13:43:39
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Kézilabda
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. december 16. 07:32 | Sorszám: 132
Botrány.
mackó
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. december 15. 08:09 | Sorszám: 131
Szerintem sima két vereség jön, szoros meccsre sem számítok. Cáfoljanak meg a lányok, én lennék a legboldogabb!
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 13. 22:18 | Sorszám: 130
Na a Románok legyőzése mindig duplán értékes. Sima meccsekre a továbbiakban sem számíthatunk.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 12. 21:19 | Sorszám: 129
Holnap a románokkal játszunk. Ez mindig érdekes.

A spanyolok elleni jó meccs volt, de nem volt szerencsénk. Nem szabad egy játékosra fogni, főleg arra nem, aki a legtöbbet vállalja. A két babázó hiányzik a csapatból.
Klivinyi helyett Tóth jön, remélem él a lehetőséggel.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 12. 08:06 | Sorszám: 128
Még inni sem volt kedvem.
Pedig:
- A bírók szokatlan módon inkább nekünk kedveztek.
- Az utolsó másfél perc emberelőny nekünk.

Ennek ellenére kapitális hibák sorozata. Ráadásul a tegnap látott spanyol válogatott (is) tudása alatt szerepelt.
Én egyetlen játékost emelnék ki, aki nem a a válogatottba való: Planéta Szimonetta. A két gólja ellenére vagy 4-5 ígéretes támadás ment el rajta. Ez pecsételte meg az egész mérkőzést.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 12. 07:43 | Sorszám: 127
Magyarország - Spanyolország 26–27 (13-13)
... http://sportgeza.hu/kezilabda/2014/eb/meccs/2014/12/11/magyarorszag-spanyolor ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 12. 07:22 | Sorszám: 126
Na majd megköszönjük Tomorinak az utolsó két percet. Így tönkretenni 58 perc kiváló játékát.... ha idegileg elfáradt, mi a fenéért nem cserélik le? Emberelőnyben nem kellett volna egyedül rá építeni (vagy neki fölvállalni egyedül a dolgot).
Hja, Böhn idején pont ezekben a dolgokban voltunk jobbak. Mentalitás, mentalitás.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 11. 21:09 | Sorszám: 125
Jó meccs ez! Én csak az utolsó 5 percben tervezem a mentőt hívni!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 11. 20:26 | Sorszám: 124
Pesszi Miska vagy! Mindjárt kezdődik, igyál egy pohár vöröset! Aztán még egyet!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 11. 09:21 | Sorszám: 123
Horvátország kiesett. Ez legyen az ő bajuk, de ma a spanyolok elleni esetleges vereségünkkel minden bizonnyal a következő körben nem tudunk előrelépni. Nagyon kellene a győzelem, de erős kétségeim vannak.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 10. 08:11 | Sorszám: 122
Sajnos az látszik a válogatottunkon, hogy van egy viszonylag jó erőket képviselő "első" sorunk, utána meg semmi. Tapasztalatlanok, ügyetlenek, kapkodóak. Persze még fiatalok, de akkor is... Egy hosszú tornát ilyen körülmények között nem lehet eredményesen végig vinni.
Azért gratula a lányoknak, de a későbbiekben olyan luxust nem léphetünk meg, hogy pl. Tomorit levesszük egy félidőre a pályáról.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 09. 09:04 | Sorszám: 121
Javában folyik az EB, egy mérkőzésen már mi is szerepeltünk. Kínkeserves szenvedéssel egy győztesnek látszó állásból a végjátékot döntetlenre szerencsétlenkedtünk.

A lengyelek fogadkoznak, hogy legyőznek minket. Kétségem nincs afelől, hogy az utolsó csoportmeccsen a spanyolok megvernek miket. Azaz ma eldől a sorsunk.

Hihetetlen nehéz mérkőzésre számítok, Görbicz hiányában kétséges kimenetellel.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 16. 14:28 | Sorszám: 120
"..Ha ezt a hétvége kapcsán írod, akkor a csalódottságot megértem, de egyébként tévedsz."
Azért gondolnám, hogy amit írok az nemcsak mostanra, hanem jóval korábbi időkre IS(!) érvényes, mert emlékszem a pekingi vagy talán még az athéni olimpiai döntőre. Aholis--hölgyeknél természetesen--valamelyik skandináv ország, Norvégia vagy Dánia ellen játszott a magyar válogatott, amikor az első félidőben a szünetben talán 12 góllal is vezettünk. És mégis elveszitettük VÉGSŐSORON a meccst, mert kulcsszituációkban "nmentek el" 7-esek meg ziccerek.
Úgyhogy NEMCSAK a most hétvégi esetre gondolok, de jóval korábbi időkre is, és azt gondolnám, hogy amit íram, az már akkoriban is érvényes volt.Az persze igaz, hogy 1-2 gólon múlnak az eredmények de mindég a mi kárunkra IPPEG nekünk nem sikerül MINDEN SOHA A "SPICCEN"(!)--PERSZE HA NEM IDEHAZA VAN A MECCS--természeten.De ne(!!!) idehaza legyünk "nagylegények", hanem idegenben, mint a Szeged Berlinben.No, arra én is aszondom: az valami.Már amit a Szeged csinált a Füssen ellen Berlinben.De ne Győrben nyerjenek lányaink, hanem Podgoricában és a fiúk is ne Veszprémben nyerjenek, hanem Németországban.Hisz' legutóbb is CIPÓRA vert minket a Kiel is meg a másik német csapat is, mi meg csak ANZÁGOLUNK, hogy "így a bírók meg úgy a bírók": nem tetszik a bírónak a képünk stb..stb..Amiben persze van részigazság, de ENNYIRE sok csúcshelyzetbéli kudarc AZ BIZTOS HOGY NEM VÉLETLEN! Szerinem legalábbis nem!
Azért gondolnám: NEMCSAK A MOST HÉTVÉGÉRE ÉRVÉNYES AZ, AMIT SZÓVÁTETTEM DÉLELŐTT!Hiszen ha nem így lenne minimum olimpiai meg világbajnoki ezüstérneink lennének garmadával--ha aranyak nem is.DE NINCSENEK, s EZ TÉNY! Csak itthon Veszprémben meg Győrben vagyunk "menők" máshol nem.
k.k.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 16. 10:55 | Sorszám: 119
Ha ezt a hétvége kapcsán írod, akkor a csalódottságot megértem, de egyébként tévedsz.

"IGAZÁN KRITIKUS SZITUÁCIÓKBAN SZISZTEMATIKUSAN BEFUCCSOL(!)--MAJDNEM MINDIG!"
Ez abból látszik így, hogy a szoros meccsek miatt 1-2 gólon múlnak az eredmények ( ami a lőtt gólok 5-10%-a)

Egyel korábbi szlovénok elleni selejtezés pont fordítva történt, mi fordítottunk az utolsó percben. Inkább arról van szó, hogy elképesztően szoros a mezőny. Gondolj például a londoni olimpián az izland elleni meccsre, amit vert helyzetből hoztunk.

Pár csapat, akik szintén nem jutottak ki : német ( a leggazdagabb klubok), szerb ( szinte minden nagy klubban előfordul egy szerb), izland ( hagyományosan jó skandinávok)
Persze ez engem a legkevésbé sem vigasztal, csak hozzátartozik a képhez.

A területi kiegyenlítés miatt európa erejénél kevesebb csapatot küldhet a vb-re.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 16. 07:04 | Sorszám: 118
Mi az, ami nem igazán tetszik nekem a magyar kézilabdában?
Az, hogy az IGAZÁN KRITIKUS SZITUÁCIÓKBAN SZISZTEMATIKUSAN BEFUCCSOL(!)--MAJDNEM MINDIG!
Ez a hölgyekre talán kevésbé érvényes, de azért Rájuk is....sajnos.Az, hogy Veszprémben meg Győrben az ú.n. "szakembereknek" meg a szurkolóknak akkora a szájuk--olykor, de többnyire--
mint a Lánchídalagút, mindaddig amig jön egy kis balkáni országból, Skandibáviából vagy Németországból egy-egy CSAPAT.Akkor KERESZTÜLHÚZÓDIK MINDEN NAGYSZÁJÚSÁG.Talán a Szeged KIVÉTEL egy kissé, de az sem nagyon.
És ILYETÉNKÉPPEN a magyar kézilabda a leginkább pregnánsan perezentálja és bemutatja azt az általános magyar sportbetegséget, hogy MINDÉG AKKOR VAGYUNK A LEGSZARABBAK, AMIKOR A LEGJOBBAN(!!!) KÉNE IGAZÁN JÓNAK LENNÜNK.
KÖZBE' MEG MEGY A NAGYSZÁJÚ DICSEKVÉS...TELISZÁJJAL.
k.k.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 10. 15:49 | Sorszám: 117
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 10. 08:17 | Sorszám: 116
Fölháborító! A reklámokkal viszont nem bánnak ilyen szűkmarkúan...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 08. 17:53 | Sorszám: 115
A tetves RTL az utolsó percet (!) már nem közvetítette!
Fogadják őszinte jókívánságaimat a farfekvéses sün világrahozatala érdekében!

Egyébként meg Mekler megint jó volt, a többiekről nem is beszélve!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 03. 16:58 | Sorszám: 114
Magyar kézisangyalok hódítják meg Angliát
Kizárólag magyarokból álló angliai kézilabdacsapat, a London Angels első lett a női másodosztályban, a következő szezontól jöhet az első liga, és ha minden jól megy, hamarosan a nemzetközi kupaszereplés. A Facebookon verbuválódott csapat új szint visz az angol kézilabdába, a legjobb hangulatot már most ők csinálják.
... http://sportgeza.hu/kezilabda/2014/06/03/magyar_kezisangyalok_hoditjak_meg_an ...
... www.facebook.com/tony.takacs?fref=nf
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 31. 15:35 | Sorszám: 113
uhhh..
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 31. 14:49 | Sorszám: 112
Ffi kézi BL Kölnből MOST. Hajrá Veszprém (M1 és Digisport1)
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 21. 12:52 | Sorszám: 111
http://www.flagmagazin.hu/mondom_a_magamet/fricz_tamas_az_origohu_tobb_mint_e ...

Két héttel ez előtt, május 4-én 18.46-kor a következő sms-hírt kaptam az Origótól: „Női kézilabda-Bajnokok Ligája, döntő: Győri Audi ETO – Buducnost Podgorica 27-21. A Győr megvédte címét, a meccs utolsó gólját Knezevic dobta.”
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 20. 18:46 | Sorszám: 110
Azta q..., izé, franc! Vagy négyszer meg kellett néznem teljes képernyőn, hogy egyáltalán lássam, ki dobott és mikor!
Fantasztikus!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 15:30 | Sorszám: 109
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 12:53 | Sorszám: 108
Sajnos nem láttam a mérkőzést, de ez a videó árulkodik a színvonalról. 'A gól"-t sokáig fogják mutogatni:
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...