13:31:07
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Műhely
Téma: Pelyheskedés a fórumtársakkal
... Elejére 1. lap 
Felkesz Deneverr
Olvasta: 13 | Válasz | 2017. november 07. 21:59 | Sorszám: 14
nem, tényleg nem, hanem kakán a fost
ez a te hitvallásod

Mozaikszó. Mond neked ez valamit??
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. november 07. 21:52 | Sorszám: 32
persze, mert hülye ember vagy, nulla ismeretekkel, és ezekszerint nulla tapasztalatokkal is ...
??19 éves vagy?
tótumfaktum
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. február 28. 22:42 | Sorszám: 45

Téma: Kommunizmus áldozatainak emléknapja

Te faß!
tótumfaktum
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. február 24. 17:20 | Sorszám: 73
Aha. Van aki ezt el is hiszi.
schlempe
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. február 24. 17:16 | Sorszám: 72
Szellemtelen, humortalan, fatökű szarzsák vagy BAZDMEG, akinek még az ürüléke is száraz fűrészporból van...PERSZE: MINDEZT EDDIG IS TUDTAM, csak most--kisérletből-- csináltal egy tesztet.
schlempe
Olvasta: 12 | Válasz | 2016. február 11. 12:26 | Sorszám: 13
HANGOSKODIK AZ APÁD HÓTTKÓROS f..a!
keresztkem
Olvasta: 9 | Válasz | 2015. január 07. 20:23 | Sorszám: 2
Az olyan címeres hülyeállatoknak, mint ön.
keresztkem
Olvasta: 5 | Válasz | 2014. december 19. 08:22 | Sorszám: 20
Tisztelt Moderátor, Izé, vagy kialófasz?

A legjobb szándokkal--ISMERETBŐVITÉS CÉLJÁBÓL(!)-- írtam 'tennap egy "Emlények" c. ártatlan szösszenetet, amely senkit sem, sehogyan sem bánt: senkit az égvilágon.Legalábbis én azt hittem.Erre eltüntetik...Vagy csak én nem látom? Mi a bajuk vele? Mert nem az Önök steril halvérű élettelen nyelvén finomkodik, vagy a Czakó Gábor féle "csontszáraz" érdektelenségi steril evilágvallásosság dogmáit diszperzifikálja--köhögésgerjesztő porszárazsággal? Vagy mi?
keresztkem
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 17. 16:26 | Sorszám: 11
Ez MATUZSÁLEM ITTEN MÉG NEM KAKILTA össze magát a gyönyörtől? Ilyen testi és szellemi csúcsproduktumok, embermaradvány konglomerátumok közelébe' osztán' mán' maga is csak a nyálát meg a taknyát szíja vissznya a háccsójába...nemcsoda ha baromságokat hadovál.
mpd
Olvasta: 7 | Válasz | 2014. december 17. 14:20 | Sorszám: 10
Aunnye. Tán újra beiratkozott a kisdedóvóba, tekintettel második gyermekkorára?

rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 07. 17:28 | Sorszám: 66
"..Van neked agyad, egyáltalán? Vagy, nem tudsz olvasni/értelmezni?? "
Bár ez a "kedves kérdés"--ráadásul tegező stílben--még augusztus 4-én "hangzott el", most válaszolok rá.
1.) Remélem(!!!)--hogy az ön hülye feje szerinti értelmezési tartományban--NINCS AGYAM, S NEM IS LESZ SOHA.
2.) Istennek hála hogy én az ön feje szerint nem tudok olvasni/érelmezni! Régen ROSSZ lenne nekem ha tudnék.
Rendes Kis
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. szeptember 15. 07:30 | Sorszám: 0
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 15. 00:14 | Sorszám: 47
Miért is? Hogy arra is azt válaszold azonnal, hogy baromság?

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 14. 22:57 | Sorszám: 46
Miért nem válaszolsz te a kérdésemre?
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 14. 22:44 | Sorszám: 45
OK.
Akkor én is mosolygó arccal kérdezem ismét: szeretsz, galambom?

rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 14. 18:11 | Sorszám: 44
Amikor Ön T.hulot a MI, a jobbosok úgynevezett gyűlöletéről ily' érzékletes hévvel és költőiségtől sem mentes érzelmi révülettel ír--szófűzésének tündökletes tirádáival--akkopr alighanem egy érdekes pszichológiai jelenségnek lehetünk szem. és fültanúi. Mert Ön alighanem az ÖN KÜLÖNBEJÉRATÚ ÉS KIPRÓBÁLT SAJÁT(!!!) GYŰLÖLETÉT PROJEKTÁLJA-VETITI RÁNK, HíJÁN A MI BÁRMINŐ GYŰLÖLETÜNKNEK.öNÖK UGYANIS OLYANNYIRA SZÁNALOMRAMÉLTÓAN, SZERENCSÉTLENÜL HÜLYÉK, HOGY ÖNÖKET MÉG GYYŰLÖLNI SE ÉRDEMES HISZ' GYŰLÖLIK ÖNÖK..SAJÁTMAGUKAT IS MEG MINDENKIT!Persze mindezt nem tudják önmagukról, de ha tudnák, akkor sem ismernék el--előttünk.Ezért aztán Karády Katalinnal együtt éneklik, hogyasszongya:
"Gyűlölöm a vadvirágos rétet....." Úgyhogy önök olyannyira gyűlölnek MINDENKIT, hogy má' nem is tuggyák hogy kit s miért gyűlölnek!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 14. 16:58 | Sorszám: 43
Jó szó erre az, hogy "gyűlölet"???
Hol van ebben gyűlölet?
Emlékszem, még el is nevettem magam, amikor ezt beírtam.
Inkább egy bonmot, mint gyűlölet.
Azt pedig csak tudod te is, hogy te és jojoba vagytok itt a kakukktojás, vagy nem?

Egyébként nem is tudok felidézni olyat, hogy egy emberrel szemben igazi gyűlöletet éreztem volna. Biztosan te is hallottál már olyanról, hogy egy szülő lepuffantotta a bíróságon azt az egyént, aki a gyerekének bajt okozott. Mélyen megérint az ilyen dolog, de mindig arra a megállapításra jutok, hogy én képtelen lennék rá, pedig nagyon szeretem a gyerekeimet.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Gy%C5%B1l%C3%B6let
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 14. 16:42 | Sorszám: 42
Mi sem egyszerűbb.
Pl. itt ebben a témában a 18-as: 2014. szeptember 10. 23:50 | Sorszám: 18

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 14. 16:27 | Sorszám: 41
Tudnál rá egy példát mutatni?
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 14. 16:04 | Sorszám: 40
"...közben olyan gyűlölettel viselkednek a másképp gondolkodókkal szemben, hogy az elképesztő. "

Sajnos pontosan ezt tapasztaltam éppen itt, és éppen nálad.



A többiben van némi igazad.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 14. 15:32 | Sorszám: 39
Még Romániában, Szlovákiában és Ausztriában is kedves román, szlovák, osztrák emberekkel találkoztam. Fontos, hogyan állunk hozzá a másikhoz. Amit itt Magyarországon az internácik művelnek ezen a fronton, az elképesztő. Megjátsszák magukat, mint liberálisok, de közben olyan gyűlölettel viselkednek a másképp gondolkodókkal szemben, hogy az elképesztő. Nem is értem hogyan képesek ennyi gyűlölettel élni. (Lehet, hogy ebbe halnak meg olyan korán....mint például Bajor Imre?) Itt nem arról van szó, hogy mennyi szarságot okozott az embereknek a nemrég megszűnt kommunizmus, hanem reggeltől estig arról van szó, hogy mennyi szarságot okozott a korábbi hitlerizmus és a magyar nyilasok. Elképesztő. Több szó esik Kamenyec Podolszkijról, mint Recskről, Andrássy út 60-ról, Sopronkőhidáról és hasonlókról, miközben a magyar lakosság azt sem tudja mi az, hogy Kamenyec-Podolszkij.

Egy szó, mint száz, minden nemzetben vannak jó és vannak rossz emberek, mint ahogy vannak tehetségesek és tehetségtelenek. Nem hiszem, hogy magyarokat jobban utálnák a világban, mint mondjuk a franciákat, vagy a zsidókat. Én mindenütt jóindulattal, érdeklődéssel és szolgálatkészséggel találkoztam. Ezen kell dolgozni és nem a vélt sebek nyalogatásán.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 13. 19:51 | Sorszám: 38
No nem. Én azt írtam, hogy onnan nyugatra bizony még szeretnek minket.
Olvasd el ismét, persze a tiéddel együtt!

jojoba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 13. 19:51 | Sorszám: 37
Én is sok helyen jártam a világban, általános tapasztalatként mondhatom, azt sem tudják mi az a Magyarország. Európán kívül /többször bévül is/ el kell magyarázni, hol is vagyunk mi.
Én is rengeteg szolgálatkész, barátságos emberrel találkoztam, no meg kétszer kiraboltak, és négyszer megloptak, az egyéb atrocitásokat nem tartom számon /ami nem azt jelenti, hogy nem tudom felidézni/.
Szóval lassabban ezzel a "szolgálatkész", "barátságos", "szeretik a magyarokat" szöveggel.
Közvetlen környezetünket ajánlom figyelmedbe, persze ilyen közel biztos nem jársz világot.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 13. 19:39 | Sorszám: 36
Szerinted. Szerintem meg nem.
Azt írtad, hogy Salzburgtól nyugatra már nem szeretik a magyarokat.
Erre válaszoltam, hogy nem igaz, és ha százszor is akadékoskodsz, akkor is az a tény, hogy bármerre is jártam a világban, mindenütt olyan emberekkel találkoztam, akik azt mondták, hogy szeretik a magyarokat. Az persze lehet, hogy én nem azokkal találkozom, akikkel te.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 13. 19:24 | Sorszám: 35
És éppen ebben hibáztál.



Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...