12:28:47
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: tenisz
... Elejére 1. lap
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2011. január 07. 07:52 | Sorszám: 489
Arn Gréta óriásit alkotott, s még a döntő hátravan...
Hajrá Gréta!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. október 29. 06:41 | Sorszám: 488
Caroline Wozniacki nyerte a pekingi tenisztornát
| 2010.10.11. 16:38 - MTI

Az újdonsült világelső Caroline Wozniacki nyerte a pekingi tenisztorna 4,5 millió dollár összdíjazású női versenyét.

Kár, hogy a név nem "stimmel".......
Szépen kereshetett ezen a versenyen Ági, mikor ő nyerte, Jankovics ellen. (Bár, aszem, akkor még kisebb volt az összdíjazás értéke.)
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. október 01. 00:15 | Sorszám: 487
hajrááááááááááááááááááááá
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 28. 12:37 | Sorszám: 486
Én bizakodó vagyok, Kuznyecova ellen elég szépen teljesített addig, míg nem kényszerült feladni a mérkőzést...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 28. 12:09 | Sorszám: 485
Hajrá Pekingben!!
Dupplázni kellene ott is, akárcsak Budapesten! ;-)))
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 28. 12:07 | Sorszám: 484
""Tegnap este érkeztünk meg Tokióba, eléggé szoros a program, mert hétfőn mindenképpen le kellett játszani az első fordulót, még annak is, aki esetleg csak hétfőn ér át a versenyre.
Az elődöntőben nem tudtam kihasználni a bréklabdáimat és a combomat is éreztem, amire azt hittem először, hogy csak izomláz, mert a Kimiko meccs alatt kezdett beállni. Sajnos ma kiderült, hogy nem az, mert Svetlana ellen megint nagyon fájt és egyáltalán nem tudtam mozogni. Nem akartam kockáztatni egy komolyabb sérülést így inkább feladtam a mérkőzést. Csütörtökig Tokióban maradunk és pihenek, valamint a fiziósok ápolnak, utána indulunk Pekingbe. Szomorú vagyok, hogy így alakult, remélem hamar meggyógyulok."-mondta Ági."
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 28. 07:57 | Sorszám: 483
Kiújult a combsérülése, 4:3-as vezetésnél feladta.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 27. 09:17 | Sorszám: 482
Viszont 2 helyet javított a ranglistás helyezésén...
Hajrá Ági!!!!!!
(A Tokyoi versenyen a sorsolás szerint már az első fordulóban Kuznyecovát kapta!! )
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 24. 10:51 | Sorszám: 479
"A 220 ezer dollár összdíjazású kemény pályás WTA-torna negyeddöntőjében a nyolcadik helyen kiemelt Szávay Ágnes három játszmában, 2:43 órás csatában búcsúztatta a címvédő japán Date Krumm Kimikót. A magyar éljátékos ellenfele az elődöntőben az ötödik helyen rangsorolt orosz Alisza Klejbanova lesz...

...A két játékos eddig egyetlenegyszer találkozott egymással: két éve Antwerpenben 6:2, 6:3-ra nyert az orosz. A világranglistán Klejbanova áll ugyan jobban pillanatnyilag – a 28. helyen, miközben Szávay a 38. –, viszont eddig egyetlen tornagyőzelemmel büszkélkedhet, idén Kuala Lumpurban diadalmaskodott. Ezzel szemben Szávay már öt tornagyőzelemnél tart, és például ebben az évben már kétszer – Budapesten és Prágában – nem talált legyőzőre."

Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 23. 12:00 | Sorszám: 476
"Szávay Ágnes ellenfele a japán Date Krumm Kimiko lesz a 3. fordulóban, miután 6:2, 6:1-re lemosta a második kiemelt orosz Anasztaszija Pavljucsenkovát.

A mezőny legrutinosabb versenyzőjének számító Date Krumm a torna címvédője – 2009-ben 38 évesen, 11 hónaposan és 30 naposan nyerte meg a viadalt, ezzel minden idők második legidősebb WTA-tornagyőztese lett. Szávay és Date Krumm még sosem találkozott egymással."

Olvasta: 1 | Válasz | 2010. szeptember 22. 09:35 | Sorszám: 473
"A világranglista 38. helyén álló magyar sportoló a könnyed siker után a második fordulóban is hasonló képességű ellenféllel játszik: a brit színekben versenyző, kijevi születésű Elena Baltachával csap össze.
A világranglista 50. helyezettje egyébként a Dinamo Kijev korábbi legendás szovjet válogatott futballistája, Szergej Baltacsa lánya."