17:19:02
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:03 | Sorszám: 1041
Némi kis ZŐD árnyalatban már most sem ártana...-)
De nagyon bitang lesz, csak költözzön belé lélek is...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:01 | Sorszám: 1040
Nem minden csak pénz kérdés, de ahogy én is hibázhatok, tévedhetek, úgy az akaratlan hibát, tévedést más esetében is el kell tudnom fogadni.
A mi esetünkben azonban többről is szó van.
Röviden csak annyit, nem várok el senkitől olyat, ami egyszerűen nem lehet a sajátja, de azt igenis elvárom,, mert valahol, valamikor beleszerelmesedett ebbe a csodálatos játékba, gyakorolni kezdte, profizmusra adta a fejét, hogy azt érzést ami elcsábította, igaz egy másik környezetben, itt nálunk profiként se csalja meg.
Csak ennyi.
Mert a játék lényege mindenhol a világon éppen ugyanaz.
Minden meccsen látni, érezni akarom a játékukon a tűzet, a szenvedélyt, oszt pont.

Igen, menjünk le Fehérvárra.
Ha lesz mérkőzés, akkor az lesz az idei utolsó, és záródjék bárhogy is ez a szezon, hát tartsuk oda az orcánkat. Így gondolom.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:00 | Sorszám: 1039
Egy kicsit gyönyörködjünk egy tegnap esti felvételben, már nagyon várom a tavaszt...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 09:45 | Sorszám: 1038
Valljuk be, nem minden idegenlégiós üti meg a szintet. Nem feltétlenül azért, mert nem jó játékos. Sok összetevő kell ahhoz, hogy egy közegben ki és hogyan hozza ki magából a legjobbat. Ezt kell ügyesen eltalálni. Úgy látszik, nálunk nem mindenki volt beilleszthető a gépezetbe az elmúlt fél szezonban. Volt egy remek játékosunk, akinek a teljesítményére csettintettem, de tudjuk, hogy mi történt vele. Továbbra is az életéért imádkozunk...
Van még egy két jónak mondható a keretben, jelenleg magyar megfelelője nem áll rendelkezésünkre. Van egyenrangú a magyarral, de ők már nem kiugró kategória... És a legnagyobb probléma, hogy vannak a kívánt szinthez képest nem megfelelőek, de pótlásukra sem sok esélyt látok - egyszerű pénzhiány miatt.
Ettől függetlenül nem itt kellene állnunk, valami hiányzik, de én nem értek hozzá...

(Áll még a fehérvári ütközet? Vagy a Pécs elleni eredmény függvénye?)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 09:26 | Sorszám: 1037
Én a helyén kezelem ezt a keretet, ezeket a játékosokat. Sohasem csaptam be, áltattam magam azzal, hogy tőlük olyasmit várjak el, ami csak hosszú évek egymásra épülő elköteleződésével, a környezethez, a közösség értékrendjéhez való teljes azonosulással válhat vérünkké. A labdarúgás, a csapatsport, a profi sport természetét viszont ismerjük. Csak annyit várok el tőlük, nem többet, hogy azoknak a kritériumoknak, amit egy profitól, a hivatását, a szenvedélyét választó profitól elvárható, de bárhol, írjon alá a világ bármely szegletében létező klubban, akkor annak feleljen meg, aztán ha érzelmileg is azonosulást érez, az már csak a hab a tortán...
De elsődlegesen legyen jobb, mint a mi fiunk, mint akinek időlegesen a helyére hozzuk Őket, mert eredményeket akarunk, mert eredményeket várunk el.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:57 | Sorszám: 1036
Hajrá Fradi!
Az igazi Fradi-szív mindig küzd. Az igazi Fradi-szív viszont keveseknek adatik meg.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:43 | Sorszám: 1035
...küzdjenek...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:43 | Sorszám: 1034
Jó reggelit kívánok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Szerintem a lélek, az, hogy végre elhagyva a szóvirágokat valóban szívvel, és lélekkel játszanak, küzdenek e a zsoldosaink az a lényegi kérdés, nem a szélek...
Ha az előbb felsoroltak végre nem csak szólam szintjén lesznek jelen az öltözőnkben, és mérkőzésen a játéktéren, igen, még zsoldosok öltözőjében is, mint amilyen jelenleg a mi öltözőnk, mert a profizmus ezt igenis megkövetelné, akkor a széleken rendben fogunk lenni...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 12:02 | Sorszám: 1033
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 11:45 | Sorszám: 1032

Én is küldtem nekik lóvét.

a jövő héten szerdán szabit veszek ki, nincs más választás...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 11:24 | Sorszám: 1031
Sajnos nem megyek ki egyikre sem, de a GM biztos szép koreót csinál majd. Küldtem egy szerény összeget nekik, remélem azt láthatom valamelyik videóról.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 11:22 | Sorszám: 1030
Gerson egy hatalmas rizikófaktor, de ahogy elnéztem, Jova Levi is egy óriásit hibázott a második bekapott gólnál. Kedvelem a fickót, jó kapusnak tartom, de van egy-két hiányossága, amiből nem nagyon akar kigyógyulni.
Úgy érzem, ebben a szezonban a Magyar Kupára kellene fókuszálni. A bajnokságban csak a kötelezők hozásával első helyen állnánk, s látjuk, hogy hol tartunk...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 11:14 | Sorszám: 1029

Megyek mindkét kupameccsre, nagyon remélem, hogy behúzzuk, tök mindegy milyen módon, csak jussunk tovább mi.

A kulcskérdés szerintem a védekezésünk két széle lesz, ha ott képesek vagyunk megölni a lila támadásokat, akkor nincs baj. Csak ne Gerson legyen a szélső védő, mert akkor cseszhetjük..
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 09:47 | Sorszám: 1028
Azannya!!

Erre mi mást lehetne mondani mint, hogy Hajrá Fradi, éljenek a csajok!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 26. 08:30 | Sorszám: 1027
Holnap MK az Újpest ellen.

Két mérkőzés dönt a továbbjutásról, de már a holnapi (hazai) meccsen jó volna letörni a bizalmukat...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 25. 15:19 | Sorszám: 1026
Hajrá, Fradi!!

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 25. 09:46 | Sorszám: 1025

Igen, egyébként elég érdekes az idei bajnokság, nincsenek lefutott meccsek, az első helyezettet is megverheti az utolsó, simán jöhetnek körbeverések.

Ez alapján szinte megjósolhatatlan a végső sorrend.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 25. 09:28 | Sorszám: 1024
Úgy legyen.
Viszont az is látszik, hogy a "kiscsapatok" igencsak megtréfálhatják a "nagyokat". Ld. Mezőkövesd, Kaposvár az utóbbi egy-két fordulóban...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 25. 09:24 | Sorszám: 1023

Sajnos magunknak köszönhetjük, hogy nem nyertünk Pakson. 0-1 után egészen jól próbáltuk kézben tartani a meccset, majd fokozatosan magunkra húztuk az ellenfelet. A labdatartásra jobban kellett volna törekedni ebben a szakaszban. Az első góljuk Gerson és a középpályások hibája egyaránt, a második pedig kizárólag Levié, igazi potya volt. Ilyen talajon nem szabad sokat vacakolni, az se baj, ha kirúgja a stadionból, kapusnak ilyenkor nem szabad cifrázni.

Egyébként szégyen, hogy ilyen pályán futball meccset rendezhetnek, gyakorlatilag nem is értékelhető így a meccs. Bezzeg arra mindig van ész az mlsz-nél, hogy szurkolókat csesztessék és büntetgessenek, de a pálya nyugodtan lehet egy libalegelő is...

Egyébként én azt gondolom, hogy a csapat akart és küzdött, evvel nem volt baj. Egyrészt hiányzott Besic, másrészt Gersont inkább kellene a középpályán játszatni, végül ugyan Józsi nem játszott, de sajnos a Cukic-Gyömbér duó sem volt olyan meggyőző.


Bajnokok nem leszünk, ez számomra már egy ideje világos. A Vidi és a Loki előrébb tart a csapatépítésben, egyszerűen stabilabbak, összeszokottabbak.

Idén a cél szerintem az lehet, hogy valahogy megpróbáljunk felkapaszkodni a dobogóra és/vagy a kupát nyerjük meg. Ezen felül jó lenne megtalálni a stabilitást és a teljes összhangot a csapaton belül, télen nagyon körültekintően kellene 2-3 minőségi játékost igazolni.

Jövőre az új stadionban pedig jöhet a bajnoki cím!!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 25. 08:54 | Sorszám: 1022
ja.

Viszont elkeseredtem, hogy leszünk így bajnokok? Boldog-boldogtalan elpáhol minket, ha nem, akkor meg döntetlenre mentünk...

Pontot a héten sem szereztünk, a minibajnokságunk stagnál...
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 24. 15:29 | Sorszám: 1021
Bezzeg tőlem meg elveszik a kapuban a secusok
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 24. 15:27 | Sorszám: 1020
Paks - FTC
2013. november 24., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion(PÁLYA)!!!


0-1 Kisricso
X-X Lundqvist
2-0 Jegemac
1-2 Profi
1-3 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
0-3 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-3 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 24. 14:23 | Sorszám: 1019
Paks - FTC
2013. november 24., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion


0-1 Kisricso
X-X Lundqvist
2-0 Jegemac
1-2 Profi
1-3 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-3 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 24. 12:42 | Sorszám: 1018
Sima kettő nyuszi, reménytelenség, káosz, világvége...
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 24. 07:35 | Sorszám: 1017
Paks - FTC
2013. november 24., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion


0-1 Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-2 Profi
1-3 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-3 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...