10:22:08
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Pankráció (régebben: Foci)
... Elejére 3. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 15. 15:37 | Sorszám: 254
Similis szenilis.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 15. 15:36 | Sorszám: 253
Vitázzon magával a Knézi. Az még ilyen űberokos.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 14:24 | Sorszám: 252
PEDIG IGENIS, "SZAKMAIALAG" TÖRTÉNT A NAGY HIBA!
Hiszen:
1.) Emberelőnyben volt a Vidi;
2.) Már az "overtime"-ban jártak, hoszen a 92. percet "írták", amikor "bejött" a 11-es.
3.) EZ IGENIS(!) SZAKMAI HIBA! Hiszen ilyenkor az edzők--és nem a csapat: AZ EDZŐK(!)--cseréket eszközölnek.A játékosok "fetrengenek" időhúzás céljából.A kapusok jó messzire kirúgják a "bőrt", hogy ne az ő kapujuk elptt pattogjon összevissza...stb..stbb.
MINDEZT AZ IGAZÁN PROFI EDZŐK MEGTANITJÁK, MERT "EZ" EDZŐILEG MEGTANITHATÓ.(SZEMBEN MONDJUK A CSELEZŐKÉSZSÉGGEL, AMI NEM IGAZÁN)
4.) HA TEHÁT ÖN ÚGYMOND NEM(?!) "SZAKMAILAG" "OSTOROZTA" A VIDI-T, AKKOR MÉG EGGYEL TÖBB OKOT ADOTT ARRA, HOGY BEBIZONYITSA-MEGÁLLAPITHATÓVÁ TEGYE: SAJNOS NEM ÉRT A FOCIHOZ!(SEM!)
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 13:25 | Sorszám: 251
Ha észrevette volna tatám, nem szakmailag ostoroztam a Fidiotont, hanem a hozzáállásuk miatt. Félvállról vették az ellenfelet, nem készültek rá. Gondolom, alapozás közben vannak, ezért nem frissek. Úgy gondolták, annyival jobbak, hogy nem kell külön készülniük erre a fordulóra.
Nem is lett volna baj még így sem, de az első meccs után kicsit óvatosabbnak kellett volna lenni. De nem, ők nagy mellénnyel még akkor is hivalkodó nyilatkozatokat tettek.
És még ezzel együtt is továbbjuthattak volna, ha figyelnek, dehát el se tudták képzelni, hogy baj lehet.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 11:42 | Sorszám: 250
Akkor mégsem "csodaszer" a MAGYAR FUTBALLRA a "külföldi edzők" siserehada?
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 09:57 | Sorszám: 249
Én azt mondanám: a Niksicsnek nem hiányzott ez az európaliga. Sem fizikailag, sem agyilag nem készültek a meccsekre kicsit se. Egyetlen céljuk volt: hogy túlessenek rajta. Visszalépni, ugye, az büntetéssel jár, hát lejátszották. De látszott, hogy semmi ambíciójuk nincs ezen a párharcon. Ez, ha nehezen érthető is, de valami indok. Ellenben a fehérváriak.... az bizony súlyos szégyen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 09:55 | Sorszám: 248
A hozzáállással volt probléma. Nagyképűség, az ellenfél lebecsülése sőt lenézése.
Mentális betli.
Szégyen.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 08:10 | Sorszám: 247
Viszont megnéztem a Honvéd meccsét. Az ellenfél feltartott kézzel jött Magyarországra. Ennyire egyértelmű vesztésre játszást régen láttam. A kapusuk legalább 4 gólban úgy volt benne, hogy védés minimális szándéka nélkül kísérte a kapuba a labdát. Nem lennék meglepve, ha a sportfogadás területén valakik jól jártak ezzel a mérkőzéssel. Irányítottan.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 08:00 | Sorszám: 246
Eljutottunk idáig. Európa futottak még kategóriája reális eséllyel veszi fel a harcot egy magyar élcsapattal. Nagy szerencsém, hogy nem láttam a mérkőzést.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. július 12. 05:48 | Sorszám: 245
Ha valakik valamit nagyon hülyén és szakszerűtlenűl csináltak a magyar fociban, hát a Vidinél most nagyon..és mindent! KÜLFÖLDI EDZŐKKEL! Szerintem Benczés Miklós futballszaktudással CSIKKZSEBBE VÁGJA AZ EGÉSZ NAGYPOFÁJÚ-NAGYKÉPŰ KÜLFÖLDI BRANCSOT!
Viszont! Abban nagyon NEM ÉRTEK ÖNNEL egyet T. "orosz_hussalata" hogy azért, mert "nem megy nekünk magyaroknak", azért el kéne a magyar fitballtól fordulnunk!Hát NEM! SZÓ SINCS RÓLA! Én sem vagyok Vidi szurkoló--DVTK drukker vagyok--ámde mégis SZERETEM a MAGYAR FOCI-t is, MIG ÉLEK! Azzal együtt is hogy milyen sz.r.Miért? Mert MAGYAR és a MIÉNK! Mi már csak "így" gondolkozunk és nem másként!
keresztkem
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 11. 21:35 | Sorszám: 244
Na a videoton sikeresen kiesett egy montenegrói kölyökcsapatnak mondott csapat ellen.
Én nem vagyok videoton szurkoló, sőt a hazai focit klub szinten nem is nagyon követem, de ez akkor égés, hogy nekem is pirul az arcom.
Ide vezet a sok negyedosztályú import alkalmazása.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. július 09. 03:46 | Sorszám: 243
"..egy Jenei Imrét ne említsünk már egy évszázadban egy - mondjuk - Kondás Elemérrel..."
1.) Jenei Imre--nekem legalábbis--NEM KÜLFÖLDI, hisz' Nagyváradon él.
2.) Mindazonáltal: ÉN BIZONY IGENIS(!) "EGY LAPON EMLEGETEM" ŐT AKÁR PRUKNER LÁSZLÓVAL, KONDÁS ELEMÉRREL, akár BENCZÉS MIKLÓSSAL--Őt, Benczést egyébiránt személyesen is ismerem, s tudom, milyen kiváló ember--ARTNER TAMÁSSAL, de akár még a kiesett Siófok edzőjével Horváth Károllyal is.
3.) És ezzel egyikőjüket sem akarnám megsérteni, ellenkezőleg: MINDŐJÜKET MEG AKAROM DICSÉRNI. Mert én nem tartozom azokhoz, és nem csatlakozom azon' szervilis lelkületűek közé--semmiben(!)--akik csak azér' EL VANNAK ÁJULVA "oda meg vissza", mer' a Lajtától nyugatra esett le a s..ükről a tojáshéjj....valakiknek. Ugyanolyan lyuk van a fenekén Jenei Imrének is meg Jose Mourinho-nak is, vagy Sír Alex Ferguson-nak, mint, teszem azt Pintér Attilá-nak...
4.) Úgyhogy amit erről képzeleg, az mese habbal: nem az edzőkben van a KÖ-LÖNB-SÉÉG!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 08. 13:38 | Sorszám: 242
Na ne már Tata, egy Jenei Imrét ne említsünk már egy évszázadban egy - mondjuk - Kondás Elemérrel...

Egyébként nevetni fog, az összes pontjával maradéktalanul egyetértek. A vébére nem jutunk ki, a Győr kiesik azonnal, miként az EL-ből is minden csapatunk hiánytalanul.
ENNEK ELLENÉRE tagadhatatlan, hogy van némi, méghozzá trend jellegű javulás.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 06. 09:49 | Sorszám: 241
ÉN A FUTBALLAL "FOGLALKOZOM", s annak minden vetületével--itt(!)--és semmi mással.Ha MÁST tetszik érteni vagy kiolvasni soraimból, az TÉVEDÉS, vagy esetleg kissé "mimózalelkű" túlérzékenység-s "ezzel" nem akarnám megbántani, legkevésbé Önt nem!
keresztkem
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 06. 09:10 | Sorszám: 240
Kérem, hogy a lelátón ne egymással, hanem a pályán, esetleg az öltözőben történtekkel foglalkozzunk.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. július 06. 07:58 | Sorszám: 239
Ön sajnos gerontofil, biokrata szakbarbár--aki persze több egyéb mellett a focihoz SEM(!) ért.Nopersze nyilván 'ASSZISZI HO' igen...Lelke rajta!
Mindazonáltal nagyon jó lenne ha úgy lenne, ahogyan írja, de hogy TÉNYLEG "ÚGY" van, azt ma még nem lehet kimondani.Gondolatmenetének alapvető hiányossága:A FÖLEMLEGETETT KÜLFÖLDI EDZŐK SEMMIVEL--egy tapodtat-- SEM "JOBBAK", MINT A HAZAIAK, legföjlebb a szájalásban és a hatáskeltésben.Némi halovány igazsága abban lehet, hogy ha több pénzt "nyomnak" a magyar fociba', akkor esetleg elérhetjük(?!) az EURÓPAI KÖZÉPMEZŐNY ALSÓ(!) SZINTJÉT.
Hogy mennyire nekem van igazam--SAJNOS(!)--aminek nagyon nem örülök,az az idén, ebben az évben kiderül.
Ezért IRÁSBA ADOM ITT a következőket:
1.) Nem jutunk ki a braziliai VB-re--s ez szeptemberben nyilvánvalóvá válik--a válogatott bukaresti meccsét követően.
2.) A magyar bajnok Győri ETO kikap--a Macabi Tel Aviv-tól(!)-- és kiesik a Bajnokok Ligájából.
3.) Két forduló után liesik minden magyar csapat az Európa Ligá-ból is, menetrendszerűen úgy, mint tavaly meg "általában".
4.) Adja Isten: ne legyen igazam.
5.) Ha mégis "kijutnánk" Braziliába a VB-re MEGKÖVETNÉM ÖNT(!), erre azonban nem fog sor kerülni!Sajnos!!!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 04. 08:51 | Sorszám: 238
Mámma két meccset is ad a Királyi tévé.
Kíváncsi vagyok, az az igazság. Vagy tizenöt évig annyira se érdekelt a magyar foci, mint a harangöntés, belterjes, posványos állóvíz volt, folyamatosan zuhanó színvonal mellett. Ha nagynéha feltűnt egy jobb külföldi edző, a beltenyésztett hazaiak meg a mégbeltenyésztettebb mlsz hamar kinyírta. A hazai edzők meg..... eszük, szakértelmük mint egy meggymag.
De tavaly elindult valami. És lám, a mostanában egyeduralkodó Debreszent azonnal állva hagyták többen is. Tippem, hogy Kondás is záros határidőn belül a tartalékcsapat edzője lesz, mert egy Gomes-hez, egy Rossi-hoz képest nagyon alulképzett edző ő is. Monizt nem említem, mert ő még a dumánál, az ígéreteknél tart. Amennyit eddig ő mutatott, azt simán rá lehet fogni a megugrott anyagi lehetőségek miatti erősítésekre. De így kezdte a Fidioton is, aztán egyszercsak elkezdett alakulni a játékuk is
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 29. 11:34 | Sorszám: 237

... www.facebook.com/photo.php?fbid=577968432237639&set=a.131512773549876.18784.1 ...
... www.facebook.com/tony.takacs
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 25. 11:06 | Sorszám: 236
Puskás Ferenc három BEK-et is nyert a Real Madriddal, de ha
csak a Bajnokok Ligája megalakulása óta eltelt időszakot nézzük,
akkor Jakabfi Zsanett az első magyar BL-győztes labdarúgó.

A női futball Bajnokok Ligáját a női Bundesliga őszi szezonjának
legjobbját is a soraiban tudó Wolfsburg nyerte!
Puskás után újabb magyar Európa futballtrónján!
magicmagyars.blog.hu
Minden szurkoló tudja, hogy idén német csapat nyerte a BL-t Londonban? A múltidő nem tévedés, mert már lejátszották a finálét, ráadásul magyar résztvevővel. Hogy lehet ez? Úgy, hogy a hölgyeknél is van Bajnokok Ligája, a döntőt pedig már le is játszották...
... http://magicmagyars.blog.hu/2013/05/24/az_elso_magyar_bajnokok_ligaja-gyoztes ...
... www.facebook.com/puskas.legenda?ref=stream&hc_location=stream
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 15. 17:05 | Sorszám: 235
Talán 1961-et irtunk....Az ANGOL LABDARÓGÓ SZÖVETSÉG 100 éves jubileumi megemlékezése alkalmából Anglia-Világválogatott mérkőzést rendeztek a Wembley stadionban.A mérkőzés közvetítését átvette az EUROVISIO-tól a Magyar Televízió is--ami elég 'nagy dolognak sszámított akkoriban--s a helyszinről közvetítette Vitray Tamás.Ami azért is tette az ügyet még pikánsabbá, mert előre tudható volt, hogy a Világválogatottban majd pályára lép Puskás Öcsi, a Real Madrid világhírű csatára--aki akkoriban még igencsak Fekete Báránynak számitott 1956-os "haza nem térése"; ahogyan akkoriban mondták: "disszidálása" miatt.
Végül Puskás valóban pályára is lépett, de úgy emlékszem csak a II.félidőben, és bár nagyon jól játszott, nem rúgott gólt.A mérkőzés-- emlékeim szerint-- 1:1-es döntetlennel ért végett, amikoris a Világválogatott egyenlitő gólját a skót Dennis Law szerezte--ha jól emlékszem.Azt hiszem, jó apámmal együtt a szomszéd TV-jén nézve a meccset--merthogy nekünk nem volt TV-nk(!)--azt állapitottuk meg, hogy "ez az Öcsi mennyire LE VAN FOGYVA!" Merthogy Honvéd játékosként láttuk utoljára még '56 előtt, s akkoriban még egy "pocakos" futballista volt, ami azért még akkortájt is ritkaságszámba ment.De a Real Maadrid-ban már egy mokány-fekete magyarként oly' sovány volt, amilyennek egy profi játékosnak lennie kellett--már abban az időben is.
keresztkem
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 13. 00:40 | Sorszám: 234
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 26. 08:09 | Sorszám: 233
Az amerikai álom
www.rangado.hu
Militár Iván élete meccse után, egy kecskeméti kávézóban írta alá szerződését, és költözött a tengerentúlra.
... http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/242469_amerikai_alom?fb_action_ids=529170 ...
... https://www.facebook.com/marta.suhayda?hc_location=stream
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 18. 06:21 | Sorszám: 232
Drága keresztkem bácsi, ne mpd-vel, hanem a focival tessen foglalkozni: kérjük a hozzáértő véleményt a Győr-Videoton és a Debrecen-Eger mérkőzésekről, valamint a magyar- és világfociról általában.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 17. 21:05 | Sorszám: 231
Aki "így" beszél a futballról, az........NEM ÉRT A FUTBALLHOZ.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 15. 08:14 | Sorszám: 230
Néztem a Győr-Videoton meccset. No, ez már majdnem football-hoz hasonlító valami volt. Ezezk fényévnyire vannak a többi magyar csapattól, még akkor is, ha az mtk az ügyes ifistáival ott csetlikbotlik közöttük. A Győr nagyon szervezett, egységes, küzdőképes csapat, ellenben rém könnyelműek és felelőtlenek időnként, a helyzeteiket is hajlamosak elkapkodni (meglátszik, úgymond, az edző személyisége, ő se egy űberfegyelmezett játékos volt annak idején). A Videoton meg mérhetetlenül megerősödött a télen, ez a portugál-spanyol vegyescsapat néhány szerbbel kiegészítve a magyar mezőnyben bombaerős.
Ugyanakkor elnézve a Debrecent az Eger ellen.... régi dicsőségünk, hol késel....szánalmas vergődés volt, színvonaltalan, ötlettelen labdarongálás.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...