21:22:45
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: box
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 14. 08:47 | Sorszám: 238
Gratula a tiszteletbeli sakkozónak !
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 13. 22:09 | Sorszám: 237
NAGYSZÁJÚ VOLT, SZÉTVERTÉK

Vitalij Klicsko sima meccsen védte meg vb-övét, győzelmével ezerhatszáz millió forinttal lett gazdagabb.

A tizenkét menetes mérkőzés során végig Klicsko támadott, Kevin Johnson rengeteg ütést kapott, de becsületére legyen mondva jól állta a verést.

Johnson a veresége előtt egy viccnek, szánalmas fickónak nevezte Klicskót.


http://www.magyarhirlap.hu//online/nagyszaju_volt_szetvertek.html
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 13. 22:08 | Sorszám: 236
Jean Pascal nyert.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:29 | Sorszám: 235
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=290691&cat=boxer
2009-12-11 Adrian Diaconu 26(15)-1(0)-0 Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada 12 514-790-2525
~ WBC light heavyweight title ~
bout subject to commission approval / change

mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:23 | Sorszám: 234
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:22 | Sorszám: 233
http://www.erdeizsolt.hu/?action=madardal
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:21 | Sorszám: 232
Gratula !
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:21 | Sorszám: 231
Én sem tudom ... Hajrá, Madár !
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:21 | Sorszám: 230
HAJRÁ, ZSOLTOK!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:20 | Sorszám: 229
(( http://www.monokli.com/rovid-hirek/wbo-bedak-zsolt-vezeti-a-ranglistat_1_1111 ... ))
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:19 | Sorszám: 228
Hűhha!

WBO: Bedák Zsolt vezeti a ranglistát
2009. dec. 10., csütörtök, 21:04

WBO: Bedák Zsolt vezeti a ranglistát
„Mr. Balhorog”, vagyis Bedák Zsolt (15 győzelem – 0 vereség) vezeti a WBO kispehelysúlyú ranglistáját, amely rövid időn belül vb-címmérkőzéssel kecsegteti az egyre markánsabb formát mutató 26 esztendős harcost.


A bajnok jelenleg a ricói Juan Manuel Lopez, akiről viszont tudjuk, hogy január végén a pehelysúlyú címvédő Steven Luevanót hívja ki. Ehhez kapcsolódó korábbi hírünk szerint a betöltetlen címért a 19 éves Marvin Sonsona (14 győzelem – 0 vereség – 1 döntetlen), és a szintén veretlen puerto ricói Wilfredo Vazquez Jr (17 győzelem – 0 vereség – 1 döntetlen) csap össze február elején, ám ezt a küzdelmet hivatalosan még nem erősítették meg.

Bárhogy is lesz, Bedák Zsolt, mint ranglista vezető, akár fél éven belül lehetőséget kaphat a vb-cím megszerzésére. A magyar ökölvívó jelenleg a WBO Európa-bajnoki övet, valamint az interkontinentális címet is birtokolja!

mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 11. 15:17 | Sorszám: 227
hűűű, ma lesz az Adrian Diaconu - Jean Pascal visszavágó a WBC övért.
Zsoltnak talán az lenne a legkedvezőbb visszatérés a súlycsoportjába, hogyha jövőre a győztesssel mérkőzhetne ezért az övért!! Nem tudom, hogy "menedzseléstechnikailag" ez lehetséges-e?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 05. 19:50 | Sorszám: 204
Erdei Zsolt óriási csatában írt sporttörténelmet !

Rég nem látott hazai és külföldi média-, illetve szurkolói érdeklődés előzte meg a szombaton késő este megrendezett Giacobbe Fragomeni vs Erdei Zsolt WBC cirkálósúlyú világbajnoki mérkőzést, amely hihetetlen izgalmakkal, szívinfarktus közeli fordulatokkal és végül Erdei sikerrel örvendeztette meg a magyar szurkolókat.

Szombaton késő este a WBC cirkálósúlyú világbajnoki címe a tétje a Giacobbe Fragomeni vs Erdei Zsolt mérkőzésnek. A Magyarországon kiemelt érdeklődéssel kísért sporttörténelmi összecsapásra (eddig még egyetlen honi öklöző sem tudott két súlycsoportban is világbajnoki címet szerezni).

A hivatalos pontozás: 114-114, 115-113, 115-113

ERDEI ZSOLT AZ ÚJ VILÁGBAJNOK!!!

... http://www.topvideok.hu/video/erdei%20vilagbajnok%20cirkalosulyban%20/?vid=1707
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 19:56 | Sorszám: 203
Rabló Úr! Kattints rá a kultúrára! Neked is jelez?
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 19:55 | Sorszám: 202
Tényleg magát győzte le és már nem először!
Az 5-6. menettől engem is az infarktus kerülgetett, akkor még viszonylag frissnek látszott az inkává tetovált olasz!
Hatalmas dolog, hogy megint így fel tudott állni Madár! Azt hiszem senki nem vonja kétségbe a megérdemelt győzelmét. Az olasz is úriemberként viselkedett. Tiszta meccs volt.
Akkor látszott, mennyire fáradt, amikor a meccs után nyilatkozott. 10 évvel öregebb volt az arca!
Most vakarhatják a fejüket az Universumnál. Ha visszamegy/visszaengedik a súlycsoportjába, mi lesz az újdonsült bajnokukkal? Nem engedhetik, hogy Erdei kihívja és jól megverje.
Persze ez csak laikus filozofálgatás, azért nagyon kíváncsi vagyok!
Tényleg le a kalappal előtte!

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 15:26 | Sorszám: 201
Gratula !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 23. 14:36 | Sorszám: 200
Minden elismerésem Madárnak, hihetetlen győzelmet aratott. Elsősorban önmagát győzte le. Megvallomm, semmi esélyt nem adtam neki. Mélyen meghajlok előtte.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 19. 18:52 | Sorszám: 199
Hm...
Tehát: Kérdeztem és nem véleményt mondtam valamiről (a Madár körül történtek hátteréről), amire nem tudtál válaszolni, viszont tudtál gúnyosan és fölényesen, magas lóról kioktatni, sértegetni.
Aztán itt vannak ezek a visszatérő fordulataid, hogy:
Idézet:
csak a lényeget nem érted...
meg a
Idézet:
a saját mondataidat sem érted...

Biztos vagy benne, hogy te érted amit leírtam, vagy csak nem a te szád íze szerint volt, ezért rögtön le kellett fikáznod?
Próbáltam kerülni a konfliktust, de nem sikerült! Sajnos a stílusod "kissé" lekezelő és nagyképű!

Ne fáradj a válasszal!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 19. 11:03 | Sorszám: 198
Jahogy, a saját mondataidat sem érted, arról én nem tehetetek...
De finnyáskodjál csak, nem tesz semmit. Bizonyára, van olyan terület, ahol Te hatalmasat alkottál...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 18. 22:58 | Sorszám: 197
Szerinted mi volt a véleményem? Én inkább kérdőjeleket látok a mondataim végén.

Persze a mindentudás birtokában könnyen kijönnek ilyen mondatok: "Jajj, csak a lényeget nem érted, de véleményed az persze van!"
Kösz.

mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 18. 22:16 | Sorszám: 196
( Egyébként is, az egyáltalán nem szoktalan, hogy az igazán nagy boxolók több súlycsoportban is "maradandót alkottak". Pl. a híres Oscar De La Hoya, ha jól emlékszem hat súlycsoportban is bajnok volt! Most az éppen nyomdokába lépő Pacquiao kezdi felülmúlni őt!
Na persze, a nehézsúlyhoz közel lévőknek már nincs azér' olyan sok lehetőségük; gondolom, a három csoport, az már csúcsnak számít.....)
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 18. 22:03 | Sorszám: 195
Jajj, csak a lényeget nem érted, de véleményed az persze van!
Nem ő dönt!! Alig van mozgástere... Max. azt tehette volna (jóval korábban) mint pl. Klicskóék. Igaz, nekik eleve jobb volt a pozíciójuk...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 18. 17:57 | Sorszám: 194
A tényeket tudtam, de a hátteret nem, azért írtam a hülyeségnek tűnő mondatokat.

A múltkoriban -talán Balzsay meccse után - elég homályosan, viszont kellő rezignáltsággal nyilatkozott a továbbiakról, abból számomra csak annyi derült ki, hogy valami nincs rendben az Univerzum és Madár között. Mintha anyagi okok is közrejátszanának? Furcsa, hogy a pályafutása vége felé hirtelen lemond a 6 éve birtokolt címéről és eggyel följebb megy. Egy-két-három rizikós meccsért? A linkelt cikkből sem derül ki semmi. A szokásos optimista, meccs előtti nyilatkozat.

Azt hittem ti többet tudtok.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 18. 12:59 | Sorszám: 193
(( Állítólag, a most nagyon harcias, Tomasz Adamek "kihívta" Haye-t a meccs után, hogy vele mérkőzzön meg, merhogy tőle kapna ám rendes ütéseket is, nem csak luftokat! ))
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 18. 12:54 | Sorszám: 192
(( Ha igazak az adatok, akkor Valuev súlya mintegy 1.5-szeres Haye súlyának! ))
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...