13:36:12
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 25. 09:18 | Sorszám: 1522
Zseniális gól volt, én ugyan oldalról láttam élőben, de otthon felvételről kielemeztem rendesen... Gerzson az Gerzson még így 35 évesen is.
Az első félidő rendben volt, a másodikban sokat mérgelődtem, egy Vidi ellen ez kevés lesz.

Hajrá Fradi!!!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 24. 22:47 | Sorszám: 1521
Hajrááá, Fradi!!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 24. 21:14 | Sorszám: 1520
3-1 és Gera csodálatos gólja is szép volt.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 24. 13:16 | Sorszám: 1519
HAJRÁ FRADI !!!!!!!!!!!!!!!!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 23. 00:26 | Sorszám: 1518
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 22. 22:02 | Sorszám: 1517
Ismered a mondást, hogy van az a pénz, amiért valakinek korpás a haja?
Albert pedig az marad, aki volt, míg a Groupama egyszer csak eltűnhet a semmibe....
jojoba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 22. 21:46 | Sorszám: 1516
Azért annyira nem zavar, hogy álmatlanul forgolódjak éjszaka!
Viszont azért mégiscsak zavar, mert kedveltem azt a "csetlő-botló" Albertet, lebontották a nevét.
Persze magyarázni azt lehet, sőt rápirítani arra aki a keresztelés ilyetén módját nem tartja helyénvalónak...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 21. 07:43 | Sorszám: 1515
Nem vagy Fradista? Akkor mit zavar?
Én ízig-vérig az vagyok, oszt mégsem zavar.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 19. 18:14 | Sorszám: 1514
http://www.csakfoci.hu/node/173030

"Olaszországban a jövőben tetszőlegesen szidhatják, hergelhetik egymást verbálisan a rivális szurkolótáborok. A jövőben ugyanis nem jár pénzbüntetés vagy pályabezárás a hasonló cselekményekért.

Az Olasz Labdarúgó-szövetség új elnöke, Carlo Tavecchio Antonio Conte kinevezésével nyitott a válogatottnál, klubszinten pedig egy populista intézkedéssel.

A szervezet bejelentette, hogy a jövőben nem jár büntetés azért, ha a rivális szurkolótáborok verbálisan szidalmazzák, hergelik egymást a lelátón – legyen azoknak akár némi rasszista felhangja is.

Olaszországban a korábbi szigorú szabályozást sokan kritizálták, mondván az északi és a déli csapatok ellenségeskedése hosszú ideje szerves része a helyi labdarúgás vérkeringésének.

Természetesen fizikálisan nem bántalmazhatják egymást a drukkerek továbbra sem."
jojoba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 17. 13:38 | Sorszám: 1513
Nos, én nem vagyok fradista, se semmilyen más drukker.... Tegnap hallottam, milyen szép új neve is van a stadionotoknak. Gratulálok!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 16. 23:35 | Sorszám: 1512
http://www.utolag.com/Film100/Pentek8_20140816.wmv
Kubatovval
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 15. 20:02 | Sorszám: 1511
Ezek az idióták nem képesek felfogni, hogy a szavazni hajlandó polgárok nagy többsége nem rájuk szavazott. Állandóan ismételgetik, hogy a választásra jogosultaknak csak a kisebbik hányada szavazott a Fidesz-KDNP-re. Mintha bárhol is beszámítana az, aki nem vesz részt a játékban. Olyan szánalmasan nevetségesek. Unalomig hajtogatják a hazugságaikat (megszűnt a demokrácia, fasizmus van, Orbán Putyin pincsije, közben meg Hitler is és Sztálin is, stb., stb., és a nép látja, hogy mindezek a mantrák egyszerűen nem igazak, hát persze, hogy nem nézik a hazug híradójukat. Remélem megkapják a harmadik ruhát is októberben, és mehetnek nyalogatni a sebeiket.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 15. 09:16 | Sorszám: 1510
Egyébként tényleg nem volt tele a stadion, olyan 1500 férőhely üresen maradt. Az viszont ránk nézve ciki is volt. Alacsonyabb jegyárakat kellett volna megállapítani, de ezt sajnos az üzemeltető cégre ruháztuk. Némi beleszólásunk van, de nem sok...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 15. 09:12 | Sorszám: 1509
Világos és tiszta a Ferencváros sajtóakkreditálási szabályzata. A hivatalos honlap le is írja. Aki ezt megpróbálja felülírni (az RTL megpróbálta), az ne csodálkozzon, ha koppan egyet. Én csak röhögtem a szánalmas erőlködésükön. Inkább azon gondolkozzon el komolyan az RTL, hogy a kormány cikizése óta miért csappant meg drasztikusan a híradójuk nézettsége.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 14. 18:21 | Sorszám: 1508
Pedig az RTL nagyon örömködött, hogy nincs tele a stadion....
Sikerült az is nekik, hogy a kitiltásukról hablatyoljanak.
Mutogatták a híradójukban, hogy mennyi hely van még a sajtósoknál, őket pedig nem engedték be....
Persze könnyedén el tudom képzelni, hogy úgy intézkedtek, hogy a végén lemaradtak, és lehetett nyígni, hogy nyomják Krachácsot.
Rohadjanak meg!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 14. 15:49 | Sorszám: 1507
De aki előrelátó volt, az bejutott.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 14. 15:02 | Sorszám: 1506
Szombaton óriási tömeg volt az új Stadionban, rengetegen vissza is fordultak, mert reménytelen volt bejutni.
Ez a rendezvény jóval szűkebb réteget érint, de remélem sokan kihasználják...
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 14. 14:57 | Sorszám: 1505
Subject: MEGHÍVÓ - FRADI III. CSALÁDI NAP 2014.augusztus 31.

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Az Albert Alapítvány ebben az évben is megrendezi a népligetben III. FRADI CSALÁDI NAPJÁT.

IDŐPONT: 2014.augusztus 31. / vasárnap / reggel 9.00 órától 17.00 óráig.

Nagy szeretettel várunk minden szakosztályban sportoló gyermeket családtagjaival, barátaival, ismerőseivel együtt!

Játékvárost építünk fel, ahol egész napos szórakozást biztosítunk sportolóink és családtagjaik részére. De természetesen úgy, ahogy az elmúlt két évben, idén is szeretettel várunk mindenkit, aki szívesen játszik velünk. Lesz csúszda, ugráló vár, rodeós szörf, vízi dodzsem, vízi golyó, drótkötélpálya, intelligens kapu,trambulin, arcfestés, élő csocsó, és paintball. Jó lenne, ha tudnánk egy élő csocsóbajnokságot is szervezni a szakosztályok között, természetesen belevonva az ide látogató vendégeket is. Ha van kedvetek indulni ezen, jelezzetek vissza, mert a helyszínen már nagyon nehézkes lenne ezt jól megszervezni. Az elmúlt években nagyon népszerű volt a csocsó, rengeteg nevetés és jókedv forrása volt. Ez egy olyan bajnokság lenne, amelyben senki nincs otthon, nincs előnyben, minden sportág résztvevője azonos lapokkal indul.

Ezen kívül egészségnap keretében ingyenes vizsgálatokat biztosítunk minden résztvevő részére.

Éttermünk is rendelkezésükre áll, hogy megkönnyítse hétvégi Családi programját.

Kérünk Benneteket, hogy minél többen gyertek és szórakozzatok együtt a VAKÁCIÓ BUCSÚZTATÓ rendezvényünkön.

Ha bemutatót szeretnétek tartani jelezzétek részünkre az albertalapitvany@fradi.hu e-mail címre
LBERT FLÓRIAN LABDARÚGÓ
UTÁNPÓTLÁS ÉS SPORTALAPÍTVÁNY
Kubatov Gáboruratóriumi elnök nevében

Füredi Annamária
FTC ALBERT ALAPÍTVÁNY
mobil: +36 20-9-107-189
Telefon: +36 1 9100 - 235
Fax: +36 1 215 36 98
E-mail: furediancsa@fradi.hu
E-mail: albertalapitvany@fradi.hu
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 23:38 | Sorszám: 1504
igen, van neki, olyan mint a tuberkulózis ...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 23:33 | Sorszám: 1503
aszondja az idióta, a végén: a baloldalnak eszmei alapja van...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 23:12 | Sorszám: 1502
hehe, milyen problémájuk van, hogyha elhangzik a "nemzet" ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 21:41 | Sorszám: 1501
Ne örülj magyar semminek:
http://www.atv.hu/videok/video-20140811-hirvita-2014-08-11
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 17:30 | Sorszám: 1500
Szép volt, fiúk !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 12:45 | Sorszám: 1499
A tegnapi nap tömör összefoglalója:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 10:34 | Sorszám: 1498
Jól számolod. Voltak biztató jelek a játékunkban, az első félidőben akár 2 góllal is vezethettünk volna. A legerősebb csapatunk jól állta a sarat, persze egy barátságos mérkőzést mindig a helyén kell kezelni. A második félidőre a cserejátékosaink nem tudták tartani a hozzánk mérten magasabb színvonalat, s a Chelsea több góllal is megszórhatott volna bennünket. De nem tették, ráadásul nekünk is volt 2 ordító, 100%-os helyzetünk.

Az eredmény tényleg nem érdekes, örömmel töltött el a légkör, a 21.000 szurkoló látványa, a stadion, a körítés és a remek hangulat. Már csak kell a bajnokságban jól teljesítő (eredményes és jól játszó) Ferencváros, s maradéktalanul elégedett leszek.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...