16:02:55
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Műhely
Téma: Egoisták homokozója
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. február 23. 16:24 | Sorszám: 274
Úgy vélem, hogy Ön nem értette meg a mondandómat.
schlempe
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 23. 15:56 | Sorszám: 273
LESZAROM AZ OLYAN HÜLYEÁLLATOK Ú.N. "TANÁCSAIT", MINT AZ ÖNÉ. TÖRÖJJE KI A TANÁCSAIVAL A SAJÁT MOCSKOS-SZAROS POFÁJÁT!
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. február 23. 12:56 | Sorszám: 272
Gondolom én, hogy tisztában vagyok a korlátaimmal. Azzal is tisztában vagyok, hogy sekélyes gondolkodásom egyszerűen nem érhet fel bizonyos szintekig.
Ennek tudatában azt kell mondjam, hogy az Ön gondolkodás-, kifejezés-, írásmódja nem zárja ki a félművelt, elfogult, vén marha minősítést annak ellenére, hogy az örökölt irányultsága nem feltétlenül rossz irányú!

Ha elfogad tanácsot: Mielőtt javítana az írásképén, nézzen körül ezen a fórumon, utána lássa be, hogy mindenki képes hülyeségeket firkálni, de nem mindig!
Kösz, hogy elolvasta!
Omniscient
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 23. 10:56 | Sorszám: 271
Fiatal, nem kicsit, nagyon.
Amerika kapitány.
Négyzetre kell emelni. Kétszer!
menta
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. február 23. 08:48 | Sorszám: 270
Hány éves? és milyen kapitány? És hogy kell kiszámítani a tengeralattjáróról kilőtt rakéta ballisztikus pályáját?
Omniscient
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 23. 08:24 | Sorszám: 269
Hogy hány éves a kapitány... Azt simán megmondom, bármikor.
menta
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. február 23. 08:19 | Sorszám: 268
Mit kérdezzek?
Omniscient
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 22. 23:25 | Sorszám: 267
Kérdezzetek bátran! MINDENRE tudok válaszolni!
Rendes Kis
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 22. 16:13 | Sorszám: 0
Egoisták, önelégültek, öntömjénezők, ide !
schlempe
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 22. 15:28 | Sorszám: 266
"...el kellett volna dönteniük, ..."
NYILVÁN ELDÖNTÖTT DOLOG AZ, hogy a SZAKMAISÁG AZ ELSŐ ÉS MINDENEKFÖLTTI--ez vitán felül áll! Úgyhogy ezt--szerintem--igenis már nem kellett volna "eldönteni" régen! Viszont azt mostanában kellett VOLNA ELDÖNTENI(!() VIHARSEBESEN--ÉS EZT a viszont valóban és igenis EL KELLETT VOLNA DÖNTENI, de talán még most sem késő, hogy PRAKTICE(!) HOGYAN ÉS MI MÓDON TÁVOLITSÁK EL A POLITIKÁT ÉS A POLITIKUMOT az iskolákból. Tehát ezt a GYA-KOR-LATI(!!!) kérdést-metódust, ill. annak a VÉGREHAJTÁSI MÓDNAK A TARTALMÁT kell(ene) eldönteni de méginkább MEG-VA-LÓ-SI-TANI, hogy hogy' menjenek az iskolákból a politikusok a búsba! NEM A "PAPOK": A POLITIKUSOK, VAZZE! No ezt már rég meg kellett volna valósitani--az ELDÖNTÉSEN FELÜL ÉS "AZON" TÚL!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...