00:46:23
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 13:02 | Sorszám: 2178
"A belépőket a következő időpontokban lehet megváltani.
Vasárnap, hétfő: zárva
kedd: 10.00-18.00
Az FTC szurkolói kártyájával a jegyeket online is meg lehet vásárolni a meccsjegy.mlsz.hu weboldalon.
A mérkőzés napján, szerdán már sem személyesen, sem online nem lehet jegyet venni a mérkőzésre."


Most néztem meg csak jobban.
Tehát ha jegyet akarok venni, akkor vasárnap, hétfő és szerda nem.
Kedden még igen, de minek ?
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:46 | Sorszám: 2177
Celeb lett, de talán könnyebb pénzt hozni vele. Őt el lehet adni.
Meg elismerem amit elért.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:42 | Sorszám: 2176
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:41 | Sorszám: 2175
Mondjuk pont a legnagyobb "nevünk", (Harcsa) érthetetlen és váratlan vereséget szenvedett a minap, de ettől még örömteli a szakosztály megalakulása.
Idézet:

Ismét van ökölvívó-szakosztálya a Ferencvárosi Torna Clubnak! Korábbi szakosztályunk 1910-től 1982-ig volt része az FTC-nek. Most azonban többek között Szántó Imrével, azaz Öcsi bácsival, Bedák Pál edzővel és Harcsa Zoltán ökölvívóval újraindul az ökölvívás az FTC-ben.


És Kokó is itt van... Bár őt annyira nem csípem. Túlságosan celebnek tűnik.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:41 | Sorszám: 2174
Nagy dolog ebben a világban egy új szakosztály.
Minél több sportág kéne a fiataloknak.
De tudom ez pénz, nem kevés.

De ez nagyon jó hír.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:38 | Sorszám: 2173
Van bizony!

http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/egyeni-sportagak/okolvivas/r/254

http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/egyeni-sportagak/okolvivas/hirek/harcoso ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:32 | Sorszám: 2172
Közben olvastam a Demokratában, hogy tán 30 év után újra van FTc ökölvívó szakosztály.
HAJRÁ !!!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:31 | Sorszám: 2171
Ez nem csak baromság és logikátlan egyben, hanem szurkolóellenes is.
aki még van volna olyan hülye, mint mi, hogy menne azt is elijesztik.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:22 | Sorszám: 2170
Sajnos ezeket a hülye megoldásokat ki kellene küszöbölni, ezen idétlenségek szülik a bosszankodások egész sorát.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:10 | Sorszám: 2169
Komolyan mondom, nem értem ezeket az agyonkomplikált megoldásokat, mire jó ez?

Szeptemberben bevállaltam ezt a buszos dolgot, az egyik legrosszabb élményem volt az idegenbeli utazásokat tekintve. A teljes várost megkerülve az M5-ös autópályán keresztül sikerült eljutnunk a stadionig, 70 km-t tettünk meg!!!

Tegyük fel most a Hungárián menne végig a busz, akkor is egy katasztrófa lenne, délután csúcsforgalomban...

Simán kimennék, de nem fogok a Lehel tértől (itt dolgozom) elmenni a stadionig, hogy aztán onnan ismeretlen útvonalon, csúcsforgalomban átszeljem a várost egy buszon...

Én úgy képzelném, hogy a Városkapunál találkozó, onnan szervezettem el lehet jutni a stadionig. Teljesen elég lenne kb. 3/4 5-kor elindulnom a melóhelyről.

Ja, és a jegyet szépen megvenném a Városkapunál felállított mobil jegyárusító helyen vagy neadjisten a stadionnál...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:07 | Sorszám: 2168
Labdarúgó-csapatunk december 10-én, szerdán 17.30-kor az Újpest otthonába látogat, a Ligakupa negyeddöntőjének visszavágóján.

Jegyinformációk
A mérkőzésre szombattól lehetett megvásárolni a vendégbelépőket a Groupama Arénánál található Jegy- és Regisztrációs Központban – egységesen 1000 forintért. A belépőket a következő időpontokban lehet megváltani.

Vasárnap, hétfő: zárva
Kedd: 10.00-18.00

Az FTC szurkolói kártyájával a jegyeket online is meg lehet vásárolni a meccsjegy.mlsz.hu weboldalon.

A mérkőzés napján, szerdán már sem személyesen, sem online nem lehet jegyet venni a mérkőzésre.

Utazási információk
Az Újpest elleni visszavágón kizárólag azok a szurkolók léphetnek be az összecsapásra, akik a klubunk által szervezett buszos utazással közelítik meg a Szusza Ferenc Stadiont.

Szurkolóink a Groupama Aréna 3-as kapuján léphetnek be szurkolói kártyájukkal stadionunk területére, innen indul majd a szervezett buszozás. Az arénán belül büfé és wc-k is állnak drukkereink rendelkezésére. A 3-as kapun 15.30-tól lehet belépni, a buszok 16.15-kor és 16.30-kor indulnak.

A mérkőzést követően a buszok visszaviszik drukkereinket a Groupama Arénához.

Kapunyitás, gyülekező: 15.30
Buszok indulása: 16.15, 16.30

Ligakupa, negyeddöntő, vv.
Újpest-FTC (1. m.: 1-4), szerda, 17.30
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
Utazás: a Groupama Arénától

forrás: fradi.hu
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:58 | Sorszám: 2167
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:55 | Sorszám: 2166
nem tudom érdekel-e, engem igen, ezért mertem berakni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:52 | Sorszám: 2165
Köszi!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:50 | Sorszám: 2164
Női kézi Eb: A játékvezetői felfogás döntött - Németh A.
http://www.nemzetisport.hu/noi_kezilabda_eb_2014/noi-kezi-eb-a-jatekvezetoi-f ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:48 | Sorszám: 2163
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=etzvkXdvAeU
Ken Jebsen, német újságíró beszél az amerikai hadiipar igazi céljairól, amely a médián keresztül hamis és félrevezető tájékoztatással uszítja Európát az oroszok ellen.

alapmű német nyelvterületen 30 perc, de nagyon fontos, ha van rá időd majd, érdemes.
Most van hozzá magyar felírat, bár nem mindig jó.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:46 | Sorszám: 2162
pont ezért írtam nem értettem mit csináltunk a kiállításban.
Rosszul hoztuk el.
A női kézi azon csapat sportág mely hosszú ideje megbízható.



lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:43 | Sorszám: 2161
Én is láttam a videót, a srác össze-vissza beszélt..

Továbbra is röhej az egész tiltakozó cirkusz, egyre jobban belehergelik magukat az egészbe, ahelyett, hogy bejöttek volna.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:41 | Sorszám: 2160
A kiállítás mindig benne van egy mérkőzésben, s nem vagyok dühös a szlovák bírókra. Megint vezettünk a vége előtt 2 góllal. Támadtunk emberhátrányban, másfél perccel a vége előtt. Semmi mást nem kellett volna csinálni, csak taktikusan megvárni a bírók passzív jelzését. Máris egy perc alatt vagyunk, s még szerencsével gólt is dobhatunk ilyen helyzetben. De gól sem kell hozzá, az utolsó fél percben mi támadunk, és eldugjuk a labdát. De nem, mi fejbe lőjük saját játékosunkat, s úgy támadunk, mintha mi lennénk kétgólos hátrányban. Nem értek egyet Németh Andás játékvezetőket érő kritikájával. Tomori Zsuzsi nagyon sportszerűen nem is hivatkozott rá, ő is (nagyon helyesen) magunkban kereste a hibát. Rosszul hoztuk le az utolsó 2 percet, a spanyolok ellen eleve vereségre számítok, a lengyelekkel meg ki-ki csatára készülök. Előbb ők jönnek kedden, ott kiderül, hogy csodára lesz-e szükség csütörtökön...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:30 | Sorszám: 2159
Még így is hoztuk volna ha nincs a kép perces kiállítás a legvégén.
De nem értettem mit csináltunk támadásban, ellőttük a labdát vagy eladtuk, pedig egyszer sem volt a bírók keze támadásban, miért kellett sietni ??
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:28 | Sorszám: 2158
Így gondolom én is.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 09:28 | Sorszám: 2157
És még egy kritikus észrevétel: a Ferencvárosi különítményből szinte mindenki tudása alatt és megszokott játéka nélkül teljesített. Főleg Tomori Zsuzsi vezéregyéniség-szerepét hiányoltam, de az kétségtelen, hogy az orosz védőfal magassága és mozgási energiája egy másik dimenzió, esetleg másik sportág. Van ellenszer az ilyen típusú ellenféllel szemben is, de tegnap ezt nem tudtuk alkalmazni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 08:32 | Sorszám: 2156
Néztem tegnap a kézis lányaink játékát. nem akarom megsérteni a mostani válogatottunkat, de az előzetesen szerény 6-ba kerülés ezzel a játékkal túl magas szint. Abban reménykedek, hogy a legrosszabb formánkat mutattuk, mert különben jobb, ha már most elmondja Németh András, hogy ne álmodjunk nagyot.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 08:28 | Sorszám: 2155
Megnéztem a videót. A mai napig érzek szimpátiát a Tábor iránt, de ennél többre nálam nem futja. Értelmetlen, egyben téves és nyakatekert érvek sorakoznak az oldalukon. Ez a részlet tökéletesen kifejezi és jellemzi a helyzetet. Beszédes az is, hogy mintegy 200 összegyűlt szervezett szurkolótábor tartja magát a Ferencvárosnak. Holott csak részei. Marginális részei.
Meggyőződésem, hogy legkésőbb a Derbire betenyerelnek, kivétel persze a kitiltott réteg, aki miatt ez az egész cirkusz létrejött. Ráadásul ők a hangadók. Egy időn túl nem tudják megmagyarázni a kint maradóknak, hogy miért is nem mehetnek be? Ez a nyilatkozó srác is baromságokat hord össze. Mi köze van a B-közép kialakítása, a vezérszurkoló elhelyezkedése (amit menet közben nagyon helyesen egyeztettek a klubvezetéssel) a beléptető-rendszerhez? Ilyen egyszerű kérdéseket kellene feltenni neki, amire nem lenne értelmes válasz. Mint ahogyan a "Nem a foci miatt..." is szöges ellentéte annak, ami miatt én a Szentélybe járok.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 07. 09:34 | Sorszám: 2154
Hajrá kézis csajok !!!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...