19:17:13
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Hit, Tudomány
Téma: Homo- (csak erős idegzetűeknek)
... Elejére 1. lap 
gajo
Olvasta: 3 | Válasz | 2022. július 17. 22:27 | Sorszám: 17


Idézet:
Az Egyesült Államok történelmének első "transznemű" miniszterhelyettese és egy "transznemű" helyettes államtitkár képviselte az USA-t Párizsban a francia nemzeti ünnepen.
Forrás: https://kuruc.info/r/66/246296/e]
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. április 12. 15:59 | Sorszám: 35
....meg azért is veszélyes, mert az anus nem arra való.
Ferencsik és Melis tudna arról mesélni, milyen volt nekik pelenkában járni.....
Az anus a bélsár benntartására szolgál. Ha kívülről éppen ellenkező irányú ráhatással vannak rá, akkor elfelejti az elsődleges feladatát.

Meg lehet erőszakolni a természetet, csak nem érdemes.
Late Devonian
Olvasta: 11 | Válasz | 2016. április 12. 15:36 | Sorszám: 34
Az anális szex népszerűsége miatt aggódik a brit kormány
2016. 04. 12. 15:03
Annyira aggódik a brit kormány, hogy hivatalos konzultációt hívott össze, miután eléjük került egy tanulmány, amiből kiderült, hogy egyre több fiatal próbálja ki az anális szexet. A kultúráért, médiáért és sportért felelős minisztérium szerint a jelenség azért különösen veszélyes, mert a nők valójában nem élvezik a szexuális együttlétnek ezt a formáját.
küssszvágócsér
Olvasta: 11 | Válasz | 2015. február 13. 16:23 | Sorszám: 0
Kulka Jánost kiváló színésznek tartom. Kulka Jánost igen intelligens embernek is tartom. Viszont. A HOMOSZEXUALITÁSTÓL EGYSZERŰEN UNDORODOM. Nem a homoszexuális EMBERT vetem meg, hanem ezt a szexualitási formát, szexuális érintkezési gyakorlatot. Tehát SZÉTVÁLASZTOM AZ EMBERTŐL magát a szexualitási viselkedésmódot.
Megpróbálom szemléltetni egy másik eseten magát az érzést az érzelmi beállítódási módot. Tegyük föl, hogy tisztelek és becsülök egy embert: férfit-nőt, mindegy. Mert okos, mert jó, mert intelligens, mert tehetséges, mert segítőkész mert emberséges, mert Istenszerető. És tegyük föl, hogy ennek az embernek az ORRÁN NŐ EGY HATALMAS, BIBIRCSÓKOS SZEMÖLCS. Ahogyan ez a "csúnyaság" kialakul, én ezt az embert nem szűnök meg tisztelni, becsülni sőt szeretni sem
szűnök meg...természetesen. Ám Isten látja a lelkemet, én ennek az embernek a CSÚNYA SZEMÖLCSÉTŐL ELKEZDEK UNDORODNI.Elég baj hogy így van, de így van. UNDORODOM ETTŐL A CSÚNYASÁGÁTÓL, melyről nyilván nem, tehet a szerencsétlen, ám én attól még undorodni fogok. És amennyire a civilizáltságom és intelligenciám engedni, meg is próbálom leplezni ezt az undort, de hogy megszüntetni meg tudom, vagy tudnám, no, ez a legnagyobb és legtisztességtelenebb hazugság lenne részemről. Sajnos ezt az UNDORT megszüntetni nem tudom, és akkor vagyok becsületes és tisztességes, ha ezt a tényt elismerem legalább önmagamnak el. És persze igyekszem az illetővel a leg-emberségesebben viselkedni és a leg-emberségesebb maradni Vele. Hisz' egyébként semmi bajom nincs az illetővel csak az, hogy egy "csúnyaságának" LÉTÉTŐL képtelen vagyok elvonatkoztatni. Nos, valahogy UGYANIGY vagyok én a homoszexualitással is, mint azzal a bizonyos "vadhússzerű szemölcskinövéssel": UNDORODOM TŐLE. És ne kivánja senki azt, hogy erről mást mondjak, mert ez az igazság és nem akarok hazugságba zuhanni. Ha mást mondanék: HA-ZUD-NÉK! Ezt pedig nem akarom. És ezt a Kulka János-"szerű" szuperintelligens művészemberek meg kell, hogy értsék.
Rendes Kis
Olvasta: 11 | Válasz | 2014. szeptember 16. 09:00 | Sorszám: 148
Valóban, nem a fejünket kell a homokba dugni, hanem a homo témát: http://hu.wikipedia.org/wiki/Homokoz%C3%B3_%28biztons%C3%A1g%29
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:54 | Sorszám: 147
Nem. Azzal súlyosbítjuk, ha homokba (sic!!!!! ) dugjuk (esse semmi!!! ) aaaaaa.......a fejünket!!
Rendes Kis
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:45 | Sorszám: 146
Mi baj ?
Az etológiai problémát azzal is súlyosbítjuk, ha küzdünk ellene.
Békáscity
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:45 | Sorszám: 145
nekem nagyon tetszik : moho sapiens sőt
mpd
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:34 | Sorszám: 144
Odin segíts.....
Rendes Kis
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:30 | Sorszám: 143
Ennek a két témának az összemosását kikérem a magam és valamennyi heteroszexuális homo
sapiens nevében.
A homo sapiensről nagyon szívesen beszélgetek, a homoszexualitás kitárgyalását meghagyom
a nálam erősebb idegzetűeknek.
mpd
Olvasta: 8 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:17 | Sorszám: 142
Vagy "gaz"-ra.
mpd
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:17 | Sorszám: 141
No ezzel a topikösszevonással makszimálisan nem értek egyet.
A cím meg nagyon is nemmegtévesztő, mert egyfelől homoszex, másfelől homosapiens a téma. Szerintem nagyon is ötletes és frappáns ez a cím így ebben a formában.
hümér
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 16. 08:14 | Sorszám: 140
Már nem kell sokat aludnia, a gazda-topik is át lesz keresztelve "Kulák"-ra. :-(
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 16. 07:31 | Sorszám: 139
Nem mellesleg: a topikcím megtévesztő.
A hullaház kapuja fölé sem azt írják, hogy "Hull".
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 15. 20:48 | Sorszám: 133
Taxonomice.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 15. 20:39 | Sorszám: 132
RK, hogy került ide a faternak ez a törölt gyöngyszeme?
negyven rabló
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 15. 19:53 | Sorszám: 131
Attól tartok, hogy az olvtársnak igaza van!
Idézet:
A sok nyavalyás biológus meg végig tudta, tudnia kellett, de lapítanak mint süket disznó a búzában. Persze, nem túl pc a téma, könnyen kiírhatja magát a szaknévsorból, aki ezzel foglalkozik.


Nagyon szarok a kilátások! A ma demokráciának nevezett, szánalmas, a devianciákat követendő példaként előtérbe helyező, mainstream sajtó nem tűr ellentmondást! A helyi szinten mégis megjelenő, tényszerű kifogásokat "náci, szélsőséges, szélsőjobboldali" jelzőkkel illetik, miközben azt próbálják tudatosítani, hogy a nem nekik megfelelően gondolkodók az előbb leírtak alapján kirekesztendők, mert nem demokraták.
Nyilvánvaló, hogy fogalmuk sincs a demokráciáról, mint fogalomról ugyanúgy mint egy-két, itt megnyilvánuló olvtársnak.

Természetesen én ezt csak egy beszűkült agyú és csak a mindenben politikát látni vélő, képzetlen olvasóként írtam.
A tévedés joga fenntartva.
rintintin
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 15. 16:07 | Sorszám: 130
Ez itten sajnos nem bohóc, hanem csak egy buziságreklám.Mer' az igazi bohócnak "piroshaja vót' és krumpliból vót a zorra".Ez meg csak egy kirúzsozott pofájú vigyoronc.Aki ölég művelt "bohócológiábó'" az tuggya mit mondok.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 15. 09:25 | Sorszám: 0
Hogy miből ered a homoszexualitás.
Nem ám genetikai probléma, de nem is betegség, és nem is cihológia, de nem is divatjelenség.
Hanem etológia.
Gondolhattuk volna amúgy. A sok nyavalyás biológus meg végig tudta, tudnia kellett, de lapítanak mint süket disznó a búzában. Persze, nem túl pc a téma, könnyen kiírhatja magát a szaknévsorból, aki ezzel foglalkozik.
Ott volt a szeme előtt mindenkinek, aki olvasgatta pl. Lorenzet. De említették a Jurassic Parkban is!
A madaraknál, kétéltűeknél és egyes halaknál is előfordul (amely fajok csoportosan élnek), hogy ha az egyik nem elfogy (nincs hím vagy nőstény), akkor a másik nem tagjai hajlamosak a másik nem viselkedéstípusát mutatni, sőt néha konkrétan átalakulni nemileg.
A csoportosan élő állatoknál rangsor alakul ki. Pl. a szóban forgó madaraknál külön a hímeknél, és külön a tojóknál, a hímek rangsora meg a tojók fölött van, azaz a legsatnyább hím is magasabb rangú a legmenőbb tojónál.
Ha nincs hím, a legmagasabb rangú tojó elkezd hím ösztöncselekvésekre áttérni, hímként viselkedni. a madaraknál már nem valószínű, hogy végig tudna menni a folyamat, azaz a tojó nem hiszem, hogy át tudna alakulni hímmé anatómiailag is, de akként viselkedik és a többi tojó is hímként kezeli. Ugyanígy ha nincs tojó, akkor az alacsony rangú hímek kezdenek el tojóként viselkedni.
Na most, kézenfekvő ezt az emberre is alkalmazni, hiszen csoportokban éltünk (akkor, amikor az ember génkészlete kialakult), és kétségtelenül rangsor működik a nemeken belül. És bizony, ahol azonos neműeket zárnak össze, ott könnyen előfordul a fentebb említett jelenség.
Az egész nem más mint domesztikációs jelenség.
A vadon élő állatoknál nagyon ritka lehet, hogy annyira elfogyjon az egyik nem, de házitartásban van ilyen persze.
hulot
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. szeptember 13. 18:51 | Sorszám: 124
Vili...

közé kell tenni.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...