11:55:25
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: úszás
... Elejére 1. lap 
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 28. 11:47 | Sorszám: 77
Hosi-csavar!
http://www.origo.hu/sport/vizesvb/2017/20170728-vizes-vb-magyar-gorog-csavarg ...

Videóval!!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 27. 22:21 | Sorszám: 75
ma mindenképpen a jugoszlávok győznek!
de remélem, holnapután viszont már nem!! ;-))

negyven rabló
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 27. 22:06 | Sorszám: 74
Bizony így van! Most kezdett el másodszor elszámolni a végtelenig!
Hosnyánszki gólja eszméletlen volt! A hőskorszakot idézte! Nagy Viktor természetesen megint parádézott.

Most már csak arra vágyom, hogy bejöjjön a tegnapi jóslatom, miszerint a szerbek és a horvátok kivégzik egymást és a győztes csak lézengeni tud ellenünk a medencében!
Ámen!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 27. 21:50 | Sorszám: 73
Csák Norisz ma megint összevonta a szemöldökét!! ...
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 26. 22:29 | Sorszám: 72
Hajráááá, Cseh Laci!!
negyven rabló
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 26. 10:41 | Sorszám: 71
Mit is csinált most Szilágyi és Hosszú? Mindkettő megnyerte a futamát!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 26. 08:57 | Sorszám: 70
Bizony, akárcsak Chuck Norris!!
negyven rabló
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 26. 00:02 | Sorszám: 69
Ja, Nagy Viktorról nem mondtam még, hogy egy félisten! Széchy Zoltán méltó utóda! A mai első félidőig 11-ből 10-et kifogott! Áááá...!
Képes megőrjíteni az ellenfelet már az arckifejezésével is!
negyven rabló
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 25. 23:43 | Sorszám: 68
A vízilabdáról még szó sem esett, vagy csak én nem láttam?

A csajokról: Nagyon jók voltak a kanadaiakig! Egészen érthetetlen módon, mintha falba ütköztek volna! 32 kapuralövésből 4-et találtak! Ilyen nincs! Lefagytak mint a Windows! Ezt fejben vesztették el! Ahogy Kemény Dénes mondta: "Magukat verték meg!"

A fiúk nagyon jók. Meggyőző volt az oroszok elleni meccsük is. Mondjuk kár volt azért a döntetlenért az olaszok ellen, de felejtsük!

Személy szerint sajnálom, hogy az olaszok kikaptak a horvátoktól, de ez kicsit jó is, mert a következő meccsen a szerbek és a horvátok simán lemészárolják egymást! Bármelyik is győz, az fizikailag padlón lesz! Nekünk ez jó, mert a mai oroszok elleni meccs fizikailag nem nagyon viselt meg minket.
Bízzunk a legjobbakban! Ja, még a görögöket is meg kell verni és az sem egyszerű!

Ááá... vigyázzunk a vérnyomásra!
negyven rabló
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 25. 22:47 | Sorszám: 67
Kifejezetten szubjektív írás lesz!

Ez nagyon ütött! Fantasztikusak voltak, ráadásul a 17 évestől a 28 évesig mind szimpatikus, őszinte ember!
Ráadásul nem volt olyan versenyzőnk a VB-n eddig, aki kihagyta volna a közönség dicséretét a nyilatkozatából! Okkal!
Ez a Kozma Dominik most lopta be magát a szívembe Kenderesivel együtt! Nem akármit művelt az utolsó 50 méteren! Kozmát meg egyszerűen a lelke viszi előre, mikor a teste már meghalt! Kapás Bogi már rég benne volt, Késely Ajna meg benne lesz mindjárt!
Cseh Lacit régebben nem szerettem, nem tudom miért (talán mindig kicsit flegmának tűnt), de most ő is jön fölfelé nálam.
Hosszút nem lehet kihagyni. Meggyőződésem, hogy ez a Tusup jót tett neki szakmailag. (Előtte azért nem nagyon jegyezték!) Azt is hiszem, hogy az aktuális szakmapolitikai kérdésekben is az erősen szangvinikus férje irányítja a kifejezetten agresszív amerikai módszerrel! Ez nem feltétlenül baj sőt, ráirányítja a figyelmet! Mindenesetre sokkal eredményesebb, mintha egy gyenge-közepes sportoló jártatná a száját.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 25. 19:03 | Sorszám: 66
Olyan lesz mintha Fa Nándi hajója árbócának a tetejéről ugranának!!
http://spiritofhungary.hu/a-hajo/hajo/
R.András
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. július 25. 12:48 | Sorszám: 65
Lélegzetelállító lesz az óriás toronyugrás
Szédítő magasságból ugranak péntektől az óriás toronyugrók.
... www.facebook.com/vizesvb/posts/794544594037854
Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. július 24. 19:25 | Sorszám: 64


Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. július 24. 18:06 | Sorszám: 63
Hajrá!
Idézet:
Forgalmi dugó a Duna Aréna bemelegítőmedencéjében - videó
2017. július 24. | Forrás: m4sport.hu
Még a vasárnapinál is nagyobb forgalom volt hétfőn a Duna Aréna bemelegítőmedencéjében.

A magyar úszóválogatott Facebook-posztja szerint lassan a mieink is elkezdenek melegíteni a délutáni programra. Kozma Dominik 18:42-től középdöntőt úszik 200 m gyorson, Hosszú Katinka pedig abszolút esélyesként 18:55-től a 200 m vegyes fináléjában szerepel.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. július 24. 17:57 | Sorszám: 62
Te lubickolsz, nem én!
gajo
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. július 24. 15:08 | Sorszám: 61
Mán aztán méé? Kedveském! No, lubickolj csak!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. július 23. 23:50 | Sorszám: 60
http://www.m4sport.hu/2017/07/23/fantasztikus-vb-bronzermes-a-ferfi-4x100-as- ...
( + videjó )

Felkesz Deneverr
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. július 23. 23:46 | Sorszám: 59
ejnye gajo, igyexel tisztavirág alá? ....
gajo
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. július 23. 21:41 | Sorszám: 58
"A videó Fédération International de Natation anyagát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt. "

...aha
Felkesz Deneverr
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. július 23. 19:16 | Sorszám: 57
Megvan az első érem a VB-n!!!

A 4x100 férfi gyorsváltó csapat bronzérmes lett!!!
negyven rabló
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. július 19. 20:36 | Sorszám: 56
Szar ügy!
Hová lesz így Európa?
Margitsziget:
Mivel nehezen hagyom magam eltántorítani a szokásaimtól, ma reggel 7-kor másodszor próbáltam a szokásos útvonalamat teljesíteni. Nem sikerült úgy,
ahogy szoktam mert visszaforduláskor kiderült megint, hogy a budai oldalt csak a futók használhatják! Még ilyet! Ez tiszta diszkrimináció! Ráadásul, a bringások által is használható főúton muszáj kimenni majdnem a Margit-híd felvezetőjéig a megfordulás érdekében! Döbbenet! Ez tiszta diktatúra!
Képzeljétek el, hogy egy nyolckerekű BRDM, TEK felirattal és egy TEK feliratú betonelem áll ellenkező oldalon a főúton úgy, hogy az arra járók, csak S kanyarban mehessenek át!

Nahát! Ez aztán a demokrácia megcsúfolása egy diktatúra által!

Mondjuk az egész sziget (Sziget) tele van rendőrökkel és biztonsági emberekkel, de azt láttam, hogy a futó-lányokkal valahogy mindegyik elnézőbb, még ásványvizet is kaptak, engem meg le sem szartak, mint más hülye bringást!
Fel vagyok háborodva! Szerintem ez diszkrimináció!
Különben is, mérhetetlenül felháborít, hogy ez az egész nevetséges rendezvény nem mutatja meg, hogy Herzl Tivadar, a cionizmus atyja mekkora koponya volt! (Most hallom az M1 Híradóban!
Jónapot kívánok!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. július 17. 16:44 | Sorszám: 55
....
Idézet:
Újabb magyar siker, sivalkodhat az ellenzék
Nagy Gábor
2017. július 17. 12:18
Budapest rendezheti a 2024-es rövidpályás úszó-világbajnokságot - így döntött hétfőn a vizes sportokat összefogó nemzetközi szövetség (FINA).

Ahogy arról már korábban is írtunk, a 2024-es rövidpályás úszó-vb (25 méteres medence) megrendezésére Budapest mellett Hongkong, Tajvan és az oroszországi Kazany pályázott (utóbbi a 2022-es rövidpályás vb rendezési jogát kapta meg).
Ám a FINA hétfőn úgy döntött, hogy a most zajló vizes világbajnokság után ismét bizalmat szavaz hazánk fővárosának.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. július 16. 23:14 | Sorszám: 54
o pardon, könyökénél ....
Felkesz Deneverr
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. július 16. 23:13 | Sorszám: 53
Felkesz Deneverr
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. július 16. 23:12 | Sorszám: 52
mé'? há', szimpi a fickó, kalasnyikovval a hónalján ....
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...