11:25:57
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 09:13 | Sorszám: 1549
Korábban kellett volna befejezni, ezt kérte
Doll is. Semmi sem indokolta a Európánban legkésőbbi befejezést.
Mivel hamar jöttek az EL tétmeccsek a hagyományos több hetes alapozást nem lehetett elvégezni. Ehhez jött, hogy hozzánk olyan 6-7 játékos jött, aki nem volt formában és megfelelő erőben, tehát őket plusz fel kellett hozni, az is idő hónapok.


mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 07:24 | Sorszám: 1548
Ez igaz, ettől függetlenül az nem jó, hogy így van. S erről mindenféleképpen az MLSZ időbeosztása tehet. Mi még rúgjuk nyáron a bőrt, miközben más országokban már rég vége a bajnokságnak, s mi már akkor elkezdjük, amikor derék külföldi labdarúgók még a nyarat élvezik. Vagy éppen a nálunk időhiányában elmaradt alapozással töltik idejüket...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 19:03 | Sorszám: 1547
A nemzetközi kupa miatt nem lehetett normális alapozás.
Doll már akkor jelezte ezt.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 12:26 | Sorszám: 1546
Köszönöm, közben én is elolvastam a híreket Gerzsonról, meg hogy erőnléti edzéseket végeznek a Fradi játékosai. Valamit nem értek, ezen már rég túl kellene lennünk. Mondjuk jobb későn, mint soha. Meglátjuk.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 12:23 | Sorszám: 1545
Nem súlyos Gera sérülése
http://ulloi129.hu/2014/09/07/nem-sulyos-gera-serulese/

“Szeretnék pályára lépni vasárnap” Gerzson nyilatkozott.
http://ulloi129.hu/2014/09/08/szeretnek-palyara-lepni-vasarnap/

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 08:12 | Sorszám: 1544
Mi történt vele? Kirándultunk hétvégén, semmi hír, semmi TV, semmi net...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 06. 22:55 | Sorszám: 1543
Remélem Gera sérülése nem komoly.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 02. 09:44 | Sorszám: 1542
sokan csapnak le a lehetőségre, hogy politikai okból támadjanak.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 16:12 | Sorszám: 1541

Sajnos én is ezt tapasztalom. Ebből így jó nem fog kisülni. Egyik oldal sem tesz lépést és gesztust a másik felé, csak egyre több méltatlan eszközt vetnek be...

Nem tudom mi lesz ebből így, de borzasztó nézni ezt a belháborút...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 12:13 | Sorszám: 1540
De nem a pályán történtek miatt vagyok elkeseredve.
A totális harc és háború bontakozott ki a vezetőség és a csoportok között. Mind a két fél bevett mindent. Egyre aljasabb eszközök mind a két oldalon.
Itt csak a FTC lehet a vesztes.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 08:36 | Sorszám: 1539

Az utóbbi pár évben mindig zakózunk ellenük. Ami még szomorúbb, hogy Lőrinc barátunk szóhasználatával élve: nulla játékot produkáltunk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 22:38 | Sorszám: 1538

Ez egy nulla volt....
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 19:53 | Sorszám: 1537
hát kikaptunk, borzalmas játékkal.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 14:02 | Sorszám: 1536
HAJRÁ FRADI !!!!!!!!!!!!!!!!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 14:01 | Sorszám: 1535
Sajnos mindig az első félidőt hozzuk le nagy erővel, de nem volt rossz.
Most jönnek a keményebb meccsek, melyek megmutatják hol is a helyünk.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 29. 07:41 | Sorszám: 1534
Néztem a Loki meccsét tegnap, nagyot hajtottak a fiúk, de szinte semmi nem jött be. Megérdemelték volna a továbbjutást, gratulálok a Loki focistáinak.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 28. 15:35 | Sorszám: 1533
Köszönöm, gratula !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 28. 12:06 | Sorszám: 1532
2 gólt azért begyötörtünk. Addig kimaradt vagy 4 100%-os ziccer. A második félidőben meg már vasárnapra gondoltak a fiúk, nem erőltették a góllövést. Így is volt még 2-3 ordító helyzet, igaz mi is kaphattunk volna gólt. Egyszóval: 2:0 ide, következik vasárnap az MTK, bár a pályafelújítás miatt ők is idegenben játszanak, jelesül a Bozsik-stadionban.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 28. 11:59 | Sorszám: 1531
Tegnap győztünk ?
Vagy minden gólhelyzet kimaradt ?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 28. 11:35 | Sorszám: 1530
Tegnap nagyjából azt kaptam a mérkőzéstől, amit vártam. Harcos Böde, jól játszó Ugrai, némi megingással rendben lévő védelem, a még mindig magát kereső Lauth. Számtalan kimaradt gólhelyzet. Remek hangulat a stadionban, hétközi esti mérkőzéshez képest jónak mondható szurkolószám (~8000). Este meg akartam nézni a felvételt, de valamilyen rejtélyes okból nem vette fel a modern technika. Na mindegy. Vasárnap megyünk a vendégként játszó MTK-hoz, nagyon kell a győzelem. Az utóbbi időben ellenük mindig lezakóztunk, most meg kellene szakítani ezt a nem éppen kellemes hagyományt...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 27. 12:43 | Sorszám: 1529
Megyek az esti meccsre, ha nem győzünk akkor a reményeinket jobb, ha elfelejtjük. A Pápa elleni fiaskót kihevertem, több nem fér bele. Ha egy Vidi-Debrecen-Diósgyőr meccset idegenben nem hozunk, még nem tragédia, de itthon azok ellen is győzni kell. Egy Dunaújváros ellen kötelező. A vasárnapi MTK ellenin illene győznünk, az utóbbi mérkőzéseinken minden esetben mákkal győztek ellenünk.

Más: ma meg Hajnalt hozták velünk hírbe. Ha én választhatnék, akkor inkább Radó. De az is lehet, hogy egyik sem jön... Sőt, Radóra most minimálisra csökkentek az esélyek.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 26. 11:00 | Sorszám: 1528
Az aranyhoz most a két meccset hozni kell.
Aztán meglátjuk. Én nem érzem erősnek hozzá a keretet.
Abba meg belegondolni is rossz mi lesz a Gerzson megsérül.

Hajrá Fradi !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 26. 10:58 | Sorszám: 1527
Gerzsonnál érthető ez, a többieknél nem (erőnlét). Talán túl rövid volt a "nyár", ráadásul az EL miatt ez nyomatékosabban igaz. A Vidin kívül minden nemzetközi kupacsapatunk vergődik a bajnokság elején, ezt elsősorban az idétlen MLSZ focinaptárára fogom.
Sebaj, szép apránként utolérjük magunkat, s remélem jön a 29. bajnoki arany...

Hajrá Fradi!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 26. 10:40 | Sorszám: 1526
Engem a gyűlölet fog meg ami minden FTC fórumon átjön.
Már minden idők legrosszabb elnöke lett az aki megmentette a csődtől a Fradit és stadiont épített, utánpótlás bázist a népligetben, most meg a Fradiváros tervezése folyik.
Mégis. Elfogadva a hibákat amik a klubházból jönnek, jöttek.

Foci
Hozni kell szerdát és a mtk elleni nagyon nehéz meccset hétvégén.
Utána jön két hét pihenő, lehet tovább rendezni a sorokat.
Radó tipikus magyar sztár. Gyors és az nálunk hiánycikk elől, de nem érzem, hogy itt jó lenne.
Én inkább egy középpályást hoznék még. Gera mellé.
Hátul megvagyunk. védelem és kapus rendben.
Nem értem miért vagyunk egy félidősek egész évben/tavasszal is !/, erőnléti gondok hogy lehetnek ?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 26. 10:15 | Sorszám: 1525
Majd lecseng ez, de kell hozzá az eredményesség. Most megy ez a Radó -nem Radó, én nem érzem, hogy óriási fogás lenne, igaz a jelenlegi állás szerint nem is lesz a miénk. Viszont gyorsítani kellene a támadósorunkat, mert jó a tank, sok esetben erre van szükségünk, de egy fürge támadó simán dobna egyet a gólarányunkon...

Igaz, vasárnap egy Nyíregyháza volt az ellenfél, de határozottan láttam fejlődést a csapaton. Holnap a hasonló játékerőt képviselő Újváros ellen hasonló játékra és gólarányra számítok. A Győr ellen még kevésnek bizonyultuk (szerencse-győzelem), remélem ilyen megalázó második félidőt ebben a szezonban már nem látok Fiainktól.

Néztem az online-jegyfoglaláson, hogy jelenleg ~7000 jegy fogyott a bérletesekkel együtt, remélem minél többen leszünk kint.

Hajrá Fradi!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...