23:32:52
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 20. 13:43 | Sorszám: 1377
Nagy kár, hogy az új stadionba ilyen balhék közepette kell majd bemennünk az első meccsekre, rossz szájízzel.

A kinnmaradás semmit nem old meg, ostobaság.

Kubatovék pedig fontos dolgokat kicsit profibb kommunikációval közölhetnének a szurkolókkal, sok problémát megelőzne.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 17:31 | Sorszám: 1376
Rendszeresen mentek be emberek ingyen, konkrétan láttam ilyet otthon és idegenben is..

Ez az egész egy hatalmas műbalhé, hergelik bele magukat, de ha ez jól esik egyeseknek, akkor csak rajta..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 14:29 | Sorszám: 1375
Hallom áll a bál, sokan nem tudják megemészteni a vénaszennert. Én odanyújtottam a bal és jobb mancsomat is, amit eddig nem tudnak rólam, azt ezzel se fog sikerülni...
Viszont van egy olyan érzésem, hogy ezzel a technikával a bliccelést küszöbölte ki a Club, s emiatt megy a lázadás.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 14:26 | Sorszám: 1374
Öröm nem töltött el, de szomorú sem voltam. Inkább olyasvalamit éreztem, amitől az adrenalin földobódik. Valami történik, valami bástya összeomlik stb. Viszont egy szemernyi kétségem sincs, hogy ettől az esettől semmivel sem lett rosszabb a spanyol foci. Továbbra is ott loholnak majd a top10-ben, legfeljebb nem a dobogó legfelső fokán.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 14:23 | Sorszám: 1373
Ragozás nélkül igazad van.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 14:11 | Sorszám: 1372

És mindeközben megy a hiszti az új stadionunk kapcsán, elég szomorú..
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 14:11 | Sorszám: 1371

Én kifejezetten örültem a spanyolok kiesésének. A divat által felkapott csapatokat előbb-utóbb mindig megutálom (pl. spanyol válogatott, Barca)...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 13:44 | Sorszám: 1370
Most mindenki aki látott már labdát meggyőződéssel nyilatkozik, és temeti a spanyol focit. Két hete királyok voltak, mára fogatlan oroszlánok.

Szerintem simán benne van ebben egy elrontott akklimatizáció, és formaidőzítés. (tésztával, vagy tészta nélkül)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 13:16 | Sorszám: 1369
Azért erős túlzás, de a szurkolói túlzások mindig is megmaradnak...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 16. 15:27 | Sorszám: 1368
Üljetek le, kedves nemzeti válogatott hívők! Most nem a magyarra gondolok, hanem mondjuk Svájc nemzeti válogatottjára.

Kiszedtem a keretből azt az öt játékost, aki (feltételezhetően) svájci játékos. Az alább felsoroltak zöme nem Svájcban született, de a maradék kevéske is csak első generációs szülemény:

Bürki; Benaglio; Senderos; R. Rodríguez; Djourou; Inler; Shaqiri; Behrami; Barnetta; G. Fernandes; Xhaka; Dzemaili; Drmic; Gavranovic; Seferovic; Mehmedi

Értem én, hogy állampolgárságot az kaphat, aki csontot hoz a kiskutyámnak, de azért álljon már meg a menet!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 13. 08:37 | Sorszám: 1367
Néztem a tegnapi nyitómeccset.
Nem ez az a brazil játék, ami tetszik. Ezek már szambázni se tudnak.
Kétségtelen, hogy "jobbak voltak" a horvátoknál. Az öngól nem növelte az önbizalmukat, a tizenegyest ajándékba kapták, Neymar első gólja hihetetlenül pontos volt, de éppannyira szerencsés is. A horvátok fegyelmezettek voltak, gyorsak, erőnlétben talán felül is múlták a brazilokat, de a kapura esélytelenül támadtak.
csalódott vagyok a brazilok elmaradt látványos és régen volt élvezetes játéka miatt.

A vénaszkennert megejtettem, a bérletemet meg Profikámon keresztül intézik...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 15:31 | Sorszám: 1366
Bérletesek!

Holnaptól indul a bérletárusítás.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 07:58 | Sorszám: 1365
Gyógyuljon meg mihamarabb, csak nézzen más munka után.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. június 12. 05:15 | Sorszám: 1364
"..Pintér óriási tévedés, remélem minél hamarabb nem csak tudni, hanem sejteni is fogják az illetékesek."
Nagyon nagy baj, hogy EZ IGAZ.
Annak ellenére az, hogy az E.S.-al kapcsolatosakkal NEM TUDOK EGYETÉRTENI.
Ráadásul gyanitható: szegény Pinyőnek nem "csak" nyombélfekélye van, ill. volt.De azért szívből kívánnék gyógyulást Neki.
k.k.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 11. 10:00 | Sorszám: 1363
nézve a tv-híradásokat pont ez jutott eszembe ... egyetrétek és imádkozom (gondolom a Pápa Őszentsége is ...)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 11. 09:57 | Sorszám: 1362
Nézem a stadionok készültségi fokát, illetve a tudósításokat Brazíliából. Sok helyen vakolókanállal, hegesztőkészülékekkel, betonkeverőkkel hadakozó munkások serege áll szembe a feladattal: 48 óra múlva kezdődnek a mérkőzések.

Közben itt van a mi stadionunk, ami készen áll. De még majd 2 hónap lesz, mire minden apróságot végigrágnak a műszaki ellenőrök, az esetleges hibákat, hiányosságokat pótolják az építők.

Nem akarok én károgni, max. csak brummogni, de ilyen állapotok és körülmények között én nem engednék a brazil stadionba 50-60-80-100 ezernyi nézőt. Ne történjen semmi katasztrófa, de...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 10. 08:15 | Sorszám: 1361
Igen, Egerváriban legalább volt elképzelés és következetesség, nem mellesleg mindig úriemberként viselkedett.
Pintér óriási tévedés, remélem minél hamarabb nem csak tudni, hanem sejteni is fogják az illetékesek.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 09. 09:51 | Sorszám: 1360

Gyönyörű előadás volt a kazahok elleni is. A cél minél gyengébb ellenfelekkel játszani, nehogy kiderüljön mekkora szarok vagyunk Pintérrel. A pályán nem sikerült felfedeznem se csapatot, se taktikát, se játékot.

Lassan nincs már olyan NB1-es magyar focista, aki még nem került be a válogatottba...

És ezt nevezi csapatépítésnek...

Elkeserítő az egész, lassan visszasírom Egervárit.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 05. 11:14 | Sorszám: 1359
No, egy kis értékelést please, a tegnapi szégyenről!

Kaptunk egy kamu tizenegyest, Priskin a saját lábában esett el, mielőtt le is kezelte a labdát.

Pintér meg egyenesen Magyarország szégyene. Nem kommunikációs tréningre kellene őt küldeni, hanem pszichiátriai kezelésre.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 03. 09:08 | Sorszám: 1358

Emlékeim szerint az ő örökbecsűje a következő is:

"Hátrányosan érintett bennünket, hogy a mérkőzés előtt fellocsolták a pályát..."
Ez még a győri ténykedése alatt volt. Azt azért hozzáteszem, hogy nem szó szerint idéztem, az ugyanis nyomdafestéket nem tűrne.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 02. 23:18 | Sorszám: 1357


OFF.

A nap embere nálam egyértelműen Pinyőőő. Ebből az emberből még miniszterelnök lesz vagy atomtudós.

A mai interjújából nem bírom ki, hogy ne idézzek párat:

"A csatárok is nagyon mélyen hátrajöttek, holott ezt nem szeretnénk."

"...tolódási problémáink voltak."

"Labdaszerzés után nem építkeztünk kellően"

"
csatárok is nagyon mélyen hátrajöttek, holott ezt nem szeretnénk. Azt
az energiát, amit feleslegesen hátrafelé "herdálnak el", az
előrejátékban kellene felhasználniuk"

"Figyelni kell, nehogy tolódási hibát vétsünk, amiből előnyt tudnak kovácsolni."

Ez egész egyszerűen zseniális. Csodálattal adózva figyelem az emberi ostobaság és sötétség eme mélységeit.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 02. 15:33 | Sorszám: 1356

Élőben egyértelműen tizenegyesnek tűnt, de a felvételen tényleg kicsit gyanúsnak tűnt...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 02. 08:49 | Sorszám: 1355
Böde Dani tizenegyese:
Élőben tisztán annak látszott. Megnéztem az összefoglalót, s be kell valljam, hogy kamu volt. Szerencsére már nem osztott, nem szorzott.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 02. 08:16 | Sorszám: 1354
Még egy rövid Dollról: a (szoros)győzelmek nagy részben az ő érdemei, a védelmünket gatyába rázta, s a tavasszal is vérszegény góltermelésünk ezért bizonyult elegendőnek céljaink elérésére.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 02. 08:13 | Sorszám: 1353
Az első félidőben kimondottan szenvedtem a "látványtól". A második félidő már nagyjából rendben volt, Bönig megérdemelten lett a mérkőzés legjobbja. Sallangmentesen játszott, s a gólja bizony élményszámba ment.

Nem térek ki minden játékosunk játékára, de Leo talán most játszott a legrosszabbul, amióta nálunk van. Cselei nem jöttek be, betekeredett a labdába többször is, pontatlan, rossz ütemű passzokat láttam tőle szokatlan módon.

A lényeg a lényeg, a bronzérem a miénk, most már "csak" meg kell erősíteni az EL-re és a következő bajnokságra a csapatot. No meg az új stadion! Az egyszerűen csodálatos!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...