01:27:09
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Műhely
Téma: Biztosok au EU-ban
... Elejére 1. lap 
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 06. 19:20 | Sorszám: 33
Nagyon különös helyzetbe került ma estére a magyar ballibszemét! Azután, hogy mostanra kiderült: Dr.Navracsics Tibor NEM KAPHATJA MEG(!) az EU Bizottságában az Oktatási és Ifjúsági portfóliót.Miért? Mert mire Juncker főbiztos--lényegében miniszterelnök--kijelölte Őt, Navracsicsot erre a posztra, addigra hazai és nem hazai ballibjeink IZIBE KIDERITETTÉK ÉS KINYILATKOZTATTÁK, hogy ez a poszt a leginkább súlytalan, jelentéktelen és hatalomnélküli! Merthogy ezek a területek kivétel nélkül MIND NEMZETI HATÁSKÖRBE' vannak "frankón", s csak azér' akarta Navrá-nak odalökni Juncker, mert Ő Navracsics ennyire "nem ér" amúgy "ájrópailag sömmit" Ergo neki ilyen kevés és ilyen szemét, mint az oktatásügy is ölég és "jó".No' mostanra mán' kiderült: ezt a vackot se' kaphatja meg, viszont BIZTOSNAK ALKALMAS--ez utóbbit ugyanis MÉGISCSAK MEGSZAVAZTÁK ezek az észkombájnok! Nomármost akkor ha eezekután majd megkap valami nagyon lényegeset és fontosat--mert valamilyen portfóliót mégiscsak muszáj Neki is kapnia(!), akkor legalábbis a hazai ballib logikája szerint--már ha eddig igazat állitottak ők a nagyokos ballibek, AKKOR VALAMI SZUPERFAJSÚLYOS ÉS SZUPERLVALITÁSOS tárcát köll kapnia--ha már az oktatásügy teljessen ssújtalan--szerintük.Vagy amit végülis kapni fog, az megintcsaak "elő-avanzsál" a LEGSÚJTALANABBÁ? Vagy miafranc lesz?
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 04. 10:58 | Sorszám: 32
Teljesen EGYETÉRTEK ÖNNEL kedves "mamácska" Dr.Navracsics Tibor úr október 1-i, brüsszeli "szereplését" illetően.Akik "rosszul" szerepeltek, azok inkább a kérdezők voltak--szerintem.Közülülük is leginkább az a "TENYÉRBEMÁSZÓ POFÁJÚ" SZEMÜVEGES FRITZ DÁJCS FASZI, AKINEK VOLT POFÁJA OLYAN MARHASÁGOT áL-KÉRDEZNI, HOGY A MEIN KAMPF OLVASÁSA KÖTELEZŐ OLVASMÁNY LESZ-É A MAGYAR TANRENDEBEN.AZ ILYENEK TEHETNEK NEKÜNK EGY SZIVESSÉGET! SZÁRAZRA!!!
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 02. 15:42 | Sorszám: 31
Akárki akármit is mond, Navracsics Tibor jól szerepelt:

Jean-Claude Juncker úgy ítéli meg, hogy az Európai Parlament illetékes szakbizottságai előtt eddig meghallgatott összes EU-biztosjelölt meggyőzően igazolta felkészültségét a tisztség ellátására, az Európai Bizottság megválasztott elnöke elégedett a teljesítményükkel - közölte csütörtökön Brüsszelben az uniós javaslattevő-végrehajtó intézmény egyik szóvivője.

"Juncker megválasztott elnök úgy véli, hogy eddig az összes jelölt meggyőzően demonstrálta kompetenciáját és európai elkötelezettségét" - mondta újságíróknak Mina Andreeva szóvivő.

mti
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 07:23 | Sorszám: 30
Is.
A piréz gyűjtőfogalom: jelentheti bármelyik kimondhatatlan nevű népet.
hümér
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 02:57 | Sorszám: 29
nem
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 02:32 | Sorszám: 28
hühümééér ??? azok nem a zsigányok ?
hümér
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 02:22 | Sorszám: 27
ne gyerekeskeggyé' má', hullott!! :--D
hümér
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 02:19 | Sorszám: 26
zsidó vallású romák ...
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 15:09 | Sorszám: 25
(Rendben, akkor gyerekeskedjünk tovább!)
Nos a vezérüket meg Voldemortnak hívják, és neki vannak horcruxai, de a nevét sose mondjuk ki.

Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 14:41 | Sorszám: 24
Pária pirézek akiknek a nevét nem mondjuk ki ?
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 14:36 | Sorszám: 23
"..kimondhatatlan nevű népet." írt a kedves R.K.Ám alighanem inkább olyan "népet" gondolt, amelynek a nevét jószerével talán inkább NEM ILLDOMOS kimondani, semmint hogy "az" "kimondhatatlan" lenne.És ez a nép nem a hottentotta!Ráadásul ez a hottentotta még könnyedén kimondható is!
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 12:58 | Sorszám: 22
Ki lehet azt mondani. Hottentotta.

rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 12:29 | Sorszám: 21
A "külföldi ismerős" hiába volt "magyar irodalmat forditó, művelt ember", alighanem mégsem volt ELÉGGÉ "művelt".Mondom: alighanem.Mert ránk magyarokra lehet, néhány negativumot valóban ránk lehet sütni. de hogy ne lennénk--minimum--"karakteresek" azt aligha.Mert ha valóban amolyan "semmilyenek lennénk", akkor pl. milyen alapon lehetne azt mondani rólunk, hogy az ételeink oly' őrülten paprikásak, hogy a paprika csipésétől--állítólag--nem is lehet érezni-élvezni azok ízét.Én azt momdom, lehet, ők a külföldiek nem tudják, de attól még lehet!
Szóval mondanak rólunk ezt is azt is--sokszor egymásnak homolegyenest ellentmondó "dolgokat". Lények az--a részükről--hogy kellően ROSSZMÁJÚ LEGYEN!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 09:34 | Sorszám: 20
Boldogult Benedek István egyszer megkérdezte külföldi ismerősét erről. Magyar irodalmat fordító, művelt ember volt a kérdezett, aki szimpatizált velünk.
És a szokásos hímelés-hámolás után kibökte: azért nem szeretik a magyarokat, mert SEMMILYENEK. Mert maguk sem tudják, milyenek. És nincs meg a szokásos kiszámíthatóság: a más népek, ha némileg sztereotípiaként is, de kiszámíthatóan olyanok, amilyenek. Mi meg, előre sosem tudható, hogy milyenek leszünk egy adott helyzetben.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 09:14 | Sorszám: 19
Pirézeknek hívják PC-ül a kimondhatatlan nevű népet.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 22. 08:50 | Sorszám: 18
Kedves "tiszavirág"!
Én vállalom az "ilyen értelmű" tudatlanságomat, ami anyit tesz: az emberi romlottságról és rosszaságról és gonoszságról tulajdonképpen szívesen-, és "tudatosan" vagyok "tudatlan".Pl. valóban nem igazán tudom ki a "piréz" sőt, az se' tudom mi az hogy piréz.Ám őszintén szólva nem is nagyon akarom tudni.
Viszont azért annyira nem akarok tudatlan lenni mégsem, hogy hülyének nézzenek--ez igaz.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 21. 21:21 | Sorszám: 17
"De azt igen, hogy sokan erre az öngyűlöletre hergelnek és bíztatnak"

Valahol te is azt mondod, amit én.
Sok a piréz, és sok nem-piréz nem tudja, hogy ki a piréz és miért is mondja azt, amit mond. Belesétál a csapdába, mert tudatlan.
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 21. 20:51 | Sorszám: 16
Én úgy gondolom--és lehet hogy tévedek--hogy ennek az egész "magyargyűlöletnek" és "magyarútálatnak" az a forrása és gyökere, hogy MI MAGUNK GYŰLÖLJÜJ ÖNMAGUNKAT, ILL: JÓNÉHÁNYAN KÖZÜLÜNK, tehát mi magyarok ARRA BIZTATJUK EGYMÁST, HOGY GYŰLÖLJÜK ÉS ÚTÁLJUK A 'MAGYART, MERT "A" "MAGYAROK" ILYENEK, MEG OLYANOK, MEG AMOLYANOK.Szóval mi önmagunk is gyűlöljük önmagunkat, persze "SZITOTTAN" is önmagunk ellen vagyunk--kvázi--"hergelve".
És ha igy van, márpedig igy van, akkor hogy szeretnének bennünket más nációk fiai és leányai, hisz' mi magunk is útáljuk sajátmagunkat.
Ezzel nem azt akarnám mondani, hogy minden magyar ember gyűlöli a sajátz magyar testvéreit! De azt igen, hogy sokan erre az öngyűlöletre hergelnek és bíztatnak és sajnos nem kevés embert "sikerrel" "rontanak meg" ilyetén módon.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 21. 16:39 | Sorszám: 15
Pedig éppen ez a különbség, ami miatt a környező országoknak nincs annyi bajuk, mint nekünk.
A pirézek minden nációba beépültek és emiatt is olyan egyszerű nekik az osztrákoktól a németeken, franciákon át egészen a Washington Post-ig habosítaniuk, hogy itt nálunk mekkora a diktatúra, a nácizmus és a rasszizmus. Éppen ők fűtik a legjobban.
hümér
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 21. 11:18 | Sorszám: 14
mi mindent elnyom a pc! :-D
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 22:38 | Sorszám: 13
No igen, ezt teljesen elfelejtettem.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 22:34 | Sorszám: 12
"Úgy 1000-1200 év óta minden más nemzet(?)/ország utál minket ezen a földrészen. "

Ha ez valóban így van, mi lehet az oka?

negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 22:04 | Sorszám: 11
Kedves rintintin! (netán keresztkém?)
Bár elkövettem azt a hibát, hogy az Ön hsz-ére válaszoltam, nem feltétlenül ezt akartam.
Bocs, legközelebb figyelek.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 21:49 | Sorszám: 10
"..Mára sikeresen ölik ki belőlünk az összetartozás érzését!"
EZT valóban sokan szeretnék a --nevezzük így--"szabadkőműves szellemiségűek".De!
Istennek hála: NEM SIKERÜLT NEKIK, ÉS NEM IS FOG SIKERÜLNI!
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 10. 21:41 | Sorszám: 9
Amit írtam, abból minden következik, csak az nem amit Ön idecitált egy agg maszopostól: hogy tudniillik "merjünk kicsinyek lenni"! Ellenkezőleg! Amit én írtam az azt jelenti: MINDENT MERJÜNK! De! A "kicsinek levést", no azt NEM!
A REALITÁS az nem azt jelenti, hogy mit merünk és mit nem, hanem azt: MI VAN? Vagy mi nincs?
Mármint nálunk.Pl.: NINCS TENGERÜNK! Ezt nem azért írtam, mert arra biztatok bárkit is, hogy mit merjen Magyarország és mit nem.Hanem azért, mert EZ VAN! (amiből azután sokminden nem túl jó következik)Vagy.Hogy Franciaország--Clemeanceau--ellenünk volt Trianonban! ET TÉNY! Úgyhogy el tetszik tévedve lenni, mert én NEM(!) AZT MONDTAM amit--ha igaz--kiolvas a szavaimból!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...