07:30:49
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 17. 09:35 | Sorszám: 1586
Lamah nincs megfelelő erőben még a stáb szerint, idő míg felhozzák.
FTC: még nem az igazi a belga támadó állóképessége
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-meg-nem-az-igazi-a-belga-tamado ...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 17. 07:31 | Sorszám: 1585
Hangolódjunk a derbire. Most a fotelból szurkolok, kíváncsi vagyok Doll lépésére. Lamah játékára számíthatunk, avagy sem? Somalia nyilván pályán lesz, de megfontolandó, hogy milyen poszton. Most a védelembe is kell gyors ember. Az UTE annak ellenére, hogy két csatáruk is sérült, kezd összeállni, ráadásul ellenünk extrára is képes szinte minden játékosuk.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 16. 19:53 | Sorszám: 1584
Sajnos.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 16. 19:53 | Sorszám: 1583
Nem vetik, azt adják ami a lényük, abban a fórumban 4-5 olyan személy is van aki minden azaz minden szempontból lehetne az mtk topicban is.
Vallás, kultúra, magyarságtudat, Trianon, stb, nézeteik sok mindenből előjönnek, de főleg az iszonyatos gyűlölet. Mára megmondó emberek lettek.

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 16. 17:06 | Sorszám: 1582
Az igen, ehhez csak gratulálni tudok, kezdik egyesek nagyon elvetni a sulykot..
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 16. 16:25 | Sorszám: 1581
Nem kell sok pénz hozzá, hogy azt ordibáljanak, amit a megbízó kér.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 16. 16:19 | Sorszám: 1580
Tudnék mesélni, de túlságosan bennfentes, ezért nem akarom.
Tele vannak börtönviselt emberekkel.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 16. 16:17 | Sorszám: 1579
Elképesztő.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 16. 12:58 | Sorszám: 1578
"GYURCSANY GYERE VISSZA!!!!!
de komolyan."
Index Fradi fórum. A legalja.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 18:12 | Sorszám: 1577
derbin elcsépelt de tényleg nem számít a helyezés és a pillanatnyi forma.
bármi lehet, kicsit tartok a mérkőzéstől.
Ha nyerünk az hatalmas lépés lenne.
Lassan Gera ismét bevethető lesz,.Lamah utoléri magát és Nagy D is.
Lamah a legnagyobb gondunkat oldhatná meg a szélt.

Vidi eddig otthon játszott, de hat ponttál messzebb nem kéne elengedni.
dózsát verni kéne, pokolian nehéz lesz
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 18:09 | Sorszám: 1576
De már ott tartanak a csoportok és csatolt részek, hogy Kubatov takarodggggygyyy.
És fideszből is elegük van.
Elfogadhatatlan lett és aki nem ért egyet velük az nem Fradista.
Őrület.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 17:53 | Sorszám: 1575
Én is ott voltam.
Remek a pálya!
A többi helyen térdig lucsokban játszanak a focisták ekkora esőben, itt nem.
A megállók között áztam át alsógatyáig, de nem a stadionban. Örülök neki, hogy itt tartunk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 16:03 | Sorszám: 1574
A lilák védelme idén eléggé megerősödött, mi pedig támadásban néha igencsak akadozunk, ötlet hiányában.

A tippem alapján max 2 gól esik a meccsen, 0-0, 1-0, 0-1 és 1-1. Ezek az eredmények valószínűsíthetőek.

Én kevéssel is beérem, semmiképpen nem szeretném ha kikapnánk..

Nagyon remélem, hogy Gera és Lamah is játszhat majd. Emellett Nagy Danira is szükség lenne végre..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 15:32 | Sorszám: 1573
Jó szurkolást, ezt most a fotelból követem...
A lilák esélyeit rontja, hogy sem Kabát, sem az új szerzemény, Ojo nem áll a rendelkezésükre sérülés miatt. Persze egy derbi mindig minden papírformát borít, s most azt sem mondhatjuk, hogy van papírforma várakozás. Azon kívül, hogy elvárnék egy győzelmet. Mondjuk a hosszabbítás utolsó másodpercében lőtt győztes góllal... De akkor sem sírok, ha sima győzelem lesz. Minden más eredmény pár napra visszavetné a lelki nyugalmamat.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 15:12 | Sorszám: 1572

Csatlakozom, a gyep és a lelátó is jelesre vizsgázott, miközben eszméletlen mennyiségű eső esett.

Nem játszottunk rosszul, de az látszik, hogy több klasszis játékos is kell a csapatba, mert ők tudják az ilyen meccseket könnyebben lerendezni. Gera ilyen és reméljük Lamah is ilyen lesz.

Nem lenne szabad náluk gyengébb játékosokat igazolni.

A lilák ellen nagyon nem lesz egyszerű. A szurkolói hiszti engem nem érdekel, mi megyünk a meccsre.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 14:05 | Sorszám: 1571
Mert olyan, mint a bársony. Hihetetlenül selymes, ha rálépsz, máris másképp törik a fény rajta. A minősége pazar marad. Sokkal rövidebbre van nyírva, mint a hagyományos gyepek.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 13:51 | Sorszám: 1570
Én csak képernyőn láttam, de a gyepen minden lábnyom meglátszik, nincs egy homogén képe.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 11:17 | Sorszám: 1569
Igen. Kifogástalan minőség a pálya gyepszőnyege, lelátója, minden kiszolgáló egysége. A mérkőzés előtt még arról tanakodtunk, hogy megrendezik-e? Mikor kifutottak bemelegíteni a fúk, nem volt kérdéses...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 10:35 | Sorszám: 1568
Lamah, Gera és Nagy mind a három kell és velük már van esély egy szép játékra is.
Nekem nagy meglepetés a gyepszőnyeg és a vízelvezető rendszer mely jelesre vizsgázott.
Irdatlan mennyiségű eső esett és semmi tócsa. Alig akartam elhinni.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 15. 09:37 | Sorszám: 1567
Kint voltam, kétgólos vezetésünknél "játszott a Fradi".
Utána megijedtünk saját magunktól. Így is szép számú helyzetet dolgoztunk ki, lőttünk egy szabályos, ám meg nem adott gólt, a bíró megakasztott több támadásunkat les címét - nem volt az. Ellenben több leshelyzetet elengedett a Puskásnak, igaz ott is megakasztott egy támadásukat les címén. Összességében alakul a játékunk, Lauth tegnap már klasszis teljesítményt nyújtott Böde Danival egyetemben. Kuku és Dilaver már-már remekül játszott, de egy-két bosszantó hibájuk a Földhöz szögezett. Alapvetően jó volt a védelmünk, viszont Busai, Ugrai Gyömbér nagyon keveset nyújtott tegnap. Somalia nagyon gyors, több hibával játszik, de nagyon akar, s hibáit ezzel némiképp enyhíti. Hasznosan játszott tegnap. Ahogy Bönig is hozta a kötelezőt, biztos stabil játékot produkált.
Már csak az agyonnyert mérkőzés szoros eredménye aggaszt, tegnap 4-5 góllal kellett volna a Puskást hazaküldeni.
De itt van nekünk a tegnap pihenő Gerzsonunk, valamint a már bevethető Lamahnk. Bizakodó vagyok...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 09:14 | Sorszám: 1566
Győzelem 2-1
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 11. 20:15 | Sorszám: 1565
A probléma az, hogy nagyon heterogén az egész.
A csoportok Kubatov fejét követelik és úgy gondolják ebben mögöttük a Fradi világ, de tévednek.
Kubatov tévedett többször is az évben, de megmentette a Fradit három éve és az azóta is épül szépül erősödik. itt nem csak a stadion, hanem a népligeti edzőcentrum, a jövő Fradivárosa. Minden.
Ma aki ki mer állni K mellett az egy féreg lesz.
Így nem lehet tárgyalni.
A szakosztályvezetők kiadtak egy nyilatkozatot.
Egyből özönlött a mocsok, hogy ez biztos K kérte, erővel kellett.
Pedig ezek a szakosztályvezetők megérték mikor nem volt pénz és épült le minden évekig 20 évig és kurvára értékelik, hogy MOST nem csak arra telik, hogy működjenek, hanem a fejlesztésekre is.
Hányinger olvasni a FTc fórumokat, mintha a népszava fórumát olvasnám.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 11. 16:38 | Sorszám: 1564
Onogur küldi:

https://www.youtube.com/watch?v=Heita7eq8LY


Eredetileg a Fair-playbe akartam berakni, de inkább ide való.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 11. 15:18 | Sorszám: 1563
Hasonló véleményen vagyok, ez így végre egy korrekt vélemény közzététele.

Én is a megoldást hiányolom belőle, persze nyilván mondhatják azt, hogy ez nem az ő dolguk, de én úgy gondolom, hogy valakinek fel kell vállalnia ezt, erre pedig az vagy azok a legalkalmasabbak, akik képesek higgadtan, értelmesen, kompromisszumos megoldásra törekvően lépéseket megtenni. A megoldás semmiképpen nem a másik fél kiiktatása, erre mindkét oldalon megvolt az igény ("Kubatov takarodj", kitiltott csoport-tagok).

Le kell ültetni a feleket, de előtte külön-külön értésükre kell adni, hogy tegyenek félre minden sértettséget, és igyekezzenek a másik felet megkerülhetetlen partnerként kezelni, akik igenis egy cél felé húznak. Kompromisszumra kell jutni, akár tetszik egyeseknek akár nem, különben csak rettentő széthúzás lesz, és bomlás.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 11. 13:22 | Sorszám: 1562
Kulturált, normális hangvételű levél. Még esetleg lehetett volna egy bekezdés, hogy a közeledés, megoldás milyen formában képzelhető el.

Megoldást pedig találni kell.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...