09:50:10
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Felhasználónevem: 
Jelszavam:   [ Mégsem
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 10:04 | Sorszám: 1139
Csak nem hagy nyugodni a dolog, még mindig reménykedek abban, hogy ez csak a Sass-kabaré felvezetése...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 09:57 | Sorszám: 1138
Azt hittem, csak viccelnek. Elsőre jót röhögtem. Aztán tényleg ő. Ledöbbentem.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 09:53 | Sorszám: 1137
Pintér Attila

Szerintetek?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 08:14 | Sorszám: 1136
Hivatalos:

Véleményt nem tudok formálni, a puding próbája az evés...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 18. 16:07 | Sorszám: 1135
Legalább az is zöld
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 18. 15:36 | Sorszám: 1134
Nem is annyira, ha jól olvasom, jön Thomas Doll.
Hatalmas játékos volt, edzői kvalitását megmutatta a Hamburgnál.
Jó választásnak tűnik, reménykedjünk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 17. 15:07 | Sorszám: 1133
Uborkaszezon

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 13. 08:46 | Sorszám: 1132
Várjuk az új edzőt, közben Dani lett a Nike reklámarca:

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 13:19 | Sorszám: 1131
Én a támadó futball helyett beérem eredményekkel is..
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 12:06 | Sorszám: 1130
Persze a statisztika az csak statisztika. A Fradi egyetlenként Magyarországon soha, sehol nem állhat be védekezni és kontrajátékot játszani. A közönség elvárja a támadó futballt, körülményektől függetlenül.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 11:26 | Sorszám: 1129
Az is sok. De mint a Vidi elleni meccs is igazolja, arra kell törekedni, hogy egy góllal többet rúgjunk. De egyetértek.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 11:18 | Sorszám: 1128
Nekem a 17 meccsen bekapott 26 gól tűnik soknak.
A kiesőhelyen álló MTK 21 gólt kapott.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 11:02 | Sorszám: 1127
Az ősz góljai. Hiányzik a büdzséből vagy 15 gól. Annyival az MK-ban még talpon lennénk és az NB1-ben meg a dobogón:

onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 11. 10:09 | Sorszám: 1126
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 10:01 | Sorszám: 1125
"Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

Szerintem ebben a rövid idézetben a fogékonyak számára minden zsinórmértékszerűen benne foglaltatik.

Szervusz Barátom.
Megyek, mert ma még mehetek, és ma még van hova.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 10. 09:51 | Sorszám: 1124


Ettől függetlenül ismersz már: naív vagyok, mert hiszek az igazságban. Hiszek abban, hogy az ember alapvetően jó, csak olykor-olykor megremeg a keze, olykor-olykor meghajlik a dereka, s ilyenkor nem magára dühös, hanem a Világra. Olyannyira, hogy tettét, cselekedetét, szavakba öntött önigazságát megpróbálja másra kenni, felvállalva, hogy Isten előtt még számonkérés következik, pláne ha most fennen hangoztatja, hogy ő ateista.

És igen, minden bizonnyal lezajlik ez a VB-is, annak rendje és módja szerint. Irányítottan. S unokáink egy szép napon olvasgatják a doppingon, a sorsolási csaláson stb. fennakadt sporttörténelmet. Gazdasági válságokat. Emberi disznóságokat...
Esetleg okulnak belőle.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 09:39 | Sorszám: 1123
Macko.
Néhány elenyésző kivételtől eltekintve ez az egész, bennünket körülölelő világ manipulált mára.
Ebben kell élnünk.
Mostanában egyre gyakrabban jut eszembe a pusztai nagyapám mondása, amikor az eső ellenére visszaküldött a szántóra az ott felejtett dolgainkért..
-Erigy fiam.
De hát el fogok ázni...-mondtam én.
-Dehogy ázol el, szaladj az eső sorja között...-)

Szerinted?
Megpróbálhatunk a manipulációk "sorja között szaladni", de reményünk csak annyi, mint anno nekem volt az esőben...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 09:22 | Sorszám: 1122
A videó:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 09:20 | Sorszám: 1121
No, kérem szépen, ha ez igaz, akkor itt a botrány:
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 09:16 | Sorszám: 1120
Szervusz(tok)
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

A továbbra is hatalmas nézettség ellenem beszél, de szerintem az FI úgy ahogy van, teljesen el lett cseszve mára. Én már nem is nézem. De mondom a jelek szerint én képviselem a kisebbséget.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 10. 08:49 | Sorszám: 1119
Olvasom, hogy az F1-ben jövőre bevezetnek még egy újdonságot a technikai forradalom mellé: az utolsó fordulót dupla pontokért mérik, azaz nagyot szakíthat egy harmadik-negyedik helyezett is, akár a győzhet is összesítésben.

1. Azt, hogy lassan már gokart-motorokat kell használni, lenyelem.
2. Azt, hogy idétlen méretű és alakú kasznikat kell gyártani, lenyelem.
3. Azt, hogy minden újdonságot - amit nem a Ferrari talál ki - lereszelnek, lenyelem.
4. Azt, hogy szó nélkül lehet első és másodrangú versenyző csapaton belül, lenyelem.
5. Azt, hogy lassan azt is előírják, hogy milyen alsógatyát hordjon a pilóta, lenyelem.

Azt viszont nem várom meg, hogy szerencsejátékká alakítsák. Arra ott van a totó, bár én azon sem vagyok érdekelt. Azt hiszem, jövőre nem fog az F1 érdekelni.

Esetleg még javasolnám az F1 urainak, hogy lehessen SMS-ben is szavazni a győztes kilétére, ha már az izgalmakat kergetjük...
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 10. 07:24 | Sorszám: 1118
Tunézia ellen keserves 2 gólos győzelem.
Ebben a legrosszabb Hajdú tömör értékelése, ami ráadásul igaz is: "A szerencsésebb csapat győzött." Értitek? Tunézia ellen!!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 09. 11:15 | Sorszám: 1117
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 09. 10:52 | Sorszám: 1116
Tegnap a ferencvárosi evangélikus gyülekezettel ünnepeltük az Úr napját.
A végén a lelkész úr, mielőtt utunkra bocsátott volna bennünket, elmondta,
felkérést kapott, hogy a stadiont, mely az épülésben odáig jutott, hogy
elérte a végleges magasságát, áldja meg. És ő így is fog tenni. Sőt, ahogy
a szavaiból kivettem, az áldás az egyesületre és a szurkolótáborra is ki
fog majd terjedni ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 09. 10:35 | Sorszám: 1115
Este megnéztem felvételről a mérkőzést. A helyszínen több (általam is) vitatott esemény miatt különös figyelmet fordítottam a szabálytalanságok és a leshelyzetek bírói megítélésére, valamint szurkolóinktól érkező "Gundi részrehajló közvetítésére".

Első megjegyzésem: a helyszínen lábrakapott 3 m-es Vidi-lesgól még a kikockázott, rögzített helyzetben megvizsgált körülmények között is nehezen eldönthető, de tényleges lesállást jelez. A partjelző döntéséért így utólag már nem követelek kötelet, ennek megítélése az adott pillanatban igen nehéz feladat, s mint mondtam, pár centin múlt a dolog. De les volt.

Második megjegyzésem: Böde Dani beadását követően Jenci lesgólt szerzett, de ennek megítélése is nagyon nehéz, csak videofelvételről, kikockázva döbbentem rá. (Mondhatnám, a bíró ilyesformán nem nyúlt bele a mérkőzésbe, hisz lesgólokat tekintve 1-1 az állás.)

Harmadik megjegyzésem: Fotelból, többszöri ismétlést megemésztve minden sárgalapunk jogos volt. Ami miatt mégis szót kell emelnem: a szabálytalanságok súlyosságát nem egyformán ítélte meg Andó spori. A Vidi részéről elmaradt 2 sárga lap, valamint egy második sárgás kiállítás. A helyzet az, hogy tegnap ezeket a terheket elviseltük, mert 3 gólt rúgtunk. Nem egyet, nem kettőt, hármat. Azaz a hazai bajnoksághoz képest kombinatív viszonylag nagy iramú játékba belefért a mérkőzésbe egy-két fegyelmezetlenség, figyelmetlenség. Ahogy annak mindig is lennie kellene...

Negyedik megjegyzésem: élőben úgy tűnt, hogy Levi a lesgólunknál akár védhetett volna. Ezért szidtam, mint a bokrot. (A túlsó kapu messze volt, takarásból keveset láttam csak olyan totyorgósnak tűnt kapusunk.) Otthon más képet kaptam: Nikolic mozdulata, amellyel végül nem is ért bele a labdába, roppant megtévesztő volt, olyan közelről szegény Levi akár lánynak is képzelhette magát... Ettől függetlenül többször is bizonytalan volt, kifutni, ezzel megelőzni veszélyes helyzeteket továbbra sem tud....

Ötödik megjegyzésem: Különösen figyeltem a közvetítést. Gundi egyáltalán nem volt részrehajló. Közvetítésével nem szurkolt egyik csapatnak sem, ha nem értett egyet a bíró ítéletével, inkább csöndben maradt. Amit szemére lehet vetni, az inkább a szabályok rossz értelmezése, ami az egyéni szocprobléma esete.

Mindettől függetlenül jól szórakoztunk tegnap, jó volt a társaság, mind a lefelé menő, mind a visszaúton remekül éreztem magam. Köszönöm Fradista társaimnak és a Csapatnak a tegnap délutánt!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...