13:39:50
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Hit, Tudomány
Téma: Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !
... Elejére 1. lap 
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 05. 08:36 | Sorszám: 149
Imacsoportunk Minden nap mondok egy Miatyánkot a magyarok egységéért ... https://www.facebook.com/groups/miatyank/ és https://www.facebook.com/groups/132889473452865/ - várunk mindenkit !
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 05. 08:27 | Sorszám: 148
Imacsoportunk https://www.facebook.com/groups/miatyank/ és https://www.facebook.com/groups/132889473452865/ - várunk mindenkit !
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 23. 11:13 | Sorszám: 147
Bogár László: a LÉT a tét
flagmagazin.hu
A címben szereplő buta kis szójáték volt már a KISZ jelszava is a nyolcvanas évek elején, mostanában pedig a tömegpusztító fegyverként...
... Az ultraliberális tábor kényes ízlésű képviselőit most már talán valóban aggodalommal tölti el mindez, és még az sem zárható ki, hogy talán lenne bennük készség ennek a pusztító folyamatnak a korrekciójára. Ehhez a feltétel nélküli alapjövedelem és az ehhez hasonló lépések már nevetségesen és szánalmasan elégtelenek. A társadalom alsó egyharmadának menthetetlen szétrohadása az ő történelmi bűnük, és a megoldás, ha van egyáltalán, csak az egész világszerveződési mód radikális átalakítása lehetne.
... http://www.flagmagazin.hu/gazdasag/bogar_laszlo_a_let_a_tet
... www.facebook.com/balazs.csepanyi.7?viewer_id=732056141
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 19. 18:07 | Sorszám: 146
Puritán módon, a Biblia szerint él German Steriglov, az egykori orosz multimilliomos

German Steriglov egykor Oroszország második leggazdagabb embere volt, saját bevallása szerint szobájában szinte plafonig értek a készpénzzel teli táskák.

Volt államfőjelölt, indult Moszkva polgármesteri székéért, a Maserattik és Ferrarik sorakoztak garázsában, luxusjachtok és magánrepülőgépek álltak rendelkezésére, ám 2005-ben úgy döntött, felhagy fényűző életmódjával, megvált vagyonától, és családjával kiköltözött egy a moszkvai régióban fekvő erdőbe, ahol megmaradt pénzén házat épített. A legközelebbi szomszédjuk 15 kilométerre lakik. A mélyen vallásos férfi szerint a paraszti életmód segített megtalálni a boldogságot.

... http://erdely.ma/eletmod.php?id=156829&cim=puritan_modon_a_biblia_szerint_el_ ...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 19:48 | Sorszám: 145
UGYANESZTET MONDOM ÉN IS ANNAK A HÜLYAF..SZ PANDÁNAK, DE OSZT' MÉGISCSAK JÁR A POFÁJA A HÜLYEÁLLATJÁNAK, MINT A KACSASEGGE....
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 19:06 | Sorszám: 144
Bömbölsz, kisszerű, bömbölsz??
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 18:25 | Sorszám: 143
MÁN' SZÓÓTAM NEKI ÉN IS!
Oszt' itten elhallgatott, DE A BALFÜLEM MÖGOTT NÉHA RÁKEZDI AZ INTERNACIONÁLÉT MEG A MARSEILLES-T.
SOK PANDA FÉLE HÜLYE ORDIBÁL ERREFELE MINDEN MARHASÁGOT, MEG DANÓÓ'-NAK IS.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 17:38 | Sorszám: 142
Ne kiabálj, olvtárs!...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 17:02 | Sorszám: 141
NE TEGEZZ UBUL B..MEG!
KERESZTKEM
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 15:57 | Sorszám: 140
Ne kiabálj, Jancsi!...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 15:25 | Sorszám: 139
TŐLEM NEM CSENDESEBB SENKI ÉS SEMMI.
AMIT MONDTAM..MEGMONDTAM!
ÉN VAGYOK A CSEND ÉS A...BÉKE.
KERESZTKEM
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 15:07 | Sorszám: 138
Így van, és az alá dugták el a telet, hóval ...
alexander
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. január 16. 14:41 | Sorszám: 137
Az EÜ-ben kontraindikált intézkedések történnek, ami aláássa a fidesz hitelét...már tüzetrakott a zsidó pajzs a szérün...én szóltam!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 14:26 | Sorszám: 136
Csendesebben, olvtárs, csendesebben!...
alexander
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. január 16. 13:56 | Sorszám: 135
no, tegnap elment az ÜZENET a háttérhatalomnak, miszerint Orbán tovább növeli a zsidó pajzs befolyását, azzal a perspektívával, hogy 4év múlva LÁZÁR-Lézer lesz a miniszterelnök jelölt.
Micsoda előrelátás? Az, hogy ez az arrogáns, kettős stróman, nem lesz szimpatikus a jónépnek nem számít.
Ja és nem jött válasz, hogy milyen víz-projekt befektetést szánnak a zsidó befektetőknek, és egyáltalán, minek kell a zsidó liberó?
Friss hír, a kórmány emeli a holokauszt évre előirányzott összeget!!!Kár, hogy a devizahiteleseken nem segít, hogy ne akadályozza a zsidó ingatlan befektetők óriási üzleteit, ami mellesleg a betelepedők lakáshoz juttatását is megoldja.
Nem szabad elfeledni, hogy a jobb ingatlanokra megállapított elárverezési kvóták már a kezdetektől is e célt szolgálták.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 12:43 | Sorszám: 134
NEM ÜVÖLTÖZTEM ÉS NEM ÜVÖLTÖZÖK!
HA EZT A VÁLASZOMAT FIGYELMEN KIVÜL HAGYJA, TEHÁT OLYBÁ VESZI, MINTHA NEM MONDOTTAM VOLNA SEMMIT, AKKOR ÖNNEL NEM TUDOK MIT KEZDENI!
keresztkem

P.s.: ÉS SZIVESKEDJEN ENGEM NEM TEGEZNI--HA LEHET!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:56 | Sorszám: 133
Ne üvöltözz má', ember!...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:52 | Sorszám: 132
MÁR SOKSZOR MEGMONDTAM: NEM "ÜVÖLTÖZÖM", PUSZTÁN NAGYBETŰKKEL IROK.EZT VISZONT NEM HAGYOM ABBA, KÜLÖNÖSKÉPPEN HA ÖNNEK IROK.
VISZONT KÉREM ÖNT: NE TESSÉK "TEGEZNI"!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:31 | Sorszám: 131


Érdemes megnézni! Bár ma már laposak azok a poénok, de az alapötlet kiváló:

Grand Fenwick parányi hercegségének hercege (Peter Sellers) és miniszterelnöke (Peter Sellers) kitűnő tervet eszel ki arra, hogyan mentsék meg országukat a csődtől. A terv a következő: hadat üzenni Amerikának, elveszíteni, majd begyűjteni a háború utáni segélyt. Az egyetlen probléma az, hogy a főparancsnoknak (ugyancsak Sellers) elfelejtik megemlíteni azt az apró részletet, hogy a háborút el kell veszíteni.
Sellers egy légitámadás gyakorlat idején érkezik New Yorkba, hogy túszul ejtse a híres tudóst (David Kossoff) és asszisztensét (Jean Seberg) és megszerezze az általuk fejlesztett szuperfegyvert. Ekkor azonban szembe kell nézni az új problémával: mi legyen akkor, ha megnyerik háborút.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:29 | Sorszám: 130
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=52680
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:24 | Sorszám: 129
Ne üvöltözz!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:50 | Sorszám: 128
KANNA PÉ-M NINCS!
TEÁSKANNÁM VAN.MEISSENI PORCELÁN.PÉ NÉLKÜL.
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:48 | Sorszám: 127
"..Ordibálós bejegyzéseket nem olvasok."
HELYES. ÉN SEM!
VISZONT KÉRNÉM: NE TESSÉK SÉRTEGETNI!
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:42 | Sorszám: 126
Ordibálós bejegyzéseket nem olvasok.
Kussoljon már, elvtárs, ne ordibáljon! Tegye otthon, a kannapééén...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:30 | Sorszám: 125
ÖN KÉRDEZ(ETT) ÉN VÁLASZOLOK (VÁLASZOLTAM) SOKSZOR.
ÖN NEM FOGADJA EL A VÁLASZOMAT.EZEK UTÁN ÉN MIT TEHETEK?
keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...