15:36:52
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 10. 15:22 | Sorszám: 1492

Mourinho láthatóan halálra izgulja magát a ma esti FTC–Chelsea-meccs előtt.
... www.facebook.com/puskas.legenda?fref=nf
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 05. 20:20 | Sorszám: 1491
Hát a vénaszkenner azért kell, hogy ezek így is maradjanak.

-minimális legyen a rongálás
-a fenntartásra menjen a pénz, és ne büntetésre
-a szép stadionban ne kelljen üres lelátók előtt játszani
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 05. 17:19 | Sorszám: 1490
Csatlakozom, egészen elképesztő volt a stadion és annak környéke.

A pálya talaja döbbenetes, Magyarországon ilyet még nem láttam, egyszerűen zseniális.

Az atmoszféra lenyűgöző, imádom!!!!

A lényeget már összefoglaltad, az biztos, hogy ezt mindenkinek ki kell próbálni!!
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 05. 15:36 | Sorszám: 1489
Nagyon ütős. Minőségi anyagok, beleértve a mellékhelyiségtől kezdve a pálya talajáig mindent. Minden helyről tökéletes a rálátás a pályára, közelebb vagyunk a játéktérhez, mint a régi stadionunkban. Nincsenek korlátok (mondjuk erre rá is fázhatunk később), fantasztikus az akusztika, a hangosítás, a világítás, a kijelzők és általában minden körítés. A büfével megfelelő mennyiségben tűzdelték tele az előtereket, a pénz-nélküli fizetési mód nagyon tetszik (higiénikus, gyors), a választék egyelőre szegényes, de gondolom változni fog. Ha kedved szottyan kulturáltabb étkezéshez saját belső étterem is van, ezen felül számtalan kiegészítő: Fradi-shop, Fradi-múzeum, egy óriás rendezvényterem, a skyboxokról, VIP-helyekről és azok ellátottságáról nem is beszélek. Számtalan technikai újdonság lett beépítve Magyarországon először (pl. gólvonal-technológia, videotechnika, hangosságmérő, egyenként 60 nm2 felületű fullHD kijelzők, napelemes és napkollektoros energiatermelők, esővízgyűjtő (és öntöző) rendszer. Minden osztályon felüli, kivételt csak a csapat képez, de hát egy fanatikus szurkoló torkán nem minden akad fent. Meg e remény ugye, ami halhatatlan...
A beléptetés még a paksi erőműnél is komolyabb, legalábbis a vénaszkenner pontosabb és modernebb műszerrel társul stb. A bliccelés kiszűrve, a 300 HD-kamera biztosítja a szurkolók szemmel tartását, a belső wifi-hálózat és a belső közvetítésrendszer (független bármely TV-társaságtól, illetve attól, hogy van-e közvetítés) lehetőséget nyújt a kényes esetek bármely pillanatbeli visszanézésére, de ezeket a kivetítőre nem közvetítik.
Röviden: csodálatos. Nem is tudom, hogy megérdemeljük-e.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 05. 13:42 | Sorszám: 1488
Milyen volt a stadion?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 17:52 | Sorszám: 1487
Sajnos nem minden adott. Nem látom át a pénzügyeinket, de egyelőre úgy tűnik, hogy csak közepes képességű lejárt szerződésű játékosok között kukázunk, hátha beleakadunk egy-egy jobb játékosba.

Egy Radót simán meg kellene tudnunk venni, csak hogy egy példát említsek. Ehhez jelenleg úgy néz ki nincsen meg a pénz.

Egyelőre én úgy látom, hogy az elsődleges cél az infrastruktúra teljes felépítése (stadion, népligeti edzőkomplexum), illetve a szponzorok bizalmának megnyerése (a csatáry féle ügyek konkrétan teljesen elriasztják a befektetőket, vagy éppen a palesztinok iránti szimpátia kimutatása, és most ne mélyedjünk bele abba, hogy de hát ez milyen szemétség. Attól, hogy egy Fradi meccsen hasonló politikai meggyőződésnek adnak hangot, attól még nem lesz jobb a palesztinoknak, a klubnak viszont rosszabb lesz. Mindenki tudhatja, hogy a média, a politika a nemzetközi szinten milyen érdekcsoportok befolyása alatt áll, de ez szélmalom harc így, vagy éppen azt is mondhatnám, hogy az erősebb kutya "baszik". Elképesztő károkat okozhatunk mindezzel a klubnak, attól függetlenül, hogy éppen adott ügyben igazunk van vagy sem. Ezek a tények, nem lesz egy cég sem, aki egy rossz hírű szurkolótáborral rendelkező csapatba pénzt fektet be, hiszen ha ezt marketing célból teszi, akkor éppen az ellenkezőt éri el. Ha a Salzburg szurkolói - tegyük fel - rasszista és egyéb nem EU-konform jelszavakat skandálna a meccseken, jönnének a büntetések, a közvélemény elkönyvelné negatív színben a salzburgi szurkoló tábort (teljesen mindegy, hogy jogosan vagy sem, a várható tényeket elemzem), végső csapásként a Red Bull szépen kivonulna, és keresne más csapatot, amelynél felépíthető a pozitív brand.)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 11:21 | Sorszám: 1486
Pedig minden adott ahhoz, hogy hazai szinten a csúcsra kerüljünk. Nem értem az egészet.

Kimegyek én is, csak még durcás vagyok. A lelkemnek jót fog tenni az este, ott a helyem...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 09:45 | Sorszám: 1485

Én kimegyek mindenképpen, látni és használni akarom a stadiont!

A tegnapi játék katasztrofális volt, ugyanúgy mint a szurkolás.....
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 04. 09:06 | Sorszám: 1484
Nem hittem volna. Kiábrándító. Erősen gondolkozok azon, hogy ma kimegyek-e stadiont tesztelni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 01. 11:48 | Sorszám: 1483
Második forduló, megyünk Pápára. Vasárnap 16:30, valószínűleg tévés meccs, még nem néztem utána. Nyalogatjuk (még) a sebeinket, előre a 11. sorozatbeli győzelmünk felé! Utána részünkről egy kis szünet, avatjuk a Szentélyt 10-én.

Hajrá Fradi!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 01. 11:44 | Sorszám: 1482
Néztem tegnap a Diósgyőr mérkőzését. Sajnos akkora a különbség az orosz és a mi bajnokságunk színvonala között, hogy igazából összetehetjük a kezünket, hogy öt bekapott gólnál megálltunk. Sajnálom, nagyon szerettem volna, ha valami csoda történik.
Maradt a Loki, most már csak bennük bízhatunk (illetve értük szoríthatunk).
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 30. 14:13 | Sorszám: 1481
Már láttam képeken a feltöltő automatákat, ott készpénzt lehet a kártyánkra tölteni. Az már nekem megfelel. Legkésőbb hétfőn kiderül!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 30. 13:34 | Sorszám: 1480
Jó kérdés, egyelőre információ az nuku.

Állítólag a kártyás fizetést is tesztelnék, de erről sem adtak még infót..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 29. 09:38 | Sorszám: 1479
Nem látok információt: a hétfői napon érkezési sorrend a helyfoglalás? Bérletes helyemre kell ülni? Ki fog rendet tenni? Nem mintha különösebben érdekelne a dolog, én elállok a B-középben is a C6-os bérletes helyem helyett, de nem mindenkinek mindegy.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 29. 09:33 | Sorszám: 1478

Igen, egyetértek, ez egy jó húzás volt. Természetesen kint leszek!

A csapatunk egyelőre még nem tart ott, ahol kellene egy ilyen stadion birtokában, de reménykedjünk, hátha egyszer..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 29. 08:39 | Sorszám: 1477
No, szerencsére egy jó lépést tett szeretett Clubunk, már ami a nyitómérkőzést illeti. Én kint leszek a Chelsea ellenin is, meg a most hétfői öregfiúk derbijén is. Akinek megfizethetetlen (illetve kidobott pénznek tartják) a hivatalos stadionavató, azoknak egy roppant kedves ajándék ez. Ráadásul bérletváltásra is ösztönöz, marketingfogásnak sem utolsó.
Tesztüzem lesz, főpróba. Amit én tudok tesztelni: tenyeremmel belépés, kártyámmal fizetés a büfében, meglátogatom a mellékhelyiséget is, még ha nem is használom, körbejárom a múzeumot, a rendezvénytermet, bekukkantok mindenhová, ami nincs lezárva. Viszek egy tabletet, megnézem, milyen a belső wifis szolgáltatás, készítek rengeteg fotót, hisz 40 évvel ezelőtt gyermekként ezekre lehetőség sem volt, a technika nem állt ilyen szinten, de még igény sem volt rá. Sajnálom, hogy akkor egy fotót sem tudtam elereszteni, most egy kincs lenne az számomra. Most bepótolom. És reménykedek benne, hogy nem csak hazai szinten lesz újra nagy és erős a Fradi, hanem nemzetközi szinte is, s ezáltal a magyar labdarúgás is feljebb lépkedhet.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 18. 11:47 | Sorszám: 1476

Abban igazad van, hogy nálunk most mindenből cirkusz van, folyamatosan gerjesztik a feszültséget. A kedves szkenner tiltakozók kezdik elérni nálam, hogy rossz szájízzel megyek ki egy meccsre. A máltaiak elleni hazai meccsen azon gondolkodtam a szektorban
, hogy mi fáj jobban, a gyenge játék vagy az állandó "Kubatov, nem kell a szkenner" ajvékolás..

Engem nagyon elkeserít ez a gerjesztett közhangulat, nagyon el tudja venni a kedvemet az egésztől...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 18. 10:18 | Sorszám: 1475
90 perc, 0 kapura lövés. Biztos nem teljesítménybérben alkalmazzák az aranylábúakat.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 17. 22:31 | Sorszám: 1474
Csak röviden: borzalom. Hagyni kell ezt, nem kell kínozni a szurkereket. Koncentráljunk a bajnokságra, bár ezzel a tudással ott is szívni fogunk...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 17. 16:55 | Sorszám: 1473
Nem készítek táblázatot, most telefonról üzemelek. Az én tippem: 1:2
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 17. 16:51 | Sorszám: 1472
Ott voltam a fatribünöst váltó megnyitóján 40 éve, így ott leszek most is. A Bayern győri mérkőzésén is elkértek egy 20_ast, pedig az nem stadionavató volt. Hallottál ekkora cirkuszt belőle?
Egyébként tényleg drága, de 40 évenként egyszer fordul elő. Jobb esetben. Ha meg a Táborba veszed, akkor kedvezmény nélkül 9 e. forint. Lássuk be, 500 forintért mégse mérhetik.
Ettől függetlenül megértelek.
Ma egy szép eredményben reménykedek, hajrá Fradi!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 17. 14:52 | Sorszám: 1471
Ma pedig a Rijeka ellen félek, hogy sima vereség lesz a vége. A tippem egy 2-0-ás vereség.

Persze a remény hal meg utoljára, bízzunk a legjobbakban....
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 17. 14:51 | Sorszám: 1470

Mi a haverokkal úgy döntöttünk, hogy nem megyünk ki a Chelsea elleni meccsre. A bérletes 30 %-os kedvezménnyel együtt is azért ezek nagyon durva árak, nem tartom korrektnek...

Nekem nem ér ennyit egy gálameccs, még akkor sem ha a stadionavatóról van szó, kicsit persze sajnálom, de a mérleg nyelve erre billent most..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 16. 21:20 | Sorszám: 1469
Nekem is annyi, ráadásul akkor bérleted is van és a C3 vagy C6 a szektorod! No, megfelelő a logikám?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 16. 16:11 | Sorszám: 1468
Megvettem a jegyet a Chelsea meccsre. Jutányos áron 18.900 Ft.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...