05:45:37
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Pankráció (régebben: Foci)
... Elejére 2. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 11:42 | Sorszám: 250
Akkor mégsem "csodaszer" a MAGYAR FUTBALLRA a "külföldi edzők" siserehada?
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 09:57 | Sorszám: 249
Én azt mondanám: a Niksicsnek nem hiányzott ez az európaliga. Sem fizikailag, sem agyilag nem készültek a meccsekre kicsit se. Egyetlen céljuk volt: hogy túlessenek rajta. Visszalépni, ugye, az büntetéssel jár, hát lejátszották. De látszott, hogy semmi ambíciójuk nincs ezen a párharcon. Ez, ha nehezen érthető is, de valami indok. Ellenben a fehérváriak.... az bizony súlyos szégyen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 09:55 | Sorszám: 248
A hozzáállással volt probléma. Nagyképűség, az ellenfél lebecsülése sőt lenézése.
Mentális betli.
Szégyen.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 08:10 | Sorszám: 247
Viszont megnéztem a Honvéd meccsét. Az ellenfél feltartott kézzel jött Magyarországra. Ennyire egyértelmű vesztésre játszást régen láttam. A kapusuk legalább 4 gólban úgy volt benne, hogy védés minimális szándéka nélkül kísérte a kapuba a labdát. Nem lennék meglepve, ha a sportfogadás területén valakik jól jártak ezzel a mérkőzéssel. Irányítottan.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 12. 08:00 | Sorszám: 246
Eljutottunk idáig. Európa futottak még kategóriája reális eséllyel veszi fel a harcot egy magyar élcsapattal. Nagy szerencsém, hogy nem láttam a mérkőzést.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. július 12. 05:48 | Sorszám: 245
Ha valakik valamit nagyon hülyén és szakszerűtlenűl csináltak a magyar fociban, hát a Vidinél most nagyon..és mindent! KÜLFÖLDI EDZŐKKEL! Szerintem Benczés Miklós futballszaktudással CSIKKZSEBBE VÁGJA AZ EGÉSZ NAGYPOFÁJÚ-NAGYKÉPŰ KÜLFÖLDI BRANCSOT!
Viszont! Abban nagyon NEM ÉRTEK ÖNNEL egyet T. "orosz_hussalata" hogy azért, mert "nem megy nekünk magyaroknak", azért el kéne a magyar fitballtól fordulnunk!Hát NEM! SZÓ SINCS RÓLA! Én sem vagyok Vidi szurkoló--DVTK drukker vagyok--ámde mégis SZERETEM a MAGYAR FOCI-t is, MIG ÉLEK! Azzal együtt is hogy milyen sz.r.Miért? Mert MAGYAR és a MIÉNK! Mi már csak "így" gondolkozunk és nem másként!
keresztkem
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 11. 21:35 | Sorszám: 244
Na a videoton sikeresen kiesett egy montenegrói kölyökcsapatnak mondott csapat ellen.
Én nem vagyok videoton szurkoló, sőt a hazai focit klub szinten nem is nagyon követem, de ez akkor égés, hogy nekem is pirul az arcom.
Ide vezet a sok negyedosztályú import alkalmazása.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. július 09. 03:46 | Sorszám: 243
"..egy Jenei Imrét ne említsünk már egy évszázadban egy - mondjuk - Kondás Elemérrel..."
1.) Jenei Imre--nekem legalábbis--NEM KÜLFÖLDI, hisz' Nagyváradon él.
2.) Mindazonáltal: ÉN BIZONY IGENIS(!) "EGY LAPON EMLEGETEM" ŐT AKÁR PRUKNER LÁSZLÓVAL, KONDÁS ELEMÉRREL, akár BENCZÉS MIKLÓSSAL--Őt, Benczést egyébiránt személyesen is ismerem, s tudom, milyen kiváló ember--ARTNER TAMÁSSAL, de akár még a kiesett Siófok edzőjével Horváth Károllyal is.
3.) És ezzel egyikőjüket sem akarnám megsérteni, ellenkezőleg: MINDŐJÜKET MEG AKAROM DICSÉRNI. Mert én nem tartozom azokhoz, és nem csatlakozom azon' szervilis lelkületűek közé--semmiben(!)--akik csak azér' EL VANNAK ÁJULVA "oda meg vissza", mer' a Lajtától nyugatra esett le a s..ükről a tojáshéjj....valakiknek. Ugyanolyan lyuk van a fenekén Jenei Imrének is meg Jose Mourinho-nak is, vagy Sír Alex Ferguson-nak, mint, teszem azt Pintér Attilá-nak...
4.) Úgyhogy amit erről képzeleg, az mese habbal: nem az edzőkben van a KÖ-LÖNB-SÉÉG!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 08. 13:38 | Sorszám: 242
Na ne már Tata, egy Jenei Imrét ne említsünk már egy évszázadban egy - mondjuk - Kondás Elemérrel...

Egyébként nevetni fog, az összes pontjával maradéktalanul egyetértek. A vébére nem jutunk ki, a Győr kiesik azonnal, miként az EL-ből is minden csapatunk hiánytalanul.
ENNEK ELLENÉRE tagadhatatlan, hogy van némi, méghozzá trend jellegű javulás.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 06. 09:49 | Sorszám: 241
ÉN A FUTBALLAL "FOGLALKOZOM", s annak minden vetületével--itt(!)--és semmi mással.Ha MÁST tetszik érteni vagy kiolvasni soraimból, az TÉVEDÉS, vagy esetleg kissé "mimózalelkű" túlérzékenység-s "ezzel" nem akarnám megbántani, legkevésbé Önt nem!
keresztkem
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 06. 09:10 | Sorszám: 240
Kérem, hogy a lelátón ne egymással, hanem a pályán, esetleg az öltözőben történtekkel foglalkozzunk.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. július 06. 07:58 | Sorszám: 239
Ön sajnos gerontofil, biokrata szakbarbár--aki persze több egyéb mellett a focihoz SEM(!) ért.Nopersze nyilván 'ASSZISZI HO' igen...Lelke rajta!
Mindazonáltal nagyon jó lenne ha úgy lenne, ahogyan írja, de hogy TÉNYLEG "ÚGY" van, azt ma még nem lehet kimondani.Gondolatmenetének alapvető hiányossága:A FÖLEMLEGETETT KÜLFÖLDI EDZŐK SEMMIVEL--egy tapodtat-- SEM "JOBBAK", MINT A HAZAIAK, legföjlebb a szájalásban és a hatáskeltésben.Némi halovány igazsága abban lehet, hogy ha több pénzt "nyomnak" a magyar fociba', akkor esetleg elérhetjük(?!) az EURÓPAI KÖZÉPMEZŐNY ALSÓ(!) SZINTJÉT.
Hogy mennyire nekem van igazam--SAJNOS(!)--aminek nagyon nem örülök,az az idén, ebben az évben kiderül.
Ezért IRÁSBA ADOM ITT a következőket:
1.) Nem jutunk ki a braziliai VB-re--s ez szeptemberben nyilvánvalóvá válik--a válogatott bukaresti meccsét követően.
2.) A magyar bajnok Győri ETO kikap--a Macabi Tel Aviv-tól(!)-- és kiesik a Bajnokok Ligájából.
3.) Két forduló után liesik minden magyar csapat az Európa Ligá-ból is, menetrendszerűen úgy, mint tavaly meg "általában".
4.) Adja Isten: ne legyen igazam.
5.) Ha mégis "kijutnánk" Braziliába a VB-re MEGKÖVETNÉM ÖNT(!), erre azonban nem fog sor kerülni!Sajnos!!!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 04. 08:51 | Sorszám: 238
Mámma két meccset is ad a Királyi tévé.
Kíváncsi vagyok, az az igazság. Vagy tizenöt évig annyira se érdekelt a magyar foci, mint a harangöntés, belterjes, posványos állóvíz volt, folyamatosan zuhanó színvonal mellett. Ha nagynéha feltűnt egy jobb külföldi edző, a beltenyésztett hazaiak meg a mégbeltenyésztettebb mlsz hamar kinyírta. A hazai edzők meg..... eszük, szakértelmük mint egy meggymag.
De tavaly elindult valami. És lám, a mostanában egyeduralkodó Debreszent azonnal állva hagyták többen is. Tippem, hogy Kondás is záros határidőn belül a tartalékcsapat edzője lesz, mert egy Gomes-hez, egy Rossi-hoz képest nagyon alulképzett edző ő is. Monizt nem említem, mert ő még a dumánál, az ígéreteknél tart. Amennyit eddig ő mutatott, azt simán rá lehet fogni a megugrott anyagi lehetőségek miatti erősítésekre. De így kezdte a Fidioton is, aztán egyszercsak elkezdett alakulni a játékuk is
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 29. 11:34 | Sorszám: 237

... www.facebook.com/photo.php?fbid=577968432237639&set=a.131512773549876.18784.1 ...
... www.facebook.com/tony.takacs
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 25. 11:06 | Sorszám: 236
Puskás Ferenc három BEK-et is nyert a Real Madriddal, de ha
csak a Bajnokok Ligája megalakulása óta eltelt időszakot nézzük,
akkor Jakabfi Zsanett az első magyar BL-győztes labdarúgó.

A női futball Bajnokok Ligáját a női Bundesliga őszi szezonjának
legjobbját is a soraiban tudó Wolfsburg nyerte!
Puskás után újabb magyar Európa futballtrónján!
magicmagyars.blog.hu
Minden szurkoló tudja, hogy idén német csapat nyerte a BL-t Londonban? A múltidő nem tévedés, mert már lejátszották a finálét, ráadásul magyar résztvevővel. Hogy lehet ez? Úgy, hogy a hölgyeknél is van Bajnokok Ligája, a döntőt pedig már le is játszották...
... http://magicmagyars.blog.hu/2013/05/24/az_elso_magyar_bajnokok_ligaja-gyoztes ...
... www.facebook.com/puskas.legenda?ref=stream&hc_location=stream
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 15. 17:05 | Sorszám: 235
Talán 1961-et irtunk....Az ANGOL LABDARÓGÓ SZÖVETSÉG 100 éves jubileumi megemlékezése alkalmából Anglia-Világválogatott mérkőzést rendeztek a Wembley stadionban.A mérkőzés közvetítését átvette az EUROVISIO-tól a Magyar Televízió is--ami elég 'nagy dolognak sszámított akkoriban--s a helyszinről közvetítette Vitray Tamás.Ami azért is tette az ügyet még pikánsabbá, mert előre tudható volt, hogy a Világválogatottban majd pályára lép Puskás Öcsi, a Real Madrid világhírű csatára--aki akkoriban még igencsak Fekete Báránynak számitott 1956-os "haza nem térése"; ahogyan akkoriban mondták: "disszidálása" miatt.
Végül Puskás valóban pályára is lépett, de úgy emlékszem csak a II.félidőben, és bár nagyon jól játszott, nem rúgott gólt.A mérkőzés-- emlékeim szerint-- 1:1-es döntetlennel ért végett, amikoris a Világválogatott egyenlitő gólját a skót Dennis Law szerezte--ha jól emlékszem.Azt hiszem, jó apámmal együtt a szomszéd TV-jén nézve a meccset--merthogy nekünk nem volt TV-nk(!)--azt állapitottuk meg, hogy "ez az Öcsi mennyire LE VAN FOGYVA!" Merthogy Honvéd játékosként láttuk utoljára még '56 előtt, s akkoriban még egy "pocakos" futballista volt, ami azért még akkortájt is ritkaságszámba ment.De a Real Maadrid-ban már egy mokány-fekete magyarként oly' sovány volt, amilyennek egy profi játékosnak lennie kellett--már abban az időben is.
keresztkem
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. május 13. 00:40 | Sorszám: 234
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 26. 08:09 | Sorszám: 233
Az amerikai álom
www.rangado.hu
Militár Iván élete meccse után, egy kecskeméti kávézóban írta alá szerződését, és költözött a tengerentúlra.
... http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/242469_amerikai_alom?fb_action_ids=529170 ...
... https://www.facebook.com/marta.suhayda?hc_location=stream
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 18. 06:21 | Sorszám: 232
Drága keresztkem bácsi, ne mpd-vel, hanem a focival tessen foglalkozni: kérjük a hozzáértő véleményt a Győr-Videoton és a Debrecen-Eger mérkőzésekről, valamint a magyar- és világfociról általában.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 17. 21:05 | Sorszám: 231
Aki "így" beszél a futballról, az........NEM ÉRT A FUTBALLHOZ.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 15. 08:14 | Sorszám: 230
Néztem a Győr-Videoton meccset. No, ez már majdnem football-hoz hasonlító valami volt. Ezezk fényévnyire vannak a többi magyar csapattól, még akkor is, ha az mtk az ügyes ifistáival ott csetlikbotlik közöttük. A Győr nagyon szervezett, egységes, küzdőképes csapat, ellenben rém könnyelműek és felelőtlenek időnként, a helyzeteiket is hajlamosak elkapkodni (meglátszik, úgymond, az edző személyisége, ő se egy űberfegyelmezett játékos volt annak idején). A Videoton meg mérhetetlenül megerősödött a télen, ez a portugál-spanyol vegyescsapat néhány szerbbel kiegészítve a magyar mezőnyben bombaerős.
Ugyanakkor elnézve a Debrecent az Eger ellen.... régi dicsőségünk, hol késel....szánalmas vergődés volt, színvonaltalan, ötlettelen labdarongálás.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 07. 18:30 | Sorszám: 229
Pope Francis received a t-shirt of his San Lorenzo de Almagro soccer team :-)
... www.facebook.com/photo.php?fbid=518767731520582&set=a.174127585984600.49144.1 ...
... www.facebook.com/pages/Akit-nem-zavar-Isten-a-k%C3%B6z%C3%A9letben/1301976736 ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. április 03. 19:31 | Sorszám: 228
„Lám, a svédektől mi magyar hazánkban,
Bár csak egy góllal, de megint kikaptunk,
Nem segítettek sem az égiek, sem
Lipcsei Péter.”
(Sebő)
... http://mno.hu/konyv_template/a-meselo-kedvencei-1131037
... http://hangtar.radio.hu/bartok#!#2013-04-03 19:00
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. március 29. 08:44 | Sorszám: 227

Sokan felvetették, hogy Puskás Öcsi új, óbudai szobra vajon miért nem a futballpályák világát idézi. Ennek megértéséhez tudni kell, hogy Pauer Gyula és Tóth Dávid szobrászművész alkotásához egy 1961-ben készült madridi fénykép adta az ötletet, amelyen a Toros de Las Ventas téren gyerekek csodálják a labdával varázsló Panchót. Íme a történelmi fotó, amely a világ első, egész alakos Puskás-szobrához ihletet adott a művészeknek.
... https://www.facebook.com/puskas.legenda?sk=photos
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. március 24. 10:03 | Sorszám: 226
A magyar-román focimeccs első félidejét nem láttam, mivel a Fidelitas
meghívására Tihanyba mentem. Jót beszélgettünk gazdasági, politikai
dolgokról. A második félidőre értem vissza Bp-re, ezt már követni
tudtam. Lehet, hogy a beszélgetést kellett volna folytatni, a meccs
helyett?

... www.facebook.com/pages/Mih%C3%A1ly-Varga/324771568775?ref=stream
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...