00:52:58
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 09:23 | Sorszám: 1005
Köszönjük!
tutetem11
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. november 21. 08:46 | Sorszám: 1004
Igen, jól nézett ki az ollózása ráadásul még volt egy sistergős kapufája az első félidő végén.
Mindent egybevetve ezt a meccset az erőnlét döntötte el a javunkra.
A Fradi.hu-n lesz majd gólösszefoglaló, meg tudjátok nézni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 08:19 | Sorszám: 1003
Olvasom a tudósításokat, benne azt is, hogy Diallo megint próbálkozott egy ollózással, ráadásul ígéretes is volt. Lassan átkeresztelhetjük, mától legyen a neve Diolló.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 07:54 | Sorszám: 1002
Köszönjük a tudósítást. Remélem Dani megtalálta az egy kissé elveszett formáját, s a bajnokságban is gólokat produkál...
tutetem11
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. november 20. 18:52 | Sorszám: 1001
A masodik felidot nagyon megnyomtuk, a sopronnak momentuma nem volt, nagyon sokat kivett beloluk a talaj. Ido kerdese volt hogy mikor lovunk golt, ezt viszonylag gyorsan 15 perc alatt beraktunk 2 dugot. A vegen nagyobb aranyu is lehetett volna avgyozelem, de ne legyunk telhetetlenek mert egy tet nelkuli meccsen 10 emberrel siman gyoztunk. Sopron-Ftc 1-3 Bode mesterhatmasaval:-)) most indulas haza de szolhat az enek az esoben; mi mindenhol ott vagyunk hajra Fradi
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 17:50 | Sorszám: 1000
Nos: futballra alkalra alkalmatlan palya, tobb meteres tócsak, inkabb uszoda mint focipalya. A kiallitas is ebbol jott a 4percben. Egy kersztbe passzolt labda megallt az egyik tocsaban es a gyerek egyeful lepett volna ki vele. Persze en leorditanam a fejuket mert konzekvensen hatul passzolgat keresztbe a ket szelso vedonk...birkozas folyik egy burleszfilmbe illo korulmenyek kozott. Es azert nem lehetett kettokor lejatszani mert teves meccsnek volt kiirva. Koszi mlsz a rugalmassagot.mert az mar szombaton tudott volt hogy tetnelkuli lez a meccs....
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 16:47 | Sorszám: 999
Egy biztos : nem vagyok szazas:-) nem kellett volna jonnom, de en itt akartam lenni:-))) mindenhol ott vagyunk:-)
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 15:25 | Sorszám: 998
Par kilometerre vagyunk soprontol. Ami dramai: folyamatosan szakad az eso:-(
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 14:38 | Sorszám: 997
Előre is köszönjük!
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 13:38 | Sorszám: 996
Udv Urak. Elindultunk sopronba.
Most ertesultem hogy ugyan arrol volt szo hogy lesz tv kozvetites, azonban a tet nelkuliseg miatt elmarad, illetve a rettentoen vart nyiregyhaza-dvsc meccset adjak. Majd szunetben jelzek hogy milyen a meccs:-)
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 13:01 | Sorszám: 995
Számomra az év (nem magyar vonatkozású) meccse volt, végig ökölbe szorult gyomorral néztem.
Nagyon látszik a stíluson, hogy ez a francia válogatott "angol csapat", a 13 pályára lépő játékosból 7 a Premier League-ben játszik. Ha nem franciák lettek volna, akkor kimondottan élvezem is a játékukat.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 12:20 | Sorszám: 994
A mérkőzést nem láttam, csak a "statisztikát". Sajnáltam az ukránokat. Nem mintha a szívem csücskében lennének, de...
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 12:08 | Sorszám: 993
A franciák tegnap este bárkit megvertek volna, nagyon jól játszottak.
Ettől függetlenül a második és harmadik góljukat lesállás előzte meg és
ugyan a kiállítás jogos volt, de ezzel az erővel 3 franciát is ki lehetett
volna állítani.
Szóval mint anno a francia-ír meccsen, most is nagyon lejtett a pálya.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 11:22 | Sorszám: 992
Pont mint a legjobb Brazil szpíkerek...-)
De hát Portugália, és Brazília ahogy az a történelmi ismeretekből bárki számára világos lehet ugye...-)
Jövőre nekik hazai pályát fog jelenteni a VB.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 11:07 | Sorszám: 991
Ne C. Ronaldo góljai miatt nézzétek meg ezt a videót. Fókuszáljatok a szpíkerre. Egy élmény...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 08:24 | Sorszám: 990
Hajrá Fradi!

Jól látod.
Én még mindig hiszek a grundokban. A grundok hangulatában. A porban, az izzadság szagában. Az önfeledt labdakergetésben. Az itt felfedezett labdazsonglőrökben. És abban is hiszek, hogy a mostanság eluralkodott pénzvilág nem folytatódhat. Biztosan nem érem meg, de hiszek ennek a műtoronynak a leomlásában.
És ezek a dohai eszement stadion-formációk nem lesznek életképesek.

Ez csak az egyik gondolat. A másik meg az, hogy az Északi-sarkot ne klimatizáljuk 25°C-ra. A sivatagot se klimatizáljuk, s nem húzzuk burok alá. Mint ahogy a természet egyetlen kihágásait, csúcsait ne kalapáljuk le, ne egyengessük ki. Hosszútávon magunkat pusztítjuk el.

No, ez hosszú vitaindító, ha komolyan belemélyedünk, évekig verhetjük a billentyűzetet...

Viszont tegnap kiderült, hogy C. Ronaldo jobb, mint Ibra, s a romokban heverő görögök félgőzzel elbánnak az oláhokkal, s a franciák tudnak küzdeni. 9 mezőnyjátékos ellen.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 07:48 | Sorszám: 989
elnézést Wahorn..
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 07:46 | Sorszám: 988
Szervusztok.
mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Lőrinc.
A jelek szerint sikerült az "ördögöt a falra festened, kiugratnod a nyulat a bokorból", mert a Pénzeszsák nyelvelő csapata utólagos korrekcióval (akár Stirlic a Gestapo épület bejáratánál a posztoló őrökkel szemben)megpróbált következetesnek látszani az ítélkezésében, és leosztott némi büntit a Haladás elleni mérkőzésünk kapcsán...
Az ostobák.
Nekünk elég büntetés volt már maga a mérkőzés is.

Macko.

Milyen gondolataid támadtak, csak nem pénzpocsékolás, irritáló rongyrázás, korrupció egyvelege?
Mert hasonló, földtől elrugaszkodott gondolatokat képtelen lennék támogatni Barátom...-)

Az indexnél a stadion látványterve alapján egészen más fantáziálás indult be...-)
Arról, hogy mi jut eszedbe a stadionról, Ők szépen le is írták a választható opciókat...
És ha már az indexes kérdésnél tartunk, akkor nekem erről a készülő építményről Wahor András jut első blikkre az eszembe, és az, hogy neki mi jutna ennek a stadionnak a látványáról az eszébe...-)
No azt hiszem, hogy akkor ezt jól meg is aszondtam...-)
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 17:06 | Sorszám: 987

Egy kis érdekesség. Kubatov feljelentést tett a fradimob ellen.

Az a stílus amit megengednek maguknak, az már minden képzeletet felülmúl....
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 17:05 | Sorszám: 986
Paks - FTC
2013. november 24., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-3 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 10:05 | Sorszám: 985
És nézzünk be a leendő Szentélybe, mert lassan már csak belülről lesz látható az ott folyó munka:
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 09:55 | Sorszám: 984
Sajnos régen volt olyan, amikor egy tippet csak az nehezítette, hogy 4 vagy öt gól különbséggel gyűrjük le a következő ellenfelünket...

Viszont van itt valami, ami felvet néhány gondolatot.

A cikk hozzá: Katt
Idézet:
Dohától 15 kilométerre fekvő al-Vakrah Stadion felkészül a rekkenőnél is rekkenőbb hőségre: lelátói teljesen árnyékoltak és légkondicionáltak lesznek, akárcsak a gyepszőnyeg, amelyet igény szerint 26 Celsius-fokra hűthetnek majd le.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 09:27 | Sorszám: 983
Szervusz(tok)
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Nagyon nehéz ebben a mi mennyei bajnokságunkban a tippjátékosok dolga.
Hatványozottan igaz ez a mi szeszélyes, és formájában ingatag csapatunk esetében.
Ráadásul ugye most Paksra látogatunk, oda, ahol az utóbbi fordulók rendkívül eredménytelen szereplése miatt ultimátumot adtak a vezetők a játékosaik számára.
Ez a fejlemény pedig beláthatjuk, hogy nem könnyíti meg a csapatunk dolgát.
És akkor meg is érkeztünk a saját csapatunkhoz.
A csapatunkhoz, amely eddig jobbára retorikai fordulatokban vezetett elő maradandót. Stílusban, valamiféle állandónak nevezhető játékban, látványban, kevésbé.
Ehh..., nem könnyű tippoooolnom, viszont legalább bitang nehéz...
Ilyenkor szokták azt mondani, hogy lehet eső, lehet sár...
Legyen 1-2 mint a Te tipped Barátom, de inkább csak jóslás ez a részemről, és a győzelem utáni vágyakozásom ködös igézete...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 08:05 | Sorszám: 982
Hajrá Fradi!

Holnap:
Sopron - FTC
IDŐPONT: 17:00
HELYSZÍN: Sopron, Káposztás utcai Stadion
LK - Sopron - FTC


Paks - FTC
2013. november 24., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 18. 08:00 | Sorszám: 981
Mi lenne akkor, ha a cirkuszban a légtornász, akit senki sem kerget fel a sátor kupolájába, oda önszántából kúszik föl estéről estére, azért, hogy adjon valamit, hogy szórakoztassa, hogy elkápráztassa a közönségét, csak egyszer is csalná a szenvedélyét?
......
Akkor a profizmusról pedig csak ennyit.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...