22:05:28
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Kaszinó
Téma: Közönséges téma
alexander
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. február 14. 20:57 | Sorszám: 26
extra befektetés, és könnyű préda.
Nem véletlen, hogy kettős-hármas állampolgárokkal van tele a padlás.
Walaki
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. február 12. 00:04 | Sorszám: 25
Csak amiatt nem szüksége állampolgárság is...
keresztkem
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. július 02. 18:18 | Sorszám: 24
Ezeket a h.sz.-okat ugye március 24-én írtuk mindketten, tehát az április 6- parlamenti választásnak JÓVAL ELŐTTE.A választás és mostmár (-ok) BEBIZONYÍTOTTÁK, hogy a magyar választópolgárok döntő többsége NEM ABBÓL INDUL KI, amiből a ballibek.
És ez nekünk elég.Nagyon elég.
k.k.
Békáscity
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. március 24. 17:49 | Sorszám: 23
mindenki magából indul ki ...
keresztkem
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. március 24. 12:04 | Sorszám: 22
Van mostanában a liberálbaloldal sajtójának egy egyre kedveltebbé váló (bár: kín szülte!) szlogenje, amely kb. így hangzik, hogyasszongya: "Teljessen mindegy kire szavazunk, úgyis mindegyik hazudik"--mondják, sőt, hovatovább harsogják.
Nos, ez, számunkra "jobbosok" számára a legbiztosabb jele annak, hogy: TOTÁLISAN KICSÚSZOTT ALÓLUK A SÁMLI! Mondhatnók: süllyednek, és kétségbeesésükbe' mindenféle marhaságokat is leírnak-kajabálnak. Hogy tudniillik: HA ŐK NEM, AKKOR SENKISE! Tipustünet.Ismert, sőt a pszichológiában: közismert kórtünet-szimptóma.Szóval.... jól állunk.
k.k.
Békáscity
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. február 15. 11:34 | Sorszám: 21
http://hu.wikipedia.org/wiki/B%C3%A1lint-nap
Békáscity
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. február 05. 16:47 | Sorszám: 20
mire gondoljak ? - semmi pozitív dologra, csak kell egy hely nekik is az ég alatt...
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. január 20. 16:20 | Sorszám: 19
"De azért annyit fogadjunk el,..."
Elfogadom.
De azt nem fogadom el, hogy ezt a Fideszék csinálják, ahogy Alex sugallja.
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 20. 10:02 | Sorszám: 18
Jól van eftássam, ne rugódzzunk ezen.
De azért annyit fogadjunk el, hogy bizony nem elhanyagolható számú külföldi jelentkezett magyar állampolgárságért, akinek nem jár. És ki tudja, mindenhol elutasították-e mindet. Nem tudom egyébként, miért kell nekik az állampolgárság, nem hiszem, hogy a választás befolyásolása miatt, de valami oka van neki.
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. január 19. 02:05 | Sorszám: 17
Én tényleg nem értem a 4. számú hozzászólásodat.
Alex a No. 1-ben azt írja, hogy kereskednek az állampolgársággal Fideszék és az évszázad csalására készülnek. Fogadjuk el, hogy úgy van, ahogy mondja, habár nem hiszem el, hogy igaz. Már többször mondták hol itt, hol ott, a határon túli szavazatok mindössze 2-3 helyet tudnak elérni. Ez lenne az évszázad csalása?
Miért fizetnének a románok az állampolgárságért?
Oda utazhatnak, ahova akarnak, ha befogadják őket.
Azt még elhiszem, hogy az ukránoknak jól jön a magyar állampolgárság, hiszen ők nincsenek bent az Unióban. De ott sem azt gondolom, hogy a szavazás miatt akarják azt a fránya állampolgárságot, hanem a szabad jövés-menésért.
A nyugdíjak fizetéséről hallottam már harangozni valamiit, hogy egy régi szerződés valahogy hatályban van, de még élő emberrel nem találkoztam, aki ezen szerződés alapján bármit is kapna. Kötve hiszem, hogy hatalmas összeg lenne, ha van egyáltalán.
Főleg az évszázad Fideszes csalására írtam a No. 5-ös hozzászólásomat, azt is Keresztkémnek címezve.
Közben volt a te No. 3-as hozzászólásod, amit csak később vettem észre. Abban ezt írtad:
"El fogom keseríteni Isti báttyám: nagyon nem érdekel, hogy a Kérésszel együtt elhiszik-e amit mondok."
Szerintem ez lealázó. Engem érdekel, amit mondasz.
Ott azt írtad még, hogy volt néhány magyarul makogó ember, akiket elutasítottak. Ezek szerint működött a közigazgatás.
Miért ne hinném el ezt neked? Elhiszem.
Szent a béke? Éljen Mucsa!
panda
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 11. 16:11 | Sorszám: 16
Politikai idiotizmus.
keresztkem
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 11. 11:13 | Sorszám: 15
Viszont "szelektivitásom" szisztematikus és zsenialitástól vezérelt--mondják más szelektívek.Amúgy mellesleg: Michelangelo és Newton is meglehetős' szelektíven "kezelték" a "külvilág" ingereit.Tessék arra gondolni, hogy példánakokáért amikor a jó öreg Isaac fejire pottyant egy alma, akkó' bizony eszeágába se jutott a felesége vaginájának alakjáról elménckedni...
keresztkem
alexander
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. január 09. 20:34 | Sorszám: 14
Van némi elképzelésem és tapasztalatom is, a hatalom embereinek mohóságáról és maffiás korrupciójáról. Most a fidesz emberek szereznek előnyöket. Aránytalan befolyás dönt a traffik ügyekben, földbérleti és vásárlási pályázatokon, vagy a sznfalak mögötti mutyikkal. Az emberek nem hüjék, látják saját környezetükben, hogy Orbán körül, Lázár körül egy-egy rokon, vagy barát milyen eredményesaen nyeri el a pályázatokat.
Nagyon sajnálatos, hogy a futni hagyott Raskó, ma aranyember, aki szakmai értékelést ad mezőgazdaságunkról a tv-ben, ám még ennél is sajnlatosabb, hogy a fidesz körül lassan kiderül a pőre igazság, hogy nem különb a deákné vásznánál.
A fideszél tabu témák vannak, régiek és újabbak. Egy ideje a 2014.évi zsidó befektetők liberalizációjáról szeretnék tudni már valamit, ám síri csend van a kormány elképzeléseiről a termál- és vízgazdálkodási projektről.
Vagy nincs a bennszülöttekre szükség és az összefogás más csoportoknak szól?
Akik történelmi haszonélvezői minden endszer átalakulásnak, ergo a bennszülöttek kifosztásának banki uzsoráival, és raczka honfoglalás tervszerű és zavartalan ingatlan panamáival folyik most is...tabukkal,info blokkal, és az elemi igazságosság érvényesülésének mellőzésével.
Kamarilla politikával és a kérdő íves társadalmi kapcsolati falevéllel.
No, de mit s várhatnánk a finnugrista, paktumos, zsidesztől, aki a magyarfób gyökereket melengeti a médiában és az MTA, a Habsburg intézet homályában...
szóval, parasztvakítás folyik, simlis kétszínű politikával, a jónép elámítására...izraeli választási szakember tanácsadókkal
Apropo, Hegeda Zsuzsáról, hallott valaki mostanában?
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 09. 15:21 | Sorszám: 13
Isti bátyó szelektíven fogja a külvilág ingereit.
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 09. 15:20 | Sorszám: 12
Nabasszus.
Az (5)-re írtam, amivel megkérdőjelezted az (1)-et. Erre írtam én, hogy nálunk is adtak be állampolgárságit olyanok, akik nem is tudtak magyarul egy-két betanult mondatot kivéve semmit.
Azaz, NEM lehet hazugságnak minősíteni alex felvetését.
Ti meg a Tatával együtt nem akarjátok elhinni, hogy télleg volt ilyen (ha nálunk néhány, akkor országosan több száz) eset.
Ki a Jófene akar itten alázni, ne hülyéskedj mán. Oly kevesen maradtunk mostanra, eszembe se jut szemétkedni.
panda
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 09. 15:19 | Sorszám: 11
falrahánytbor só
keresztkem
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 09. 15:12 | Sorszám: 10
Nem tetszett elkeseríteni egyáltalán.Nem vagyok olyannyira hiú hogy oly' hatalmasan igényt tartsak arra, hogy Önt mi érdekli--nagyon, kicsit, esetleg egyáltalán nem.
S ha nem érdekli amit mondtam az az én számomra--akárhogy is van'-- STIMULÁL hatású áttribútum. Majd' azt mondtam: nekem az direkt jó.SZERETEK A "FALNAK BESZÉLNI"--ÉN MÁNCSAK ILYEN "MADÁR" VAGYOK.Antúl jobban érzem magam minél több meg nem(!)tésre találok.
Ez egyébiránt itt is ellenőrizhetően igaz.
keresztkem
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. január 02. 19:03 | Sorszám: 9
Egy szót sem értek abból, amit mondasz.
Azt látom, hogy le akarsz alázni, lelked rajta.
Ha így jobban érzed magad, ám tegyed, nekem abból nem származik semmi bajom.
De a többit nem értem.
Mit nem hiszek én el?
Én mindent elhiszek, sőt annak az ellenkezőjét is.
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. január 02. 12:27 | Sorszám: 8
El fogom keseríteni Isti báttyám: nagyon nem érdekel, hogy a Kérésszel együtt elhiszik-e amit mondok. Én TUDOM, hogy megtörtént, oszt jónapot.
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. január 02. 02:15 | Sorszám: 7
Megtették azt már eddig is.
onogur
Olvasta: 11 | Válasz | 2014. január 02. 00:39 | Sorszám: 6
Elvtársak 2014-et írunk, mától oda mehet az oláh dolgozni, ahová akar, nem kell neki magyar útlevél. Remélem minél többen szállják meg Nyugat-Európát, és remélem a legtöbben Erdélyből.
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2014. január 01. 16:54 | Sorszám: 5
Sajnos nem lehet "üres szóbeszéd"-nek titulálni, az "alattomos rágalmazás" a helyes kifejezés rá. Beleillik a bajai videó, a kislétai szöveg, az adónemszagértő vádaskodásai végeláthatatlan hosszú alattomos rágalmazások sorába. Bár már csak túl lennénk a tavaszi választáson! Utána remélem jön egy kis normális periódus, mindenki befogja a redves mocskos pofáját, legalábbis egy időre.
keresztkem
Olvasta: 10 | Válasz | 2013. december 23. 13:00 | Sorszám: 4
"Mondani" sokmindent lehet, és persze az emberek többsége mond is mindenfélét össznyevissznya. Az IGAZSÁGOT azonban BIZONYITANI KELL, mert "így" a dolog nem egyéb mint ÜRES SZÓBESZÉD!
Ezért én azt, amit Lexi ír, egyszerűen NEM HISZEM EL! Még annak ellenkezőjét sem! Számomra ő hiteltelen és komolytalan...sajnos.
keresztkem
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2013. december 23. 07:14 | Sorszám: 3
Nem egészen. Itt nálunk Mucsán is volt néhány visszautasított álompolgársági kérelem, erről tud az egész falu. Olyanok voltak, akik csak betanultak néhány mondatot magyarul, hátha az elég lesz.
keresztkem
Olvasta: 10 | Válasz | 2013. december 23. 06:43 | Sorszám: 2
Merő hamisság és élveteg HAZUDOZÁS MINDEZ, az első betűtől az utolsóig.
Szóra nem érdemes...
keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...