21:27:19
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: box
... Elejére 1. lap 
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. február 20. 10:05 | Sorszám: 246
Erdei Zsolt semmilyen formában nem függ az Universumtól
2010-02-20 09:15:13 / hollywood

Erdei Zsolt az Origónak kijelentette, hogy semmiképpen sem akar ringbe lépni Nathan Cleverly ellen, aki több hírforrással ellentétben nem cirkálósúlyban, hanem félnehézsúlyban Európa-bajnok. Madár elmondása szerint májusban szeretne még egyszer az Universum kötelékében bokszolni, majd ezt követően dönt a jövőjéről, ugyanis a szerződése a nyáron lejár a német klubbal. "Kétszeres világbajnok vagyok, ha ez nem eléggé motiváló, akkor bokszolhatok tavasszal akárhogy, az Universum már nem lesz motiváltabb. De akkor sincs tragédia, ha nem hosszabbítjuk meg a szerződést. Abban az esetben két választásom van: abbahagyom, vagy máshol folytatom. Vannak egyébként megfontolásra érdemes ajánlataim. Még nem döntöttem a jövőről, csak annyit tudok, hogy nem csak az Universumon múlik a folytatás, hanem rajtam, mert már semmilyen formában nem függök a klubtól." - mondta Zsolt.

mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. január 21. 21:45 | Sorszám: 245
Madár ma azt mondta az MTV1 reggeli műsorában, hogy nem eszik olyan forrón a kását, szerinte nem kell majd Braehmernek bevonulnia a börtönbe...
Viszont, azt sem akarják majd, hogy ő mérkőzzön meg vele, sz'al érdekes lesz.
Remélem, nem csak ősszel fog tudni bokszolni; bár, ha az egy igazán nagy durranás lehetne!?
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. január 18. 23:15 | Sorszám: 244
Közben a "cége" (az Univerzum) meg egyre nagyobb válságban.
Ketten otthagyják a céget, egyen (vagy ketten) meg börönbe vonulnak
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. január 14. 18:42 | Sorszám: 243
(( Persze, ahhoz, hogy ott is maradhasson, komoly meccseket kellene majd kapnia. Na, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz ))
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. január 14. 18:40 | Sorszám: 242
Hűűűűűű, ez nagyon komoly!........ Most, hogy visszakerül a saját súlycsoportjába, a
nem hivatalos "összesített" ranglistán a boxrec.com a harmadik helyre sorolta be Zsoltot!!

: http://boxrec.com/ratings.php?sex=m&division=Light%20Heavyweight



Hajrá, Madár!!!!!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. január 13. 21:03 | Sorszám: 241
"... megüresedik a súlycsoportjában a WBO-s hely"

... mivel a jelenlegi világbajnokot, Jürgen Brähmert, tizenhathónapi letöltendő börtönbüntetésre ítélte a bíróság ..
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. január 13. 19:08 | Sorszám: 240
Azt hiszem, jobban boxol mint sakkozik. És az is biztos, hogy egy ütéssel ki tudná ütni a sakkvilágbajnokot. Sőt, még Lékót is!!!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2010. január 13. 19:05 | Sorszám: 239
Hopp!
Most hallottam a tíviben, hogy Madár tényleg lemondott a cirkálósúlyú övéről! Nem akar abban a súlycsoportban maradni. Viszont, állítólag, van esély rá hogy éppen megüresedik a súlycsoportjában a WBO-s hely, így van esély rá, hogy bokszolhasson a visszaszerzéséért!!
Hajrá, Zsolt!!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 14. 08:47 | Sorszám: 238
Gratula a tiszteletbeli sakkozónak !
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 13. 22:09 | Sorszám: 237
NAGYSZÁJÚ VOLT, SZÉTVERTÉK

Vitalij Klicsko sima meccsen védte meg vb-övét, győzelmével ezerhatszáz millió forinttal lett gazdagabb.

A tizenkét menetes mérkőzés során végig Klicsko támadott, Kevin Johnson rengeteg ütést kapott, de becsületére legyen mondva jól állta a verést.

Johnson a veresége előtt egy viccnek, szánalmas fickónak nevezte Klicskót.


http://www.magyarhirlap.hu//online/nagyszaju_volt_szetvertek.html
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 13. 22:08 | Sorszám: 236
Jean Pascal nyert.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:29 | Sorszám: 235
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=290691&cat=boxer
2009-12-11 Adrian Diaconu 26(15)-1(0)-0 Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada 12 514-790-2525
~ WBC light heavyweight title ~
bout subject to commission approval / change

mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:23 | Sorszám: 234
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:22 | Sorszám: 233
http://www.erdeizsolt.hu/?action=madardal
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:21 | Sorszám: 232
Gratula !
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:21 | Sorszám: 231
Én sem tudom ... Hajrá, Madár !
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:21 | Sorszám: 230
HAJRÁ, ZSOLTOK!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:20 | Sorszám: 229
(( http://www.monokli.com/rovid-hirek/wbo-bedak-zsolt-vezeti-a-ranglistat_1_1111 ... ))
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:19 | Sorszám: 228
Hűhha!

WBO: Bedák Zsolt vezeti a ranglistát
2009. dec. 10., csütörtök, 21:04

WBO: Bedák Zsolt vezeti a ranglistát
„Mr. Balhorog”, vagyis Bedák Zsolt (15 győzelem – 0 vereség) vezeti a WBO kispehelysúlyú ranglistáját, amely rövid időn belül vb-címmérkőzéssel kecsegteti az egyre markánsabb formát mutató 26 esztendős harcost.


A bajnok jelenleg a ricói Juan Manuel Lopez, akiről viszont tudjuk, hogy január végén a pehelysúlyú címvédő Steven Luevanót hívja ki. Ehhez kapcsolódó korábbi hírünk szerint a betöltetlen címért a 19 éves Marvin Sonsona (14 győzelem – 0 vereség – 1 döntetlen), és a szintén veretlen puerto ricói Wilfredo Vazquez Jr (17 győzelem – 0 vereség – 1 döntetlen) csap össze február elején, ám ezt a küzdelmet hivatalosan még nem erősítették meg.

Bárhogy is lesz, Bedák Zsolt, mint ranglista vezető, akár fél éven belül lehetőséget kaphat a vb-cím megszerzésére. A magyar ökölvívó jelenleg a WBO Európa-bajnoki övet, valamint az interkontinentális címet is birtokolja!

mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:17 | Sorszám: 227
hűűű, ma lesz az Adrian Diaconu - Jean Pascal visszavágó a WBC övért.
Zsoltnak talán az lenne a legkedvezőbb visszatérés a súlycsoportjába, hogyha jövőre a győztesssel mérkőzhetne ezért az övért!! Nem tudom, hogy "menedzseléstechnikailag" ez lehetséges-e?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 05. 19:50 | Sorszám: 204
Erdei Zsolt óriási csatában írt sporttörténelmet !

Rég nem látott hazai és külföldi média-, illetve szurkolói érdeklődés előzte meg a szombaton késő este megrendezett Giacobbe Fragomeni vs Erdei Zsolt WBC cirkálósúlyú világbajnoki mérkőzést, amely hihetetlen izgalmakkal, szívinfarktus közeli fordulatokkal és végül Erdei sikerrel örvendeztette meg a magyar szurkolókat.

Szombaton késő este a WBC cirkálósúlyú világbajnoki címe a tétje a Giacobbe Fragomeni vs Erdei Zsolt mérkőzésnek. A Magyarországon kiemelt érdeklődéssel kísért sporttörténelmi összecsapásra (eddig még egyetlen honi öklöző sem tudott két súlycsoportban is világbajnoki címet szerezni).

A hivatalos pontozás: 114-114, 115-113, 115-113

ERDEI ZSOLT AZ ÚJ VILÁGBAJNOK!!!

... http://www.topvideok.hu/video/erdei%20vilagbajnok%20cirkalosulyban%20/?vid=1707
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 19:56 | Sorszám: 203
Rabló Úr! Kattints rá a kultúrára! Neked is jelez?
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 19:55 | Sorszám: 202
Tényleg magát győzte le és már nem először!
Az 5-6. menettől engem is az infarktus kerülgetett, akkor még viszonylag frissnek látszott az inkává tetovált olasz!
Hatalmas dolog, hogy megint így fel tudott állni Madár! Azt hiszem senki nem vonja kétségbe a megérdemelt győzelmét. Az olasz is úriemberként viselkedett. Tiszta meccs volt.
Akkor látszott, mennyire fáradt, amikor a meccs után nyilatkozott. 10 évvel öregebb volt az arca!
Most vakarhatják a fejüket az Universumnál. Ha visszamegy/visszaengedik a súlycsoportjába, mi lesz az újdonsült bajnokukkal? Nem engedhetik, hogy Erdei kihívja és jól megverje.
Persze ez csak laikus filozofálgatás, azért nagyon kíváncsi vagyok!
Tényleg le a kalappal előtte!

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 15:26 | Sorszám: 201
Gratula !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 14:36 | Sorszám: 200
Minden elismerésem Madárnak, hihetetlen győzelmet aratott. Elsősorban önmagát győzte le. Megvallomm, semmi esélyt nem adtam neki. Mélyen meghajlok előtte.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...