10:40:19
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 14:42 | Sorszám: 1454
Köszönöm Mackó!
Az új fészek még kialakítás alatt.
Már éjszakánként megy a 4-5 óra alvás, ami haladás a 2-3 hoz képest maximum...
Gerzson pedig hatalmas jó hír, sejthető volt, de így hivatalosan bejelentve más a dolog
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 14:15 | Sorszám: 1453
Üdv. a fedélzeten! Akkor az új fészekben kívánok Nektek sok-sok örömöt, no meg Gerzson segítségével a Fradi háza táján minél jobb eredményeket!
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 12:55 | Sorszám: 1452
Jó Napot Urak!!
Visszatértem, és elnézést az életjel nem közlésért, csak a költözés és az ezzel járó piciny idegi stressz lefoglalja az időmet, de már látom a fehér fényt az alagút végén
Most jelentették be hivatalosan Gerzsont.
Nagyon nagy Öröm ez nekem.. Nekem, az Én generációmnak akik sajnos nem láthatták a régi nagyokat, ő képviseli a "Sztárt" a csapatban. Őrülök újra köztünk van
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 10:05 | Sorszám: 1451
T. ferencvárosi vezetők figyelmébe ajánlanám, hogy most a brazil válogatottból jutányos áron hozzá lehet jutni olyan játékosokhoz, mint pl. Fred, Hulk, Oskar és társai. Neymar meg fizetne is, amíg a rehabilitáció tart. A magas színvonalú NB1-ben talán elmuzsikálnának egy darabig...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 06:43 | Sorszám: 1450

Akkor sem váltok. Kimértem, érezhetően gyorsabb a FireFoxnál.

Történelmi vereség. Mármint Brazíliának. A németeknek szurkolok, de megsajnáltam őket.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 06:51 | Sorszám: 1449
Mer biztos Krómot használsz !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 06:21 | Sorszám: 1448
Nálam úgy sem működik...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 06:20 | Sorszám: 1447
Nu! Pókember üldözi Batmant.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 07. 19:09 | Sorszám: 1446
panda visszalő :--D

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 07. 17:58 | Sorszám: 1445
Jobb egér, Kép megjelenítése.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 07. 17:33 | Sorszám: 1444
mosmá énse ... valahogy direkt kicsesznek velem a csúnyákok ..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 07. 12:45 | Sorszám: 1443
Ezt a képet én nem látom.

Más: nem akarok se értékelni, se háborogni, se különösebben örömködni a VB-n látottakon. Egy dolog viszont szembetűnő az eddigiekhez képest. 4 és 8 éve minden csúnya nézésre lapot adtak a bírók, voltak olyan mérkőzések, ahol szinte a teljes kispad is kapott sárgát, mert az ott ülők ki merték nyitni a szájukat. Piros járt már azért is, ha egy véletlenszerű feltartás volt a pályán. (Nem a Zidane - Materazzi esetekre gondolok, ott jogos a szankció.)
Most viszont pl. a durva belépők, labdaelrúgások sípszó után, látványos időhúzás mind-mind megtorlás nélkül maradt. Talán így a vége felé azért fordulhat elő olyan eset is, mint Neymar gerincre fektetése. Bátran lehet térdelni, rúgni, ordibálni, könyökölni, az esetek elhanyagolható számától eltekintve mindenki megúszta a jogos büntetést. Helyette bejöttek a műesést és "jaj, hogy meglökött az a csúnya ellenfél, meg különben is ferde szemmel nézett rám" bírói támogatása, hisz számtalan 11-es ilyen körülmények között született.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 06. 17:56 | Sorszám: 1442
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 04. 13:16 | Sorszám: 1441
Olvastam a "hírt", majd lefordultam a székről. Tán még most is ráng a rekeszizmom.
Közben keresem azt a 4-5 BL- és 5-6 EL részvevő magyar csapatot, amely ráadásul csak a selejtezők legvégén kapcsolódnak be a selejtezőből kikupálódottakkal...
Áhh.

#1440:
Hihetetlen ami itt folyik. Egyrészt picsognak a jegyár miatt, de kimennek Máltára egyet "fürdőzni", "szurkolni", meg egy vaskosat huhogni. Potom 150 ezerből kijön fejenként. A Táborba 7 szezon bérlet ára. Közben csodálkoznak, hogy miért kell olyan rendészeti óvintézkedés, mint pl. a vénaszkenner. Mellesleg nem találnak közelebbi helyet, ahol kikubatozhatnák magukat.
Sajnos be kell látni, hogy egy markáns réteg mélyen a nívó alatt létezik, s ráadásul annak zöme minket, Fradi-hívőket "boldogít". Mint "szurkolótárs".
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 13:02 | Sorszám: 1440

Egyre könnyebb kiábrándulni a magyar labdarúgásból és annak teljes közegétől. Itt beleértem a szurkolókat is. Kimennek egyesek Máltára, és csak annyi telik tőlük, hogy szidják a csapatot, Kubatovot, huhognak a máltaiak néger játékosára, ez így elég elkeserítő.

Megfordult a fejemben az elmúlt hetek hiszti műsora közepette, hogy nem biztos, hogy a Fradi közönség megérett egy ilyen fantasztikus modern stadionra...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 13:00 | Sorszám: 1439
Nagyjából itt tart a magyar bajnokság. Csányi szerint nőtt színvonal...

Alapvetően megérdemelnénk, ha mint a diósgyőr, mind mi is kiesnénk a fenébe a máltaiktól, akkor talán lehet, hogy kicsit óvatosabban fogalmaznának nagyképű foci vezetőink.

Ez a legújabb kedvencem:
"Kis Károly a Paks volt trénere nyilatkozott:
Ha már szakvezetőknél tartunk: a sokat kritizált magyar edzői karból tudnék legalább 10–15 kollégát mondani, akik Angliával jobban szerepeltek volna, mint most Roy Hodgsonnal."

Nagyképűség az van, önkritika nyomokban sem fedezhető fel, pedig nagyon magába kellene szállnia itt sok embernek, és átgondolni, mit csináltak rosszul...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 08:25 | Sorszám: 1438
Szégyenletes teljesítményt nyújtott mindkét magyar csapat. A DVTK annyiból jobban muzsikált, hogy legalább futottak. Elképzelés viszont nem volt, vérszegény taktika, ráadásul a második sárgalapja a máltainak jogtalan, tehát nem érdemelték meg a kiállítást. 50 percen keresztül játszott emberelőnyben a Diósgyőr, de a győztes gól után óriási szerencséjük volt, hogy ajtó-ablak helyzetben nem kaptak ismét gólt.
Szánalmas vergődés, ez van. Máltával egy szinten vagyunk. Jobban mondva a máltai pékekkel (jó, egy kicsit túlzok, de mérges vagyok).
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 03. 22:19 | Sorszám: 1437
Nézem a végét a dvtk meccsének. Hát ez valami elképesztően szánalmas.
Úgy támad a dvtk, hogy 8 máltai közt négy ember próbál passzolgatni, de kizárólag a labdás ember mozog 6Km/h-nál gyorsabban. Ezek még iparosnak is gyengék.

És valami pancser támadással úgy tűnik 2:1-re nyernek.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 03. 11:08 | Sorszám: 1436
Gratula !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 03. 10:56 | Sorszám: 1435
Szerintem jól csinálja a Fradi vezetése, hogy megpróbál az állami eltartott szerepéből kitörni. Jelenleg ott tartunk, hogy a stadion megépült, tokkal-vonóval 14 milliárd forintból. Mivel 100%-ban magyar anyag, magyar munkaerő, magyar tervezés előzte meg az új aréna születését, ez az államnak kb. a felébe került.
Az üresen hagyott telekre több érdeklődő is van, nagy valószínűséggel őszre nyélbe ütik az üzletet, 6-7 milliárd forint összegben.
Nagyjából fedi a valóságot, hogy a fentiek tükrében az állam ezzel a döntésével (mármint legyen egy új stadion) másfél év alatt 3000 magyar embernek adott munkát, s nullszaldós egyenleggel értéket teremtett. Az értéket átengedte a Ferencvárosnak X. évre (talán 50, de nem emlékszem pontosan) kezelésre. A Ferencváros meg megbízott egy nemzetközi céget, hogy üzemeltesse a komplexumot. Ennek fejében évi 1-1,5 milliárd forintot kap a cégtől a Fradi, amiért gyakorlatilag nem kell semmit sem csinálnia. A stadion névhasználatából pedig 10 év távlatában kap ~5 milliárdot. Ezekből a bevételekből tartunk most ott, hogy mindenféle szponzor, állami támogatás, politikai hátszél nélkül 10 évre biztosított egy olyan költségvetés, amely hazai viszonylatban nem rossz. Amennyiben szponzorok jelennek meg, az csak növeli a bevételt, s a jövőkép rózsaszínűbb is lehet. Pláne ha pár év múlva stabil EL- vagy BL-részvevők leszünk, akkor megint milliárdos nagyságrendű pénz állhat a házhoz.
Nagyjából ennyi. Fújhat a szél jobbról, avagy balról, stabil a csapat. És ezt érte el a Kubatov-Orosz tandem, ami szerintem óriási fegyvertény. Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy a jelenlegi politikai éra nélkül ez nem jöhetett volna létre...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 17:19 | Sorszám: 1434
(Akkor nem tudom, miért ájuldoznak a Puskás-fanok ...)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 17:07 | Sorszám: 1433
Egyébként minden tiszteletem Flóri bácsinak, de én nem neveztem volna el róla a stadionunkat, csak max. halála után.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 17:05 | Sorszám: 1432
Kb. egy éve már ez köztudott. Több milliárd forintot ad a Groupama 7+3 év névhasználatért. Az Albert család, a Ferenvárosi Baráti Kör, és még pár prominens személy együttes döntése alapján történt így. "Cserébe" lett Albert Flórián utca, valamint nagy valószínűséggel Albert-park a Népliget területén fekvő sportkomplexumból.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 16:27 | Sorszám: 1431
"Most már biztos, eladták az Albert Stadion nevét: a Fradi arénája az egyetlen magyar aranylabdás futballista helyett
a Groupama nevét fogja viselni. Az FFT gyorshíre szerint az ár üzleti titok."
... www.facebook.com/puskas.legenda?fref=nf
Ez nem kamu ?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 09:25 | Sorszám: 1430
Nem akarok senkit sem temetni, az új szerzeményeknek is kell még egy kis idő. lehet rossz napot kifogni. Lehet mindenre hivatkozni. Futni azért illett volna. S még egy valami felsejlik bennem: ez a német válogatott csodacsatár pontosan úgy kezdett, mint Jack Tuijp. Egy jó hírem azért van: a folytatást még nem látjuk...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...