01:25:36
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 11:49 | Sorszám: 2029
Az a baj, hogy őket már leszalámizták.
REND van, csupa nagybetűvel nyugaton is.
Tényleg a birodalmi háttérhatalom azt csinál ki, akit csak akar.
Még oroszokkal is elbánnak, mert sajnos el fognak, mi akkor ?
Nálunk MÉG túl sok hozzá a belső áruló, akik ezt várják 2010 óta.
Jó külső kapcsolatokkal nyomást fejtenek a külső szervezetekre /nyílt hazugság, fals információk, lázítzás, stb,/ tudjuk kik ezek, de Te érzékeny vagy, így ezt hagyjuk.))))

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 11:07 | Sorszám: 2028
Talán belép a vészreakció a többi "szövetségesnél" is (elsősorban a németeknél): ha hagyják, hogy
Orbánt is leszalámizzák, akkor ők lesznek a következők.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 11:03 | Sorszám: 2027
A "válaszcsapás"

A lap tudomása szerint már készül a magyar kormány felőli válaszcsapás az amerikaiak barátságtalan lépésére (kitiltási ügy), amelynek érdekében két hete megszületett a döntés arról, hogy kezdődjön el a jogi megágyazó munka. Ennek alapján az apparátus állítólag egy olyan jogi kereten dolgozik, amely általános érvényű lenne, tehát nem csak az Egyesült Államok polgáraira hegyezik ki. A törekvés világos a lap szerint: méltó választ adni Washingtonnak.

A kitiltási ügy szövevényes hátterét, a mozgatórugókat tálaló cikk egy helyen elismerten konspirációs elméletet is említ (a sokféle forrással való beszélgetés során a lehetséges brüsszeli támadások egyikeként valaki megemlítette, hogy majd vékonyabban csordogálnak felénk az uniós források). A lap forrásai felemlegették azt, amikor a cseh, illetve az olasz kormány megbukott az elmúlt években (illetve megjegyzések szerint az amerikaiak olyan helyzetet teremtettek, hogy megbukjon), de a források szerint ez a magyar kormány esetén nem fog megtörténni. Ennek egyik lehetséges magyarázataként azt a vonalat vázolja a lap, hogy a németek is velünk vannak, hiszen ők sem nézik jó szemmel az amerikaiak nyomulását az EU-n belül főként azután, hogy Angela Merkel telefonját is lehallgatták az NSA-botrányban kiderült információk alapján.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 10:41 | Sorszám: 2026
véget ért
Turáni
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 27. 10:38 | Sorszám: 2025
Megbízhatatlan csatlós = USA ellen lévő kormány.
Ki nem velünk az ellenünk az usa szerint.
Kimaradni nem lehet, ezért írtam néhány hete végett ért a játék, az itt is vagyok, ott is vagyok. Nem maradt tér a mozgásra.
Usa döntött és megelégelte Orbánt.
Ahogy korábban bolgár, cseh ukrán és arab vezetőknél is.
Ez egy ilyen világ, remélem nem sokáig.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 10:36 | Sorszám: 2024
Látni kell, hogy Orbánnak mennie kell, amcsik döntöttek.
Bármire képesek, csak, hogy megbuktassák.
Orbán nem az a típus aki feladja, nagyon helyesen.
Szerintem lesz magyar lista az ellen kitiltásokról.
Már túl vagyunk azon a ponton amikor értelme lenne meghúzni magunkat.
Csak a dicső halál maradt, mint annyiszor.

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 10:07 | Sorszám: 2023
Én most így látom: az usákok háborúzni akarnak.
Európában.
Is.
Mi ezt nem tudjuk megakadályozni.
Annyit tehetünk és azt meg is kell tennünk, hogy a "megbízhatatlan csatlós" kategóriába
kerüljünk és ezzel elérjük, hogy most - kivételesen - ne mi legyünk a frontvonalban.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 09:53 | Sorszám: 2022
Szerintem ez nem igaz, a Portfólió igazságtartalmát is általában tizedelni kell. Egyébként ennél nagyobb hülyeséget el sem követhetne a kormány...

Megszorongatni lehet, húzzanak is el innen, hiszen csak pénzszivattyúként viselkednek egyesek, de kitiltani nem szabad senkit.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 09:26 | Sorszám: 2021
Villámokra és saját kitiltási listára készülnek Orbánék
http://www.portfolio.hu/gazdasag/villamokra_es_sajat_kitiltasi_listara_keszul ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 27. 07:53 | Sorszám: 2020
Ez itt kevés már. Még csak fel sem pörgött még az ellenség, az EU nem szállt be teljesen, kivárnak, az amcsik is csak néhány dolgot vetettek be, de ennyi már elég volt, hogy a fidesz tábor harmada elhagyja a pártot. ami egy hónap alatt hatalmas, elképesztő változás.
Állítólag stabil támogatói kör volt a párt előnye, hát most kiderül mennyire stabil....
Amcsikat nem lehet megállítani majd, ők addig mennek, míg Orbán a helyén van.
BÁRMIT be fognak vetni, bármit, hazugság, csalás, megtévesztés, polgárháború.
Kérdés lesz -e tömeg Orbán mellett.
Vajh holnap mennyien lennének egy békemeneten ?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 21:33 | Sorszám: 2019
Ha én újságíró volnék, akkor megkérdezném Simicska Lajost és Nyerges Zsoltot, hogy egyáltalán van-e bankszámlájuk az USA-ban? Ha a válasz az lenne, hogy nincs, akkor röhögő álarcokkal odavonulnék az amerikai nagykövetség elé rengeteg sajtóssal és körberöhögném Badfriendet.
Átkozottul jó válasz lenne, ennek a hülye jenkinek a szarakodása ellen.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 20:49 | Sorszám: 2018
Nemsokára utcára kell majd menni, az amcsik és komcsik ellen, védeni a kormányt.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 20:34 | Sorszám: 2017
Újabb magyar nagyágyúkat tilthatnak ki Amerikából

Nagykövetségi forrásokból a Magyar Narancs úgy tudja, hogy Simicska Lajos és Nyerges Zsolt is tiltólistára kerülhet az Amerikai Egyesült Államokban, a Magyarországgal szembeni kommunikációs offenzíva pedig új fokozatra kapcsolhat.

Hétfőn szavaz az amerikai szenátus az Obama 2012-es kampányához állítólag 800 ezer dollár összekalapozó, illinoisi származású Colleen Bell szappanopera-producer budapesti nagyköveti megbízásáról, André M. Goodfriend ügyvivői megbízatását és a kétoldalú viszonyt azonban ez a lap szerint nem befolyásolja.

A hetilap értesülései szerint nőhet Anthony L. Gardner, az USA EU-nagykövetének szerepe a kommunikációs offenzívában, és az amerikai kormánytól formálisan független EBESZ jelzéseire is számítani lehet.

A korrupcióban érintett magyar üzletemberek és kormányszóvivők bankszámláit fagyaszthatják be, üzleti érdekeltségeiket vizsgálhatják át a források szerint. Többek között az "amerikaiak szerinti korrupciós folyamatok kedvezményezettjei - köztük a 2010-2014-es ciklusban legtöbbet kaszáló Simicska Lajos és Nyerges Zsolt - kerülhetnek tiltólistára".
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 20:20 | Sorszám: 2016
Az is tetszik, hogy simán CCCP es és vörös csillagos pólóban, magát komcsinak (!!!) valló lehetett a múlt hétfői tüntetés szónoka.
De mi lett volna a horogkereszt lett volna a szónokon ?
A szokásos kettős mérce.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 19:13 | Sorszám: 2015
Ebben az évben három választás volt, a nép háromszor kétharmaddal a fideszt választotta.
HÁROMSZOR.
Mi lehet nagyobb felhatalmazás ??
Most 6 héttel az utolsó győzelem után romokban a fidesz.
És még csak most kezdték el a támadásokat.
Érdekes nép lesz ez a magyar ha visszahozzák az mszp-t vagy valamelyik szatellit szervezetét. Megérdemeljük a sorunkat, de hogy ami itt lesz az maga lesz a borzalom.....
Kíváncsi vagyok mi jön ki ebből.
Rohadt amcsik, soha sem hittem volna, hogy Putyin Oroszországáért fogok lelkesedni.
De lassan az is jobb lenne ha ők jönnének vissza.

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 17:44 | Sorszám: 2014
Az amcsik mindenhová elviszik a "szabadságot", valahová fegyverekkel, valahová titkosszolgálati módszerekkel.

Utálom a nagyhatalmakat...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 16:53 | Sorszám: 2013
Basszus ha ezek a barmok visszahozzák fletóékat, nem tudom de tényleg az lesz a vége.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 16:52 | Sorszám: 2012
Harmadával zuhant a fidesz népszerűsége és csak egy hónap telt el az erősebb belső és külső támadások kezdete óta.
http://www.portfolio.hu/gazdasag/bezuhant_a_fidesz_nepszerusege.5.207052.html
Bezuhant a Fidesz népszerűsége


lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 26. 16:22 | Sorszám: 2011

Íme Berki Krisztián, az a Fradi vezér, aki tényleg megérdemelte a "Takarodj" rigmust:
Egy elképesztő interjú: http://www.szelsokozep.com/cikk/528-a-puzser-berki-beszelgetes-teljes-szovege
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 14:25 | Sorszám: 2010
Ez igaz. Viszont nagyon fiatal az a fű még. Szerintem tavaszra strapabíróbb lesz, addig nem lesz igénybe véve, erősödhet a gyökérzet 4 hónapot, van pályafűtés, mehet rá a mesterséges fény is. Ha tavasszal pár meccs után is így néz ki, akkor én is morogni fogok.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 14:03 | Sorszám: 2009
Több, mint furcsa, hogy ki javasolja ezt. nagyon érdekes.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 14:02 | Sorszám: 2008
Igen én is.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 14:02 | Sorszám: 2007
De Mackó ez egy vadonatúj gyep, kevés meccsünk volt rajta. Ha azt nézzük mennyi időt kapott és hány meccs volt azóta rajta.
Hatalmas pénzbe kerül.
Ennél többet vártam.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 10:43 | Sorszám: 2006
Fájó szívvel veszem tudomásul, hogy a bőrgatyásokat elpáholták tegnap.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 26. 10:42 | Sorszám: 2005
Közben csak motoszkál bennem a gondolat: Radót télen el kellene hozni. Mostani hír, hogy Artner Tamás is ezt tanácsolja neki. Mármint azt, hogy az utolsó helyezett Haladásból el kell mennie saját érdekében.
Az mondjuk elég furcsa, hogy az ősszel még másképp vélekedett. Közben persze már nem ő az edző...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...