16:11:16
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 29. 11:53 | Sorszám: 1767

Ma Honvéddal játszunk kupameccset, nem tudom mire számíthatok, nagyon kemény csata lesz, kevés góllal szerintem.

Muszáj lenne továbbmenni, itt az idő, hogy a kupában végre alkossunk valamit.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 20:21 | Sorszám: 1766
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-majd-100-ezer-szurkoloi-kartya ...
Vági Márton kiemelte, a számok azt mutatják, hogy a drukkerek jelentős része elfogadta a szurkolói kártyát, ugyanis a mai napig a klubok összesen 99 343 darab kártyát adtak ki. Kiemelkedik a Ferencváros: annak ellenére, hogy a zöld-fehérek „ultrái" bojkottálják az együttes mérkőzéseit, a többi szurkoló 39 594 szurkolói kártyát váltott ki. A második helyen a Debrecen áll, amely 9110 kártyát állított ki.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 19:07 | Sorszám: 1765
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:41 | Sorszám: 1764
Egyetértek.
Én is mellette szavaztam.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:39 | Sorszám: 1763
Miért ne választották volna meg, azt aki megmenti a klubot a felszámolástól, 16 milliárdért stadiont épít, 3-4 milliárdért népligeti utánpótlás bázis fejlesztése, + állami pénz a FTCnek. + Fradiváros project.

Lehet utálni, de 90 óta Ő tett valamit egyedül, nem is keveset.
Vannak húzások amin lehet vitatkozni, de nem kétséges ő kell ide.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:36 | Sorszám: 1762
Szomália nem tud focizni, de gyors és rettentő szíve van.
Továbbá már majd minden poszton bevetették.
De rengeteg akció megy el rajta.

Az tény, én sem értem, ennyi pénzből, mint amennyi állítólag a ktgvetés ennél jobb gárda kéne.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:36 | Sorszám: 1761
Kubatovot a mai közgyűlésen a döntő többség megválasztotta. Talán 5-en nemet mondtak.
Turáni
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. október 28. 18:35 | Sorszám: 1760
Több ilyen meccs kéne.
Akkor a Fiume ellen nem lenne megalázó beszorulás 90 percig.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 18:34 | Sorszám: 1759
Meccs furcsa volt, mert egész tudatos játékunk volt, de mikor a Loki felpörgette a játékot és a szélen nyomult annyi helyzetük volt amennyit csak akartak, rossz volt az a 20 perc, nyomasztó. Szerencsére a Loki elfáradt.
Sokan úgy beszélnek a csapatról mint akiket le kéne köpni, én nem ezt érzem.
Megértem, hogy a politikai okból, most Kubatovot és az "Ő Fradiját" mocskolni kell, de már röhej ami egyes fórumokon megy.

A kártyával semmi baj sincs, kell, a szkennert nem értem én sem.
De valóban a tökéletes eszköz, hogy akit kitiltottak ne jusson be.
Nem látok békés megoldást.

Ha meg a szurkolói csoportok az ellenzék mellé állnak, rohadjanak le ott ahol vannak.....
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 12:20 | Sorszám: 1758

Somalia szegény rettentő mennyiségű labdát adott el, ráadásul kifejezetten bántó módon..

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 11:44 | Sorszám: 1757
Az egyenlítő gólunk: Nem néztem ki Busaiból egy ilyen megoldást. Az volt szépségdíjas megoldás, Lauth dolga már egyszerűbb volt. Viszont amíg eljutottunk a helyzetig, addig Somalia kétszer is rossz megoldást választott, s szerencsével került Lauth elé labda, ami után jött Busa (remek megoldása) és megint Lauth.

Viszont mindkét gólunk előtt mi bénáztunk nem egyet, nem is kettőt. Ott temettem a csapatot, de szerencsére a Loki nem bír 20 percnél több olyan iramot. Már Szakály bevallása szerint is...
lorinc82
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. október 27. 11:14 | Sorszám: 1756
Jó meccset játszottunk, nagyon tetszik, ahogyan Doll tudatosan próbálja keverni a kártyákat, voltak ígéretes momentumok, de a hiányosságaink is látszanak.

A támadásban kicsit több kreativitás kellene, a védekezésben pedig nem szabad ennyire magunkra húzni az ellenfelet. Nem tudom, hogy ezek a visszahúzódások tudatosak vagy sem, de ez mutatja az nb1-es csapatok taktikai érettségét és meccshelyzetre történő reakcióképességét.

Annak örülök, hogy 2-1 után nem adtuk fel, és mentünk előre, ráadásul az egyenlítő gólunk is szépre sikeredett.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 08:00 | Sorszám: 1755
Először a meccsről:

Nem értem magunkat. Tudatosan visszahúzódtunk, pedig egy egész meccses élvezetes játékot nyújthattunk volna. Amikor már nekünk kellett az eredmény után futni, ugyanazt tette a Loki is.

Szeretnék olyan mérkőzéseket látni, amikor a 20 mezőnyjátékos a labdarúgást műveli, s nem mindenáron az eredménytartásra összpontosít. Még akkor is ezt mondom, ha a végén mi jövünk le vesztesként.

Demonstráció:
Sali véleménye számomra is iránymutató.
Néztem a tudósításokat. Petárdák, füstbombák, stadionokból kitiltott vezérszónok makogása, Kubatovot akasztófán ábrázoló molinók, rigmusos káromkodások mind-mind a beléptetőrendszer szigorításának helyességét erősíti meg.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 26. 20:50 | Sorszám: 1754
A mai szurkolói megnyilvánulás minden bizonnyal megerősíti a vénaszkennert szükségesnek ítélők meggyőződését.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 26. 08:56 | Sorszám: 1753
HAJRÁ FRADI MÁRA !
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 25. 09:37 | Sorszám: 1752
http://www.samsungsport.hu/magyar-labdarugas/20141024/uzentek-az-ujpestiek-ur ...
Alap el kell olvasni !!!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 19:42 | Sorszám: 1751
nem álltak le 1 vagy 2 gól után sem
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 19:41 | Sorszám: 1750
ja ja
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 13:05 | Sorszám: 1749
Azért számomra érthetetlen hibákat követett el a Róma, gyakorlatilag nem ütköztek, nem támadták meg a münchenieket, zavartalanul passzolgathattak. Szép gólok voltak, de nulla védelem, érthetetlen bénázás is kellett hozzá.

Emellett az tény, hogy a Bayern nagyon egyben van.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 07:51 | Sorszám: 1748
A bőrgatyások hetet vágtak Rómában. Egytől-egyig gyönyörű gólok (A 11-est vegyük ki belőle). A hétből 4 gól csodálatos passzból esett, a csatároknak már "könnyű" dolguk volt.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 21. 15:48 | Sorszám: 1747
Az MTK hány fővel képviselteti majd magát? Mintha az elmúlt 10 évben összesen lettek volna ezren a mérkőzéseiken.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 21. 15:05 | Sorszám: 1746
Tizenhét tábor biztosan tüntet a magyar fociért vasárnap

Mint ismeretes, a magyarországi szervezett szurkolói csoportok a hétvégi mérkőzések teljes bojkottjára szólították fel a drukkereket, megspékelve azzal, hogy október 26-án tüntetést tartanak Budapesten. A megmozdulásokat nemcsak a szurkolói kártya és egyéb intézkedések ellen, hanem a magyar labdarúgásért tartják. Mint írták a demonstrációra való felhívásukban: „a hazai labdarúgó stadionok elnéptelenedése, a magyar labdarúgásban tapasztalható több évtizedes hanyatlás, a valós problémákkal való szembenézés helyetti örökös kifogáskeresés arra sarkallt minket, hogy közös figyelemfelkeltő akciót szervezzünk!”

A szervezett szurkolói csoportok, élükön a Szurkolói Irodával, arra kérnek mindenkit, maradjanak távol a hétvégén a stadionoktól, de ha lesznek olyan drukkerek, akik egy csoportnak sem a tagjai, de mégis kilátogatnak a kedvenc csapatuk mérkőzésére, akkor ne foglalják el azokat a lelátórészeket, ahol az ultrák szoktak lenni. Nem nehéz kitalálni, a szövetség (illetve a klubok) és a drukkerek között hatalmas számháború lesz a hétvégén, hogy akkor a meccseken voltak többen vagy a tüntetésen.

A megmozdulásra egyébként 17 tábor ígérte el magát (Békéscsaba, Debrecen, Diósgyőr, Dunaújváros,Ferencváros, Haladás, Honvéd, Kaposvár, Kecskemét, MTK, Nyíregyháza, Paks, Pécs, Újpest, Videoton, Zalaegerszeg, Szeged), az összejövetelt népszerűsítő Facebook eseményben már 2400-an jelezték részvételüket, de ez a szám folyamatosan nő.

A megmozdulás helyszíne a Parlamentnél lesz vasárnap, az esemény 15 órakor kezdődik majd el.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 21. 07:33 | Sorszám: 1745
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 19:45 | Sorszám: 1744
http://ulloi129.hu/2014/10/20/ilyen-volt-az-nbi-11-fordulojanak-nezettsege/
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 19:45 | Sorszám: 1743
A hétvége adatai.

Dunaújváros – Haladás: 2241
Pápa – Diósgyőr: 955
Nyíregyháza – Felcsút: 1686
Kecskemét – MTK: 1472
Honvéd – Paks: 1000
Fradi – Pécs: 6023
Videoton – Debrecen: 5282
Győri ETO – Dózsa: 3048

Összesen: 21707
Átlagnézőszám: 2713
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...