13:36:40
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 23:33 | Sorszám: 1503
aszondja az idióta, a végén: a baloldalnak eszmei alapja van...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 23:12 | Sorszám: 1502
hehe, milyen problémájuk van, hogyha elhangzik a "nemzet" ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 21:41 | Sorszám: 1501
Ne örülj magyar semminek:
http://www.atv.hu/videok/video-20140811-hirvita-2014-08-11
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 17:30 | Sorszám: 1500
Szép volt, fiúk !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 12:45 | Sorszám: 1499
A tegnapi nap tömör összefoglalója:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 10:34 | Sorszám: 1498
Jól számolod. Voltak biztató jelek a játékunkban, az első félidőben akár 2 góllal is vezethettünk volna. A legerősebb csapatunk jól állta a sarat, persze egy barátságos mérkőzést mindig a helyén kell kezelni. A második félidőre a cserejátékosaink nem tudták tartani a hozzánk mérten magasabb színvonalat, s a Chelsea több góllal is megszórhatott volna bennünket. De nem tették, ráadásul nekünk is volt 2 ordító, 100%-os helyzetünk.

Az eredmény tényleg nem érdekes, örömmel töltött el a légkör, a 21.000 szurkoló látványa, a stadion, a körítés és a remek hangulat. Már csak kell a bajnokságban jól teljesítő (eredményes és jól játszó) Ferencváros, s maradéktalanul elégedett leszek.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 09:15 | Sorszám: 1497
Akkor, ha jól számolom, 1:2 ?
Vagy az eredmény nem érdekes, ez csak énekkari próba volt ?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 11. 07:21 | Sorszám: 1496
Két gólt kaptunk, de lehetett volna öt is. Nem lett, mint ahogy az előttünk adódó két 100%-os helyzetet is elpuskáztuk.
Ettől függetlenül szép este volt, még ha őriztük is a hagyományokat. A Vasas ellen is kikaptunk 40 éve, de az azóta eltelt időszakban elég sikeresek voltunk...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 10. 21:50 | Sorszám: 1495
Hogy mi lesz a vége, nem tudhatjuk. Viszont félidőben vezetünk. A gólnál felrobbant a stadion.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 10. 20:56 | Sorszám: 1494
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 10. 18:06 | Sorszám: 1493
Éppen kint ülök a helyemen. Fantasztikus.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 10. 15:22 | Sorszám: 1492

Mourinho láthatóan halálra izgulja magát a ma esti FTC–Chelsea-meccs előtt.
... www.facebook.com/puskas.legenda?fref=nf
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 05. 20:20 | Sorszám: 1491
Hát a vénaszkenner azért kell, hogy ezek így is maradjanak.

-minimális legyen a rongálás
-a fenntartásra menjen a pénz, és ne büntetésre
-a szép stadionban ne kelljen üres lelátók előtt játszani
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 05. 17:19 | Sorszám: 1490
Csatlakozom, egészen elképesztő volt a stadion és annak környéke.

A pálya talaja döbbenetes, Magyarországon ilyet még nem láttam, egyszerűen zseniális.

Az atmoszféra lenyűgöző, imádom!!!!

A lényeget már összefoglaltad, az biztos, hogy ezt mindenkinek ki kell próbálni!!
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 05. 15:36 | Sorszám: 1489
Nagyon ütős. Minőségi anyagok, beleértve a mellékhelyiségtől kezdve a pálya talajáig mindent. Minden helyről tökéletes a rálátás a pályára, közelebb vagyunk a játéktérhez, mint a régi stadionunkban. Nincsenek korlátok (mondjuk erre rá is fázhatunk később), fantasztikus az akusztika, a hangosítás, a világítás, a kijelzők és általában minden körítés. A büfével megfelelő mennyiségben tűzdelték tele az előtereket, a pénz-nélküli fizetési mód nagyon tetszik (higiénikus, gyors), a választék egyelőre szegényes, de gondolom változni fog. Ha kedved szottyan kulturáltabb étkezéshez saját belső étterem is van, ezen felül számtalan kiegészítő: Fradi-shop, Fradi-múzeum, egy óriás rendezvényterem, a skyboxokról, VIP-helyekről és azok ellátottságáról nem is beszélek. Számtalan technikai újdonság lett beépítve Magyarországon először (pl. gólvonal-technológia, videotechnika, hangosságmérő, egyenként 60 nm2 felületű fullHD kijelzők, napelemes és napkollektoros energiatermelők, esővízgyűjtő (és öntöző) rendszer. Minden osztályon felüli, kivételt csak a csapat képez, de hát egy fanatikus szurkoló torkán nem minden akad fent. Meg e remény ugye, ami halhatatlan...
A beléptetés még a paksi erőműnél is komolyabb, legalábbis a vénaszkenner pontosabb és modernebb műszerrel társul stb. A bliccelés kiszűrve, a 300 HD-kamera biztosítja a szurkolók szemmel tartását, a belső wifi-hálózat és a belső közvetítésrendszer (független bármely TV-társaságtól, illetve attól, hogy van-e közvetítés) lehetőséget nyújt a kényes esetek bármely pillanatbeli visszanézésére, de ezeket a kivetítőre nem közvetítik.
Röviden: csodálatos. Nem is tudom, hogy megérdemeljük-e.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 05. 13:42 | Sorszám: 1488
Milyen volt a stadion?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 17:52 | Sorszám: 1487
Sajnos nem minden adott. Nem látom át a pénzügyeinket, de egyelőre úgy tűnik, hogy csak közepes képességű lejárt szerződésű játékosok között kukázunk, hátha beleakadunk egy-egy jobb játékosba.

Egy Radót simán meg kellene tudnunk venni, csak hogy egy példát említsek. Ehhez jelenleg úgy néz ki nincsen meg a pénz.

Egyelőre én úgy látom, hogy az elsődleges cél az infrastruktúra teljes felépítése (stadion, népligeti edzőkomplexum), illetve a szponzorok bizalmának megnyerése (a csatáry féle ügyek konkrétan teljesen elriasztják a befektetőket, vagy éppen a palesztinok iránti szimpátia kimutatása, és most ne mélyedjünk bele abba, hogy de hát ez milyen szemétség. Attól, hogy egy Fradi meccsen hasonló politikai meggyőződésnek adnak hangot, attól még nem lesz jobb a palesztinoknak, a klubnak viszont rosszabb lesz. Mindenki tudhatja, hogy a média, a politika a nemzetközi szinten milyen érdekcsoportok befolyása alatt áll, de ez szélmalom harc így, vagy éppen azt is mondhatnám, hogy az erősebb kutya "baszik". Elképesztő károkat okozhatunk mindezzel a klubnak, attól függetlenül, hogy éppen adott ügyben igazunk van vagy sem. Ezek a tények, nem lesz egy cég sem, aki egy rossz hírű szurkolótáborral rendelkező csapatba pénzt fektet be, hiszen ha ezt marketing célból teszi, akkor éppen az ellenkezőt éri el. Ha a Salzburg szurkolói - tegyük fel - rasszista és egyéb nem EU-konform jelszavakat skandálna a meccseken, jönnének a büntetések, a közvélemény elkönyvelné negatív színben a salzburgi szurkoló tábort (teljesen mindegy, hogy jogosan vagy sem, a várható tényeket elemzem), végső csapásként a Red Bull szépen kivonulna, és keresne más csapatot, amelynél felépíthető a pozitív brand.)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 11:21 | Sorszám: 1486
Pedig minden adott ahhoz, hogy hazai szinten a csúcsra kerüljünk. Nem értem az egészet.

Kimegyek én is, csak még durcás vagyok. A lelkemnek jót fog tenni az este, ott a helyem...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 09:45 | Sorszám: 1485

Én kimegyek mindenképpen, látni és használni akarom a stadiont!

A tegnapi játék katasztrofális volt, ugyanúgy mint a szurkolás.....
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 09:06 | Sorszám: 1484
Nem hittem volna. Kiábrándító. Erősen gondolkozok azon, hogy ma kimegyek-e stadiont tesztelni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 01. 11:48 | Sorszám: 1483
Második forduló, megyünk Pápára. Vasárnap 16:30, valószínűleg tévés meccs, még nem néztem utána. Nyalogatjuk (még) a sebeinket, előre a 11. sorozatbeli győzelmünk felé! Utána részünkről egy kis szünet, avatjuk a Szentélyt 10-én.

Hajrá Fradi!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 01. 11:44 | Sorszám: 1482
Néztem tegnap a Diósgyőr mérkőzését. Sajnos akkora a különbség az orosz és a mi bajnokságunk színvonala között, hogy igazából összetehetjük a kezünket, hogy öt bekapott gólnál megálltunk. Sajnálom, nagyon szerettem volna, ha valami csoda történik.
Maradt a Loki, most már csak bennük bízhatunk (illetve értük szoríthatunk).
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 30. 14:13 | Sorszám: 1481
Már láttam képeken a feltöltő automatákat, ott készpénzt lehet a kártyánkra tölteni. Az már nekem megfelel. Legkésőbb hétfőn kiderül!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 30. 13:34 | Sorszám: 1480
Jó kérdés, egyelőre információ az nuku.

Állítólag a kártyás fizetést is tesztelnék, de erről sem adtak még infót..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 29. 09:38 | Sorszám: 1479
Nem látok információt: a hétfői napon érkezési sorrend a helyfoglalás? Bérletes helyemre kell ülni? Ki fog rendet tenni? Nem mintha különösebben érdekelne a dolog, én elállok a B-középben is a C6-os bérletes helyem helyett, de nem mindenkinek mindegy.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...