azzal a bizonyos francia ismerőssel, mintha neki is nyiladozna a szeme,
hogy az USA az ellenségük nekik is.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 17:06 | Sorszám: 1895
"..itt putyini világ van,.."
Én elhiszem azt, hogy "EZT"(!) SULYKOLJA a fŐleg német nyelvű (VILÁG)sajtó.DE LEGALÁBB NEKÜNK LEGYEN ESZÜNK AHHOZ, HOGY NE NYALJUK BE EZT A SZEMENSZEDETT MARHASÁGOT!
MERT! Ha azt fogja írni--mondjuk-- a FAZ, hogy "ezrével ugrálnak a kútba Magyarországon a szűzlányok", akkó' kinézünk az ESZTERÁG ALÁ, ho' nem ugrott-é bé nálunk es néhány?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 16:46 | Sorszám: 1894
A megfelelő külügyi apparátust Martonyi soha nem tudta felépíteni. Mindenki maradt a helyén, aki a cuclizmusban odakerült. Most egy átmeneti időszak van, a megmerevedett trotlikat Szíjjártó kisöpörte, de vajon föl tudja-e építeni a jobbat? Ez itt a kérdés.
Martonyival kapcsolatban még csak annyit, milyen világképe lehet egy olyan embernek, aki az MSZMP megszűnése előtt 1 nappal belép az MSZMP-be? Szerintem az ilyet nem lett volna szabad soha kinevezni egy ilyen posztra és nem azért, mert 1 napig MSZMP tag volt, hanem azért, mert csapnivalóan rossz a helyzetfelismerése.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 15:33 | Sorszám: 1893
Nem lehet elítélni európai tömegeket, honnan is jutnának hozzá a tényleges helyzethez ?
Egyoldalú médián keresztül ugyanazt kapják nap, mint nap.
Erre írtam, hogy azért ha nem is sokat, de a megfelelő külügyi apparátus legalább mintha élne, valamit léphetne.
Semmilyen védekezés nincs részünkről csak a hivatalos kormány, ami nem jó így.
A helyi szinten kéne nap nap mint megvívni a csatákat.
Győzni ezekkel szemben akkor sem lehetne, de legalább nem állnánk védtelenül.

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 15:08 | Sorszám: 1892
Én 1 francia online ismerőssel jártam ugyanígy: beidézett nekem 1 cikket a Paris Match-ból,
ahol 1 (nyilvánvalóan megrendezett) képen 1 bőrkabátos, Hitler-bajuszos koma karlendít, hogy
nálunk milyen fasizmus van, gárdák masíroznak meg félni kell. Hiába mondtam neki, hogy a kép
évekkel korábban (még a Csótány idején) készült, hogy a Zorbán még azt a kevés operettnácit
is fölszámolta, akik korábban a sajtónak pózoltak és nem kell félni, aszonta, ő inkább hisz
a Paris Matchnak, mint nekem ...
Sajnos, mossák keményen a szerencsétlenek agyát !
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...