04:05:37
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 08:29 | Sorszám: 145
Hajrá Fradi!

Barátom, ha a Demokraták valamit a fejükbe vesznek, (akár itthon, akár Ámerikában) abból általában csak a káosz születik meg. No meg egy kis zavarosban való halászat. Itt van ez a Nobel-békedíj is, mint minden, ez is felülírja önmagát...

Látom, a tanfolyam sikerült...

Mateos: Kisricso is írta, de szerintem is erősítés a védelemben. Most azt mondom, hátul már bitang erősnek kell lennünk ilyen felhozatallal. Remélem hamar beilleszthető, kondíció- és meccshiánnyal nem vádolható, így a szűk két hét elég lehet becsiszolni a helyére. Amit hiányolok, az a Pali-féle mosoly, nem tudom, hogy miért nem az fogadott reggel a monitorom előtt ülve.

Viszont a gólszerzéssel egy kissé hadilábon állunk. Böde tavaly is nehezen lendült bele, remélem elkapja hamar a fonalat. És Jencinek is formába kellene lendülnie, mert az utóbbi egy-két meccsen haloványabb volt a megszokottnál.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 07:22 | Sorszám: 144
http://www.magyarhirlap.hu/sziria-az-arab-liga-megosztott

Én ezt a Szíriai helyzetet nem látom át, én csak annyit érzékelek, hogy a "demokrácia" nevében sorra, mint a dominókat döntögetik a "diktátorokat", és az adott nép számára többnyire csak káoszt hoz a változás...
Ott van példának okáért Egyiptom, onnan Mubarak megbuktatásáig alig lehetett negatív híreket hallani, egy igazi turistacélpontnak számított, most ott áll az a 40-év alatt irtóztatóan túlnépesedett ország a nagyvárosi, az "öntudatára ébredt", okos telefonnal szaladgáló "proletárságával",mint egy bábu, ki tudja kik által rágatva, mozgatva, homlok magasságig a belső konfliktusban, miközben a aranytojást jelentő turizmust kidobhatták a kukába...
Nem értem, pedig mindig meghallgatom Nógrádi urat, de mégsem értem, és ha jól hallottam este valamelyik hírekben mi is a beavatkozás pártiak táborát gyarapítjuk...-(
Szövetségesek ide, meg oda, remélem csak a fülem, és az értelmem csalt meg...
Azon ami ott a közel-keleten történik, és Perzsiával szemben történni készül, nem látok én semmilyen áldást, és nem vagyok én még arab párti sem, csak leginkább emberpárti, de a "demokraták" beavatkozása nyomán abban a térségben én eddig jobbára csak nyomort, káoszt, és népvándorlást tapasztalok...


Egyébként pedig ennyi a véleményem az egészről...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 06:42 | Sorszám: 143
Fiatal Barátaiiiiiiiim,...?-)

Ismered a Spanyol emberek életritmusát ugye, nos a Reklám Madrid vezetői képesek voltak azt is a sutba dobni azzal, hogy hajlandóak délidőben játszani, és csak azért, hogy Ázsiában, a temérdek divatnak, elő egyenesben közvetíthessék a mérkőzéseiket...-(
Erről szól a világ focija, egyre inkább erről szól, a "birodalmi" gladiátorközpontokról, a globális "parasztvakításról"....
Az illúzióról, a mintha, a hogy...
Pedig dehogy...

profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 06:31 | Sorszám: 142
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Indítsuk a napot hegedűszóval...-)

kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 23:52 | Sorszám: 141
http://www.arsenal.com/home

Özil meg Arsenal-ba igazolt. Érteném a Real-t, hogy eladják/elengedik Özilt, Kakát, Mateost, és megveszik Balet. Ki lesz majd így középen?
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 23:21 | Sorszám: 140
Mateos aláírt 3évre!
Ennél jobb hír nem is kellhet nekünk.
Bale leigazolása meg nevetséges. És nem azért, mert odament a Realba (aki nem tudná Real szurkoló is vagyok). Nekem nem tetszik ez a herce-hurca ami most Bale-nél volt. Korábban hasonló volt CR-rel is, hogy megy a Realba aztán mégse ment maradt még egy évet MANUTD-ben, következő évben mégis ment... miért kell ekkora ügyet keríteni? A másik pedig nevetséges szerintem, hogy ekkora összegért igazolt át. Ez már lassan nem is a sportról szól, hanem ember kereskedelemről. Jó felé halad így a világ, és a labdarúgás kérdem én a fiatal barátaimtól?
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 22:29 | Sorszám: 139
"Minden párharcot felvállalni, csípni, harapni, rágni, hogy érezzék a román játékosok a törődést, ha szabálytalankodnak egy játékosunkkal, akkor mindig legyen egy közelben lévő társ aki verbálisan azonnal a védelmére kel, hogy érezzék a román játékosok a törődést, azt, hogy itt valóban egy csapattal állnak szemben, akik nem félnek sem tőlük, sem a hangulattól."

Minden párharcot felvállalni, csípni, harapni, rágni, ha szabálytalankodnak egy játékosunkkal, akkor mindig legyen egy közelben lévő társ aki verbálisan azonnal a védelmére kel, hogy érezzék a román játékosok a törődést, azt, hogy itt valóban egy csapattal állnak szemben, akik nem félnek sem tőlük, sem a hangulattól.
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 02. 22:23 | Sorszám: 138
No akkor megpróbálom.




Érdekes mennyire megcsalt az emlékezetem, csak most, hogy nézem ezt a videót szembesültem azzal, hogy anno a romániai visszavágón nem is Katzirz, hanem Bubu védett.
És milyen prímán.

Naná, hát persze, már ma is a hétvégi mérkőzésről beszélgettünk, és latolgattuk az esélyeket.
Ma még azok voltak többségben akik pesszimisták, én reménykedem, de tudom, ahogy közeledünk a mérkőzés estéjéhez úgy fog növekedni a bizakodók tábora...-)
Abban viszont mindannyian egyetértettünk, hogy csak akkor lesz esélyünk, ha nem csak szövegben, hanem a valóságban is minden csibészséget, vagányságot, pimaszságot amit egy túlfűtött hangulatú idegenbeli meccsen be vethet egy vendég játékos, de mindent amit még a játékvezető eltűr, azt bevetjük.
És koncentráció, koncentráció, és még egyszer koncentráció, egymás folyamatos biztatása úgy szövegben, mint testbeszédben a legelső perctől, a végső sípszóig.
Minden párharcot felvállalni, csípni, harapni, rágni, hogy érezzék a román játékosok a törődést, ha szabálytalankodnak egy játékosunkkal, akkor mindig legyen egy közelben lévő társ aki verbálisan azonnal a védelmére kel, hogy érezzék a román játékosok a törődést, azt, hogy itt valóban egy csapattal állnak szemben, akik nem félnek sem tőlük, sem a hangulattól.
És ha én dönthetnék az összeállításról, akkor nálam most, pont most, pont Bukarestben, bizony a Szalai, Böde páros kezdene.
Tudom, hogy a játékosok, éppen úgy tisztában vannak a párosítás érzelmi töltetével, mint mi szurkolók, és szinte az összes érdeklődő magyar ember.
Nyilván a játékosaink is tudják azt, hogy ha győznek, attól még nem csatolják majd vissza Erdélyt az anyaországhoz, de a mieink ott, az elszakítottságban kihúzhatják magukat, nem kell jó ideig a "kertek alatt" járniuk a megjegyzéseket hallgatva, sőt, felcsaphatják a fejüket.
De ez a mérkőzés minden rendkívülisége ellenére sem tesz megváltoztathatatlanná, visszavonhatatlanná semmit még vereség esetén sem.
Igen, "háború" lesz, de szerencsére csak a sport keretein belül megvívott "háború".
Az idegek, az izmok, a talentumok háborúja, és igenis győzhetünk, már miért ne győzhetnénk, csak legyünk bátrak, nem előzetesen, a sajtóban, a nyilvánosságnak kifelé való üzenetekben, nem, nem, és nem.
Egymás között fogadalmat téve, véd és dacszövetségben, hogy majd ott, ott Bukarestben, a stadionban mutatjuk meg.
Mutassátok meg srácok.
Hajrá Magyarok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 13:57 | Sorszám: 137
Profinak:
Egy youtube beágyazási kód így néz ki:

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/8abvKKQmZCQ?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Értelemszerűen az "embed" után következő kód tartalmazza az adott videó nevét kódolva. A kód utáni "?" és az azt követő "feature... már nem kell. Azaz a kivastagított részt másold le:

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/8abvKKQmZCQ ?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Tehát példánkban a következőnek kell szerepelnie ahhoz, hogy az eredmény kielégítő legyen:
[ you]http://www.youtube.com/embed/8abvKKQmZCQ [/you]

Nagyon fontos, hogy a szögletes zárójelek között ne legyen szóköz, valamint igaz ez a beágyazott kódra is. Példámban a [ you]-nál beraktam egy szóközt, különben nem látnád, csak magaát a videót.
Szóköz nélkül bemásolva meg itt a videó:
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:45 | Sorszám: 136
Az újaknak írom:

Személyes levelek írására is van lehetőség, a fölső menüsor "Leveleim" fül utal erre. Amennyiben van új levél, akkor egy kis vörös valami villog a levelek mellett. Első levél írása: kattintsatok a nicknévre, amely kidob egy ki statisztikát, pl. Profi esetében:

profi

... Levelet írok neki
... drótpostacíme: (Titok)

... hozzászólásai (69)

... topikjai (0)

Kattintsatok a "... Levelet írok neki" lehetőségre, s rajta!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:40 | Sorszám: 135
Jön Mateos, vagy nem jön? Vagy csak egy újabb kacsát röptet az az NS?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:38 | Sorszám: 134
Tutus kérdése ez, Profikám a vidóbeágyazás rejtelmei tanfolyamra jelentkezett.
lundqvist
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:31 | Sorszám: 133
Bármelyik feltöltő oldalra fel kell rakni.
És utána az oldal ad egy linket amit utána az itteni "fórumkódok" közé kell bemásolni.
Ajánlott oldalak:
www.kepfeltoltes.hu (magyar, úgyhogy érthető)
http://prntscr.com/ (angol, rákattintasz a "drag images" re és fel tudod tölteni)

Mind 2 oldal írto egyszerű, és gyors.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:29 | Sorszám: 132
Vagyok én egy Böde Dani?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:28 | Sorszám: 131
Szóval:
A youtubos videót elindítva jobb klikk az egéren, s a "beágyazási kód másolása" az első lépés.
A lenti videón ez így néz ki:

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/JdB87mXHMts?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ebből nekünk a következő rész kell: //www.youtube.com/embed/JdB87mXHMts

Ezt kell a [ you] és a [/you] részek közé raknod szóközök nélkül.
Próbáld ki.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:25 | Sorszám: 130
Szépen kérlek...

Magyarázzad mán he, oszt ne "buzizzál" itten...-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:22 | Sorszám: 129
Sajnos saját gépről egyetlen fórum sem képes megjeleníteni képeket, s érthető is, hiszen mi nem láthatjuk a Te háttértárolódat. Viszont kirakhatod a hálóra, pl. a képfeltoltes.hu oldalon keresztül. Akkor már Hússaláta instrukcióját követve mi is láthatjuk...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:21 | Sorszám: 128
-)-)-)

Én még kivárok.
Én is azt szeretném, ha sokáig, nagyon sokáig maradna a 0-0.
Szép nyugodt, taktikus játékkal átvészelnénk a románok kezdeti lendületét, közben szépen hozzászoknánk a várhatóan ellenséges légkörhöz is, és a végén, néhány koncentrált attakkal bevinnénk nekik a kegyelemdöfést.
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:17 | Sorszám: 127
azt is írjátok meg hogy saját gépről hogy lehet képet betenni, mert akkor megörvendeztetném a társaságot egy két képpel az épülő szentélyről:-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:13 | Sorszám: 126
Profikámnak:



Ha nagyon szépen megkérsz, elmagyarázom!
Most kérdeztem meg RK-tól, úgyhogy menni fog...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:08 | Sorszám: 125
Ám legyen!

Románia-Magyarország
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-1 macko (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:07 | Sorszám: 124
Közeledünk a Románia-Magyarország VB selejtező napjához, mi lenne ha betartanánk az időrendi sorrendet, és tippelnénk a válogatott mérkőzésére is?
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:01 | Sorszám: 123
:-) mit lehessen tudni? :-)
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 10:00 | Sorszám: 122
célfotóval:-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 09:59 | Sorszám: 121
Igaz, a nemzeti válogatottunk előbb 2 mérkőzést is vív, a következő mérkőzésünkre azért már lehet tippelni (tudom, egy kissé korai még...:

Lombard Pápa Termál - Ferencváros
(Szeptember 13. 20:00)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 macko
X-X Gulya
X-X Janny
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...