14:22:39
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 09:42 | Sorszám: 182
Románia-Magyarország
(Szeptember 6.)
X-X Kisricso
1-3 Lundqvist(azt nem írom le mi lesz ha 1 csatárral indulunk neki a meccsnek...)
X-X Jegemac
1-2 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-1 mackó (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 09:26 | Sorszám: 179
Ez sem rossz forgatókönyv...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 09:23 | Sorszám: 178
Románia-Magyarország
(Szeptember 6.)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-2 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-1 mackó (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 04. 09:22 | Sorszám: 177
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Most mi ütött beléd?
Miért vársz kérésre?
Másold be...-)

Egervári: Nem vagyok ideges (NOL)

Nagyon helyes Kapitány, ne is legyen ideges, Ön sem, és a csapat sem, mert ahogy a nótában is megvagyon énekelve...

"Nem vagyok ideges, fő a nyugalom,
Száz évig élek én, ha így folytatom.
Arcomon csak mosoly lehet és derű,
Mert az élet végsőfokon nagyszerű..."
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 09:07 | Sorszám: 176
Nagyon hátulra került, felhozom:

Románia-Magyarország
(Szeptember 6.)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-1 mackó (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny

Lombard Pápa Termál - Ferencváros
(Szeptember 13. 20:00)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny

lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 08:22 | Sorszám: 175
Én azon nevettem amikor közölte hogy "nem ezen nem dől el a bajnokság, ez csak egy meccs", erre Zizi góljánál akkorát ugrott hogy majdnem beütötte a fejét a plafonba

Még sehol nincs fent a meccs, csak az rtl oldalán. Ha szeretnétek bemásolom a linket.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 22:08 | Sorszám: 174
http://index.hu/kulfold/2013/09/03/tokestol_elvennek_a_romania_csillagat/

Románia egységes és oszthatatlan nemzetállami jellegét képviselő mái vezetők, paprikajancsik, most egy bátor embertől visszavennének egy csillagot.
Vegyék vissza.
Az csak egy tárgy, ahogyan anno adták, talán őszinte elismeréssel, most sunyi percemberkék el is vehetik...
De azt a kiállást ami Tőkés Lászlót álló csillaggá emelte, már nem tehetik soha meg nem történtté, mint ahogy sokak, nagyon sokak örök tiszteletét, megbecsülését sem.
igen, lehet, hogy Tőkés László nem politikusi alkat, akkor sem volt az, amikor az Ő és családja élete is veszélyben volt, az Ő elhívása nem is arra szólt, szól.
Erdély büszke népe, de minden népe, nemzetsége pedig, előbb, vagy utóbb, így is, úgy lerázza magáról az "egységes és oszthatatlan román nemzetállam "gyámságát, mert az nem Istentől való, ez már elrendeltetett, és nem a mában, hanem jó régen, a múltban.
Csak érési idő kérdése.
93-év, 100-év, 150-év, több, vagy kevesebb?
Ki tudja, de be fog következni.
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 03. 21:32 | Sorszám: 173
Elek: “Nem volt szükség süket dumára”

Na ja.
Ahogy a mérkőzés előtt sem, úgy a végén sem volt szükség...
Az utolsó időkérés, ahogy ilyenkor rendesen lenni szokott köréje gyűltek a lányok, és várták az utolsó utasításokat.
És hát a mi Gáborunk bele is kezdett, egyszer, kétszer, tett egy gesztust, majd szinte extázisban...
"kell egy gól na"...-)
Végül is tényleg nem süketelt, igazán lényegre törő volt...-)

És Zizi annak rendje, és módja szerint be is vert gyorsan egyet...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 21:21 | Sorszám: 172
És egy tipp?
Egyébként én is háromezernyi eladott jegyről hallottam, de az Erdélyben is árusított maradék jegyekkel kapcsolatban tökéletesen igazad van.
Nem a létszám, hanem a minőség számít, hatalmas erőt jelent egy príma szurkolótábor, de ez a meccs is csak a játékosok teljesítményén, és bátor játékán fog múlni.

profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 03. 21:14 | Sorszám: 171
-)-)-)

Ez tetszik a legjobban.

-"Stadion? Lelassult az építkezés, ráadásul másodosztályú a kivitelezés, a sarkokban nem is ér össze..."

Hát ez, hát ez, ez nagyon gyilkos, "a sarokban nem is ér össze..."-)

A "más" témakörrel kapcsolatban pedig "A rettegés foka" Jegemac módra...?-)
Nem gyenge, de legalább "sárga"...-)
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 15:07 | Sorszám: 170
Én alapból úgy tudom 3000 jegy biztos elment...
Össze vissza lehet olvasni a számokat hány jegy fogyott..
Vicces a románok a maradék jegyeket elé akarják adni otthon.. Az tuti finom lesz...
Majd péntek este meglátjuk...
JM8H
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 13:11 | Sorszám: 169
Pénteken a MAGYAR válogatott fontos mérkőzést játszik.....
Ez a mérkőzés az Erdélyben élő magyaroknak ennél is több!!!!.
De egy dolog elkeserít....A románok 5000 jegyet bocsájtottak a magyar szurkolók részére.
Ebből 2000 jegy fogyott el biztonsági okokra hivatkozva.Miért nem hirdették Erdélyben is a jegyek eladását.Nagyon sok erdélyi magyar szívesen vett volna részt a mérkőzésen.Nem lett volna jobb ha 5000 magyar szurkol a válogatottnak?!.
Nagyon nehéz mérkőzés lesz!.Ismerve a két nép "barátságát" remélem mindenki épségben haza érkezik a mérkőzés után.
HAJRÁ MAGYAROK!!!.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 13:01 | Sorszám: 168
Szigetszentmiklós: remélem elég nagy pofon, s még idejében jött, hogy elgondolkozzanak az illetékesek. Az ügy bagatellizáló kommunikációja sem tetszik, az ilyen félvállról vett stílus miatt fogunk megint 8 év letöltendőt kapni.
jegemac
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 03. 12:47 | Sorszám: 167
Mindenki el van ájulva, de nem értem, hogy miért. Jönnek ezek az eddig sehol sem bizonyított ismeretlen kapitalista csökevények, azt hiszik, hogy ők szarták a spanyolviaszt... (Érteeeed, spanyolviaszt!)
Na, meg ez a Jenner is csak sértődősködik, néha ugyan eldönt egy-egy meccset (lásd. ETO), de erre Gyula vitéz anno azt mondta, hogy: na és?
Vannak itt hollandusnak vélt Moniz bébik, világhódító spanyol leszármazottak, mi vagyunk mi, egy gyarmat?
Nem jó felé halad szeretett Ferencvárosunk, hol van már amikor sajátunknak érezhettük a csapatot, Bartha Lacival, majd Maróti Bélussal a sorainkban futottunk ki a ződ gyepre és rettentettük el az ellent... Aztán Pruki tanár úrral bronzérmet is szereztünk, Monizzal mit szereztünk, mondjátok meg Béláim?

Stadion? Lelassult az építkezés, ráadásul másodosztályú a kivitelezés, a sarkokban nem is ér össze...
Igazuk volt azoknak, akik azt mondták, hogy addig nem szabad a régit lebontani, míg nincs kész az új. A réginek volt sarka, ennek miért nincs? Átverés az egész! Ébresztő!

Válogatott? Ugyan kérem, ezt a kérdést is lássuk reálisan! (Ahogy Tutus szokta volt láttatni)
Románia - Magyarország 3-0 (sima zakó, az eredmény ránk nézve lesz hízelgő...)

Más.
Volt itt kérem szépen időközi választás valahol Budapesttől nem messze, talán Szigetszentmiklóson. Észre tér a nép, sosem volt nagyságrendű különbség, szarrá nyerte magát a baloldal. Ugye, hogy nem érdemes kiskirálykodni, spanyolviaszoszni...
Reszkess narancssárga, jön a piros/kék/sárga (nézz oda a sárga mindenhol ott van...)!
Szóval szeretném, ha még legalább 10-20 további időközi választást nyerne a baloldal, minél nagyobb arányban, annál jobb...
Biztos, ami biztos... (Természetesen a megoldás a pontok (...) között van.)


profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 11:15 | Sorszám: 166
Dejszen illllenkor azonnal tolul az egyszerű paraszti agyamba a naiv kérdés, hogy ha hasonló rendelkezést nálunk vezetne be bárki, dehogy vezetne, csak felvetésként említene, nem a Ferencváros, hanem mint mondottam bárki más, akárki, bármilyen szervezet, közösség e hazában, he, akkor...?

A kettős mérce
Véleményem szerint ez a világunkban zajló modern háború gyilkos fegyvere, ami elől nem kell, és nem is szabad kitérni.
Ahol a birodalom úgy látja jónak ott közösségépítésre használja, ahol az érdekei azt kívánják, hogy még nagyobb hatalomra tehessen szert, ott a közösségek szétverésére.
Egy ilyen küzdelemben tehát nagyon nagy azok felelőssége, akik például egy akkora történelmi, kulturális közösséget használnak direktben, mint az FTC, vagy teljesen más jellegű, hasonló ragaszkodást, tartásra nevelő közösséget használnak ártalmas öncéljaik érdekében.
Akik mégis ezt teszik példának okáért egy Fradi mérkőzésen, azok bennem kérdéseket ébresztenek.
Azok vagy tényleg tudatosan, eszmeszerűen használják az általánosító gyűlölködésük terepéül a rendezvényeinket, vagy vannak az ostobák, akik nem látják, nem értik ennek a mái küzdelmeknek a lényegét, aztán létezhetnek a fizetett, az egyenesen küldött, provokátorok, akikkel magát, a közösség létét, alapjait támadtatják.
Ezek mind kártékonyak a Fradi számára.
A Fradinak élnie kell, mert nevelnie kell a következő generációkat, már az egészen kicsi emberpalántáktól, versenyeztetni kell Őket, értéket kell közvetítenie, a szurkolóinak pedig ragaszkodni kell, és méltónak lenni a három E tartalmához...
Ennyi, csak ennyi, és akkor győzhetünk, győzni is fogunk.
A fórumok a hétköznapi "harcainkhoz" adottak, a rendelkezésünkre állnak, mint például itt is, direktben a Clubot nem dobhatjuk oda még az olyannyira jogosnak vallott igazságérzetünk oltárán sem.
Szerintem.
Máris el vagyok késve, elnézést ha szétszórt voltam, de csakis a jó szándék, a Fradi iránti szeretet, ragaszkodás vezet szervusztok, áldás, békesség.



mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:32 | Sorszám: 165
Na, lassan csöpögnek a hírek: Mateos szerződését közös megegyezéssel felbontotta a Real, így "ingyen" volt igazolható. Ebben a helyzetben érthető számomra a szerződés, már "csak" a fizetését kell kigazdálkodni...
mackó
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:24 | Sorszám: 164
Vízen Tál örököseit csak a magyar nácizmus, kirekesztés, csúnya nézés, nem odavaló gondolat és hasonszőrű momentumok érdeklik. Biztosíthatlak felőle, hogy a dán szurkolói megkülönböztetés kitalálóit csak a foci-, a sport-, az egészséges nemzettudat és baráti szeretet vezérli, melynek alkalmazása a nyugati demokrácia számára üdvözítő és alkalmazható. Keletre, azon belül is az éhesek országába még nem szabad ilyen eszméket bevezetni, hiszen arra mi még éretlenek vagyunk. "Látjátuk feleim szümtükhel, mik vogymuk: isa, por és homou vogymuk." Legalábbis sokan ezt szeretnék.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:14 | Sorszám: 163
Bár igaz, Kubatovék mindig mondták, hogy van nagy vad a hálóban... De hogy ki is fogtuk, az már szenzáció.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:12 | Sorszám: 162
Közben arról lehet olvasni az NS-ben, hogy...

"Akinek nem dán a neve, nem kap jegyet a Köbenhavn BL-meccseire"

Épületes nem?
De!
Nesze neked kirekesztés.
Íme a fejlett nyugati demokrácia.
És vajh egy ilyen tempóhoz mit fog szólni az UEFA, a "simonviesntál" központ náci vadászai, és a hozzájuk hasonló érzékenységgel rendelkező "antiszemitakilengést" vizsgáló birodalmi ernyőszervezet?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:10 | Sorszám: 161
Ez nem semmi! Honnan volt rá pénzünk?
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:09 | Sorszám: 160
Norwich City-vel voltunk harcba érte de a Norwich csak 1 évre akarta kölcsönbe, mi pedig fix 3 éves szerződést ajánlottunk neki.
Ide jött 8)
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:04 | Sorszám: 159
Nem kölcsönbe, Végleg.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 10:01 | Sorszám: 158
Igaz csak addig állandó otthon, amíg a tervezett Fradinellóban fel nem épül a többfunkciós szuper csarnok...
Nem vagyok telhetetlen, főleg nem akkor, amikor nap-nap után láthatom, hogy mekkora lendülettel halad a stadionunk építése, de bár már ott tartanánk, hogy Fradinelló is...-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 09:58 | Sorszám: 157
Csak nem hagy nyugodni a gondolat: Kölcsönbe jött Mateos és 3 évre aláírt? Valami nem stimmel. Vagy nem kölcsön, vagy nem ír alá 3 évet. Ez nem kerek számomra.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 09:41 | Sorszám: 156
Ez jó, az eltévedt Gulya, avagy Gulya a "reng(n)ete(n)gben"...-)
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...