05:43:16
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 14:49 | Sorszám: 1610
Akárhogy is a harc a Fradin belül élesedik tovább, nagyon nem hiányzik ez.
Itt nem lesz nyertes.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 12:58 | Sorszám: 1609
Erre mondom én azt, hogy mivel a nemzeti vágta, az andrássy úti autómentes nap időpontját már hónapok óta lehetett tudni. Erre nem az a megoldás, hogy 70 km-t utaztatnak minket, hanem keresünk valami hatékonyabb verziót, mert mindig lehet. Például maradhattunk volna akkor a metrós verziónál.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 12:24 | Sorszám: 1608
Döbbenetes, érthetetlen.

Részemről egy kis magyarázat talán, de nem biztos, hogy jól közelítem meg a lényeget:

Családom többi tagja tegnap tervezett bevásárlási körutat hiányzónak vélt öltözetük pótlására. Elindultak nagyjából a mérkőzést 2 órával megelőző időpontban.
Ekkora felháborodást rág láttam feleségemtől, mivel a Nemzeti Vágta miatt szó szerint lezárták a fél várost. Este 8-ra értek haza úgy, hogy szinte az egész időt kocsiban töltötték.

Szóval nem biztos, hogy a buszsofőröknek nem volt igazuk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 11:43 | Sorszám: 1607
Ezt írtam ma a klubnak, benne vannak a legnagyobb kritikáim az elképesztő szervezés kapcsán:

Tisztelt Vezetőség!

A tegnapi, Újpest elleni idegenbeli meccsünk kapcsán szeretném észrevételeimet jelezni. A mérkőzésre elsők között vettem meg a jegyet egy héttel ezelőtt hétfőn, a hazai meccsekre pedig éves bérlettel rendelkezem. A jegyvásárláskor kaptam egy tájékoztató cédulát a meccsre történő utazással kapcsolatban. Ez alapján a Groupama Arénában volt a találkozó, és innen indul a szurkolótábor buszokkal. A cédula szerint az Arénában büfé állt volna a rendelkezésünkre, azonban semmilyen büfé szolgáltatás nem volt, pedig én erre számítottam. Terveim szerint megittam volna egy hideg csapolt sört és ettem volna hozzá egy szendvicset vagy egyéb ételt. Ezt követően a várakozás vége felé ingyen osztogattak sört, amit értékelek, de kicsit olyan menekülttábor hangulata volt a dolognak, én inkább szívesebben vettem volna igénybe egy kulturált büfé szolgáltatásait.

A másik, és egyben legnagyobb súlyú kritikám a buszos utaztatás kapcsán lenne. Mindenki megdöbbent, amikor a buszok ráfordultak az M5-ös autópálya felé vezető utra, és az M0-ás autópályán jutottunk el végül az újpesti stadionba. A menetidő majdnem másfél óra volt!!!, és – számításaim szerint több mint 70 km!!!. (az utvonaltervezo.hu honlap szerint 13,1 km és 22 perc) Úgy gondolom, hogy ez egy elképesztően amatőr és meggondolatlan megoldás volt, értelmetlenül megtenni ilyen nagy utat buszokkal, amelyek nem mennek 70-80 km/h-nál nagyobb sebességgel. Ilyen hosszú ideig összezsúfolni ennyi embert, akik az utazás előtt sört, vizet, tehát folyadékot fogyasztottak, akiknek az út alatt természetes szükségletei is vannak, olyan, mintha állatok módjára, emberhez méltatlan körülmények között szállítanak. Mindez olyan méltatlan, de kényszerű tetteket idézett elő (buszon vizelés), ami nem történhetett volna meg átgondolt, felelős szervezés mellett.

Érthetetlen számomra, miért kellett ilyen hihetetlen módon megközelíteni a stadiont, és erre nem lehet ésszerű magyarázat a városban zajló rendezvények vagy felújítások.

Ilyen érthetetlen megoldás mellett, állati körülmények között kizárt, hogy a jövőben elmenjek a lilák ellen meccsre.

Az én javaslatom az újpesti stadionba történő eljutásra:
- Továbbra is metróval az Újpest-Városkapu megállóig, ezt követően buszokkal a stadionig a Váci úton. Ebben az esetben a buszok néhány perc alatt odaérnek a stadionhoz, szemben a régebbi megoldással, amikor fél órát kellett gyalogolni. A másik előnye a tegnap alkalmazott megoldással szemben, hogy a város felszíni közlekedését nem szükséges túlzottan megállítani, korlátozni.


Megtisztelő válaszukat várva,
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 10:46 | Sorszám: 1606
Nem értem az egészet. Ezek a kisnövésű mérgezett egerek úgy futottak szét minket, ahogy nem szégyelltek...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 09:40 | Sorszám: 1605
Jobb volt az Újpest, jobban akartak, gyorsabbak is voltak, főleg a középpályán.
Megérdemelték. Sajnos. Gyenge csapatunk van.
Dobogót nem érzem reálisnak. 4-5 helyet igen. de az is nagy akarással.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 21. 19:08 | Sorszám: 1604
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 21. 16:41 | Sorszám: 1603
Na vajon mi lesz a mai eredmény?
Állítólag a köménymag kivetítőn nézi a sasnál.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 21. 10:06 | Sorszám: 1602
Pedig A "jó változás"-ban mindég hinni, pontosabban BIZNI kéne.Mert ha még ez a "bizalom sincs" meg AKKOR BIZTOS NEM LESZ SEMMILYEN JAVULÁS.Ez olyan, mint a lottózás.Ha valaki nem vesz 1db lottószelvényt sem, akkor BIZTOS HOGY NEM LESZ 5-öse.Ha viszont vesz, akkor sem biztos, hogy lesz--NAGYON NEM(!)--de akkor legalább LEHET! Ha viszont nincs lottószelvénye, akkor BIZTOSAN NEM IS LEHET!
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 19. 20:16 | Sorszám: 1601
Nyergeljetek át a vizilabdára....pl.

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 19. 19:24 | Sorszám: 1600
30 éve mondják nekem, hogy majd 5-10 év múlva és egyre rosszabb.
Már senki sem hisz benne, látszik is az "eredménye".
Nem hiszem, hogy bármi jó változás lesz.
Egyre rosszabb fizikai és technikájú utánpótlás jön fel. Borzalom.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 19. 08:11 | Sorszám: 1599
A HIBA(!) Pintér-nek a 2013.decemberi kinevezésével volt, s nem most!És ezt a hibát csak fájdalmasan lehetett valahogyan korrigálni--ha nem is jóvátenni.Az egész ballépés áldozata a szerencsétlen Pintér Attila, aki ha valamiért, csak azért hibáztatható, hogy egyálalán belement ebbe a "buliba"--sikeresnek mondott Győri ETO edzőként-- ill. a finnek elleni 2:1-es vereséget követően már NEM mondott le.Persze "az" akkor már egyfajta "megfutamodásnak" minősült volna, de azzal még mindég kisebb lett volna aaz Ő--Pintér--baja, mint így.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 19. 07:41 | Sorszám: 1598
A legnagyobbat mi szívjuk, több évtizede. Nem tudom mikor jövünk rá, hogy az alapokról kellene építkezni, s beletörődni, hogy ki kell várni az idejét. Amíg érdemes nemzetközi porondon számítani a magyarokra.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 22:47 | Sorszám: 1597
Pintér menesztésével Szalai szívja a legnagyobbat
http://mno.hu/jegyzet/agyas-szerint-megint-szalai-szivja-a-legnagyobbat-1248462
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 21:24 | Sorszám: 1596
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 19:52 | Sorszám: 1595
Hoppla, Entschuldigung !
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 18:37 | Sorszám: 1594
Turul.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 18:36 | Sorszám: 1593
Dárdai jó választás, csak egy hivatalos meccs után kirúgni ????, nem kellett volna kinevezni, így megalázták.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 18. 11:19 | Sorszám: 1592
Szerintem vérszemet kaptak, hogy még a harmadik helyről is ki lehet jutni az EB-re. Azt gondolták, hogy fél lábbal is menni fog. Hát nem.
Mondjuk Dárdai nem kis koncot vett a nyakába...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 11:06 | Sorszám: 1591
Végre!

Pintért kirúgták! Ha már elkövették ezt a ballépést, legalább belátták, hogy rossz döntés volt, jobb későn mint soha..

Csak azt nem értem, hogy az alkalmatlansága miért nem volt nyilvánvaló már az elején a döntéshozóknak az, ami mindenkinek...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 09:43 | Sorszám: 1590
Az nekem is teszik! Ez a kis bömbi viszont nem.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 09:16 | Sorszám: 1589
A fricceknek teccik a sas !
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 18. 09:15 | Sorszám: 1588
BMW i3 - hol ? ... az élvonalban !
... http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/novembertol_magyarorszagon_is_el ...
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 17. 09:41 | Sorszám: 1587
Szerintem ez azt jelenti, hogy 90 percet nem bír (ez mondjuk szégyen egy játékosra nézve, aki ilyen értéket képvisel, ilyen játékosmúlttal rendelkezik, s mindössze 26 éves, de ez más tészta), de egy félidőt, vagy az utolsó fél órát még a pályán töltheti teljes erőbedobással. Szerintem ott lesz a cserepadon, s az eredmény alakulásától függően bevethető.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 17. 09:35 | Sorszám: 1586
Lamah nincs megfelelő erőben még a stáb szerint, idő míg felhozzák.
FTC: még nem az igazi a belga támadó állóképessége
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-meg-nem-az-igazi-a-belga-tamado ...

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...