19:33:47
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 25. 09:37 | Sorszám: 1752
http://www.samsungsport.hu/magyar-labdarugas/20141024/uzentek-az-ujpestiek-ur ...
Alap el kell olvasni !!!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 19:42 | Sorszám: 1751
nem álltak le 1 vagy 2 gól után sem
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 19:41 | Sorszám: 1750
ja ja
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 13:05 | Sorszám: 1749
Azért számomra érthetetlen hibákat követett el a Róma, gyakorlatilag nem ütköztek, nem támadták meg a münchenieket, zavartalanul passzolgathattak. Szép gólok voltak, de nulla védelem, érthetetlen bénázás is kellett hozzá.

Emellett az tény, hogy a Bayern nagyon egyben van.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 22. 07:51 | Sorszám: 1748
A bőrgatyások hetet vágtak Rómában. Egytől-egyig gyönyörű gólok (A 11-est vegyük ki belőle). A hétből 4 gól csodálatos passzból esett, a csatároknak már "könnyű" dolguk volt.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 21. 15:48 | Sorszám: 1747
Az MTK hány fővel képviselteti majd magát? Mintha az elmúlt 10 évben összesen lettek volna ezren a mérkőzéseiken.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 21. 15:05 | Sorszám: 1746
Tizenhét tábor biztosan tüntet a magyar fociért vasárnap

Mint ismeretes, a magyarországi szervezett szurkolói csoportok a hétvégi mérkőzések teljes bojkottjára szólították fel a drukkereket, megspékelve azzal, hogy október 26-án tüntetést tartanak Budapesten. A megmozdulásokat nemcsak a szurkolói kártya és egyéb intézkedések ellen, hanem a magyar labdarúgásért tartják. Mint írták a demonstrációra való felhívásukban: „a hazai labdarúgó stadionok elnéptelenedése, a magyar labdarúgásban tapasztalható több évtizedes hanyatlás, a valós problémákkal való szembenézés helyetti örökös kifogáskeresés arra sarkallt minket, hogy közös figyelemfelkeltő akciót szervezzünk!”

A szervezett szurkolói csoportok, élükön a Szurkolói Irodával, arra kérnek mindenkit, maradjanak távol a hétvégén a stadionoktól, de ha lesznek olyan drukkerek, akik egy csoportnak sem a tagjai, de mégis kilátogatnak a kedvenc csapatuk mérkőzésére, akkor ne foglalják el azokat a lelátórészeket, ahol az ultrák szoktak lenni. Nem nehéz kitalálni, a szövetség (illetve a klubok) és a drukkerek között hatalmas számháború lesz a hétvégén, hogy akkor a meccseken voltak többen vagy a tüntetésen.

A megmozdulásra egyébként 17 tábor ígérte el magát (Békéscsaba, Debrecen, Diósgyőr, Dunaújváros,Ferencváros, Haladás, Honvéd, Kaposvár, Kecskemét, MTK, Nyíregyháza, Paks, Pécs, Újpest, Videoton, Zalaegerszeg, Szeged), az összejövetelt népszerűsítő Facebook eseményben már 2400-an jelezték részvételüket, de ez a szám folyamatosan nő.

A megmozdulás helyszíne a Parlamentnél lesz vasárnap, az esemény 15 órakor kezdődik majd el.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 21. 07:33 | Sorszám: 1745
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 19:45 | Sorszám: 1744
http://ulloi129.hu/2014/10/20/ilyen-volt-az-nbi-11-fordulojanak-nezettsege/
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 19:45 | Sorszám: 1743
A hétvége adatai.

Dunaújváros – Haladás: 2241
Pápa – Diósgyőr: 955
Nyíregyháza – Felcsút: 1686
Kecskemét – MTK: 1472
Honvéd – Paks: 1000
Fradi – Pécs: 6023
Videoton – Debrecen: 5282
Győri ETO – Dózsa: 3048

Összesen: 21707
Átlagnézőszám: 2713
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 19:45 | Sorszám: 1742
pécs semmilyen formában nem fejtett ki komoly ellenállást. Nagyon gyengék voltak.
Most a Loki ellen kiderül. egy győzelem sokat javítana a hangulaton.


mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 10:59 | Sorszám: 1741
Amúgy tetszett a meccs. Több olyan is volt már idén, amikor lerágtuk a körmünket, hogy mikor kapunk gólt. Most egész mérkőzés alatt mentesültünk ettől. Most csak a gólarány volt kérdéses.
Csuka játéka üdítően kellemes meglepetés volt, de párszor fölöslegesen tekeredett a labdára. Nagy Dominik ügyes gyerek, de még tanulnia kell. A gólja nagyon szép volt. Soma rengeteget dolgozott, de labdazsonglőr sosem lesz belőle. Gerzson és Böde produkciója roppant kevés volt, tőlük sokkal több az elvárható. És akkor még nem azt mondom, hogy a remek játékot hiányoltam... A védelem jó volt, de a Pécs nem tett minket próbára. Akiket nem említettem, megfelelő volt, semmi extrával. Dibusz meg az egyetlen védésével teljesítette az "ott volt" kategóriát. Nem bánnám, ha a Debrecen ellen is elmondhatnám Róla ugyanezt. De az egy más léptékű küzdelem lesz...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 10:21 | Sorszám: 1740

Ezt behúztuk. Elégedettek nem lehetünk, mert látszanak a hiányosságaink továbbra is, azonban többet mutattunk, mint eddig. Az különösen tetszett, hogy a Pécsnek gyakorlatilag nem volt komoly helyzete.

A 2. félidőben több szép támadás is összejött, a 2. gól kifejezetten szépre sikerült.

A jövő héten megyünk Debrecenbe.. Mit lehet erre mondani, nem lesz könnyű. A győzelmet bravúrnak tartanám a felszállóágban lévő Loki ellen. Jó lenne nem kikapni..

A rendes szurkolás egyre jobban hiányzik, akár idegenben, akár otthon játszunk, nem tudom, lesz-e a közeljövőben valami pozitív változás ebben..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 20. 08:12 | Sorszám: 1739
A második gólt nem láttam! Pedig egy vonalban ülök a 16-ossal! Annyira lefoglalt Ugrai felvágása, hogy nem követtem a labda útját. Már-már csatlakoztam a szidalmazók táborához, mikor a kivetítőn észrevettük, hogy gól van!

Ilyen sem volt még, mióta meccsre járok. Szégyenszemre ismétlésből kellett kiokosodnom.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 19. 11:39 | Sorszám: 1738
FTC: ilyen kevés néző még nem volt az új stadionban
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-ilyen-keves-nezo-meg-nem-volt-a ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 19. 09:32 | Sorszám: 1737
meg is van sima 2-0.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 17. 12:57 | Sorszám: 1736
Győzni kell, mert bajok lesznek. Hajrá Fradi !!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 17. 11:58 | Sorszám: 1735
Holnap este 8-kor fogadjuk Pécs csapatát.
Csak a győzelem elfogadható.
Én kint leszek a helyemen, amolyan C6-os oldallelátói huligán hangulatban.

Hajrá Fradi!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 16. 15:58 | Sorszám: 1734
Furcsa ez nálunk, hogy egy tizenhét vagy egy 21 éves még tojáshéjas és kíméljük.
nyugaton 17-18 évesen már a nagy csapat környékén ott van, sokszor kezdőben is aki ügyes.
aki addig nem az már később sem.
Be kéne vetni ezeket, persze mértékkel, mert ha sok teher kerül rájuk, de akkor is.
amúgy :
Német edzőnk értékelte az újabb vereséget.

"- Ami a legfiatalabbakat illeti, velük elégedett lehetek – mondta Doll honlapunknak. – Lelkesen, nagy szívvel mentek előre, ezt öröm volt látni. Meg kell azonban említenem, hogy azok, akik már az első csapat keretéhez tartoznak, nem játszottak megfelelően. Az U21-es csapatból felkerült srácoknak segítő kezet kellett volna nyújtaniuk. A ma mutatott játékuk azonban ehhez kevés, ezt meg kell érteniük. Ennél sokkal többet várok el tőlük."
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 16. 14:04 | Sorszám: 1733
Tegnap kizavartuk az óvodát Kaposvárra, így is egykapuztak a fiatalok. Az örökös csapnivaló helyzetkihasználásunk vert meg minket újfent. Nem tudom, mi kell ennek a drasztikus javításához...

Az a Popov gyerek elég ügyes, én feltenném bajnokin is a pályára. Függetlenül attól, hogy a tojáshéj még a fenekén van.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 16. 13:32 | Sorszám: 1732
Magam rendszeresen jártok ki német bajnokikra.
De a FTC ÚJ jegy és bérletemelés fényében is érdekes a németek hozzáállása. Mondhatni tanulságos.
Németek a rájuk jellemző precizitással szerveznek meg mindent.

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 16. 10:08 | Sorszám: 1731

Az angolok teljesen el vannak tévedve. Azt hiszik övék a világ legjobb bajnoksága, de közben rendszeresen szívnak a BL-ben és EL-ben.

A német bajnokságot tartom a legjobbnak, minden szempontot figyelembe véve, ott a legmagasabb a stadionok kihasználtsága, kiváló a hangulat, van szurkolás, nem úgy mint az angoloknál, a bajnokság színvonalas és izgalmas.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 15. 17:57 | Sorszám: 1730
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/a-nemeteknel-szamitanak-a-szurkol ...
Horror jegyárak - az angol 4. ligában drágább a bérlet, mint a Barcánál

A Bundesliga híres arról, hogy a szurkolók érdekeit is figyelembe veszi, ha a jegyárakról van szó. A négy topklub (Bayern, Dortmund, Leverkusen, Schalke) mind árul 13 fontnál olcsóbb jegyet. Carsten Cramer, a Dortmund marketingigazgatója kizártnak tartja, hogy olyan költségeket róna szurkolóira, mint az Arsenal.

„Ha olyan árakat szabnánk meg, mint ők, elveszítenénk a szurkolóinkat – mondta Cramer. – A drukkerek a legfontosabbak számunkra, az ő érdekeiket kell előtérbe helyeznünk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 15. 16:39 | Sorszám: 1729
Dárdai Pali mai nyilatkozata:

„A minimális cél, a négy pont, amiért mentünk, megvan – értékelt Dárdai Pál, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. – Mindenki látta, hogyan… A románok elleni jó második félidő után tegnap egy kilencvenperces szenvedést láthattunk. A profi futballban azt nézik, hány pontot hoztunk, ilyen szempontból a játékosok mentalitásával elégedett vagyok, mert nem kaptak gólt. Az ilyen meccsekben szokott benne lenni, hogy az utolsó percekben betalál az ellenfél. Nem is nagyon tudtak örülni a mérkőzésnek, mert elfáradtak. A lényeg, hogy megvan a négy pont, és tudunk készülni a finnek ellen.”

„Szét kell szedni a két összecsapást, az elsőre majdnem egy hetet készültünk. Ez a csapat mindennap együtt játszott. A tegnapi mérkőzésbe több helyen bele kellett nyúlni, mert néhányan megsérültek, és voltak, akik annyit futottak, hogy nem tudták volna kipihenni. Olyan csapat ment fel a pályára, amely talán így még sohasem játszott. Ilyenkor szokták mondani, hogy az edző hibázott. Szerintem az egész együttes hajtott, küzdött, de nem volt játék. Lehet, ott hibáztam, hogy a fáradtakat is be kellett volna rakni, a sérülteket is, játsszunk ugyanazzal a csapattal, mert bennük megvan a ritmus. Ettől függetlenül a lényeg, hogy megvannak a pontok.”

„Hogy én mit változtatok? Megpróbálom elmondani nekik, mit és miért csinálunk, hogy gondolkozzanak – mert intelligens srácok –, kicsit az agyuk is járjon. Még most is hiányzik egy-két méter, hogy előrébb védekezzenek, ne mindig hátrafelé. A románok ellen a második félidőben ez pozitív volt, mert elhitték, hogy egy magyar játékos is tud előrébb védekezni. Ha ebben szót fogadnak, még szép mérkőzéseket láthatunk.”

„A félidei átszervezés? A középpályánk elég gyengén muzsikált, nem szereztünk labdát, ezért oda egy embert behúztam. A fejelések miatt olyan játékost hoztam be, aki agresszív, párharcokban erős, ezért lett kicsit megvariálva a csapat. A középpályát szerettem volna megerősíteni, mert az összes párharcot elveszítettük, átjáróház volt az első félidő. Biztos voltam benne, hogy a mérkőzés végén jönnek majd beadások, az ellenfél pedig jól fejelt, ezért Gera Zolit visszább húztam, bejött Kalmár Zsolti is, ők tudnak fejelni, megvan a magasságuk hozzá, nem is éreztem gondot.”

„Nagyon elfáradtam ebben a két hétben, mert az előtte lévő három hétben is rengeteget törtem a fejem, hogy hol tudnék segíteni. A román meccsből minden szempontból jól jöttünk ki, ez a selejtező kicsit engem is megfogott, én ekkora nagy szenvedést még utánpótlásszinten sem éltem át. Ezeket a mérkőzéseket a legnehezebb megnyerni, de az ilyenekből lehet megerősödni. A győzelem a mentális erőnket mutatja, nagyon erős közösségünk van, a srácok bíznak egymásban.”
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 15. 16:35 | Sorszám: 1728
Soha NEM AZ A "JOBB" CSAPAT, amelyiknél többször van a labda vagy több a helyzete--EZ EGY ELAVULT ÓSDI SZEMLÉLET!Jobb csapat az, amelyik kevés helyzetből több gólt rúg!!!
Ez így volt már a 70-es években is a milánói Internazionale-val főleg, melynek edzője az argentin Helenio Herrera, az IGAZI MÁGUS volt.Igy hát ezt az "új"(?!) NAGYIGAZSÁGOT NEM ÉN találtam ki, hanem Herrera már '67-68 körül.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...