15:17:41
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Hit, Tudomány
Téma: Jézus dák volt!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 09. 20:35 | Sorszám: 8
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 08. 20:59 | Sorszám: 7
"Dákok" kapcsán én az apafarkas történetét érzem hitelesnek.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 08. 15:24 | Sorszám: 6
Pontosan: és ez ok arra, hogy a menekülteket hazatérő testvérekként kezeljük !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 08. 12:59 | Sorszám: 5
Nono, ki ne hagyjuk Mú kontinenst valahogy a történetből!!
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 08. 12:51 | Sorszám: 4
Szerintem ha egy kicsit megkapargatnánk Menyhért családfáját, könnyen kiderülhet hogy
ő is Etiópiából, a Magyar Őshazából származott !
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 08. 11:26 | Sorszám: 3
Egy másik nézet szerint Jézus úgynevezett pártus uralkodók leszármazottja lehetett. Ez a pártus birodalom pedig nem más. Mint az ősi hun birodalom déli része, amely a Távol-Keleten és Közép-Ázsiában terült el. Innen indult el a Megváltó születésekor három máguspap, akiket ma már csak „háromkirályok”ként emlegetünk. De nem királyok voltak ők, még csak nem is vallási vezetők, hanem hatalmas tudással rendelkező beavatottak, a világegyetem titkainak ismerői.

Gáspár (Kaspar), mint neve, Kasp-ár (Kasp ragyogása), is mutatja a Kaspi-tenger vidékéről érkezett, a hun birodalom legdélibb csücskéből.

Boldizsár (Baltazar) a mai Baltisztán területéről jött, amely Pakisztán és India határán terül el, és valaha ugyancsak a hunok rokonai lakták.

Menyhért (Melchiár) pedig Mezopotámia Babilon környéki részén élt, a csillagvizsgálók földjén. Ugyan ő nem állt közvetlen rokonságban a hunokkal, ám a beavatást és a tudást ifjú korában a hun mágusoktól és táltosoktól nyerte.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 08. 10:10 | Sorszám: 2
Az jó, mert én eleddig azt hittem, hogy Jézus magyar volt, oszt most meg kezdtem aggódni.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 08. 08:55 | Sorszám: 1
Ez tuti igaz.
A dologhoz hozzátartozik, hogy a dákok a magyarok 8. törzse.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 08. 08:09 | Sorszám: 0
Gyerekek, ez igaz lehet?

Jézus dák volt, és a mai Románia területén született – állítja a Nemzetközi Dákológiai Kongresszusra írt brosúrájában Gheorghe Funar, Kolozsvár egykori polgármestere – olvasható a mandiner.hu oldalán. Szerinte a Jézus származásával kapcsolatos igazságot a Vatikán alagsoraiban rejtegetik.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...