19:46:35
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Műhely
Téma: Mosolyország
menta
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. december 01. 23:16 | Sorszám: 29

menta
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. június 18. 23:01 | Sorszám: 28
névjegykártyák
http://www.topschool.hu/19-kreativ-nevjegykartya-design.html
menta
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. május 01. 11:53 | Sorszám: 27
"A szó üres edény és te körbesétálsz a peremén". Cseh Tamás-Bereményi Géza
Felkesz Deneverr
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. március 17. 21:47 | Sorszám: 26
emebregeghucc
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. március 16. 08:53 | Sorszám: 25
Orvosok
Az állatorvos lebetegszik, és elmegy a háziorvosához.
– Mi a panasza? – kérdezi a doki.
– Nézze, én állatorvos vagyok. Én úgy gyógyítom a betegeimet, hogy
nem kérdezek tőlük semmit, hiszen ők nem tudnak válaszolni. Maga
erre nem képes?
– Dehogynem – válaszolja az orvos kis gondolkodás után. Szó nélkül
megvizsgálja az állatorvost, majd átad neki egy receptet.
– Tessék, ezt váltsa be!
– És ez hatni fog?
– Persze. Ha mégsem, akkor legfeljebb elaltatom.
... http://www.keresztenyelet.hu/napi/olvas/nap-vicce/orvosok-/
küssszvágócsér
Olvasta: 4 | Válasz | 2015. március 10. 16:29 | Sorszám: 24
Vasútállomás-i hangulat nyugat-Dunántúlon--mondjuk Celldömölkön vagy Pápán.
"Megszólal" a "hangosanbeszélő" imígyen: "Táá-rarará-ráramm Ramm-ramm":
"Száméllyvonat indúúl a külső "Á" vágányrúl tizenhatóóranegyvenperckor. Bátűűzöm: "Á" mint ÁLÁMéér.....
keresztkem
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. április 22. 17:30 | Sorszám: 23
Jani bá' mindkét csizmájának levált a talpa, nincs túl sok pénze se, de azért elviszi a suszterhoz megcsináltatni, hátha lehet valamit kezdeni velük.
"Cidrizve" adja át a mesternek, hogy meg lehet-e csinálni, s ha meg lehet, nem kerül-e majd túl sokba: "Mondja Schlamburger úr!"--kérdi a Mestert-- lehet-e még valamit kezdeni ezzel a csizmával--mer' hogy nagyon hozzámnőtt ez a két lábbeli a hosszú évek alatt. Hummögve veszi át a "szakember" a két viharvert jószágot, fölteszi vizsgálószemüvegét és elkezdi tüzetesen nézegetni-forgatni-alul-fölül alaposan megszemlélni.Nézegeti-nézegeti, forgatja így úgy alul fölül, mindenoldalról.Hümmög elég sokáig, s nem szól egy szót se a cipészmesterember.
No Mester úr, hát meg lehet e csinálni a csizmámat?--veszti el a türelmét Jani bácsi.Mire nagysokára jön is a válasz, hogyasszongya:
"Háát! Megcsinálni éppenséggel meglehetNE! De kéne hozzá bizonyos alapanyag...ide a kérgéhez."
"És mi az, ami kéne hozzá Bátyámuram?"
"Háát! Két dologgal lehetne megjavítni rendessen"--jön a válasz. "BRÁJZLIVAL vagy FORVÁJSSZAL"! "Vót' is nékem itten kicsinyég tápióbicskei BRÁJZLI-m még a múlthéten is, jó tartós, de 'tennap elfogyott.Úgyhogy 'azzal most nemigen menne a dolog....."
" Nonembánom bátyám, akkó' csinyájja meg forvájsszal"--kerül amibe kerül.
"Asse megyen!"--így az újabb válasz."Mer' asztat meg máá' vagy tizenötéve nem láttam. Merhogy 'azóta HIÁNYCIKK, amióta mindenki újcsizsmát hozat Lengyelbül, ha lerohad rulla a régi.Noistenálgya!"
k.k.

P.s.: Változnak az idők változnak a dolgok.Néhány dolog azért nem változik.
Békáscity
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. április 19. 08:28 | Sorszám: 22
A nyúlon túl ... https://www.youtube.com/watch?v=pr9fWptjg10
Békáscity
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. március 18. 08:54 | Sorszám: 21
ESTI DERŰ

BÍRÓSÁGON:

Az ön tette minden kritikán aluli. Ahhoz, hogy az esküdtszék ne életfogytiglanit adjon önnek, nagyon meggyőző magyarázatot kell adnia.
- Tisztelt bíró úr, az én feleségem olyan buta volt, hogy egyszerűen nem tudtam magamat kontrollálni és kidobtam az ablakon.
- Az ön magyarázata nem elég, és ha azt szeretné, hogy még azelőtt elítélnék az esküdtek, hogy befejezi a mondanivalóját, hát jobban teszi, ha hihetőbb magyarázatot ad.
- Akkor elmesélem... Egy tízemeletes házban lakunk az utolsó emeleten. A földszinten egy törpe család lakik. A szülők kb. egyméteresek, a gyerekek 12 és 14 évesek, 70, ill. 90 centi magasak. Azon a napon azt mondtam a feleségemnek:
"Borzalmas lehet törpének lenni. Szegény család, mind ilyen kicsik."
"Igen," mondja a feleségem, "igazi pireneusiak."
"Pigmeusokat akartál mondani..."
"Nem, pigmeus az, ami az ember bőre alatt van, amitől szeplős leszel."
"Az pigment..."
"Hagyjál már... A pigmentre a rómaiak írtak."
"Drágám, az pergamen."
"Hogy lehetsz ilyen kulturálatlan? Pergamen, amikor egy író publikálja írása egy részét."
Bíró úr, elképzelheti, hogy itt nyeltem egyet, hogy ne folytassam a beszélgetést, fogtam egy újságot és elkezdtem olvasni. Alig helyezkedtem el a kedvenc fotelomban, mikor a feleségem mellém állt egy könyvvel a kezében és azt mondja:
"Nézd, ez az amit egy író ír és könyv a neve, ha nem ismernéd még. Vedd és olvasd a "Pompadúri márkízát"!" Kezembe vettem a könyvet és mondtam:
"Drágám, ez egy francia nyelvű könyv "Marquise de Pompadour", ne próbáld lefordítani a címét."
"Ez szép... Te adsz nekem francia leckéket, mikor engem egy egyetemi vektor tanított!"
"Annak nem vektor a neve, hanem lektor!"
"Nem vagy normális, Lektor egy ókori görög hős volt."
"Az Hector volt és trójai..."
"Hector egy területi mértékegység, te idióta!"
"Az hektár, drágám."
"Nagyon meglep a kulturálatlanságod. Hektár az istenek itala."
"Az nektár - mondom én nagyot sóhajtva."
"Fogalmad sincs neked, én tudom biztosan, még egy dal is volt amit két barátnő duóban énekelt."
"Nem duónak mondják, hanem duettnek."
"Már kezdesz idegesíteni, hogy vagy ennyire begyepesedett?"
Bíró úr, itt elfeketedett minden előttem, nem tudtam uralkodni magamon és kidobtam az asszonyt az ablakon.

A teremben csend... a bíró nagyot csap a kalapáccsal és azt mondja:
- Ön szabad, önvédelem volt. Én már Hektornál kidobtam volna
Tetszik ·
hulot
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. november 12. 00:13 | Sorszám: 20
Fel is tettem "asztalképnek".
Köszi!

hulot
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. november 12. 00:12 | Sorszám: 19
Nekem is tetszik.

mandala
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. november 12. 00:10 | Sorszám: 18
mandala
Olvasta: 4 | Válasz | 2013. november 11. 20:01 | Sorszám: 17
alexander
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. augusztus 17. 22:43 | Sorszám: 16
http://magyarmegmaradasert.hu/kozerdeku/terjesztest-ker/item/3733-szigorúan- ...
A TABU, amelyről tilos beszélnie Orbán úrnak!
Megjegyzés: Orbán Viktor kormányzása idején adta át az MNB szuverinitását az EKB-nak.
Dr martonyi, bilderberges fekete péter, külügminiszter és nuncius Viktor mellett, no és még egy stigma: Hóbagoly boros péter nagymester, a rendszerváltás emblematikus figurája volt Orbán úr jelöltje az MVSz elnöki székébe, és amikor ez a terv meghiusult, az MVSz fekete bárány lett, amolyan bűnbarlang a zsidész számára, akit tönkre kell tenni!
Van e még oly nemzet a világon, ahol a nemzet világszövetsége számüzetésben van? És a nemzet, 2 központi képviseletének, ilyen ellenséges a viszonya? Még szerencse, hogy a zsidók világszövetségével és a zsidóság vezetőivel fölöttébb szolgálatkész Orbűn úr.
Vajh ő is, miként Fekete János és Aczél György, öregkorát Zsidóországban fogja tölteni?
alexander
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. augusztus 14. 10:02 | Sorszám: 15
Kölcseyvel üzenek Orbán Viktornak -
EMLÉKLAPRA


Négy szócskát üzenek, vésd jól kebeledbe, s fiadnak
Hagyd örökűl ha kihúnysz: A HAZA MINDEN ELŐTT.

Pozsony, 1833. június 14.

alexander
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. július 15. 19:38 | Sorszám: 14
MINDENKINEK, AKI "MÁR ELÉG RÉGÓTA FIATAL"

Egy öregúr egyszer elhatározza, hogy elmegy Afrikába szafarira. Magával viszi öreg kutyáját, hogy társasága legyen.
A kutya egy nap addig kergeti a pillangókat, amíg azt veszi észre, hogy eltévedt. Bóklászik erre-arra, hogy megtalálja az utat, egyszercsak látja, hogy egy leopárd rohan felé láthatóan azért, hogy megegye.

Az öreg kutya azt gondolja: "Jajjaj! Most igazán szarban vagyok!"
Észrevesz a közelében néhány csontmaradványt valami dögből, gyorsan elkezdi rágni a csontokat hátat fordítva a közeledő leopárdnak.
Amikor az már majdnem ráugrik, a vén kutya felkiált: "Ez a leopárd igazán finom volt! Vajon találok még egyet?"
Ezt hallván a leopárd az utolsó pillanatban visszafogja az ugrást, rémülettel néz a kutyára, és gyorsan elhordja az irháját.
"Húúú!", sóhajt a leopárd, "ez meleg volt. Ez a vén kutya majdnem elkapott."
Közben egy öreg majom, aki végignézte az egész jelenetet egy faágról, arra gondol, hogy hasznot húzhat abból, amit tud, és kialkudhat valami védelmet a leopárdtól.
Utánairamodik, de az öreg kutya, amikor látja teljes sebességgel a leopárd után futni, rájön, hogy valami ravaszság történik. A majom utoléri a leopárdot, elárulja neki a kutya cselét, és alkut ajánl.
Az ifjú leopárd feldühödik, hogy rászedték. "Ide gyere, majom, ugorj a hátamra, és meglátod, hogy jár, aki be akar csapni!"
Az öreg kutya látja a felé rohanó leopárdot a majommal a hátán és nyugtalankodik: "Na, most mit csináljak?" Ám menekülés helyett újra leül háttal a támadóknak, és ismét úgy tesz, mintha nem látta volna őket. Mihelyt hallótávolságba érnek, felkiált:
"Hol van már az a hülye majom? Már egy órája elküldtem, hogy hozzon egy másik leopárdot!"
Tanulság:

- Sose nevesd ki az öregeket!
- A kor és a finesz végül mindig legyőzi az erőt és a fiatalságot. A szellem és a ravaszság csak a korral és a tapasztalattal nő meg.

Ha ezt nem küldöd tovább öt régi iskolatársadnak, öttel kevesebben fognak nevetni a Földön. Ezzel nem akarom azt állítani, hogy öreg vagy, csak mások fiatalabbak.

Észrevetted, milyen kellemes nagy betűkkel írtam, hogy könnyebben olvasd?
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. július 01. 09:22 | Sorszám: 13
,,Néha az örömöd a mosolyod forrása, de van, hogy a mosolyod lehet az örömöd forrása."

/Nhat Hanh Thich/
... www.facebook.com/Hegyvidek?ref=stream&hc_location=stream
alexander
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. június 26. 01:19 | Sorszám: 12
A zsidó befektetők liberalizációja a Földtörvény kulcsa -
ez a törvény lehetővé teszi a BANKOKNAK, hogy a bedőlt hitelekért földet szerezzenek, ha a hitel fedezete a termőföld. Ez a lakáshiteles ingatlanszerzés mintája, most már a termőföld megszerzésére kihegyezve.
Igaza van a JOBBIkNAK, ez a HAZAÁRULÁS! A zs. bankok, zs. ingatlan-, és zs. termőföld spekulánsok rejtett támogatása...ahogyan ez a kamatrabságba csalt ingatlan elárverezések során történik.
Nem hagyunk senkit az út szélén - mondta Orbán!
Ám nem segít a kamatrabszolgaság megszüntetésével a csődintézmény bevezetésével a bajbajutottakon.
Ez már kegyetlen arcélét mutatja a zsidésznek, a likud testvérnek.
A zsidó pajzs lesz a veszte, a hamisak pártjának, lézer janitól, bilderberger martalócig...egyre nő az elkeseredettek száma.
A földtörvény szavazásakor elromlott Orbán és Kövér gépe. Így ők nem szavazhattak! Minő véletlen?
Most már mindenki láthatja, micsoda piti, raczka, zsidó pajzs vezeti az országot?


alexander
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. június 18. 23:32 | Sorszám: 11
Íme, az ujgur testvéreink kiutasítása, a zsdó pajzs működése következtében...amely elszigetel bennünket a világban és meghsonlást okoz tesvéreinkben.
http://magyarmegmaradasert.hu/kozerdeku/jelentos-hirek/item/3701-el%C3%A9gt%C ...
Íme a hamis, 5. hadoszlop rombolása, amely a legmagasabb hatalmi poziciókból romolja nemzetünket.
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. április 25. 20:57 | Sorszám: 10
il Santo Padre riceve in dono da una bambina un Rosario fatto a mano.
... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=535593929824380&set=a.399061973477577 ...
negyven rabló
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. március 18. 22:01 | Sorszám: 9
Csaba testvér optimista!
Rendes Kis
Olvasta: 4 | Válasz | 2013. március 12. 11:01 | Sorszám: 8
Keresd meg azt az embert.....
... www.facebook.com/horoszkopmobilra?sk=photos
... www.facebook.com/judit.tinnyeitothlaszlone
onodij
Olvasta: 3 | Válasz | 2012. december 09. 22:04 | Sorszám: 7
Isteni ! mint mindig.
SzB Mária
Olvasta: 3 | Válasz | 2012. november 13. 17:40 | Sorszám: 6
Remek!

Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2012. november 13. 10:27 | Sorszám: 5
Az örökösen siránkozóknak, panaszkodóknak... Böjte Csaba beszéde
... www.facebook.com/pallagi.erzsebet?fref=ts
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...