14:26:49
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 19. 21:55 | Sorszám: 2450
Hát az öt meccs alatt kapott két gól nem indokolja, és a nemzetközi szereplés sem.
mackó
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. augusztus 19. 12:32 | Sorszám: 2449
No, a Fradinál mára időzítették a tűzijátékot. Cukic is aláírt. Lejárt szerződése után is velünk edzett, s a hátsó alakzat alakulása miatt - gondolom - jó cserealapnak is felfogható ...
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 19. 12:13 | Sorszám: 2448
Hiányposzt van a Fradinál (Mateos elvágyott, Batik megsérült, Pavlo kiesése már régebbről biztos volt), így középső védőnek leszerződtettük Pintér Ádámot. Nem mellesleg magyar válogatott, 27 évesen 190 cm magassággal megfelelő izomzattal eléggé megfelelőnek tűnik, most már csak bizonyítania kell. Nálunk. Ettől függetlenül még mindig kevesen vagyunk a védelemben.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 18. 10:27 | Sorszám: 2447
Sajnos ez igaz.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 18. 10:07 | Sorszám: 2446
Azért írtam, be a román listát, mert szerintem sem veretes, egyetlen top csapat sincs benne.

Olvastam egy érdekeset, miszerint Dzsudzsáknak esélye sem lenne ekkora fizetést kapni egy jobb bajnokságban, ami első hallásra meglepő, hiszen elvileg ott forog több pénz. Viszont a gyengébb bajnokságok gazdagabb csapatai hajlandók több pénzt fizetni, hogy a játékos számára nem akkora reklámértéket hordozó bajnokságban szerepeljenek. Magyarul gyengébb bajnokságba több pénzért mehetnek a játékosok ( nem a CR Messi Neymar kategóriáról beszélünk, akik bárhol bármennyit megkapnak). Tulajdonképen ez látszik nálunk is, nagyon alacsony színvonal, nagyon magasan fizetett, középszerűséget alulról súroló légiósok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 18. 07:56 | Sorszám: 2445
Én sem értem Dzsudzsák lépését. A legfőbb hiba azonban az a mahacskalai első kiruccanása volt, onnantól ő már zuhanórepülésben van.
Román keret: egy-két kivételtől eltekintve nevesincs csapatokban játszó, számomra ismeretlen nevektől hemzsegő idegenlégiósok hada. Az itt fel nem sorolt hazaiakkal kiegészülve sem egy világverő gárda. Mégis (hogy a csudába?) a világranglista 7. helyén állnak, ami számomra teljesen megmagyarázhatatlan.

Kint leszek szeptember 4-én a stadionban, szeretnék egy románverést (pályán) megélni. Persze Dárdai légköre nélkül sokkal nehezebb lesz ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 17. 15:15 | Sorszám: 2444
A legmagasabban jegyzett Magyar játékos a Bursasporhoz szerződött amelyik a Török dobogóért akar küzdeni. Nem a legjobb bajnokság, nem a legjobb csapata . Íme a Román légiós keret a csapataikkal. :

A ROMÁN LÉGIÓSKERET A MIEINK ELLENI EB-SELEJTEZŐRE
Kapusok: Ciprian Tatarusanu (Fiorentina), Costel Pantilimon (Sunderland)
Védők: Alexandru Matel (Dinamo Zagreb), Vlad Chiriches (Napoli), Dragos Grigore (al-Szailija), Cosmin Moti (Ludogorec), Dorin Goian (Aszterasz), Iasmin Latovlevici (Genclerbirligi), Razvan Rat (PAOK)
Középpályások: Andrei Prepelita (Ludogorec), Mihai Pintilii (Hapoel Tel-Aviv), Ovidiu Hoban (Hapoel Beer Seva), Lucian Sanmartean (al-Ittihad), Gabriel Torje (Osmanlispor), Alexandru Maxim (VfB Stuttgart), Cristian Tanase (Tiencsin Teda)
Támadók: Bogdan Stancu (Genclerbirligi), Ciprian Marica (Konyaspor), Florin Andone (Córdoba), Claudiu Keserü (Ludogorec)

Ez sem acélos
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 17. 09:34 | Sorszám: 2443
És még valami:
Megnéztem a fordulóról szóló összeállítást az M4-en. A mi meccsünk bemutatásán a stúdióban ült fiatal tehetségünk, Nagy Ádám. Ha már ott volt, nyilatkozott is, de ami fölöttébb meglepett, s örömmel töltött el az az, hogy meglepően értelmesen. Jól fogalmazott, tömören és érthetően. Fiatal kora ellenére éretten, összeszedett gondolatmenettel fejezte ki magát. Pontosan meglátszik ez a játékán is. Nagy jövő előtt áll, csak az a bizonyos székely bácsi nehogy gyufaszálat faragjon belőle ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 17. 07:54 | Sorszám: 2442
Gerzson utóbbi mérkőzéseinken nyújtott teljesítményével én sem voltam elégedett, de ahogy az MTK elleni gólját szerezte, azt nem sokan tudják lemásolni. Szóval jó az öreg a háznál ... Hajnal dettó.
A Dani, az meg a Dani. Esetlen, lomha mozgás, de roppant erőszakos (jó értelemben) és a testi erejét kihasználva kihagyhatatlan a keretünkből. Zseni. A maga nemében ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 13. 08:36 | Sorszám: 2441
Profikám, ha olvasod: néztem ezt a kis Koboldot, hát ő tényleg egy más kávéház. Ahogy szoktad volt mondani ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 13. 08:34 | Sorszám: 2440
Ha minden igaz, Profikám bekukkant. Remélem tud valami susmust és szép történetet ...

Hétvégén az MTK jön hozzánk, illene folytatni az eddig hibátlan lőlapot. Idén végre nem csak a vágyaink, hanem a realitás is bajnokságot vetít előre, nem szeretnék csalódni.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 12. 10:32 | Sorszám: 2439
Van némi fogalma a lasztihoz ! ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 12. 08:52 | Sorszám: 2438
Nézzük meg ezt a gólt figyelmesen. Nem csatár, nem tkp, nem szélső, nem védő lőtte. Egy kapus. Ami önmagában nem világszenzáció, de az, ahogy belőtte, még Céronaldo is megirigyelheti ...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 07. 07:38 | Sorszám: 2437
Úgy alakult, hogy csak a második félidejét láttam a Loki meccsének. Ez alapján mélységes szomorúság tölt el, s az érlelődik bennem, hogy magyar csapat egy pár évig kérjen felmentést a nemzetközi szereplés alól. A Ferencvárost is beleértve.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 05. 08:34 | Sorszám: 2436
.... No igen. A pólós fiúk meg ... Hogy ne beszéljek csúnyán.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 04. 18:53 | Sorszám: 2435
Nézem az nso.hu-t, és abetyárját


A pólós fijug meg lassan kezdenek.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 04. 07:56 | Sorszám: 2434
Most persze úgy működik, ahogy az elvárható, viszont hozzá kell tenni, hogy az MLSZ grafikáján jelenleg 56 db jegy vásárolható meg. 20 óra leforgása alatt gyakorlatilag telt ház a stadionban. Ehhez az kellett, hogy az oláhok esetleges legyőzésével soha nem látott "magasságokban" a kilátásaink ... Gyanítom, akkor is tömött lelátók lennének, ha tökutolsók lennénk, hiszen az ellenfél nem a Seychelle-szigetek ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 04. 07:46 | Sorszám: 2433
Igazad van, ez valószínűleg egyedi eset, de megtartom magamnak a bosszankodás jogát, hogy a jelen kor lehetőségei között 3 óra szívós kitartásával tudok 4 kattintást és némi adatszolgáltatást abszolválni önhibámon kívül. Egy rendszernek meg - szerintem - arra kell felkészülnie, hogy ha van 202 ezer hivatalos felhasználója, akkor képes legyen egyidejűséget kezelni, minthogy egy lakótelepi vízvételt is úgy terveznek, hogy mindenkinek jusson víz. És - ismét csak szerintem - ennek megoldása nem pénz kérdése. Milliárdos nagyságrendű éves költségvetés mellett ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 03. 15:22 | Sorszám: 2432
"Elég ramaty lehet ott az informatikai rendszer "

Ez szerintem nem informatikai kérdés.

1. Olyan rendszer nem nagyon van, ami tetszőleges terhelést elvisel
2. Ha úgy tervezték, hogy egy hét alatt képes legyen feldolgozni 8000 jegyvásárlást, akkor a hazai meccs látogatottságot figyelembe véve alaposan túlbecsülték.

Ha a bajnokság közel telt házzal menne, akkor más viszonyokra készülnének. ( mókás lenne, ha a játékosok közt csak a jegybevételt osztanák fel )

A Magyar-Román több szempontból is egyedi eset.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 03. 13:52 | Sorszám: 2431
No, megvan.
Reszkessetek oláhok!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 03. 10:44 | Sorszám: 2430
Jegyet akarok venni a románok elleni mérkőzésre, az MLSZ honlapja meg lefagyott. Elég ramaty lehet ott az informatikai rendszer ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 29. 09:05 | Sorszám: 2429
Néztem tegnap a Vidi meccsét. Kellemesen csalódtam, sokkal rosszabbra számítottam magyar részről. Persze jött a szokásos bénázás főleg a kapu előtt, de összességében verhető a Bate, amely csapat tavaly BL-csoportkörös volt.

Ami viszont roppant elszomorított, hogy a kis Kovács, aki hatalmas ígéretnek robbant be a hazai posványba, szép lassan beleszürkült az amúgy sem veretes hazai bajnokságba. A tegnapi mérkőzésen a Vidi egyik leghasználhatatlanabb labdarúgója volt.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 08:02 | Sorszám: 2428
Ami a hazai "labdarúgás" területén kimagasló, az sajnos nemzetközi szinten elégtelen.
Amíg ez nem változik (hány évtized?), addig vakok között félszeműként éltetem a Fradit.

Bár megjegyzem, a 100%-os helyzeteknek nem csak a töredékét illene kihasználnunk, mert mennyivel jobban festene egy 10-1 a tegnapi nap krónikája mellé, ami lazán összejöhetett volna.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 24. 07:43 | Sorszám: 2427
Sajnos kiábrándító "játékot" produkáltunk. Most több "elemzéshez" nincs kedvem.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 23. 19:52 | Sorszám: 2426
Szégyenletes, ezeket ezért fizetik is ....

Ha a bírót lefizettük volna, akkor se tudott volna tizenegyest fújni nekünk. 2015-2016 nemzetközi szereplése július 23-mal véget ért.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...