10:41:21
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 30. 18:51 | Sorszám: 1056
Mai meccsre a tippem: 2-1
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 30. 12:36 | Sorszám: 1055
FTC-PMFC 1-0
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 30. 10:26 | Sorszám: 1054
Talán inkább "hanyadik"?... ehh
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 30. 10:19 | Sorszám: 1053
FTC-Pécs

Budapest Népstadion 20 óra

4-1 jegemac
2-1 profi( szív-lélek játék, eredmény, az kellene, és kevesebb szöveg, azt ránk hagyhatnák szurkolókra, de ha már itt tartunk ez hányadik igazság hete is lesz?)
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 30. 08:45 | Sorszám: 1052
Kezdődik az "igazság hete".
Ezért újra mészárlást tippizek.
Fradi-Pécs 4-1, mint a villanyfény avatón 1978-ban.
kisricso
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. november 29. 01:19 | Sorszám: 1051
Nekem ezzel egyetlen egy gondom van. Hosszú ideje, már a most klubnál dolgozó szakemberek óta is mindig ugyanazok a "hiány posztok". Miért nem tudunk egy rendes befejező csatárt találni, aki nem holland másodosztályban tud gólokat lőni? Érthető, hogy egy holland edzőnél az a vonal mozog, de ez már nagy túlzás véleményem szerint. Akeem kiesése óta a védelmünk nulla. Nem 2-3hete lett ez a tragikus betegsége, nem lehetne valakit találni? Hisz ha jól tudom, de javítsatok ki ha nem, szabadon igazolható játékost vagy kölcsönadást lehet igazolni? Mintha Mateos is szept. közepén jött volna hozzánk, amikor már lejárt az átigazolási időszak.
Besic egy nagyon jó játékos lehetne, ha nem lenne ennyire vehemens. Szinte minden meccsen kap lapot, és ha kapott már sárgát nem húzza vissza magát, hogy ne csináljon olyat, amiért sárga jár.. Jenner is eléggé beleszürkült a mezőnybe, és úgy vélem, hogy Leonardo-val egyetembe többet reklamál, hisztizik a pályán. És akkor azt még nem is hoztam fel, hogy hány meccsen nem játszottunk semmit.. annak vajon mi lehet az oka?
Télen véleményem szerint nagy változásnak kell történnie, hogy elérjünk bármit is..

És akkor egy kicsit a mi kis kézis lányainkról. Idei utolsó bajnokiját Fehérváron játszottuk, ahol simán, könnyedén nyertünk, mindenki megfelelő hő fokon pörgött, kapuban pedig a volt fehérvári kapus Szikora Melindával. Vége sima 6gólós győzelem lett, ami azt jelenti, hogy 2.helyen állunk a Győr mögött a téli szünet alatt. Érdekesség, hogy hét közben voltam kint edzésen, és mindössze 4 játékosunk maradt a felnőttben. Szarka Adri, Such Nelly, Szikora Melinda és a korábbi junior válogatott kapus Ferenczi Annamária (Ancsit azért nem hívták be a korosztályos válogatottba, mert Ő az egyedüli junior kapus, aki nem véd NB1-ben /Bíró Blanka Vácon, míg Szemerey Zsófi Veszprémben kap felnőttben lehetőséget/). Többiek mind válogatottban vannak, Laura Steinbach a németeknél, Nerea Pena a spanyoloknál, Mészáros Rea és Szekerczés Luca junioroknál, és a többiek a felnőtteknél (Abramovich pedig vagy pihenőt kaphatott és hazament, vagy náluk is van valami válogatott összetartás szerűség).

Hajrá Fradi!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 28. 11:25 | Sorszám: 1050
Profi elmesélése alapján az első félidő csapnivaló volt, a másodikban jobbak voltunk a liláknál, de ez csak Jenner-kapufa és kimaradt Böde helyzetek formájában mutatkozott meg.
Szerintem is, ha már döntetlen, akkor a gól nélküli a lehető legjobb.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 28. 09:35 | Sorszám: 1049

Hihetetlen dolog történt tegnap. Hosszú idő után először nem kaptunk gólt tétmeccsen.

Ehhez szépen hozzátettük azt, hogy erőtlen támadásaink voltak, pedig ez az újpest továbbra is egy gyenge csapat.

A 0-0 végül is nem olyan rossz eredmény, idegenben szerintem ez inkább nekünk kedvező. Kemény lesz a visszavágó.

Egyébként érdekes, hogy egy hazai győzelem se született, illetve meglepő, hogy a Vidi is 0-0-t játszott a diósgyőrrel.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:50 | Sorszám: 1048

Mindig lehet korrigálni, az a fontos, hogy az irány és a háttér megfelelő legyen. És szerintem ez megvan, ezért vagyok óvatos optimista a jövőt illetően.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:49 | Sorszám: 1047

A tervek egyébként úgy szólnak, hogy a világítással zöldbe öltözünk, de egyéb rendezvényekre más-más színvilágot kap a Szentély.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:48 | Sorszám: 1046
Jól látja Pali a gondokat, remélem tavaszra valamit lehet korrigálni...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:33 | Sorszám: 1045

Nem néz ki rosszul zöld színben a stadion!!

Szólj a fejlesztőknek, hogy némi módosítás kellene a terveken...
lorinc82
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. november 27. 10:31 | Sorszám: 1044
Orosz Pál a téli szünetben várható változásokról

A Reggeli Start vendége volt.

A FTC Zrt. vezérigazgatója, Orosz Pál a Digi Sport Reggeli Start c. műsorában értékelte a csapat őszi teljesítményét. Kérdésre egy 10-es skálán 6-osra értékelte az eddig mutatottakat, és megemlítette azt is, nagyon nem így képzelte ezt az évadot. A nyári erősítések is 6-os osztályzatot kaptak.

– Vannak olyanok, akik messze nem azt hozzák, amit vártunk a róluk kapott hírek alapján. Ezt is át kell beszélnünk és át kell gondolnunk, hogy mi legyen velük. Vannak olyanok, akik könnyűnek találtattak, de a szakvezetés dönti ezt majd el. Én néhány embernél mentalitásbeli problémákat is látok – tette hozzá a klubvezető.

A riporter Tuyp, Valpoort és Ionescu nevét konkrétan is megemlítette lehetséges távozóként.

– Szerződésük van, így nem tudom, mi lesz velük. Azt azért látni kell, hogy sérülések is közbejöttek nekik, ráadásul nem feltétlenül rájuk vagy csak rájuk gondolok. Ha vége lesz az ősznek, le kell ülni, meg kell nézni, ki mit nyújtott, és ha valaki gyengén teljesített, annak mi lehet az oka – hangzott Orosz válasza.

Természetesen az is szóba került, az érkezési oldal hogyan nézhet ki majd a télen. A vezérigazgató elmondta, lesz mozgás a télen, hiszen vannak olyan posztok, ahol nem állnak túl jól. A műsorvezető közbevetésére, amely szerint ez például a jobb oldali védő és a góllövő csatár pozíciója, Orosz igent mondott, majd így folytatta:

– Akeem kiesésével nagy lyuk lett a védelemben, ő szakmailag is nagyon hiányzik, pótolni kell. Kapusposzton se vagyunk kifejezetten acélosak, hiszen Kurucz Péter megsérült, és rá pár hónapig biztosan nem számíthatunk.

Hogy az érkező hálóőr az FTC-vel készülő Fülöp Márton lehet-e, annyit mondott, “bármi lehet”. Az FTC Zrt. első embere arra is kitért, miből finanszírozzák az igazolásokat.

– Extra büdzsé erre nem lesz. Ha tudunk pénzt felszabadítani, márpedig tudunk, akkor azt fogjuk tudni visszaforgatni. Plusz pénzt nem fogunk tudni mozgósítani – fogalmazott.

A műsorban Ricardo Moniz helyzete is szóba került. Vele kapcsolatban Orosz azt mondta, eljön egy olyan pillanat, amikor ha nem jönnek az eredmények, szóba kerülhet a vezetőedző elmozdítása, de most nincsenek ott. A kupában állnak, a dobogótól három pont választja el az együttest, úgyhogy nincsen ott az ideje, hogy ilyenekről beszéljenek – tette hozzá.

Este az Újpest ellen játszik a Ferencváros a kupában. Arra a kérdésre, mi lenne a következménye annak, hogy ha kiesés lenne a párharc vége, a zöld-fehérek elöljárója úgy felelt, erre nem is mer gondolni és nem tudja elképzelni, hogy ne jussanak tovább.

Az új stadionnal kapcsolatban Orosz úgy vélekedett, az biztos, hogy az új arénában nem lesz balhé, mert olyan technikai rendszerrel szerelik fel a létesítményt, amely lehetővé teszi a teljes és pontos azonosítást.

A vezérigazgató kérdésre elmondta azt is, jelen pillanatban még 250-300 milliót görgetnek maguk előtt az örökségül kapott adósságból.

A ferencvárosi család egy emberként aggódik a szívinfarktus után lábadozó Akeem Adams-ért. Az FTC teljes mellszélességgel kiáll a trinidadi mellett.

– Borzasztó, ami történt, és sajnos ki kell mondani, hogy Akeem jelen pillanatban nincsen jól, nincsen olyan állapotban, hogy a transzplantáció megtörténhetne. Hosszabb távon is a Fradi kötelékében tartanánk, felajánlanánk neki, hogy maradjon, hiszen ő is a Fradi család tagja, kint van a szekrényén a fényképe, azaz ha felépül, visszavárjuk, munkalehetőséget biztosítanánk neki – mondta Orosz Pál.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:19 | Sorszám: 1043
Nahhhh, csak azéééééééééééé..., így mán mingggggyán más....-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:13 | Sorszám: 1042
Parancsolj:

profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:03 | Sorszám: 1041
Némi kis ZŐD árnyalatban már most sem ártana...-)
De nagyon bitang lesz, csak költözzön belé lélek is...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:01 | Sorszám: 1040
Nem minden csak pénz kérdés, de ahogy én is hibázhatok, tévedhetek, úgy az akaratlan hibát, tévedést más esetében is el kell tudnom fogadni.
A mi esetünkben azonban többről is szó van.
Röviden csak annyit, nem várok el senkitől olyat, ami egyszerűen nem lehet a sajátja, de azt igenis elvárom,, mert valahol, valamikor beleszerelmesedett ebbe a csodálatos játékba, gyakorolni kezdte, profizmusra adta a fejét, hogy azt érzést ami elcsábította, igaz egy másik környezetben, itt nálunk profiként se csalja meg.
Csak ennyi.
Mert a játék lényege mindenhol a világon éppen ugyanaz.
Minden meccsen látni, érezni akarom a játékukon a tűzet, a szenvedélyt, oszt pont.

Igen, menjünk le Fehérvárra.
Ha lesz mérkőzés, akkor az lesz az idei utolsó, és záródjék bárhogy is ez a szezon, hát tartsuk oda az orcánkat. Így gondolom.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:00 | Sorszám: 1039
Egy kicsit gyönyörködjünk egy tegnap esti felvételben, már nagyon várom a tavaszt...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 09:45 | Sorszám: 1038
Valljuk be, nem minden idegenlégiós üti meg a szintet. Nem feltétlenül azért, mert nem jó játékos. Sok összetevő kell ahhoz, hogy egy közegben ki és hogyan hozza ki magából a legjobbat. Ezt kell ügyesen eltalálni. Úgy látszik, nálunk nem mindenki volt beilleszthető a gépezetbe az elmúlt fél szezonban. Volt egy remek játékosunk, akinek a teljesítményére csettintettem, de tudjuk, hogy mi történt vele. Továbbra is az életéért imádkozunk...
Van még egy két jónak mondható a keretben, jelenleg magyar megfelelője nem áll rendelkezésünkre. Van egyenrangú a magyarral, de ők már nem kiugró kategória... És a legnagyobb probléma, hogy vannak a kívánt szinthez képest nem megfelelőek, de pótlásukra sem sok esélyt látok - egyszerű pénzhiány miatt.
Ettől függetlenül nem itt kellene állnunk, valami hiányzik, de én nem értek hozzá...

(Áll még a fehérvári ütközet? Vagy a Pécs elleni eredmény függvénye?)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 09:26 | Sorszám: 1037
Én a helyén kezelem ezt a keretet, ezeket a játékosokat. Sohasem csaptam be, áltattam magam azzal, hogy tőlük olyasmit várjak el, ami csak hosszú évek egymásra épülő elköteleződésével, a környezethez, a közösség értékrendjéhez való teljes azonosulással válhat vérünkké. A labdarúgás, a csapatsport, a profi sport természetét viszont ismerjük. Csak annyit várok el tőlük, nem többet, hogy azoknak a kritériumoknak, amit egy profitól, a hivatását, a szenvedélyét választó profitól elvárható, de bárhol, írjon alá a világ bármely szegletében létező klubban, akkor annak feleljen meg, aztán ha érzelmileg is azonosulást érez, az már csak a hab a tortán...
De elsődlegesen legyen jobb, mint a mi fiunk, mint akinek időlegesen a helyére hozzuk Őket, mert eredményeket akarunk, mert eredményeket várunk el.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:57 | Sorszám: 1036
Hajrá Fradi!
Az igazi Fradi-szív mindig küzd. Az igazi Fradi-szív viszont keveseknek adatik meg.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:43 | Sorszám: 1035
...küzdjenek...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:43 | Sorszám: 1034
Jó reggelit kívánok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Szerintem a lélek, az, hogy végre elhagyva a szóvirágokat valóban szívvel, és lélekkel játszanak, küzdenek e a zsoldosaink az a lényegi kérdés, nem a szélek...
Ha az előbb felsoroltak végre nem csak szólam szintjén lesznek jelen az öltözőnkben, és mérkőzésen a játéktéren, igen, még zsoldosok öltözőjében is, mint amilyen jelenleg a mi öltözőnk, mert a profizmus ezt igenis megkövetelné, akkor a széleken rendben fogunk lenni...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 12:02 | Sorszám: 1033
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 11:45 | Sorszám: 1032

Én is küldtem nekik lóvét.

a jövő héten szerdán szabit veszek ki, nincs más választás...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...