03:23:39
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 21. 21:24 | Sorszám: 1327
végre volt annyi esze az Mlsz-nek, hogy a két fontos meccset egy időpontra rakták.

Remélem nem kell azért majd izgulni a másik meccs eredményéért! Jó lenne ledönteni a mi meccsünkön a 3. hely kérdését, nem lesz könnyú, a Paks nagyon beindult, és nem egy rossz csapat. 4 meccset nyertek zsinórban,van gólvágójuk, és rutinos játékosaik is. Nekünk a szokásos magabiztos játékot kell hoznunk.

Cukic, Besic és Busai lesznek az ügyeletes hiányzók, már megint nem lesz egyszerű a pótlás...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 21. 11:01 | Sorszám: 1326
Emlékeztetőül a tabella:

1. DVSC-Teva 28 17 8 3 65–31 +34 59
2. Győri ETO 29 17 8 4 53–32 +21 59
3. Ferencváros 29 16 6 7 45–33 +12 54
4. Videoton FC 29 15 7 7 51–30 +21 52
5. Diósgyőri VTK 29 12 10 7 44–37 +7 46
6. Haladás 29 12 9 8 36–30 +6 45
7. Pécsi MFC 29 12 8 9 40–37 +3 44
8. MTK Budapest 29 10 7 12 40–36 +4 37
9. Kecskeméti TE 29 9 9 11 35–49 –14 36
10. MVM Paks 29 8 10 11 39–40 –1 34
11. Budapest Honvéd 29 9 6 14 35–39 –4 33
12. Újpest FC 29 8 8 13 45–49 –4 32
13. Lombard Pápa FC 29 8 6 15 30–49 –19 30
14. Puskás Akadémia FC 28 7 7 14 34–49 –15 28
15. Mezőkövesd 29 6 6 17 27–47 –20 24
16. Kaposvári Rákóczi 29 4 7 18 21–52 –31 19

Házi bajnokságunk állása:

Helyezés Versenyző Pontszám
1. Lorinc82 24
mackó 21
3. Profi 13
4. Tutetem11 11
5. Jegemac 8
6. Kisricso 6
7. Dani 4
Góbé 4
Gulya 4
Karesz 4
Lundqvist 4
12. Papm 3
13. Janny 2
SAs1899 2
15. Auróra 1
Gajo 1
JM8H 1
18. Keresztkem 0
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 21. 10:50 | Sorszám: 1325
Az NB I, 30. utolsó fordulójának időbeosztása:

Május 30., péntek:
19.00: Pécsi MFC–Haladás (Tv: Sport1)

Május 31., szombat:
16.00: Lombard Pápa–Újpest (Tv: Sport1)
16.00: Kecskeméti TE–Puskás Akadémia
18.00: MTK–Kaposvár (Tv: Sport1)
20.00: Győri ETO–Mezőkövesd (Tv: Sport1)
20.00: DVSC-Teva–Bp. Honvéd (Tv: MTVA)

Június 1., vasárnap
16.30: Videoton–DVTK (Tv: MTVA)
16.30: Ferencváros–Paks (Tv: Sport2)

Nem értünk még meg a nemzetközi porondra, de a többi csapat sem. Ezért örülök, ha elérjük a dobogót. Most már csak rajtunk múlik...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 20. 14:18 | Sorszám: 1324
Felhívom a Ferencváros vezetőinek figyelmét egy roppant tehetséges ifjú labdarúgóra. Labdaérzékeny, rendkívül jól lát a pályán és még saját magát sem kíméli:


mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 12:21 | Sorszám: 1323
És íme, a Springer-szobor:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 12:16 | Sorszám: 1322
Ami a stadion műszaki lehetőségei illeti, az alábbiakban csemegézhet:
Idézet:
1. Fibersand játéktér
2. REHAU GLIKOLOS automatikus üzemeltetésű pályafűtési rendszer
3. Modern eredményjelzők összekötve Stadion Vision rendszerrel: A két LED-es ultramodern video–eredményjelző tábla telepítését a 100%-os magyar tulajdonban lévő Megalux Kft végezte. A kijelzők 10,24m szélesek és 6,14m magasak, felületük pedig 63 nm. Hasonló méretű táblákkal üzemelnek az UEFA- FIFA előírásoknak megfelelő, 40-50 ezres nézőszám befogadására alkalmas európai stadionok is. A két eredményjelzőn egyenként 640 oszlopban, oszloponként 384 full color pixel (LED-es fénypont) található, ez összesen 245.760 színes fénypontot jelent. A pixeltávolság 16mm - ez azért fontos, mert igen nagy felbontást és kiváló képminőséget tesz lehetővé. Összesen közel 1,5 millió LED látható a 2 táblán. A videótábla fényereje 12.000 NIT , ami azt jelenti, hogy Nappal szemben is jól láthatóak a megjelenített képek, információk. Az eredményjelzők össze lesznek hangolva a Cisco Stadium Vision rendszerrel ,amely 220 db 42”-os LED monitorból áll a fejépületben és a büféknél. HD video streams áll a rendelkezésére a Wifi-n kapcsolódó okos telefont használó szurkolók számára. A rendszer alkalmas a két kivetítőn és az elhelyezett monitorokon keresztül : élő és felvett műsorok lejátszására, reklámok mellett a szurkolók által küldött SMS-üzenetek megjelenítésére is. Rengeteg információ közlésére szolgál, a modern stadionnak köszönhetően – és az online rendszernek – a játékosok futásteljesítményétől, a passzok számán át, a reklámokig szinte mindent tud mutatni a szurkolóknak.
4. Legmodernebb informatikai rendszer
a. Belsős hálózati LAN szolgáltatás (1300 végpont)
b. Stadium Wifi hálózat (190 db Wifi sugárzó)
c. Stadion Vision kommunikációs rendszer,
5. Mobiltelefon applikációk (Stadion, FTC Klub, Múzeum, Jegykezelés)
6. Tracab Online mérkőzéselemző rendszer
7. Goal Control kamerarendszer,
8. Belső Stadion TV közvetítési rendszer
9. Szurkolói hangerősség mérése és kijelzés az eredményjelzőre
10. Nagyfelbontású IP alapú biztonsági kamera rendszer MLSZ előírás szerint
11. IQRS ONLINE játékos élettani megfigyelő rendszer
12. Szurkolói kombinált kártyarendszer integrálva beléptetéssel.
13. BIOSEC vénaszenzor, beléptetés tenyérlenyomat vétel után
14. CASHLESS készpénzkímélő fizetési módszer
15. Marketingelemző rendszer,
16. EDR mentési kommunikációs rendszer
17. Játékos kijáró hangosítás, stadiontúrához, mérkőzésre
18. Sportvilágítás legújabb, Philips Arean Vision fejlesztés,
19. Fotóvoltaikus mobil lámpasor, a gyepszőnyeg napoztatására
20. „Zöld Stadion” (Napkollektorok, szürkevíz hasznosítása, szelektív hulladékgyűjtés a működés során)
21. BREEAM Good minősítés „zöld” stadion
22. Hazai szurkolók leszerelhető székei
23. Hazai vezérszurkoló részére mikrofon telepítve, bekötve a hangosítási rendszerbe
24. Hagyományos és interaktív múzeum, stadiontúra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 09:28 | Sorszám: 1321
Bocsesz, a válogatott mérkőzése miatt halasztanak...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 09:00 | Sorszám: 1320
Közben a választások miatt egységesen június 1-jére halasztották az utolsó fordulót.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 08:16 | Sorszám: 1319
Gratula Lőrinc mesternek, szinte behozhatatlan előnnyel vezet!

A tegnapi mérkőzésről: ha győz ellenünk a Haladás 3 góllal, egy szavunk sem lehet. Főleg az első félidőben gyorsaságban, gondolkozásban, taktikában fölénk nőttek, a szenzációsan és szerencsésen védő kapusunk tartotta a lelket bennünk. Volt már ilyen mérkőzésünk, nem is egy, amikor minden tekintetben az ellenfelünk fölé nőttünk, de vesztettünk. Dollal megtanultunk győzni akkor is, ha nem játszunk jól.
Ez a Radó gyerek előég jól tolja, ha a színészkedéseit levetkőzi, még hozzánk is beférne...

Házi bajnokságunk állása:


Helyezés Versenyző Pontszám
1. Lorinc82 24
mackó 21
3. Profi 13
4. Tutetem11 11
5. Jegemac 8
6. Kisricso 6
7. Dani 4
Góbé 4
Gulya 4
Karesz 4
Lundqvist 4
12. Papm 3
13. Janny 2
SAs1899 2
15. Auróra 1
Gajo 1
JM8H 1
18. Keresztkem 0
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 17. 07:59 | Sorszám: 1318
És azért az is jellemző a helyzetre: a Vidi 2db. spanyol segédedzője oly' fenyegetőleg lépett föl, hogy:
1.) Rendőröket köllött hívni, hogy megvédjék Szivicset;
2.) Ezek a rendőrök megkérdezték Szivicset: TESZ-E FÖLJELENTÉST A SZEMÉLYÉT ÉRT ATROCITÁS OKÁN;
3.) Ellenőrizhetően (mindenhol elérhető video-kon!): az egész meccs folyamán csak Gomes "szekálta" a tartalékbírót--a 0.perctől kezdve a 94.-ig--s Szivics a "kispadbódé" falának kívülről nekidőlve-- oldalra dőlt testtel-- figyelte az eseményeket--CSENDBEN(!)
4.) Hogy 'utána mit mondott, s mondott-e egyáltalán valamit, no, az egy másik kérdés.
k.k.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 16. 08:49 | Sorszám: 1317
Garancsi nyilatkozatától függetlenül.
1.) Szivics "kollega" egyéniségének szinvonalától jómagam sem vagyok "elolvadva".De! Mindezek TÉNYMIVOLTÁTÓL IS függetlenül:
2.) Igenis: SOK VALÓSÁGOSAT ÉS IGAZAT(!!!) IS mond.Lehet: "vak tyúk is talál szemet" alapon.
Ezt sokszor nem kellemes dolog elismerni, de attól még IGY, s nem másként van.
3.) Jelen sorok írója sem azért nem tett semmit, hogy az Önök edzője legyen, sem az ellen sem nem tett semmit, sőt azért sem tett--még, nevezzük így "lélekben" sem-- hogy a DVTK edzője legyen.
k.k.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 16. 08:17 | Sorszám: 1316
Ráadásul eléggé nyomult a színfalak mögött, hogy a mi edzőnk legyen... Most örülök igazán, hogy ez nem történt meg.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 15. 22:04 | Sorszám: 1315

Garancsi nyilatkozatától függetlenül, Szivics kolléga megnyilvánulásai az elmúlt hetekben, hónapokban egyre silányabb színvonalat képviseltek, kezdve a bírók lecsalózásán át a paksi 0-4 utáni pökhendi nyilatkozaton keresztül a Fradi lekezeléséig. Valami bekattant a palinál az egyértelmű, régebben képes volt normális, értelmes ember benyomását kelteni, de újabban átment egy olyan stílusba, ami pontosan ide vezet: balhék, hisztik, nyilatkozat-dömping, vádaskodások...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 15. 08:16 | Sorszám: 1314
Ez a baj mindennel. Könnyen átmegyünk alpáriba. Oly könnyű egymást anyázni, ráadásul a tettes csak pislog, semmit sem ért. Sőt, még neki áll följebb. És remény sincs.

No, a lényeg a lényeg, Gattuso-t nem kábította el kis hazánk mennyei bajnoksága, köszöni szépen, de nem áll a Vidi szolgálatába. Így aztán Gomes két utolsó mérkőzésén két győzelem kell, különben mi leszünk a dobogón. Hogy én erre mennyire vágyok, az Doll nem is tudja...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 15. 07:13 | Sorszám: 1313
1.) Hogy Garancsi igazat mond-e vagy csak elkeseredésében túloz, AZT EGY ÁTLAG SZURKOLÓ NEM TUDHATJA(MEG).Mindenesetre ha igazat mond(-ana) akkor Szivicset--EZÉRT a kiszólásáért(!)--jómagam, a nagyon régi DVTK szurkoló, sőt korábbi játékos is elítélem.
2.) Ámde. A "hallgattassék meg a MÁSIK FÉL IS(!)" ősi jogelv szellemében egyoldalúnak(!) gondolom azt, hogy Garancsi mond valamit, amit ő mond annak teret-helyet adnak. A "másik felet" ez esetben Tomislav Szivicset a DVTK vezetőedzőjét pedig MEG SEM HAGYJÁK NYILATKOZNI--védekezésképpen.
3.) Mindazonáltal ez a kérdés jóval bonyolultabb annál, semmint hogy Garancsi úr "vissza-megállapitsa" hogy a DVTK tulaja "mégiscsak gazdagabb" ember, mint a Vidi tulaj(-ai), aminthogy Szivicsnek sincs igaza abban, hogy ezt a kérdést gazdagság-szegénység szintre leegyszerűsítse.Miért?
4.) Mert az lehet, hogy L.T. "gazdagabb" mint G.I.--én nem tudom, nem is tartozik rám.Ámde akinek van szeme a látásra az tudja, mert azt tudhatja: Székesfehérvár, és a Vidi egész környezete jóval "jobban kondicionált" vagy 20 éve--akár "államilag" is--mint a csóró szegény, nyomortelepekkel teleszórt Diósgyőr-Vasgyár. Mert Diósgyőrött nem egészen 3 éve van jelen így-úgy-amúgy L.T. úr--akinek hálásaknak kell lennünk, hogy segít-segített a diósgyőri foci fölemelésén, de persze pénzemberként neki is megvannak, meg lehetnek a saját szempontjai, melyek ki tudja meddig állnak fönn.Szemben a Vidi környezetével, ahová már a 90-es évek elejétől államilag "adományozott" pénzeket zsákoltak--szinte kormányszinezettől függetlenúl, persze teljesen törvényes keretek között.Melyhez HOZZÁJÖTTEK még az olyasféle "magánpénzek" is,(Széles G. támogatásai és egyebek) mint amilyeneket a Diósgyőr nem egészen 3 éve kap--ha kap és amennyit kap.És előtte csak bakfitty--még akkor, amikor a Vidinek--teszem hozzá: HÁLAISTENNEK már gyönyörű stadionja épült.Diósgyőrben meg romhalmaz és ócskavastelepek egymás hegyén hátán.Magánvállalkozók meg se közel se távol senki, legföljebb kétes egzisztenciájú kalandorok.
5.) Mindezt csak azért fejtettem ki, hogy jelezzem: ROSSZ MÓDSZERTANI ÚTVONAL az, amelyre ilyeténképpen lépünk--akárki is kezdeményezi ezt és folytatja ezt.
k.k.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 14. 17:55 | Sorszám: 1312

A tahóság magas iskolája, amit Szivics művel, Garancsinak pedig nagyon igaza van..

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ligakupa-szpjatok-le-kiabalta-szivi ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 19:34 | Sorszám: 1311

A meccset a rendkívül tehetséges Andó-Szabó sporttárs vezeti, ő volt a bíró a tavalyi szombathelyi meccsünkön is. Akkor össze-vissza fújt, és engedte, hogy Leonardo-t szétrúgják. Meglátjuk most mire megyünk...


Haladás - FTC
Időpont: 2014. május 18. vasárnap 16:30
Helyszín: Szombathely, Rohonci úti Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
0-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 13. 09:15 | Sorszám: 1310
Az utolsó előtti tippünk jön az idényben. Mondanom sem kell, milyen fontos lenne a 3 pont megszerzése. Hatalmas futásban vagyunk a Vidivel, de érzésem szerint az ellenlábasunk nem hibázik...
A védelemből hiányozni fog Pavlo, viszont Mateos büntetése lejárt. Doll beszélt a bosnyák szövetségi kapitánnyal, s megegyeztek abban, hogy a Haladás ellen Besic még minket erősíthet (köszönjük). Jenner is letöltötte büntetését, viszont Gyömbért igazságtalanul kipontozta Kassai. Szóval a Haladás otthonában Pavlo és Gyömbér nélkül kell egy góllal többet rúgnunk. Nem lesz egyszerű. Ami egy kis segítség, hogy Halmosi (ha nem mérséklik a büntetését) nem játszhat ellenünk.

Haladás - FTC
Időpont: 2014. május 18. vasárnap 16:30
Helyszín: Szombathely, Rohonci úti Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 12. 11:49 | Sorszám: 1309
Ami a mérkőzés alatt bennem volt, de most, visszanézve az összefoglalókat már nyugodt szívvel kijelenthetek:
Essen szó a bíráskodásról. Mindjárt az elején kijelentem, hogy Kassai nem fújt ellenünk, de mellettünk sem. Az összes tévedése (nagyobbacskák) pusztán azért történt, mert nem jó bíró. Nem véletlenül tartják távol Riótól. A hazai zavarosban elfütyülgethet, s amennyiben megfelelő színvonalú segítői vannak (megmondják neki, hogy mit kellett volna látnia), akkor nemzetközi meccset is vezethet, de könnyen becsúszik a súlyos tévedés. Vissza szombathoz:
1. Gyömbi a helyszínen megítélve tisztán, tanítani való módon szerelt, Kassai sárgával jutalmazta. Később, otthon megnéztem, nem volt igaza. Látszatra nem súlyos ítélet, mindjárt vége a bajnokságnak, de! Az ötödik sárgája, a Haladás ellen kipontozódott...

2. A helyszínen mondtam Profinak, hogy kezezés volt a második gólunk előtt, Dani abból rúgta a gólunkat (a többiek lehurrogtak). Nem is örültem, a bírókat figyeltem, majd 20 mp után én is kezdtem a többiekkel vigyorogni. Én nem adtam volna meg. Elég közelről rúgta a diósgyőri védő a kezére, de bizony - Phul Sándor orbitális hülyeségével ellentétben - szabálytalan felület a játékos karja, könyöke kézfeje... S bizony arról pattant Dani elé. Ráadásul én a meccs alatt nem teljesen vétlennek ítéltem meg.

Ezeken kívül számtalan téves ítélete volt, szerencsére nem befolyásolt semmit. Ellenben a két fentebbi ítélete súlyos tévedés volt. Még ha a gól a mi javunkra döntött is, el kell ismernem. Reklamálni nem fogok.

A véleményes tizenegyes gyanús esetnél többszöri visszanézés után sem tudok ítélni. Egyet elismerek: ha befújja, nem szólhatunk semmit. Tízből öt esetben erre tizenegyest adnak. Ha jogos, ha nem. Nagyon nehéz eldönteni. Most fellélegezhettünk.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 08:27 | Sorszám: 1308
Gratula, a héten Te voltál a telitalálatos...

Nagyszerű sorozatunk van, valahol erre vágytunk régóta.

A játékunkat már kevésbé dicsérem, szombaton ezt a Diósgyőrt 4 góllal kellett volna verni.
Sajnos kapusunk eléggé rossz napot fogott ki, egy harapós ellenfél kíméletlenül kihasználta volna a tőle szokatlanul sok bizonytalanságot. Meg kell valljam, Leo nagyon visszaesett, remélem ez átmeneti jelenség volt. A többiek nagyjából hozták amit tudnak, ami azt jelenti, hogy nyáron izmos erősítésre szorulunk.
Mivel nem a mi kezünkben van a dobogó, csak lesni tudjuk, hogy véletlenül botlik-e a Vidi. Ráadásul nekünk a két hátralévő mérkőzésen 6 pontot kell szerezni. Ha szeretnénk bízni a csodában.

Házi bajnokságunk állása:


Helyezés Versenyző Pontszám
1. Lorinc82 21 (Lassan behozhatatlan előnyöd lesz!)
mackó 19
3. Profi 13
4. Tutetem11 11
5. Jegemac 8
6. Kisricso 6
7. Dani 4
Góbé 4
Gulya 4
Karesz 4
Lundqvist 4
12. Papm 3
13. Janny 2
SAs1899 2
15. Auróra 1
Gajo 1
JM8H 1
18. Keresztkem 0
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 22:46 | Sorszám: 1307

Egyszerű játék ez a futball, mindig egy góllal kell többet lőni, mint az ellenfél, és akkor megvan a győzelem..

A problémák akkor kezdődnek, amikor ezt az egyszerűséget túlbonyolítják, szerencsére Doll-nak eszébe sem jut ilyesmi.

7. győzelem, ha minden igaz, ilyen utoljára valamikor 1996-ban esett meg velünk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 08. 18:40 | Sorszám: 1306

Mérges vagyok több okból is.

Ez a borzalmasan gyenge Diósgyőr indulhat az EL-ben, csak mert eldöcögtek a kupadöntőig..

Mi is ott lehetnénk, ha azt a rém gyenge újpestet kivertük volna a kupából. Csak ugye pont akkor voltunk mélyponton..
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 08. 18:39 | Sorszám: 1305
FTC - DVTK
Időpont: 2014. május 10., szombat 14:00
Helyszín: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-2 mackó (Pavlo és Mateos hiányában roppant optimista reménykedésem)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 08. 08:44 | Sorszám: 1304
A Loki elintézte számunkra, hogy a 4. hely nem elegendő az EL-indulásra. Jól is van ez így, önerőből kell(ene) ezt kivívni. Nem sok esély látok rá, hisz a Videotonnak könnyebb a sorsolása az utolsó 3 mérkőzésre, ráadásul saját kezében van a sorsa.

Persze feladni nem szabad, rögtön a friss EL-induló Diósgyőrt kellene elkapnunk:


FTC - DVTK
Időpont: 2014. május 10., szombat 14:00
Helyszín: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-2 mackó (Pavlo és Mateos hiányában roppant optimista reménykedésem)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 13:57 | Sorszám: 1303
Egy kis előzetes a készülő kompozícióról: 10 m magas, 14 m a fesztáv...

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...