05:28:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 15. 22:04 | Sorszám: 1315

Garancsi nyilatkozatától függetlenül, Szivics kolléga megnyilvánulásai az elmúlt hetekben, hónapokban egyre silányabb színvonalat képviseltek, kezdve a bírók lecsalózásán át a paksi 0-4 utáni pökhendi nyilatkozaton keresztül a Fradi lekezeléséig. Valami bekattant a palinál az egyértelmű, régebben képes volt normális, értelmes ember benyomását kelteni, de újabban átment egy olyan stílusba, ami pontosan ide vezet: balhék, hisztik, nyilatkozat-dömping, vádaskodások...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 15. 08:16 | Sorszám: 1314
Ez a baj mindennel. Könnyen átmegyünk alpáriba. Oly könnyű egymást anyázni, ráadásul a tettes csak pislog, semmit sem ért. Sőt, még neki áll följebb. És remény sincs.

No, a lényeg a lényeg, Gattuso-t nem kábította el kis hazánk mennyei bajnoksága, köszöni szépen, de nem áll a Vidi szolgálatába. Így aztán Gomes két utolsó mérkőzésén két győzelem kell, különben mi leszünk a dobogón. Hogy én erre mennyire vágyok, az Doll nem is tudja...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 15. 07:13 | Sorszám: 1313
1.) Hogy Garancsi igazat mond-e vagy csak elkeseredésében túloz, AZT EGY ÁTLAG SZURKOLÓ NEM TUDHATJA(MEG).Mindenesetre ha igazat mond(-ana) akkor Szivicset--EZÉRT a kiszólásáért(!)--jómagam, a nagyon régi DVTK szurkoló, sőt korábbi játékos is elítélem.
2.) Ámde. A "hallgattassék meg a MÁSIK FÉL IS(!)" ősi jogelv szellemében egyoldalúnak(!) gondolom azt, hogy Garancsi mond valamit, amit ő mond annak teret-helyet adnak. A "másik felet" ez esetben Tomislav Szivicset a DVTK vezetőedzőjét pedig MEG SEM HAGYJÁK NYILATKOZNI--védekezésképpen.
3.) Mindazonáltal ez a kérdés jóval bonyolultabb annál, semmint hogy Garancsi úr "vissza-megállapitsa" hogy a DVTK tulaja "mégiscsak gazdagabb" ember, mint a Vidi tulaj(-ai), aminthogy Szivicsnek sincs igaza abban, hogy ezt a kérdést gazdagság-szegénység szintre leegyszerűsítse.Miért?
4.) Mert az lehet, hogy L.T. "gazdagabb" mint G.I.--én nem tudom, nem is tartozik rám.Ámde akinek van szeme a látásra az tudja, mert azt tudhatja: Székesfehérvár, és a Vidi egész környezete jóval "jobban kondicionált" vagy 20 éve--akár "államilag" is--mint a csóró szegény, nyomortelepekkel teleszórt Diósgyőr-Vasgyár. Mert Diósgyőrött nem egészen 3 éve van jelen így-úgy-amúgy L.T. úr--akinek hálásaknak kell lennünk, hogy segít-segített a diósgyőri foci fölemelésén, de persze pénzemberként neki is megvannak, meg lehetnek a saját szempontjai, melyek ki tudja meddig állnak fönn.Szemben a Vidi környezetével, ahová már a 90-es évek elejétől államilag "adományozott" pénzeket zsákoltak--szinte kormányszinezettől függetlenúl, persze teljesen törvényes keretek között.Melyhez HOZZÁJÖTTEK még az olyasféle "magánpénzek" is,(Széles G. támogatásai és egyebek) mint amilyeneket a Diósgyőr nem egészen 3 éve kap--ha kap és amennyit kap.És előtte csak bakfitty--még akkor, amikor a Vidinek--teszem hozzá: HÁLAISTENNEK már gyönyörű stadionja épült.Diósgyőrben meg romhalmaz és ócskavastelepek egymás hegyén hátán.Magánvállalkozók meg se közel se távol senki, legföljebb kétes egzisztenciájú kalandorok.
5.) Mindezt csak azért fejtettem ki, hogy jelezzem: ROSSZ MÓDSZERTANI ÚTVONAL az, amelyre ilyeténképpen lépünk--akárki is kezdeményezi ezt és folytatja ezt.
k.k.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 14. 17:55 | Sorszám: 1312

A tahóság magas iskolája, amit Szivics művel, Garancsinak pedig nagyon igaza van..

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ligakupa-szpjatok-le-kiabalta-szivi ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 19:34 | Sorszám: 1311

A meccset a rendkívül tehetséges Andó-Szabó sporttárs vezeti, ő volt a bíró a tavalyi szombathelyi meccsünkön is. Akkor össze-vissza fújt, és engedte, hogy Leonardo-t szétrúgják. Meglátjuk most mire megyünk...


Haladás - FTC
Időpont: 2014. május 18. vasárnap 16:30
Helyszín: Szombathely, Rohonci úti Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
0-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 13. 09:15 | Sorszám: 1310
Az utolsó előtti tippünk jön az idényben. Mondanom sem kell, milyen fontos lenne a 3 pont megszerzése. Hatalmas futásban vagyunk a Vidivel, de érzésem szerint az ellenlábasunk nem hibázik...
A védelemből hiányozni fog Pavlo, viszont Mateos büntetése lejárt. Doll beszélt a bosnyák szövetségi kapitánnyal, s megegyeztek abban, hogy a Haladás ellen Besic még minket erősíthet (köszönjük). Jenner is letöltötte büntetését, viszont Gyömbért igazságtalanul kipontozta Kassai. Szóval a Haladás otthonában Pavlo és Gyömbér nélkül kell egy góllal többet rúgnunk. Nem lesz egyszerű. Ami egy kis segítség, hogy Halmosi (ha nem mérséklik a büntetését) nem játszhat ellenünk.

Haladás - FTC
Időpont: 2014. május 18. vasárnap 16:30
Helyszín: Szombathely, Rohonci úti Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 12. 11:49 | Sorszám: 1309
Ami a mérkőzés alatt bennem volt, de most, visszanézve az összefoglalókat már nyugodt szívvel kijelenthetek:
Essen szó a bíráskodásról. Mindjárt az elején kijelentem, hogy Kassai nem fújt ellenünk, de mellettünk sem. Az összes tévedése (nagyobbacskák) pusztán azért történt, mert nem jó bíró. Nem véletlenül tartják távol Riótól. A hazai zavarosban elfütyülgethet, s amennyiben megfelelő színvonalú segítői vannak (megmondják neki, hogy mit kellett volna látnia), akkor nemzetközi meccset is vezethet, de könnyen becsúszik a súlyos tévedés. Vissza szombathoz:
1. Gyömbi a helyszínen megítélve tisztán, tanítani való módon szerelt, Kassai sárgával jutalmazta. Később, otthon megnéztem, nem volt igaza. Látszatra nem súlyos ítélet, mindjárt vége a bajnokságnak, de! Az ötödik sárgája, a Haladás ellen kipontozódott...

2. A helyszínen mondtam Profinak, hogy kezezés volt a második gólunk előtt, Dani abból rúgta a gólunkat (a többiek lehurrogtak). Nem is örültem, a bírókat figyeltem, majd 20 mp után én is kezdtem a többiekkel vigyorogni. Én nem adtam volna meg. Elég közelről rúgta a diósgyőri védő a kezére, de bizony - Phul Sándor orbitális hülyeségével ellentétben - szabálytalan felület a játékos karja, könyöke kézfeje... S bizony arról pattant Dani elé. Ráadásul én a meccs alatt nem teljesen vétlennek ítéltem meg.

Ezeken kívül számtalan téves ítélete volt, szerencsére nem befolyásolt semmit. Ellenben a két fentebbi ítélete súlyos tévedés volt. Még ha a gól a mi javunkra döntött is, el kell ismernem. Reklamálni nem fogok.

A véleményes tizenegyes gyanús esetnél többszöri visszanézés után sem tudok ítélni. Egyet elismerek: ha befújja, nem szólhatunk semmit. Tízből öt esetben erre tizenegyest adnak. Ha jogos, ha nem. Nagyon nehéz eldönteni. Most fellélegezhettünk.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 08:27 | Sorszám: 1308
Gratula, a héten Te voltál a telitalálatos...

Nagyszerű sorozatunk van, valahol erre vágytunk régóta.

A játékunkat már kevésbé dicsérem, szombaton ezt a Diósgyőrt 4 góllal kellett volna verni.
Sajnos kapusunk eléggé rossz napot fogott ki, egy harapós ellenfél kíméletlenül kihasználta volna a tőle szokatlanul sok bizonytalanságot. Meg kell valljam, Leo nagyon visszaesett, remélem ez átmeneti jelenség volt. A többiek nagyjából hozták amit tudnak, ami azt jelenti, hogy nyáron izmos erősítésre szorulunk.
Mivel nem a mi kezünkben van a dobogó, csak lesni tudjuk, hogy véletlenül botlik-e a Vidi. Ráadásul nekünk a két hátralévő mérkőzésen 6 pontot kell szerezni. Ha szeretnénk bízni a csodában.

Házi bajnokságunk állása:


Helyezés Versenyző Pontszám
1. Lorinc82 21 (Lassan behozhatatlan előnyöd lesz!)
mackó 19
3. Profi 13
4. Tutetem11 11
5. Jegemac 8
6. Kisricso 6
7. Dani 4
Góbé 4
Gulya 4
Karesz 4
Lundqvist 4
12. Papm 3
13. Janny 2
SAs1899 2
15. Auróra 1
Gajo 1
JM8H 1
18. Keresztkem 0
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 22:46 | Sorszám: 1307

Egyszerű játék ez a futball, mindig egy góllal kell többet lőni, mint az ellenfél, és akkor megvan a győzelem..

A problémák akkor kezdődnek, amikor ezt az egyszerűséget túlbonyolítják, szerencsére Doll-nak eszébe sem jut ilyesmi.

7. győzelem, ha minden igaz, ilyen utoljára valamikor 1996-ban esett meg velünk.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 08. 18:40 | Sorszám: 1306

Mérges vagyok több okból is.

Ez a borzalmasan gyenge Diósgyőr indulhat az EL-ben, csak mert eldöcögtek a kupadöntőig..

Mi is ott lehetnénk, ha azt a rém gyenge újpestet kivertük volna a kupából. Csak ugye pont akkor voltunk mélyponton..
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 08. 18:39 | Sorszám: 1305
FTC - DVTK
Időpont: 2014. május 10., szombat 14:00
Helyszín: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-2 mackó (Pavlo és Mateos hiányában roppant optimista reménykedésem)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 08. 08:44 | Sorszám: 1304
A Loki elintézte számunkra, hogy a 4. hely nem elegendő az EL-indulásra. Jól is van ez így, önerőből kell(ene) ezt kivívni. Nem sok esély látok rá, hisz a Videotonnak könnyebb a sorsolása az utolsó 3 mérkőzésre, ráadásul saját kezében van a sorsa.

Persze feladni nem szabad, rögtön a friss EL-induló Diósgyőrt kellene elkapnunk:


FTC - DVTK
Időpont: 2014. május 10., szombat 14:00
Helyszín: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-2 mackó (Pavlo és Mateos hiányában roppant optimista reménykedésem)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 13:57 | Sorszám: 1303
Egy kis előzetes a készülő kompozícióról: 10 m magas, 14 m a fesztáv...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 05. 13:05 | Sorszám: 1302
Tovább nőnek gondjaink a hátsó alakzatban: Besic behívót kapott a bosnyák válogatottba, utazik Brazíliába (gratulálok neki, örömteli hír, emelkedik az értéke, s egyben elismerik a teljesítményét is). A két utolsó mérkőzésünket viszont nélküle kell lejátszanunk...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 05. 10:31 | Sorszám: 1301
És még valami: igen, sorozatban 6. győzelmünket arattuk, ehhez hasonló már oly régen fordult elő velünk, hogy már nem is emlékszem arra...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 05. 10:29 | Sorszám: 1300
Megnéztem az összefoglalót. Remélem nem csak az érzelmi kötődésem mondatja, hogy Pavlo sárgája vicc. Már kétszer leütötték, mindkétszer ki is állították. Hihetetlen. A két belső védőnket kiszórták. Abban reménykedek, hogy csak 1-1 mérkőzéses eltiltást kapnak, a Haladás ellen már játszhassanak. A Diósgyőr ellen 3 alapjátékosunk hiányzik, ráadásul 2 a védelem tengelyéből. A Moniz-éra legfőbb hiánya a jó védekezés volt, most visszakaptuk az őszi hadrendet. Biztosra veszek két bekapott gólt, s azon töröm a fejem, hogy ki rúgja tőlünk a hármat....

Nagyon nehéz mérkőzés lesz, mindenféleképpen kimegyek...

FTC - DVTK
Időpont: 2014. május 10., szombat 14:00
Helyszín: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-2 mackó (Pavlo és Mateos hiányában roppant optimista reménykedésem)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem

lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 05. 10:02 | Sorszám: 1299
Ezt is lehoztuk, megvan a 6. győzelem is!!!!

Egy dolognak köszönhetjük ezt az újabb győzelmet: ahogyan már lejjebb is írtam, "Csak a Doll féle fegyelmezettséggel, koncentrációval lehet hozni ilyen kemény meccseket."

Eddig pont a Diósgyőr meccstől féltem a legkevésbé, de MAteos, Pavlovic, Jenner nélkül nagyon nehéz lesz.....

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 05. 08:42 | Sorszám: 1298
Nem tudok semmiről, a kiállításról stb. Körbenézek a neten, hátha okosabb leszek. Szerencsére Profi jóslata nem vált be, mentségére szólva a majáknál, sőt Nostradamusnál sem tökéletes a jósdaipar...

Szóval a minibajnokságunk állása:


Helyezés Versenyző Pontszám
1. Lorinc82 18
mackó 17
3. Profi 13
4. Tutetem11 11
5. Jegemac 8
6. Kisricso 6
7. Dani 4
Góbé 4
Gulya 4
Karesz 4
Lundqvist 4
12. Papm 3
13. Janny 2
SAs1899 2
15. Auróra 1
Gajo 1
JM8H 1
18. Keresztkem 0
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 02. 21:23 | Sorszám: 1297

Kegyetlen nehéz meccs lesz, pláne annak fényében, hogy a Paks behúzta a Kecskemét ellen.

Azt kellene kihasználni, hogy egy fokkal nagyobb lesz bennük a tét okozta feszültség, rendkívül higgadt és precíz játékkal kellene előállni.

Győzelmet tippeltem, de simán benne van a pakliban a pontvesztés, pláne azt figyelembe véve, hogy Leonardón kívül nem sok aranylábú játékosunk van...

Csak a Doll féle fegyelmezettséggel, koncentrációval lehet hozni ilyen kemény meccseket.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 01. 18:00 | Sorszám: 1296
Szervusztok.

Mezőkövesd - FTC
Időpont: május 3., szombat 18:00
Helyszín: Mezőkövesd, Mezőkövesdi Városi Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-1 profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 30. 12:03 | Sorszám: 1295
Mezőkövesd - FTC
Időpont: május 3., szombat 18:00
Helyszín: Mezőkövesd, Mezőkövesdi Városi Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 30. 08:53 | Sorszám: 1294
Annyira a Diósok jártak a fejemben (meg már úgy alakítottam, hogy mindenféleképpen kimegyek a helyemre), hogy a Mezőkövesden már átléptem. Csak nehogy ráfázzak...
Kösz a figyelmeztetésért.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 30. 08:51 | Sorszám: 1293
Jaj dehogy!
Javítok, íme:

Szóval ma egy Libakupa visszavágó, viszont a lényeg:

Mezőkövesd - FTC
Időpont: május 3., szombat 18:00
Helyszín: Mezőkövesd, Mezőkövesdi Városi Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 29. 20:01 | Sorszám: 1292

A Mezőkövesd elleni idegenbeli meccset direkt hagytad ki?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 29. 08:53 | Sorszám: 1291
Bár holnap egy Libakupa is vár minket a Diósgyőr otthonában, azonban a szombati mérkőzés ezerszer fontosabb:

FTC - DVTK
Időpont: 2014. május 10., szombat 14:00
Helyszín: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...