09:38:31
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 11. 15:18 | Sorszám: 1563
Hasonló véleményen vagyok, ez így végre egy korrekt vélemény közzététele.

Én is a megoldást hiányolom belőle, persze nyilván mondhatják azt, hogy ez nem az ő dolguk, de én úgy gondolom, hogy valakinek fel kell vállalnia ezt, erre pedig az vagy azok a legalkalmasabbak, akik képesek higgadtan, értelmesen, kompromisszumos megoldásra törekvően lépéseket megtenni. A megoldás semmiképpen nem a másik fél kiiktatása, erre mindkét oldalon megvolt az igény ("Kubatov takarodj", kitiltott csoport-tagok).

Le kell ültetni a feleket, de előtte külön-külön értésükre kell adni, hogy tegyenek félre minden sértettséget, és igyekezzenek a másik felet megkerülhetetlen partnerként kezelni, akik igenis egy cél felé húznak. Kompromisszumra kell jutni, akár tetszik egyeseknek akár nem, különben csak rettentő széthúzás lesz, és bomlás.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 11. 13:22 | Sorszám: 1562
Kulturált, normális hangvételű levél. Még esetleg lehetett volna egy bekezdés, hogy a közeledés, megoldás milyen formában képzelhető el.

Megoldást pedig találni kell.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 11. 13:16 | Sorszám: 1561
A Veteránok levele:

Nyílt levél Kubatov Gábornak, a Ferencvárosi Torna Club Elnökének

Tisztelt Elnök Úr, Kedves Gábor!

Az alábbi gondolatsorokat egy olyan baráti társaság jegyzi, amelynek tagjai több évtizede együtt járnak a Ferencváros labdarúgóinak mérkőzéseire, legyen az akár hazai, idegenbeli vagy nemzetközi díjmérkőzés.

Nyílt levelünk célja az Elnök úr figyelmének felhívása, továbbá a segítségkérés, ugyanis eszkalálódni látunk olyan, – a ferencvárosi labdarúgást érintő – történéseket és folyamatokat, amelyeket véleményünk szerint csak Elnök úr tud megállítani és kezelni.

Néhány héttel ezelőtt egy televíziós interjúban Ön azt nyilatkozta, hogy a fiatal ultra szurkolók tévesen mondják azt, hogy ők lennének a Ferencváros. Szerintünk Önnek ebben igaza van. A Ferencvárost ugyanis tényleg nem sajátíthatja ki senki, se szurkoló, se sportoló, se elnök.

Elnök úr! Ön sokszor azt is nyilatkozta, hogy a Ferencvárost a modern, XXI-ik századba szeretné átvezetni. Erőfeszítéseit értjük és megértjük, de egy ilyen folyamatnak – minden érintett számára érthető és nyilvánvaló, – rövid és középtávú koncepció mentén kellene haladnia, amely a végrehajtók részéről tényleges szakértelmet és türelmet igényel, valamint megértést mindazoktól, akiknek – hozzánk hasonlatosan – az életük a Ferencváros.

A XXI-ik századi Ferencvároshoz azonban – véleményünk szerint, – nem csak a valóban csodálatos, új stadion, hanem a professzionális, tiszta kommunikáció, az udvarias és nem provokatív jelleggel fellépő biztonsági szolgálat, valamint a tradíciónkat alapul vevő, – a vezetőség által többször is, büszkén meghivatkozott – az Albert stadionban sokszor tapasztalt buzdítás lehetőségének további biztosítása is hozzá tartozik. A Ferencváros legendás szurkolótábora anno önmagát szervezte, így jött létre majd 90 éve a B-közép. Tapasztalatunk szerint a mesterkélten és mesterségesen létrehozott és fenntartott „műszurkolói” háttér nem tudja biztosítani, hogy a mérkőzéseken „12 játékossal” lépjen fel a Ferencváros.

Elnök úr! A bajnoki cím-mentes évek ellenére még mindig a Ferencváros mérkőzéseit látogatták a legtöbben. Ezt a privilégiumot önmagunk akarjuk felszámolni? Miért nehezítik meg a jegyhez jutást, a mérkőzésre járást, legyen szó akár hazai vagy idegenbeli mérkőzésről?

Elnök Úr! Miért kell elfogadni az MLSZ életidegen, a futballkultúrát semmibe vevő szabályozási rendszerét, miért asszisztál hozzá a Ferencváros? Hogyan lehetséges, hogy a „hülye vagy!” Több évtizedes rigmus százezres büntetési tétel legyen egy labdarúgó mérkőzésen? Hivatkozhatnánk az UEFA sokszor érthetetlen büntetéseire is, (örömmel konstatálva, hogy egy büntetést máris sikerült eltöröltetni), így pláne jogos a kérdés, miért akarunk mi kicsik, és önfeladók lenni, ha a futballról és a Ferencvárosról van szó?

Elnök úr! Mindannyian voltuk fiatalok, hevesek, lázadók, világmegváltók. Gondoltunk valamit a világról, amit ma már nem osztunk, vagy az élettapasztalatunk alapján másképpen gondolunk, de legyünk akár 20, 40 vagy 70 évesek, ugyanazt szeretnénk, újra legyen Erkölcs, Erő és EGYETÉRTÉS!

Hajrá Fradi!

Üdvözlettel, az oldallelátóról:
Ferencvárosi VETERÁNOK Baráti Köre
Kelt: 2014. szeptember. 11.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 20:59 | Sorszám: 1560
Lassan mindenki, a nagy idők tanúi közül elmennek.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 18:49 | Sorszám: 1559
http://mno.hu/sport/elhunyt-sandor-csikar-1247115
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 13:38 | Sorszám: 1558
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 10:56 | Sorszám: 1557
Az Újpest Himesházára látogatott tegnap. Az eredmény? Nem tökmindegy? A hangulat volt a lényeg! Volt ott VIP is, Íme:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 08:50 | Sorszám: 1556
Egy ilyen értékes játékos igazán vigyázhatna magára, hogy egy új csapatnál ne a REHAB-on kezdjen. Ez már egy rossz pont tőlem, remélem mihamarabb kijavítja...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 21:46 | Sorszám: 1555
videója jó volt a hollandnak és a német válogatottnak is, nagyon jó kis videók.
Az nem tetszik, hogy nem bevethető, rehabilitáción kezd.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 17:07 | Sorszám: 1554
Rettentően kell a szélen egy normális játékos, remélem beválik.

Majd a teljesítménye alapján mondok véleményt róla, meglátjuk mit tud..
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 09. 13:27 | Sorszám: 1553
Befürödtünk már egy pár "nagy" névvel, én is csak remélni merem, hogy végre jól is járunk. Egyelőre a szélen mutattuk a legsiralmasabb produkciót, talán Lamah megoldja ezt a gondunkat. Néztem a legfrissebb videót a fradi.hu oldalon, ő maga is a bal lábára hivatkozik, mint erősség. Meglátjuk. Bizakodó vagyok, hajrá Fradi!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 13:00 | Sorszám: 1552
engem zavar miért jön ide. Csak ha valami baja van.
De nagyon kéne egy gyors szélső. Sok sikert neki !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 10:15 | Sorszám: 1551
Lamah a miénk!!!
Remélem beválik, gyorsnak gyors a Somi gyerek is, de kellene olyan is, aki a labdával is jól bánik. Ilyennek tűnik Lamah, sok sikert a Csapatban!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 09:42 | Sorszám: 1550
Így igaz. Most meg be kell pótolni. Ha lehet.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 09:13 | Sorszám: 1549
Korábban kellett volna befejezni, ezt kérte
Doll is. Semmi sem indokolta a Európánban legkésőbbi befejezést.
Mivel hamar jöttek az EL tétmeccsek a hagyományos több hetes alapozást nem lehetett elvégezni. Ehhez jött, hogy hozzánk olyan 6-7 játékos jött, aki nem volt formában és megfelelő erőben, tehát őket plusz fel kellett hozni, az is idő hónapok.


mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 07:24 | Sorszám: 1548
Ez igaz, ettől függetlenül az nem jó, hogy így van. S erről mindenféleképpen az MLSZ időbeosztása tehet. Mi még rúgjuk nyáron a bőrt, miközben más országokban már rég vége a bajnokságnak, s mi már akkor elkezdjük, amikor derék külföldi labdarúgók még a nyarat élvezik. Vagy éppen a nálunk időhiányában elmaradt alapozással töltik idejüket...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 19:03 | Sorszám: 1547
A nemzetközi kupa miatt nem lehetett normális alapozás.
Doll már akkor jelezte ezt.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 12:26 | Sorszám: 1546
Köszönöm, közben én is elolvastam a híreket Gerzsonról, meg hogy erőnléti edzéseket végeznek a Fradi játékosai. Valamit nem értek, ezen már rég túl kellene lennünk. Mondjuk jobb későn, mint soha. Meglátjuk.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 12:23 | Sorszám: 1545
Nem súlyos Gera sérülése
http://ulloi129.hu/2014/09/07/nem-sulyos-gera-serulese/

“Szeretnék pályára lépni vasárnap” Gerzson nyilatkozott.
http://ulloi129.hu/2014/09/08/szeretnek-palyara-lepni-vasarnap/

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 08:12 | Sorszám: 1544
Mi történt vele? Kirándultunk hétvégén, semmi hír, semmi TV, semmi net...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 06. 22:55 | Sorszám: 1543
Remélem Gera sérülése nem komoly.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 02. 09:44 | Sorszám: 1542
sokan csapnak le a lehetőségre, hogy politikai okból támadjanak.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 16:12 | Sorszám: 1541

Sajnos én is ezt tapasztalom. Ebből így jó nem fog kisülni. Egyik oldal sem tesz lépést és gesztust a másik felé, csak egyre több méltatlan eszközt vetnek be...

Nem tudom mi lesz ebből így, de borzasztó nézni ezt a belháborút...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 12:13 | Sorszám: 1540
De nem a pályán történtek miatt vagyok elkeseredve.
A totális harc és háború bontakozott ki a vezetőség és a csoportok között. Mind a két fél bevett mindent. Egyre aljasabb eszközök mind a két oldalon.
Itt csak a FTC lehet a vesztes.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 08:36 | Sorszám: 1539

Az utóbbi pár évben mindig zakózunk ellenük. Ami még szomorúbb, hogy Lőrinc barátunk szóhasználatával élve: nulla játékot produkáltunk.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...