10:27:34
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Felhasználónevem: 
Jelszavam:   [ Mégsem
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 06. 22:52 | Sorszám: 1106

Komolyan mondom, meghülyültek a szurkolók, vagy Moniz valamilyen voodoo varázslattal mindenkit hipnotizált. Íme egy vélemény az üllői129 oldalról, tipikus hozzászólást tükröz:

"Szerintem talán furcsának tűnik, de nem érdemeljük meg a profizmust, azért ugyanis küzdeni kell és ezekkel a játékosokkal ez nem kivitelezhető, Moniz megpróbálta, felfalta őt a közeg Klubon belül, szimplán az Emberségével, az Elveivel nem is volt összeegyeztethető ez az egész, ami itt van.
Isten Önnel Mester!
HAJRÁ FRADI!"

Eszméletlen, a kedvencem a "felfalta a közeg" duma. Mint valami szentről, úgy beszélnek róla.. Azon gondolkodom, hogy nevessek vagy csak sírjak.

Bár az is lehet, hogy én vagyok a hülye. Én eddig azt hittem, hogy Monizt futballedzőnek szerződtettük, akinek az a dolga, hogy 22 játékosból egy egységes csapatot formáljon, akik képesek a pályán eredményesen együttműködni, "futballt csinálni". Én eddig azt hittem, hogy ő egy munkavállaló, akinek vannak bizony főnökei, és nem korlátlan tejhatalommal rendelkező egyén. Én eddig azt hittem, hogy mindenkinek a maga dolgát kell végeznie, az orvos gyógyít, az edző edzéseket tart.

Remélem minél gyorsabban lecseng ez a Moniz imádat, mert kezdem unni, annak ellenére, hogy komáltam a fickót.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 06. 19:46 | Sorszám: 1105
Videoton - Ferencváros
2013. december 8, 16:30
HELYSZÍN: Székesfehérvár

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó (egyszer csak bejön)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 06. 15:21 | Sorszám: 1104
Lássuk az idei utolsó tippjeinket, személy szerint a helyszínen izgulva...

Videoton - Ferencváros
2013. december 8, 16:30
HELYSZÍN: Székesfehérvár

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó (egyszer csak bejön)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 05. 21:40 | Sorszám: 1103
Mindörökké!!!!
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 05. 10:51 | Sorszám: 1102

Alapvetően sokkal jobban és motiváltabban játszottunk, mint eddig. A vereségünknek az alábbi okai voltak:
- Nem szeretem bíróra kenni, de Kassai döntően befolyásolta az eredményt azzal, hogy nem fújta be a tizenegyest
- Kihagytuk a helyzeteinket
- Nagyon nincsen szerencsénk, egyrészt mindkét meccsen volt kapufánk, másrészt tegnap Somalia lesérült, és persze az ő helyéről jött a beadás
- Sérüléshullám: Holman, Buzsáky, Józsi, Hidvégi, (Leonardo?)
- Sajnos a Moniz éra hibái miatt voltak meg tegnap is a korlátaink, gyakorlatilag nem volt cserepadunk, pedig jó lett volna cserélni Ionescu/Jenner valamelyikét le kellett volna kapni a gól után, illetve Diallo is beleszürkült. Kit lehetett volna helyettük becserélni?: Tuijp, Valpoort. No comment.. Köszönjük Moniz ezeket a fantasztikus játékosokat.

Látni kell, hogy ez a keret jelenleg egy középmezőnyre elég, nem dobogóra. Nagyon remélem, hogy sikerül kifognunk egy PROFI edzőt, aki elvégzi a megfelelő átalakításokat tavasszal, és sikerül javítanunk ezen a silány játékon.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 05. 09:50 | Sorszám: 1101
Én megdicsérném a fiúkat. Az elszántsággal, az akarattal nem volt probléma, talán még görcsössé is tette őket. Néha szinte felborult a pálya, mintha a Fradi játszott volna hazai pályán. A meccs lefújása utáni jelenet pedig megrázó volt.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 05. 07:39 | Sorszám: 1100
Hajrá Fradi!

Sorra kapjuk a pofonokat. Nem tudom, meddig tartjuk oda az orcánkat...

Akkor is mindörökké Ferencváros!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 05. 05:01 | Sorszám: 1099
Igaz!
ÉS MEGRAGADOM AZ ALKALMAT, HOGY ELISMERJEM: TIPPELÉSI "MEGÉRZÉSEM" EZÚTTAL CSÚFOSAN CSERBENHAGYOTT.(ÉN UGYANIS 2 VAGY TÖBB GÓLOS FRADI GYŐZELMET VÁRTAM TEGNAP A MEGYERI ÚTON)
Bocsánatot kérek: NEM VAGYOK JÓ JÓS A FUTBALLBAN (SEM!)--VALÓBAN! ELISMEREM.
keresztkem
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 04. 20:43 | Sorszám: 1098
Hatalmas változásnak kell történnie a "téli szünetben", hogy nehogy csúfos szezonzárás legyen ebből..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 04. 16:53 | Sorszám: 1097
Hm.
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 04. 16:51 | Sorszám: 1096
Fradi továbbjutást kívánok a Tiszelt Uraknak!
Tippem: idegenben jó az X ! Régi h.... duma! De ma tökéletesen megfelel!
Szóval 1-1 !!!!

Újpest - Ferencváros
2013. december 4, 18:00
HELYSZÍN: Szusza Ferenc Stadion (Barbie-ház)
1-1 Kisricso
X-X Lundqvist
2-2 Jegemac
1-1 Profi(óhaj szintjén csatlakozom fiatal barátunkhoz, Kisricsóhoz)
X-X Tutetem11
2-3 Karesz
X-X Dani
3-1 Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó, tehát mi jutunk tovább.
2-0 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
1-1 Papm
X-X Gajo
2-2 Lorinc82
X-X Auróra
1-3 Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 04. 10:07 | Sorszám: 1095
Legyen úgy!!!
Papm
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 04. 09:53 | Sorszám: 1094
Fradi továbbjutást kívánok a Tiszelt Uraknak!
Tippem: idegenben jó az X ! Régi h.... duma! De ma tökéletesen megfelel!
Szóval 1-1 !!!!

Újpest - Ferencváros
2013. december 4, 18:00
HELYSZÍN: Szusza Ferenc Stadion (Barbie-ház)
1-1 Kisricso
X-X Lundqvist
2-2 Jegemac
1-1 Profi(óhaj szintjén csatlakozom fiatal barátunkhoz, Kisricsóhoz)
X-X Tutetem11
2-3 Karesz
X-X Dani
3-1 Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó, tehát mi jutunk tovább.
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
1-1 Papm
X-X Gajo
2-2 Lorinc82
X-X Auróra
1-3 Keresztkem
Karesz 71
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 21:06 | Sorszám: 1093
Újpest - Ferencváros
2013. december 4, 18:00
HELYSZÍN: Szusza Ferenc Stadion (Barbie-ház)

1-1 Kisricso
X-X Lundqvist
2-2 Jegemac
1-1 Profi(óhaj szintjén csatlakozom fiatal barátunkhoz, Kisricsóhoz)
X-X Tutetem11
2-3 Karesz
X-X Dani
3-1 Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó, tehát mi jutunk tovább.
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-2 Lorinc82
X-X Auróra
1-3 Keresztkem
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 03. 18:36 | Sorszám: 1092
„A Ferencvárosi TC orvosi stábjának közleménye

A sajtóban az elmúlt napokban elbocsátott ferencvárosi vezetőedző, Ricardo Moniz tényeket figyelmen kívül hagyó állításai kapcsán az alábbiakat szükségesnek tartjuk leszögezni.

1. A Ferencvárosi TC egészségügyi stábja az UEFA és FIFA által rendszeresített, az egyik legszigorúbb alkalmassági vizsgálatot használja, a Magyarországon kötelező sportorvosi vizsgálat mellett. Tehát a játékost megvizsgálja a klub alkalmazásában álló ortopéd-traumatológus, egy kardiológus és egy klubtól független sportorvos. A vizsgálatok a FIFA PCMA és az UEFA PCMA (pre-competition medical assessment) alapján történnek minden egyes játékosnál. (lásd: http://www.fifa.com/mm/document/afdeveloping/medical/01/07/26/86/fifapcmaform ... UEFA körlevél 2012)

2. Akeem Adamsnél olyan mozgásszervi problémák derültek ki a szerződést megelőző vizsgálaton, amely alapján jelentős volt a sérülés, illetve újrasérülés veszélye. Az elváltozásokról RTG és CT felvételek készültek. Ezen elváltozások nem teszik a versenysportra alkalmatlanná a játékost, azonban a klub érdeke, hogy a szerződést megelőző vizsgálatokkal az újrasérülés és a krónikus panaszok jelentkezésének veszélyeiről is tájékoztassuk a klubot. Ezek alapján az orvosi stáb a játékos szerződtetését nem javasolta a klubnak, az orvosi véleményeket azonban a vezetőedző felülbírálta és a klub vezetősége előtt ragaszkodott a játékos leigazolásához.

3. Az Egészségügyi Stáb munkáját jelentősen hátráltatta, hogy Ricardo Moniz az egészségügyi munkát is irányítása alatt kívánta tartani, több alkalommal az orvosi evidenciákkal ellentétes utasításaival kellett küzdenünk.

4. A terheléses vizsgálat, különösen élsportolók esetében, nem a szív és érrendszeri panaszok diagnosztizálására/szűrésére szolgál, hanem azzal a játékos edzettségi állapota határozható meg. Ilyen vizsgálat mindegyik FTC-labdarúgóról készült évi rendszerességgel a felkészülési időszakban, illetve a leigazolást megelőzően. Akeem Adams esetében az orvosi stáb öt alkalommal foglalta le az egyik budapesti sportdiagnosztikai laboratóriumot, azonban Ricardo Moniz egyik alkalomra sem engedte el a játékost a futószalag-terheléses és légzéses gázcsere vizsgálatra.

5. Az édesapja haláláról szóló információról az egészségügyi stáb az infarktus bekövetkezte után, a család megérkezését követően, a velük tartott megbeszélésen értesült, ekkor mondta Ricardo Moniz, hogy igen, erről neki volt tudomása, de mi köze ennek a játékosnál bekövetkezett infarktushoz? Ezen a megbeszélésen több klub alkalmazott is részt vett.

6. Nem gondoljuk, hogy egy orvosi diplomával nem rendelkező laikusnak, mint Ricardo Moniznak ismernie kellett volna a szülői hirtelen halál és a kardiovaszkularis megbetegedés közötti összefüggést, azonban azt sem gondoljuk, hogy ugyanilyen okból kifolyólag tudja, hogy miként kell élsportolókat kardiológiai szempontból szűrni, ezért is elfogadhatatlan a nyilatkozata.

7. Az Országos Mentőszolgálat és a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika munkatársai szakmai hozzáértése, lelkiismeretes munkája, szakmai bravúrjai nélkül Akeem Adams jelenleg biztosan nem élne.

Az Egészségügyi Stáb a korábbi vezetőedzővel kapcsolatos kommunikációt ezzel a nyilatkozattal lezártnak tekinti. Adams állapotáról természetesen továbbra is tájékoztatja a közvéleményt.

Dr. Szelid Zsolt
Dr. Pánics Gergely
Dr. Reha Gábor”
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 18:07 | Sorszám: 1091
Heti büntetése a klubnak az MLSZ felé 400.000Ft. Ahogy olvastam, mindegyik csapatot akit büntettek mind visszaesőnek számít. Hogy lehet az, hogy mindegyik visszaeső? Magyarország összes klubjának szurkolói ilyen "rosszak" az MLSZ szemében? Nem lehet az, hogy talán az MLSZ-nek és a FEB-nak kéne elgondolkoznia, hogy amire büntet nem nevetséges-e? Mert jogos amikor volt görögtűz és azt ugye büntetik viszonylag azt lehet mondani, hogy érthető..
Egész Magyar Labdarúgásban komoly változásnak kéne történnie már!
tutetem11
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 03. 11:41 | Sorszám: 1090
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131202-zseni-vagy-szelhamos-volt-a-fra ...

Ajánlom mindenkinek.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 11:09 | Sorszám: 1089
Kassai - a Dózsa elleni, Andó-Szabó a Vidi elleni mérkőzésünket vezeti.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 10:55 | Sorszám: 1088
Küldtem. Foglalj egy jó helyet a kocsiban. Lehetőleg ablak mellett, a nem dohányzó szakaszba...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 10:03 | Sorszám: 1087
Ja, és megyünk Fehérvárra. Kérlek is, hogy a szurkerkártyád adatait küldd át.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 09:59 | Sorszám: 1086
Szép jó napot kívánok.
mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Azért olyan nagy varázslatra nincsen szükség. Igenis elvárom a korrekt körülményeket, bíráskodást.
Az esélyeket illetően, ameddig a lilák csendesebb vizekre evezve, önmagukhoz képest némileg előreléptek, addig mi egy jobb, egy magasabb szintről saját erőből sikeresen butítottuk le saját magunkat.
Nehéz időszak ez számunkra, de ha a Máté Csaba élve a szabad kéz adta lehetőséggel, összerántva a legfontosabb játékosainkat, hogy amennyire csak lehet kiszellőztesse a fejeiket, majd egy jól kidolgozott taktikával küldi ki holnap ezt a Fradit, úgy ahogy egy Újpest ellen pályára kell lépnie egy Ferencvárosnak akkor egy igazi, éles mérkőzésen minden nyűgünk, bajunk ellenére képesek leszünk a számunkra fontos eredmény elérésére.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 08:23 | Sorszám: 1085
Hajrá Fradi!

Az a mérkőzés jön holnap, aminél nem érdekel a játék. Nem érdekel, hogy szabálytalan a bírói ténykedés. Nem érdekel, hogy öngóllal nyerünk. Nem érdekel, hogy szépségdíjas gólt szerzünk. Nem érdekel, hogy 45°-ban lejt a pálya a javunkra, vagy az ellenfél javára. Nem érdekel, hogy hat tizenegyest rúgat a bíró ellenünk. Nem érdekel, hogy 10 m-es lesről rúgjuk a továbbjutáshoz szükséges gólunkat. Nem érdekel, hogy az ellenfél kapusa kirúgásból öngólt rúg. Semmi sem érdekel, csak egyetlen egy: Az MK következő sorsolását a Ferencváros alanyi jogon várja...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 06:30 | Sorszám: 1084
Újpest - Ferencváros
2013. december 4, 18:00
HELYSZÍN: Szusza Ferenc Stadion (Barbie-ház)

1-1 Kisricso
X-X Lundqvist
2-2 Jegemac
1-1 Profi(óhaj szintjén csatlakozom fiatal barátunkhoz, Kisricsóhoz)
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
3-1 Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó, tehát mi jutunk tovább.
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-2 Lorinc82
X-X Auróra
1-3 Keresztkem
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 03. 00:14 | Sorszám: 1083
Valami csoda folytán bízom a továbbjutásba, de nem hiszem, hogy nyernénk, így 1-1 az én tippem.

Újpest - Ferencváros
2013. december 4, 18:00
HELYSZÍN: Szusza Ferenc Stadion (Barbie-ház)

1-1 Kisricso
X-X Lundqvist
2-2 Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
3-1 Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó, tehát mi jutunk tovább.
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-2 Lorinc82
X-X Auróra
1-3 Keresztkem
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 02. 21:32 | Sorszám: 1082
2-2, sima továbbjutás...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...