11:23:19
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
onogur
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 19. 15:54 | Sorszám: 1147
Szerinted a zselézett hajú celebjátékosaink (Szalai, Németh Kriszti, Huszti, Dzsudzsák) elfogadnak majd egy nemzetközi tapasztalatoktól nem befolyásolt Pintért főnöknek, vagy még ma lemondanak a válogatottságról?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 14:46 | Sorszám: 1146
Én azért Pintérnél jóval nevesebb edzőt reméltem, de az az igazság, hogy a rendelkezésre álló játékos keret miatt felesleges egy nagy mágust megfizetni. Nálunk nem az a cél, hogy a finomhangoljanak egy kihegyezett csúcskategóriás motort, hanem csupán működésre kell bírni egy gyenge-közepes alapmodellt. Egy top edző olyan (nem csak anyagi) elvárásokkal állhatna elő, amit a hazai viszonyok mellett nem lehet teljesíteni.
Az "eredményesség" nem a taktikán fog múlni hanem azon, hogy ugyan ne vesszen már össze a legjobb játékosokkal, tisztába legyen a kerettel, a válogatásnál ne vegyen figyelembe anyagi érdekekre alapozott szempontokat stb.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 12:27 | Sorszám: 1145
Ez mindennek a legalja.

Ennyit Csányiról, nemrég még azt nyilatkozta, hogy nemzetközileg elismert szakembert fognak hozni. Na ja.

Pintér, az ősbunkó. Azt hittem, rosszul látok.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 11:49 | Sorszám: 1144
Az MLSZ közleményéből arra következtetek, hogy Csányi vonul kifele a labdarúgásból. Az MLSZ kasszája nem áll túl jól, Csányi meg se a saját, se az OTP zsebébe nem hajlandó nyúlni azért, hogy külföldi kapitányt vásároljon.
Mondjuk a hatalommal se éppen felhőtlen a viszonya.
Részlet:

"E folyamat során hamar beigazolódott az a félelem, hogy a jövőbeli csapat lehetséges tagjainak megismerésére, a remélt eredményesség elérésére minden külföldi edző hosszabb időt kért a szövetségtől. Ez a jelenlegi helyzetben nem fogadható el, amikor – talán két felkészülési mérkőzést követően – szeptemberben már a 2016-os Eb-kijutás küzdelmeire készen álló csapattal kell rendelkeznie Magyarországnak. Ez önmagában elegendő érv volt a visszakozásra, amire ráerősített, hogy a komoly, felkészült külföldi szakemberek javadalmazási igénye, és az MLSZ fizetési hajlandósága között lényeges eltérés van. A szakemberek korrekt módon engedtek volna a Nyugat-Európában megszokottnak számító igényeikből, melyek erőfeszítések árán megfizethetőek lettek volna. Ugyanakkor a mai magyar labdarúgás gazdasági helyzetében, a jogos erkölcsi elvárások mellett a szövetség nem írhat alá felelősen nagyobb összegű szerződést."
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 10:25 | Sorszám: 1143
Rájöttem! Erre is biztos lehetett fogadni, és a hazai labdarúgás hozza a szokásos tippmix meccset.
Bár tulajdonképpen mindegy, már egészen leszoktam a fociról.
Tulajdonképpen minek dobjunk ki egy csomó pénzt szövetségi kapitányra, mikor látjuk miből válogathat. Szarból nem lehet várat építeni.
Azzal kéne kezdeni, hogy a hazai bajnokin (bár nemzetközi kupákban nem nagyon veszünk részt) max 3 légiós. Ha ugyanannyi pénzt szánnak rá, akkor az legalább minőségibb lenne, és nem a délszláv/brazil zs osztály maradéka.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 10:13 | Sorszám: 1142
Első bemutatkozó szavai: ööööö
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 10:11 | Sorszám: 1141
Nagy tradícióval rendelkező, nemzetközileg elismert külföldi neves szakember.
Keresem, hogy melyik illik rá. Szóljatok, ha megtaláltátok...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 10:06 | Sorszám: 1140
Ez vicc
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 10:04 | Sorszám: 1139
Csak nem hagy nyugodni a dolog, még mindig reménykedek abban, hogy ez csak a Sass-kabaré felvezetése...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 09:57 | Sorszám: 1138
Azt hittem, csak viccelnek. Elsőre jót röhögtem. Aztán tényleg ő. Ledöbbentem.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 09:53 | Sorszám: 1137
Pintér Attila

Szerintetek?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 08:14 | Sorszám: 1136
Hivatalos:

Véleményt nem tudok formálni, a puding próbája az evés...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 18. 16:07 | Sorszám: 1135
Legalább az is zöld
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 18. 15:36 | Sorszám: 1134
Nem is annyira, ha jól olvasom, jön Thomas Doll.
Hatalmas játékos volt, edzői kvalitását megmutatta a Hamburgnál.
Jó választásnak tűnik, reménykedjünk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 17. 15:07 | Sorszám: 1133
Uborkaszezon

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 13. 08:46 | Sorszám: 1132
Várjuk az új edzőt, közben Dani lett a Nike reklámarca:

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 13:19 | Sorszám: 1131
Én a támadó futball helyett beérem eredményekkel is..
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 12:06 | Sorszám: 1130
Persze a statisztika az csak statisztika. A Fradi egyetlenként Magyarországon soha, sehol nem állhat be védekezni és kontrajátékot játszani. A közönség elvárja a támadó futballt, körülményektől függetlenül.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 11:26 | Sorszám: 1129
Az is sok. De mint a Vidi elleni meccs is igazolja, arra kell törekedni, hogy egy góllal többet rúgjunk. De egyetértek.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 11:18 | Sorszám: 1128
Nekem a 17 meccsen bekapott 26 gól tűnik soknak.
A kiesőhelyen álló MTK 21 gólt kapott.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 11:02 | Sorszám: 1127
Az ősz góljai. Hiányzik a büdzséből vagy 15 gól. Annyival az MK-ban még talpon lennénk és az NB1-ben meg a dobogón:

onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 10:09 | Sorszám: 1126
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 10:01 | Sorszám: 1125
"Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

Szerintem ebben a rövid idézetben a fogékonyak számára minden zsinórmértékszerűen benne foglaltatik.

Szervusz Barátom.
Megyek, mert ma még mehetek, és ma még van hova.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 10. 09:51 | Sorszám: 1124


Ettől függetlenül ismersz már: naív vagyok, mert hiszek az igazságban. Hiszek abban, hogy az ember alapvetően jó, csak olykor-olykor megremeg a keze, olykor-olykor meghajlik a dereka, s ilyenkor nem magára dühös, hanem a Világra. Olyannyira, hogy tettét, cselekedetét, szavakba öntött önigazságát megpróbálja másra kenni, felvállalva, hogy Isten előtt még számonkérés következik, pláne ha most fennen hangoztatja, hogy ő ateista.

És igen, minden bizonnyal lezajlik ez a VB-is, annak rendje és módja szerint. Irányítottan. S unokáink egy szép napon olvasgatják a doppingon, a sorsolási csaláson stb. fennakadt sporttörténelmet. Gazdasági válságokat. Emberi disznóságokat...
Esetleg okulnak belőle.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 09:39 | Sorszám: 1123
Macko.
Néhány elenyésző kivételtől eltekintve ez az egész, bennünket körülölelő világ manipulált mára.
Ebben kell élnünk.
Mostanában egyre gyakrabban jut eszembe a pusztai nagyapám mondása, amikor az eső ellenére visszaküldött a szántóra az ott felejtett dolgainkért..
-Erigy fiam.
De hát el fogok ázni...-mondtam én.
-Dehogy ázol el, szaladj az eső sorja között...-)

Szerinted?
Megpróbálhatunk a manipulációk "sorja között szaladni", de reményünk csak annyi, mint anno nekem volt az esőben...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...