06:46:04
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Műhely
Téma: Sziget
negyven rabló
Olvasta: 3 | Válasz | 2019. december 29. 10:51 | Sorszám: 9
Az ízlésről meg nem vitatkozunk.
negyven rabló
Olvasta: 3 | Válasz | 2019. december 29. 10:48 | Sorszám: 8
Belátom.
pandala
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. december 07. 18:18 | Sorszám: 7
A "tetszik" és a "jól énekel" két független izé.... Nem feltétlenül zárják ki egymást! Se odafele se vissza..
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. december 07. 18:12 | Sorszám: 6
Biztos. Én botfülű vagyok, de természetesen vannak nekem tetsző zenekarok és énekesek. Mondjuk ezzel a Sheeran-nal szemben Rick Astley: https://www.youtube.com/watch?v=dJRsWJqDjFE
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. november 28. 12:44 | Sorszám: 5
A'szem, ő is egy Britain's Got Talent verseny nyertese volt ....
Amúgy, tényleg jól énekel..
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. november 26. 18:32 | Sorszám: 4
Namostan én jól megnéztem a Sheeran nevűt. Az első linkre kattintottam a keresőben, szóval tökös gyerek vagyok sztem. Azt láttam, hogy egy kövérkés, néha kockás inget viselő pasas egészen jó nők társaságában próbál macsó lenni. Azt is láttam, hogy bikinis csajok énekelnek és nagyjából leszarják a kockásingest. Most akkor honnan tudhatnám, hogy kijafranc az a Sheera? Éskülönbenis ő a kockásinges, vagy valamelyik bikinis?
Nemértemmértkell a zemberagyát ijjen baromságokkal megrakni?
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. augusztus 28. 05:10 | Sorszám: 3
Vót most is. A csúcselőadó (Sheeran!?) miatti elvonulási tömegpánikkal .... (Valszeg, több jegyet adtak el mint amit elbír a sziget..)
negyven rabló
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. november 13. 16:33 | Sorszám: 2
Fogjuk fel úgy, hogy legalább el vannak zárva egy szigeten, ahol tombolhatnak kedvükre, erős rendőri felügyelet alatt. (Mondjuk az óbudaiak és a vizafogóiak -én is itt lakom - kissé idegesek lehetnek, de engem nem zaklat jobban mint az évenként, a Dagály utcában megrendezett utcabál.)
Lehet fikázni nyugodtan, de nem szabad elfelejteni, hogy mi magunk, a 70-es években mit is műveltünk az Ifiparknál a Tűzkerék, a Vas utcában Rózsi, a Bem rakparton a Kex, Kispesten Charlie után és még itt-ott, ahol a kedvenceink léptek fel. (Mondjuk, ha jött a rendőr, akkor hirtelen csönd lett!)
Ma nem lesz csönd a rendőr láttán, mert ki is az a rendőr?
Jogom van tombolni, rombolni és mindenkit semmibe venni, mert demokrácia van! Azt teszek, amit akarok! Leköcsögözöm és anyázom a rendőrt, lefújom festékkel, lek...anyázom csápolok előtte amíg nem tesz semmit. Amikor végül kivesz a sorból, levisz a földre, megmotoz és betesz a rabomobilba, ami elvisz a Tolnaiba, akkor rögtön látom, hogy ez a diktatúra megtestesítője!
panda
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. január 15. 02:53 | Sorszám: 1
nah, itt van ez a topic is üresen, nu akkor, teszek bele ...

"A Sziget lett Európa legjobb fesztiválja
2015.01.15. 01:34

A Sziget - 2012 után - ismét Európa legjobb nagyfesztiválja lett az European Festival Awards versenyén - közölte a Sziget Szervezőiroda az MTI-vel. Szerdán késő este a hollandiai Groningenben jelentették be a győztest. A Sziget három kategóriában is a döntősök között volt. Most és 2012-ben is a "Legjobb Nagyfesztivál" kategóriában nyert. A Roskilde, a Tomorrowland, a Rock Werchter vagy a Rock am Ring fesztiválokat előzte meg.

A Sziget idén jóval drágább is lesz, amit a főszervező azzal magyarázott, hogy a fellépők megnövelték a gázsijukat."

http://index.hu/kultur/zene/2015/01/15/a_sziget_lett_europa_legjobb_fesztivalja/
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...