18:00:59
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Pankráció (régebben: Foci)
... Elejére 1. lap 
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 17:41 | Sorszám: 1023
Hát nem mindegy?
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 16:27 | Sorszám: 1020
Jézusom!
Mit??

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 16:26 | Sorszám: 1019
Kedves egészségünkre!
Érdekes ez a Paulaner Bier!
Létezik az itt láthatótól eltérő, egy másik változata is--amúgy "kinézetre"--amelyet az igazi bajor sörbarátok még ettől a szép aranyosan csillogó NEDŰ-től is jobban szeretnek.
És "az" a "változat" SÖTÉTVÖRÖSBE HAJLÓ SZINŰ--ámde nem barna(!!!)-- és egyértelműen ZAVAROS, nem áttetsző! Tanúsíthatom: "AZT" a Paulaner-t isszák igazán a legtöbben 2 L-es kriglikben a müncheni Valentin-kertben Oktoberfestek apropo's-ján. A fene érti a betyár bajor izlésüket.....
És kapaszkodjon meg, mit esznek hozzá a legtöbben?! Hatalmas nagy sós-savanyú uborkákat, és persze iszonyatos mennyiségű ropogós bajor BOCKWURST-ot.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 16:22 | Sorszám: 1018
És ez az ember még tanít(ott) is!!
Rémes.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 15:04 | Sorszám: 1017
Na erre igyunk:

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 14:57 | Sorszám: 1016
1.) Nem fokozom!
2.) Nem fokofokozoom!
3.) Sejdemégannyirasem fokofokofokoZOOOM!
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 14:25 | Sorszám: 1015
Ne fokozd, ne fokozd!!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 12:10 | Sorszám: 1014
Rendben van, akkor ugyanarról beszélünk.
Egyébként én is "feladtam" már hamarabb.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 10:35 | Sorszám: 1013
(( Senki sem vitat(j)ta, hogy a barátodat úgy hívják. ))
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 10:22 | Sorszám: 1012
feladom
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 10:12 | Sorszám: 1011
Az IGAZI "KORÁBBI NEVE" a családnak tkp. (VITÉZ) KALTENBRUNNER VOLT--mint jó óbudai sváb polgároké(!)--amit első nekifutásra lehet hogy valóban Hidegkuthy-nak tükörforditottak.
De az csak amolyan önként(h)es túlmagyaritása a sváb mivoltnak.Kb. olyan, mintha valakit Tischler-nek hínak, oszt' lemagyaríccsák Asztalosh-ra.Ha-ha-ha.Beszarás!
Úgyhogy HÜLYESÉGET BLABLÁZIK ÖSSZNYEVISSZNYA--mint mindig.
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 10:05 | Sorszám: 1010
"normális emberfiának" lehet, hogy eszeábába nincs, DE NEKI MAGÁNAK CSAK A KUTY-MÓDON JUT ESZEÁGÁBA IRNIA A SAJÁT NVÉT, merthogy KUTY LACIT én ismerem, hiszen az én kollegám--a debereceni KLTE TTK-n végzett-- és ő,egy matematikus és nem történész és ő NEM KUTHY hanem igenis KUTY.Azután hogy van valaki aki KUTHY is, az lehet.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 10:45 | Sorszám: 1009
Viszont, van olyan is aki Kuthy.

Kuthy László
http://www.tortenelmitar.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=4901 ...

És eszeágába' sincs senki normális emberfijának őt Kutynak írni ...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 10:29 | Sorszám: 1008
Viszont, Hidegkutinak Hidegkuthy volt korábban a neve.
Eszeágában sem volt tőle ezt elvenni senkinek sem, csak a komcsiknak ...
ld. #1001
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 10:25 | Sorszám: 1007
Aha, keresztkem-féle keresztényi ...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 10:25 | Sorszám: 1006
Mellesleg nekem hosszú évtizedek óta van egy Kuty László nevű kiváló matematikus kollégám.Aki tehát Kuty és nem Kuthy és persze nem is Kuti vagy Kuthi. És eszeágába' sincs senki normális emberfijának Őt, kutilaci-t, KUTYY-nak híni. NABAMMMEG!
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 10:20 | Sorszám: 1005
Az élet eltelik, a karaván halad.Mindennek szabott rendje van.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 09:51 | Sorszám: 1004
na, ennek a topiknak is vége ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 08:05 | Sorszám: 1003
Korrekt!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 05:48 | Sorszám: 1002
Debizony NEM "áll".És!
ÉN NEM "OKOSKODOM", MERT ÉN OKOS VAGYOK--ez közismert.És te okoskodsz, MERT TE KÖZISMERT KÖZHÜLYE VAGY! Ezt mindeki tudja.Úgyhogy jobb ha elkotródsz innen és befogod a mocskos p..szádat.
keresztkem
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. november 19. 23:31 | Sorszám: 1001
http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/vitez-hidegkuthy-es-a-levonulos-botran ...

Egy kis kitérő, miért szerepelt a neve mellett a vitéz előnév (vagy legalább a v. előtag), és miért bukkanhatott fel az írásmódja itt-ott thy-s változatban is. Imre Mátyás és Bocsák Miklós „Örökség" című könyvéből kiderül: az apa első világháborús hős, díszpolgár, tekintély volt, így a család – s benne az ifjú Nándor – a vitézi rend által szervezett események főszereplője. Az anya meg gyárigazgató...

Csak hát ilyen származással nem szerepelhetett valaki az Aranycsapatban, Hidegkuti nevét ezért a világégést követően kihúzták az alakuló válogatottból. A játékos – már a következő, 45 évvel későbbi rendszerváltás után persze – a következőképpen elevenítette fel ezeket a sokáig titkolt dolgokat:

„Édesapám addigra már elvesztette a munkáját. És akkor már bajban volt az édesanyám is, akit ki akartak tenni a gyárból, nem beszélve rólam, akit sokan a múltunk miatt egyszerűen levegőnek néztek. Sebes Gusztáv segített. Azt mondta: az elvtársak fejéből ki kell törölni, kik voltunk. Ki kell találni egy másik Hidegkuti családot. És ezt az újat egy film segítségével be kell mutatni az elvtársaknak, az országnak.

Guszti bácsi maga dirigálta a filmet, amit aztán a Filmhíradóban közzé is tettek. Ebben az édesanyám már munkásnő volt, nagy kendővel a fején a gépnél serénykedett. Élmunkásnő lett! Bemutatták, ahogyan dolgozik, elmesélték, munka mellett milyen nehezen nevelte a családot... Akik ismertek minket, tudták, hogy nem igaz. Mégis, ők is elfogadták, hogy nem azok vagyunk, akiknek eddig gondoltak. Elfogadták, hogy ezentúl új arcunk van, hogy mások lettünk. Édesanyám így aztán a továbbiakban is a gyárban maradhatott. Én meg, immáron mint munkásfiú, játszhattam Öcsiékkel..."
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 23:16 | Sorszám: 1000
De bizony, áll!
Ugyanis én nem azt írtam, hogy "KUTTTTYYY", hanem, hogy: kurutty. (Tudod: a békuci. )
És én nem azt írtam, hogy "kuty" hanem, hogy: kuthy.

Olvass! Okosodsz.

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 22:45 | Sorszám: 999
EZ NEM ÁLL!
Mert nekem a kuty nem KUTTTTYYY! De neked "az"!
keresztkem
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 20:13 | Sorszám: 998
Te kuty-ozol.
Én kuthy-zok.

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 19:57 | Sorszám: 997
Magyarnak ESZÉBE SEM JUT ilyen 'kutyorgás.Jellemző a LÉLEK SAJÁTOS ELTORZULÁSÁRA hogy "EZ" jut az eszébe.
keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...