15:57:51
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 03. 10:46 | Sorszám: 1780

Engem sem a játék zavar alapvetően (bár azzal is vannak bőven gondok)..

Kint voltam a meccsen, és olyan düh és felesleges gyűlölet van az emberekben, hogy döbbenet. 0-0 lett a meccs? Gyenge, erőtlen a támadójáték? Igen. De tényleg "kurva gyenge" szólamokkal kell a játékosokat bezavarni a meccs végén az öltözőbe?

Egyesek úgy gondolják, hogy szörnyű, rettenetes a játékunk, ilyen rossz még soha nem volt. Nos, ez egyáltalán nem igaz. Prukner, Détári és Moniz alatt is volt kilátástalan a játékunk bőven, és akkor a korábbi időszakokról még nem is beszéltünk..

A Springert kik mocskolták?
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 03. 09:06 | Sorszám: 1779
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-nem-csoda-hogy-csend-van- ...
Chelsea: „Naná, hogy csend van. Látták a jegyárakat?”
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 03. 09:06 | Sorszám: 1778
Egy Springert mocskolni ?
Ez van mikor már nincs semmi határ.

Én nem a mutatott játék miatt vagyok szomorú. Hanem a külső események miatt.
Továbbra sem látok semmi esélyt megegyezésre. Sőt.

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 03. 08:31 | Sorszám: 1777
Több ismerősöm azt hangoztatta, hogy, az Ő személye és gondolkozása iránymutató számára. Mindaddig, amíg egyezett a véleménye. Utána mehet lapátra. Ilyenek vagyunk. Tisztelet a kivételnek.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 02. 11:31 | Sorszám: 1776
A jegyzőkönyv kedvéért: Ferencváros–MVM-Paks 0-0
... http://mno.hu/foci/kodbe-veszett-a-fradipaks-1256317
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 02. 11:28 | Sorszám: 1775
Halál nyugodtam mocskolják Springert, mondván elhülyült már szegényke.
Mindezt azért mert nem úgy látja a dolgokat ahogy egyes csoportok.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 02. 11:26 | Sorszám: 1774
Tetszenek azok írások tegnap két fórumon, hogy ez borzalmas volt, ő befejezi.
Mit a Fradizmust fejezi be ?
Borzalmasnak borzalmas a játék, de majd lesz jobb, de nem ilyenkor kéne kitartani vagy csak a sikereknél ? Van rosszabb a vezetőknél, játékosoknál, van, a szurkolok egy része, akikkel elszállt a ló. Mindenkinek meg van a helye.
Nem kell kussolni és csöndben elviselni mindent, de mértékkel és azért tudva hol a határ.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 01. 22:56 | Sorszám: 1773
Ez borzalmas.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 01. 09:40 | Sorszám: 1772
Ma győzni kell a Paks ellen. Ha nem végleg oda a remény a jó szereplésre és főleg a rossz hangulat tovább erősödik.
Folyik a szervezkedés hogy lehetőleg minél kevesebb ember legyen kint.
Ahogy írtam egyre rosszabb lesz, idővel mind a két oldal tovább emeli a tétet.
Hajrá Fradi !


Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 23:36 | Sorszám: 1771
Megnyugtató lett volna ha a lilák kiesnek a tizenegyesekkel.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 15:24 | Sorszám: 1770
Van egy továbbjutás, és más semmi, a többit felejtsük el...

Azért nem semmi eredmények születtek a kupafordulóban, ráadásul csupa borzalmasan gyenge meccs, a magyar csapatok képtelenek a hétvégi meccsek után hét közben normális teljesítményt nyújtani.

Kiesett a Győr, a Debrecen, az MTK, és akkor a lilák fantasztikus teljesítményéről nem is beszéltem.

Itt a lényeg a továbbjutás, ez most nagyon kellett nekünk, a kupában itt az idő, hogy végre jól szerepeljünk..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 07:42 | Sorszám: 1769
Ennél kevesebbet már nem is lehet produkálni...
Nem láttam a mérkőzést, majd egy összefoglalót vadászok...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 29. 18:49 | Sorszám: 1768
bűn gyenge.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 29. 11:53 | Sorszám: 1767

Ma Honvéddal játszunk kupameccset, nem tudom mire számíthatok, nagyon kemény csata lesz, kevés góllal szerintem.

Muszáj lenne továbbmenni, itt az idő, hogy a kupában végre alkossunk valamit.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 20:21 | Sorszám: 1766
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-majd-100-ezer-szurkoloi-kartya ...
Vági Márton kiemelte, a számok azt mutatják, hogy a drukkerek jelentős része elfogadta a szurkolói kártyát, ugyanis a mai napig a klubok összesen 99 343 darab kártyát adtak ki. Kiemelkedik a Ferencváros: annak ellenére, hogy a zöld-fehérek „ultrái" bojkottálják az együttes mérkőzéseit, a többi szurkoló 39 594 szurkolói kártyát váltott ki. A második helyen a Debrecen áll, amely 9110 kártyát állított ki.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 19:07 | Sorszám: 1765
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:41 | Sorszám: 1764
Egyetértek.
Én is mellette szavaztam.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:39 | Sorszám: 1763
Miért ne választották volna meg, azt aki megmenti a klubot a felszámolástól, 16 milliárdért stadiont épít, 3-4 milliárdért népligeti utánpótlás bázis fejlesztése, + állami pénz a FTCnek. + Fradiváros project.

Lehet utálni, de 90 óta Ő tett valamit egyedül, nem is keveset.
Vannak húzások amin lehet vitatkozni, de nem kétséges ő kell ide.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:36 | Sorszám: 1762
Szomália nem tud focizni, de gyors és rettentő szíve van.
Továbbá már majd minden poszton bevetették.
De rengeteg akció megy el rajta.

Az tény, én sem értem, ennyi pénzből, mint amennyi állítólag a ktgvetés ennél jobb gárda kéne.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:36 | Sorszám: 1761
Kubatovot a mai közgyűlésen a döntő többség megválasztotta. Talán 5-en nemet mondtak.
Turáni
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. október 28. 18:35 | Sorszám: 1760
Több ilyen meccs kéne.
Akkor a Fiume ellen nem lenne megalázó beszorulás 90 percig.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:34 | Sorszám: 1759
Meccs furcsa volt, mert egész tudatos játékunk volt, de mikor a Loki felpörgette a játékot és a szélen nyomult annyi helyzetük volt amennyit csak akartak, rossz volt az a 20 perc, nyomasztó. Szerencsére a Loki elfáradt.
Sokan úgy beszélnek a csapatról mint akiket le kéne köpni, én nem ezt érzem.
Megértem, hogy a politikai okból, most Kubatovot és az "Ő Fradiját" mocskolni kell, de már röhej ami egyes fórumokon megy.

A kártyával semmi baj sincs, kell, a szkennert nem értem én sem.
De valóban a tökéletes eszköz, hogy akit kitiltottak ne jusson be.
Nem látok békés megoldást.

Ha meg a szurkolói csoportok az ellenzék mellé állnak, rohadjanak le ott ahol vannak.....
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 12:20 | Sorszám: 1758

Somalia szegény rettentő mennyiségű labdát adott el, ráadásul kifejezetten bántó módon..

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 11:44 | Sorszám: 1757
Az egyenlítő gólunk: Nem néztem ki Busaiból egy ilyen megoldást. Az volt szépségdíjas megoldás, Lauth dolga már egyszerűbb volt. Viszont amíg eljutottunk a helyzetig, addig Somalia kétszer is rossz megoldást választott, s szerencsével került Lauth elé labda, ami után jött Busa (remek megoldása) és megint Lauth.

Viszont mindkét gólunk előtt mi bénáztunk nem egyet, nem is kettőt. Ott temettem a csapatot, de szerencsére a Loki nem bír 20 percnél több olyan iramot. Már Szakály bevallása szerint is...
lorinc82
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. október 27. 11:14 | Sorszám: 1756
Jó meccset játszottunk, nagyon tetszik, ahogyan Doll tudatosan próbálja keverni a kártyákat, voltak ígéretes momentumok, de a hiányosságaink is látszanak.

A támadásban kicsit több kreativitás kellene, a védekezésben pedig nem szabad ennyire magunkra húzni az ellenfelet. Nem tudom, hogy ezek a visszahúzódások tudatosak vagy sem, de ez mutatja az nb1-es csapatok taktikai érettségét és meccshelyzetre történő reakcióképességét.

Annak örülök, hogy 2-1 után nem adtuk fel, és mentünk előre, ráadásul az egyenlítő gólunk is szépre sikeredett.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...