09:52:35
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Hit, Tudomány
Téma: Rendkívüli szinódus a Vatikánban
... Elejére 1. lap 
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 08:41 | Sorszám: 122
Ha én "álszent" "szájkeresztény" lennék--amint ahogyan Ön itt engem aposztrofál--akkor:
1.) Nem áldott volna meg engem az Úr annyi jóval és széppel:
a.) a családi életben;
b.) a munkámban;
c.) A KDNP-s és KÉSZ-es elismertségeimmel, s az 'ottaniak élő elismerésével és szeretetével.
2.) A "külalakkal", ilyen-olyan szabályok betartásával kapcsolatban joggal érheti szó a "ház elejét", de az azért talán mégiscsak másodlagos.
Mindenesetre én leéltem már eddig is boldog házasságban az okl. matematikus feleségemmel majd' 40 évet, fölneveltem DIPLOMÁS férfivá 2 fiúgyermeket és 5 unokám nevelését segítem--szeretteim szerint--hathatósan.És ők engem szeretnek becsülnek, nemkülönben jezsuita szerzetesbarátaim és pap ismerőseim. Ön mi 'ilyesmit tud--akárcsak részleteiben is-- "fölmutatni" T.Uram?
S ha Muhi meg Mohács meg iyen baromságok jutnak az eszébe rólam(!)--RÓÓÓLAM(?!)-- a nagy-nagy keresztyén eszibe', akkor még ajánlanáma az is, hogy a Magyar Futball is MIATTAM hanyatlik...Meg miattam vót' nedves és hűvös az idei nyár is ugyi'--ergo: VERJEN ENGEM VÉRESRE A GUMIBOTJÁVAL(!) a rendőrszelleisége jegyében és okén, meg még egy füst alatt szurkáljon is össze a kisbicskájával--a nagy nagy hazamentése jegyében! "AZT" érdemlem én--Ön szerint.Meg Ön mweg teheti ezt mán csak azéé' is, mer' nem olyan pacifista, mint én, akinek Trianon is a lelkin szárad....
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 07:53 | Sorszám: 121
Fogalmazás: 1-es alá (terjengős rágalmazás); Helyesírás: 5; Külalak: 1 (nagybetűk).
A magafajta álszent szájkeresztények okozták nekünk Muhit, Mohácsot, Trianont.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 07:48 | Sorszám: 120
Fogalmazás: 1 (pimaszság); Helyesírás: 5; Külalak: 5.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 07:12 | Sorszám: 119
Tyű a mindenit!
Emmán döfi.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 06:45 | Sorszám: 118
Ávós-verőlegény lélektan--az Öné, melyet '56-tól kezdeve is jól ismerünk. "AZ" ILYEN, mint amit Ön itt hirdet! Amiből pusztulás-pusztitás és szenvedés fakadt a 'magyarnak.
Az én --önszerinti, de csak önszerinti--"állítólagos" "semmi sem szent" és erőszakmentességi "dumámból"- szemléletemből SZERETET ÉLET ÉS CSALÁD ÉLEDT ÉS ÉL MA IS.
ERGO: AMIT ÖN SUGALL ITT EBBEN A LEGUTÓBBI H.SZ.-BAN ANNAK ANNYI KÖZE VAN A SZELID ÉS IGAZ JÉZUSI KERESZTÉNYSÉGHEZ MINT A KOMCSI RENDŐRSÉGNEK ÉS AZ ÁVÓNAK AZ IGAZSÁGHOZ.SEMMI!!!
RENDŐRSZELLEM ÉS SZADIZMUS MINDAZ AMIT SUGALL.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 28. 00:09 | Sorszám: 117
No comment.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 18:21 | Sorszám: 116
Álszent langyliberális duma.
Akkor magának semmi sem szent.
A szent dolgokat (pl. a hazánkat, a családunkat) fegyverrel is meg kell védeni.
Ez az erőszakmentességi dumája egyébként is hiteltelen annak a verbális agressziónak fényében, amit velünk szemben
megenged magának.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:52 | Sorszám: 115
Mindjárt gondoltam....én nem szoktam azonnal ugrani ilyen kicsinységekre, főleg nem, ha éppen az egy mellékvágány.....
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:41 | Sorszám: 114
Én kérem bunkó műszaki ámbör vagyok s nem holmi nyálas filosz...Még az is csoda, hogy írni tudok magyaRÁN.(a miskolci Bláthy Ottó Villamosenergiaipari Technikumban érettségiztem nem GIMNÁZIÓBA'!)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:35 | Sorszám: 113
feje = neve, mielőtt Isti bátyó a saját fegyveremmel üt kupán
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:35 | Sorszám: 112
Muslica az a hivatalos feje. Feketefejű mézkedvelő.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:34 | Sorszám: 111
A "kellet" az meg valami égtáj?
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:32 | Sorszám: 110
Abban persze igaza van, hogy "szemükbe", helyett véletlenűl "szemükbe(N)"-t írtam. De ezt nem kellet volna észrevennie....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:31 | Sorszám: 109
(Én is így használom ezt a szót; muslinca. Sokan muslicának hívják)
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:29 | Sorszám: 108
NEM "KERÜLÖK", "BELENÉZEK". ÚGY LÁTSZIK SOK PÁLYINKÁT TETSZETT INNI....
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:27 | Sorszám: 107
Hogy kerül maga a szemükbe? hát muslinca maga?
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:25 | Sorszám: 106
MEGVETEK MINDENKIT, AKI "A" MÁSIK EMBERT BÁNTALMAZZA.AKKOR IS MEGVETEM HA OKKAL-JOGGAL, S AKKOR PLÁNE HA OKTALANÚL.ENGEM IGY TANITOTTAK--SZÜLEIM, PAPJAIM, TANÁRAIM MINDENKI-- S NEM "ÚGY" AHOGYAN ÖNT. AMIT ÖN ITT MOND ÉS HIRDET--AZ ERŐSZAKOSSÁG APOTEÓZISAKÉNT-- AZ A "MI KÖREINKBEN" ISMERETLEN.S JÓL IS NÉZNÉK KI AZ UNOKÁIM ELŐTT--MEG A FIAIM, S MENYEIM ELŐTT IS--HA ILYESMIT TANITANÉK.KARÁCSONY SZENTESTI GYERTYAGYÚJTÁSKOR KÉPTELEN LENNÉK AZ ÁRTATLAN TISZTA SZEMÜKBEN NÉZNI....
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 15:17 | Sorszám: 105
Egy biztos.ÉN NEM(!) KÖVETKEZEM! ÜTÉSRE semmiképpen sem!"AZT" MEGHAGYOM A DURVA "POKRÓCOKNAK".
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 14:46 | Sorszám: 104
Szeretett plébánosunk (nyugodjék) is így tanított minket: http://forum.vectrix.hu/?f=88&t=23&m=15
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 12:54 | Sorszám: 103
Általános emberi tapasztalat: A SZELID ÉS LELKÜLETÜKBEN BÉKÉS EMBEREK MENTALITÁSA A DURVÁKAT ÉS AGRESSZIVOKAT BŐSZITI.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 12:36 | Sorszám: 102
Ja! És az ÉN DRÁGA NAGYMAMÁIMAT--és nagypapáimat--nyugodtan BÁNTHATJA AKÁRKI, akárhogy--már ahogyan és amennyire tudja.Drága szüleimmel, testvéreimmel együtt már MIND AZ ÚRNÁL VANNAK A MENNYBEN! (Bántják is Őket a durva és rabiátus emberek, persze már csak szavakkal tudják--pedig SZELID, felénk úgy mondták: "BIBLIÁS" EMBEREK VOLTAK-VOLTUNK-VAGYUNK MIND, egytől-egyig)
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 12:25 | Sorszám: 101
Nekem ugyanis sem kis, sem nagybicska NINCS A ZSEBEMBEN, de még pénz se(!)--legföllebb néha ALMA vagy DIÓ.Mi igaz keresztények mán' csak ilyen oktalanul szerények vagyunk és....MARADUNK IS.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 12:20 | Sorszám: 100
Kár.
Pedig magyarul van.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 12:19 | Sorszám: 99
EZT VÉGKÉPP NEM ÉRTEM!
"EZEN A NYELVEN" ÉN NEM ÉRTEK!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 27. 11:44 | Sorszám: 98
Annyit mindenképpen érdemes megjegyezni belőle, hogy a nagymamám szent.
És ezt nem tanácsos kétségbevonni.
Mert az indulás előtti imám így hangzik: "Bérlet, pénz, kulcs, zsebkendő, kisbicska" !
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...