21:04:19
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 18. 07:56 | Sorszám: 2445
Én sem értem Dzsudzsák lépését. A legfőbb hiba azonban az a mahacskalai első kiruccanása volt, onnantól ő már zuhanórepülésben van.
Román keret: egy-két kivételtől eltekintve nevesincs csapatokban játszó, számomra ismeretlen nevektől hemzsegő idegenlégiósok hada. Az itt fel nem sorolt hazaiakkal kiegészülve sem egy világverő gárda. Mégis (hogy a csudába?) a világranglista 7. helyén állnak, ami számomra teljesen megmagyarázhatatlan.

Kint leszek szeptember 4-én a stadionban, szeretnék egy románverést (pályán) megélni. Persze Dárdai légköre nélkül sokkal nehezebb lesz ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 17. 15:15 | Sorszám: 2444
A legmagasabban jegyzett Magyar játékos a Bursasporhoz szerződött amelyik a Török dobogóért akar küzdeni. Nem a legjobb bajnokság, nem a legjobb csapata . Íme a Román légiós keret a csapataikkal. :

A ROMÁN LÉGIÓSKERET A MIEINK ELLENI EB-SELEJTEZŐRE
Kapusok: Ciprian Tatarusanu (Fiorentina), Costel Pantilimon (Sunderland)
Védők: Alexandru Matel (Dinamo Zagreb), Vlad Chiriches (Napoli), Dragos Grigore (al-Szailija), Cosmin Moti (Ludogorec), Dorin Goian (Aszterasz), Iasmin Latovlevici (Genclerbirligi), Razvan Rat (PAOK)
Középpályások: Andrei Prepelita (Ludogorec), Mihai Pintilii (Hapoel Tel-Aviv), Ovidiu Hoban (Hapoel Beer Seva), Lucian Sanmartean (al-Ittihad), Gabriel Torje (Osmanlispor), Alexandru Maxim (VfB Stuttgart), Cristian Tanase (Tiencsin Teda)
Támadók: Bogdan Stancu (Genclerbirligi), Ciprian Marica (Konyaspor), Florin Andone (Córdoba), Claudiu Keserü (Ludogorec)

Ez sem acélos
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 17. 09:34 | Sorszám: 2443
És még valami:
Megnéztem a fordulóról szóló összeállítást az M4-en. A mi meccsünk bemutatásán a stúdióban ült fiatal tehetségünk, Nagy Ádám. Ha már ott volt, nyilatkozott is, de ami fölöttébb meglepett, s örömmel töltött el az az, hogy meglepően értelmesen. Jól fogalmazott, tömören és érthetően. Fiatal kora ellenére éretten, összeszedett gondolatmenettel fejezte ki magát. Pontosan meglátszik ez a játékán is. Nagy jövő előtt áll, csak az a bizonyos székely bácsi nehogy gyufaszálat faragjon belőle ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 17. 07:54 | Sorszám: 2442
Gerzson utóbbi mérkőzéseinken nyújtott teljesítményével én sem voltam elégedett, de ahogy az MTK elleni gólját szerezte, azt nem sokan tudják lemásolni. Szóval jó az öreg a háznál ... Hajnal dettó.
A Dani, az meg a Dani. Esetlen, lomha mozgás, de roppant erőszakos (jó értelemben) és a testi erejét kihasználva kihagyhatatlan a keretünkből. Zseni. A maga nemében ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 13. 08:36 | Sorszám: 2441
Profikám, ha olvasod: néztem ezt a kis Koboldot, hát ő tényleg egy más kávéház. Ahogy szoktad volt mondani ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 13. 08:34 | Sorszám: 2440
Ha minden igaz, Profikám bekukkant. Remélem tud valami susmust és szép történetet ...

Hétvégén az MTK jön hozzánk, illene folytatni az eddig hibátlan lőlapot. Idén végre nem csak a vágyaink, hanem a realitás is bajnokságot vetít előre, nem szeretnék csalódni.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 12. 10:32 | Sorszám: 2439
Van némi fogalma a lasztihoz ! ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 12. 08:52 | Sorszám: 2438
Nézzük meg ezt a gólt figyelmesen. Nem csatár, nem tkp, nem szélső, nem védő lőtte. Egy kapus. Ami önmagában nem világszenzáció, de az, ahogy belőtte, még Céronaldo is megirigyelheti ...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 07. 07:38 | Sorszám: 2437
Úgy alakult, hogy csak a második félidejét láttam a Loki meccsének. Ez alapján mélységes szomorúság tölt el, s az érlelődik bennem, hogy magyar csapat egy pár évig kérjen felmentést a nemzetközi szereplés alól. A Ferencvárost is beleértve.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 05. 08:34 | Sorszám: 2436
.... No igen. A pólós fiúk meg ... Hogy ne beszéljek csúnyán.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 04. 18:53 | Sorszám: 2435
Nézem az nso.hu-t, és abetyárját


A pólós fijug meg lassan kezdenek.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 04. 07:56 | Sorszám: 2434
Most persze úgy működik, ahogy az elvárható, viszont hozzá kell tenni, hogy az MLSZ grafikáján jelenleg 56 db jegy vásárolható meg. 20 óra leforgása alatt gyakorlatilag telt ház a stadionban. Ehhez az kellett, hogy az oláhok esetleges legyőzésével soha nem látott "magasságokban" a kilátásaink ... Gyanítom, akkor is tömött lelátók lennének, ha tökutolsók lennénk, hiszen az ellenfél nem a Seychelle-szigetek ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 04. 07:46 | Sorszám: 2433
Igazad van, ez valószínűleg egyedi eset, de megtartom magamnak a bosszankodás jogát, hogy a jelen kor lehetőségei között 3 óra szívós kitartásával tudok 4 kattintást és némi adatszolgáltatást abszolválni önhibámon kívül. Egy rendszernek meg - szerintem - arra kell felkészülnie, hogy ha van 202 ezer hivatalos felhasználója, akkor képes legyen egyidejűséget kezelni, minthogy egy lakótelepi vízvételt is úgy terveznek, hogy mindenkinek jusson víz. És - ismét csak szerintem - ennek megoldása nem pénz kérdése. Milliárdos nagyságrendű éves költségvetés mellett ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 03. 15:22 | Sorszám: 2432
"Elég ramaty lehet ott az informatikai rendszer "

Ez szerintem nem informatikai kérdés.

1. Olyan rendszer nem nagyon van, ami tetszőleges terhelést elvisel
2. Ha úgy tervezték, hogy egy hét alatt képes legyen feldolgozni 8000 jegyvásárlást, akkor a hazai meccs látogatottságot figyelembe véve alaposan túlbecsülték.

Ha a bajnokság közel telt házzal menne, akkor más viszonyokra készülnének. ( mókás lenne, ha a játékosok közt csak a jegybevételt osztanák fel )

A Magyar-Román több szempontból is egyedi eset.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 03. 13:52 | Sorszám: 2431
No, megvan.
Reszkessetek oláhok!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 03. 10:44 | Sorszám: 2430
Jegyet akarok venni a románok elleni mérkőzésre, az MLSZ honlapja meg lefagyott. Elég ramaty lehet ott az informatikai rendszer ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 29. 09:05 | Sorszám: 2429
Néztem tegnap a Vidi meccsét. Kellemesen csalódtam, sokkal rosszabbra számítottam magyar részről. Persze jött a szokásos bénázás főleg a kapu előtt, de összességében verhető a Bate, amely csapat tavaly BL-csoportkörös volt.

Ami viszont roppant elszomorított, hogy a kis Kovács, aki hatalmas ígéretnek robbant be a hazai posványba, szép lassan beleszürkült az amúgy sem veretes hazai bajnokságba. A tegnapi mérkőzésen a Vidi egyik leghasználhatatlanabb labdarúgója volt.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 08:02 | Sorszám: 2428
Ami a hazai "labdarúgás" területén kimagasló, az sajnos nemzetközi szinten elégtelen.
Amíg ez nem változik (hány évtized?), addig vakok között félszeműként éltetem a Fradit.

Bár megjegyzem, a 100%-os helyzeteknek nem csak a töredékét illene kihasználnunk, mert mennyivel jobban festene egy 10-1 a tegnapi nap krónikája mellé, ami lazán összejöhetett volna.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 24. 07:43 | Sorszám: 2427
Sajnos kiábrándító "játékot" produkáltunk. Most több "elemzéshez" nincs kedvem.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 23. 19:52 | Sorszám: 2426
Szégyenletes, ezeket ezért fizetik is ....

Ha a bírót lefizettük volna, akkor se tudott volna tizenegyest fújni nekünk. 2015-2016 nemzetközi szereplése július 23-mal véget ért.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 23. 18:29 | Sorszám: 2425
A Zeljeznicar 30 fős keretében 6 idegenlégiós van, és ebből összesen 2 nem délszláv.

https://en.wikipedia.org/wiki/FK_%C5%BDeljezni%C4%8Dar_Sarajevo Bosznia-Hercegovina kb 4 milliós ország.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 23. 18:11 | Sorszám: 2424
Na Hajnalnak ordító helyzetben sikerült eltalálnia 12 méterről az egy lábon előtte álló védő lábát.
Van benne potenciál, a teke / bowling karrier még nyitott.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 23. 10:58 | Sorszám: 2423
Aranylábú focistáinkért szorítok este, de magamban feladtam. Csak a fiúk ne tegyék!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 20. 21:31 | Sorszám: 2422
Semmi jóra nem számítok csütörtökön, de cáfoljanak rám a fiúk ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 16. 22:15 | Sorszám: 2421
Ezt az alibizést ....
Bosnyákok minden helyzetben létszámfölényben
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...